Σελίδα 3 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 45 από 53

Θέμα: "είμαστε όλοι τρελαμένοι....."

  1. #31
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.105
    Αρχικά δημιουργήθηκε από LiakosVstrom
    είχαμε σχεδόν 2 μέτρα απόσταση. τον προσπέρασα στο ξεκίνημα της στροφής. όπως είπα αυτός ήταν τέρμα αριστερά κι εγώ στη διαχωριστική σχεδόν.
    Δε σε κατηγορώ σε καμία περίπτωση, πέρα από το χαβαλέ, αλλά αν ένα σημείο, μέσα στη στροφή, ΔΕΝ είναι κατάλληλο για προσπέραση (σε δημόσιο δρόμο), είναι η είσοδος. Ξέρεις πως καλύπτονται αυτά τα 2 μέτρα με μια κίνηση?
    Life begins at 45°.

  2. #32
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της transalpblack
    Εγγραφή
    21/04/2009
    Μηνύματα
    334
    [/QUOTE]
    (ένα πράγμα θα σου πω.... είμαι ΠΑΟΚτζής και πήγαινα σχολείο στον Πειραιά! ) [/B][/QUOTE]

    και τι εγινε? πεθανες?
    Όποιος πουκάμισο φορεί που έχει της νύχτας χρώμα ή έχει πόνο στην καρδιά ή άνθρωπο στο χώμα...

    Όταν πεθάνω, θέλω να με θάψουν οι φίλοι μου. Δεν θα είναι η πρώτη φορά άλλωστε...

  3. #33
    Εισπνοή.... εκπνοή....
    Εγγραφή
    09/06/2008
    Μηνύματα
    517
    Αρχικά δημιουργήθηκε από PortisHead
    Κοιτα συμπτωση.
    Ο τυπος που λες μενει στο απο πανω τετραγωνο απο μενα

    Αλλα πιο πολυ ξερεις τι μου την εσπασε ?
    Οτι αρχικα ψαχνεται για ξυλο , και μολις βλεπει τις διαθεσεις σου το γυρναει στην τρελλιτσα.
    Τα χειροτερα ατομα , δειλοι σκατιαρηδες.
    ή κανε τουμπεκα ,η δειρε.
    Μιξοκλαις μετα ?
    Τοτε ηταν που επρεπε να τον πλακωσεις.

    Αι σιχτιρ νεοελληνες δειλα πουστρακια.
    γαύροι παιδί μου τι περιμένεις....


    Αρχικά δημιουργήθηκε από BLiTzERR
    Δε σε κατηγορώ σε καμία περίπτωση, πέρα από το χαβαλέ, αλλά αν ένα σημείο, μέσα στη στροφή, ΔΕΝ είναι κατάλληλο για προσπέραση (σε δημόσιο δρόμο), είναι η είσοδος. Ξέρεις πως καλύπτονται αυτά τα 2 μέτρα με μια κίνηση?
    κοίτα... ο Έλληνας οδηγός θέλει 2 λωρίδες για να στρίψει έτσι κι αλλιώς.
    οπότε μπορεί να αγκαλιαστείς με κανέναν από εκεί που δεν το περιμένεις!

    πέραν της πλάκας... ο τύπος απλά τρόμαξε γιατί τον προσπέρασα στα πρώτα μέτρα.
    δεν είχε πλαγιάσει ακόμα η μηχανή να φανταστείς.
    κοιμόταν... είχε κάνει κάνα μπάφο; ποιός ξέρει...
    στα μισά της στροφής ήταν ήδη πολύ πίσω μου και ασφαλής! :rotflmao:

    Αρχικά δημιουργήθηκε από transalpblack και τι εγινε? πεθανες? [/B]
    σου έχει τύχει ποτέ να σε έχουν περικυκλώσει 50 άτομα και να είναι έτοιμοι να σε πλακώσουν γιατί δεν είσαστε ίδια ομάδα; εγώ το έπαθα στο γυμνάσιο. μέσα στην αυλή του Πολυκλαδικού Πειραιά. τελικά τη γλύτωσα μόνο με μια μπουνιά στο κεφάλι. καμία άλλη μαλακία;

  4. #34
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της transalpblack
    Εγγραφή
    21/04/2009
    Μηνύματα
    334
    [i]


    σου έχει τύχει ποτέ να σε έχουν περικυκλώσει 50 άτομα και να είναι έτοιμοι να σε πλακώσουν γιατί δεν είσαστε ίδια ομάδα; εγώ το έπαθα στο γυμνάσιο. μέσα στην αυλή του Πολυκλαδικού Πειραιά. τελικά τη γλύτωσα μόνο με μια μπουνιά στο κεφάλι. καμία άλλη μαλακία; [/B]
    Αυτό θα μπορούσε να τύχει οπουδήποτε και για οποιαδήποτε ομάδα. Όχι επειδή είσαι Παοκτζής αλλά ούτε ήσουν στον Πειραια.
    Αν μου έρθει και άλλη μαλακία, θα είσαι ο πρώτος που θα την γνωστοποιήσω.
    Όποιος πουκάμισο φορεί που έχει της νύχτας χρώμα ή έχει πόνο στην καρδιά ή άνθρωπο στο χώμα...

    Όταν πεθάνω, θέλω να με θάψουν οι φίλοι μου. Δεν θα είναι η πρώτη φορά άλλωστε...

  5. #35
    Λιάκο μήπως πρέπει να κουβαλάς κανενα καλασζνικοφ μαζί σου,
    να ξεμπερδεύεις και πιο γρήγορα ρε αδερφε?

    Πέρα από τη πλάκα, μήπως πρέπει να το πάρεις πιο χαλαρα το θέμα?

  6. #36
    απλο μελος Το avatar του/της granazi
    Εγγραφή
    31/12/2009
    Μηνύματα
    1.261
    αν καποιος αρχισει να βαραει οποιον μαλακα συνανταει μπροστα του.
    φτανουν 2 ζωες για ολους τους μαλακες?
    και αντε πες οτι τους βαρεσε τους μαλακες.....
    μετα το πιο πιθανο ειναι να τις φαει απο καποιον που στα δικα του ματια ο δικος μας ειναι μαλακας. φαυλος κυκλος δλδ.
    και στην τελικη βγαινουμε στον δρομο για να βαλουμε μυαλο στον κοσμο η για να φτασουμε στον προορισμο μας?
    εχω δει (και οχι εναν δυστυχως) ανθρωπους με τρυπες απο σιδερικα και μαχαιριες συνεπεια μιας διενεξης στον δρομο. το ξυλο δεν το αναφερω καν ειναι κατι σαν ψωμοτυρι.
    στον δρομο κυκλοφορει οτι ναναι. μην το ξεχναμε ποτε αυτο!
    εχει θρασυδειλους και παληκαρια αλλα κ πολλα σιδερικα και κοσμο οχι νορμαλ και εδω βαζεις οτι θες.(ουσιες αλκοολ ψυχω νευρα κτλ....)
    ποσοι δεν νομιζουν οτι αποκτουν οντοτητα πιανοντας ενα τιμονι? ποσοι δεν βγαζουν στο δρομο ολα τα καταπιεσμενα τους?
    και κυριως ολα ξεκιναν στη βαση του τι εχεις να χασεις....
    οσο περναει απο το χερι το δικο μου θα προλαβω μια κατασταση η θα την αποφυγω γτ ο γιος μου χρειαζεται πατερα ακομα. πλεον θεωρω "μαγκια" οχι το να αποδειξω στα ματια καποιου αν ειμαι μαγκας η οχι αλλα να στηριζω τη διαδρομη που χαραζω στη ζωη.
    θα πρεπει να ειναι κατασταση που δεν χειριζεται διαφορετικα για να καταφυγω σε τετοιες μεθοδους και παντα σαν εσχατη λυση και για σοβαρο λογο.
    αν καποιος θεωρει οτι ειμαι κοτα διαβαζοντας αυτα δεν θα σκασω κιολλας
    γενικα μιλαω παντα με αφορμη την περιπτωση σου λιακο στο κατω κατω δεν σε ξερω καν ακομα.
    ψυχραιμια αισιοδοξια και λογικη παιδες γτ οι καιροι ειναι δυσκολοι
    επιτρεπεται να πεφτεις επιβαλεται να σηκωνεσαι


  7. #37
    Μάνος Το avatar του/της mankam
    Εγγραφή
    15/08/2009
    Μηνύματα
    1.347
    Αρχικά δημιουργήθηκε από granazi
    αν καποιος αρχισει να βαραει οποιον μαλακα συνανταει μπροστα του.
    φτανουν 2 ζωες για ολους τους μαλακες?
    και αντε πες οτι τους βαρεσε τους μαλακες.....
    μετα το πιο πιθανο ειναι να τις φαει απο καποιον που στα δικα του ματια ο δικος μας ειναι μαλακας. φαυλος κυκλος δλδ.
    και στην τελικη βγαινουμε στον δρομο για να βαλουμε μυαλο στον κοσμο η για να φτασουμε στον προορισμο μας?
    εχω δει (και οχι εναν δυστυχως) ανθρωπους με τρυπες απο σιδερικα και μαχαιριες συνεπεια μιας διενεξης στον δρομο. το ξυλο δεν το αναφερω καν ειναι κατι σαν ψωμοτυρι.
    στον δρομο κυκλοφορει οτι ναναι. μην το ξεχναμε ποτε αυτο!
    εχει θρασυδειλους και παληκαρια αλλα κ πολλα σιδερικα και κοσμο οχι νορμαλ και εδω βαζεις οτι θες.(ουσιες αλκοολ ψυχω νευρα κτλ....)
    ποσοι δεν νομιζουν οτι αποκτουν οντοτητα πιανοντας ενα τιμονι? ποσοι δεν βγαζουν στο δρομο ολα τα καταπιεσμενα τους?
    και κυριως ολα ξεκιναν στη βαση του τι εχεις να χασεις....
    οσο περναει απο το χερι το δικο μου θα προλαβω μια κατασταση η θα την αποφυγω γτ ο γιος μου χρειαζεται πατερα ακομα. πλεον θεωρω "μαγκια" οχι το να αποδειξω στα ματια καποιου αν ειμαι μαγκας η οχι αλλα να στηριζω τη διαδρομη που χαραζω στη ζωη.
    θα πρεπει να ειναι κατασταση που δεν χειριζεται διαφορετικα για να καταφυγω σε τετοιες μεθοδους και παντα σαν εσχατη λυση και για σοβαρο λογο.
    αν καποιος θεωρει οτι ειμαι κοτα διαβαζοντας αυτα δεν θα σκασω κιολλας
    γενικα μιλαω παντα με αφορμη την περιπτωση σου λιακο στο κατω κατω δεν σε ξερω καν ακομα.
    ψυχραιμια αισιοδοξια και λογικη παιδες γτ οι καιροι ειναι δυσκολοι
    +1
    ποτε δεν ξερουμε τι τρελλα κουβαλαει ο αλλος ,ουτε και τι εχει μαζι του.

  8. #38
    Ρε Λιακο!!

    δεν αφηνεις τα μηχανοκινητα, να περνεις κανα μετρο...

    ε? τι λες?
    Σας το 'πα ???


    Λαστιχάάάάάάρες !!!


    Πατέρας πια...!

  9. #39
    Αναλλοίωτος Το avatar του/της Akatanomastos
    Εγγραφή
    28/04/2005
    Μηνύματα
    1.260
    νταξυ

    γενικα ειμαι κατα της βιας



    αλλα κατι βλακομουτρα σαν και αυτον πρεπει να τα δερνεις :rotflmao: :rotflmao:
    (ασχετα αν δεν ξερω ποιος ειχε δικιο ή οχι)
    -It's 106 miles to Chicago. We've got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark, and we're wearing sunglasses.
    - Hit it.
    -------------------------------------------------------------------------------
    όλα αυτά, είναι απλά μέρος του πανυγηριού που λέγεται ζωή..
    ------------------------------------------------------------------------------
    νέα προσθήκη

    Definition of a bad boy



  10. #40
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της PortisHead
    Εγγραφή
    25/05/2006
    Μηνύματα
    2.470
    Μωρε ας ημουν εγω 2.10 και 150 κιλα , ολη μερα θα εδερνα.
    :rotflmao: :rotflmao:

  11. #41
    Αρχικά δημιουργήθηκε από granazi
    και στην τελικη βγαινουμε στον δρομο για να βαλουμε μυαλο στον κοσμο η για να φτασουμε στον προορισμο μας?
    Πρωτίστως το δεύτερο, αλλά αν μπορέσουμε να κάνουμε ΚΑΙ το πρώτο θα έχουμε καταφέρει και κάτι καλό.
    Ακόμα θυμάμαι που με ευγένεια με επέπληξε ένας ηλικιωμένος όταν σα κοπέλι έκαμα μια χοντρή μ@λακία με μηχανή. Και διδάχθηκα, και έμαθα, και εφάρμοσα κατόπιν στη ζωή μου.
    Συνέβη δε ως λέγουσιν, άνδρα εν τη μάχη παρείναι το είδος και την σκευήν άγροικον. Ούτος των βαρβάρων πολλούς καταφονεύσας αρότρω, μετά το έργον ην αφανής. Ερόμενοις δε Αθηναίοις άλλο μεν ο θεός ες αυτόν έχρησεν ουδέν, τιμάν δε Εχετλαίον εκέλευσεν ήρωα." (Παυσανίας βιβλ. 1, κεφ. 32)

  12. #42

    Re: "είμαστε όλοι τρελαμένοι....."

    Αρχικά δημιουργήθηκε από LiakosVstrom

    μετά στο δρόμο καθόμουν και το σκεφτόμουν...
    ναι... αρπάχτηκα.. γιατί δεν γουστάρω να βάζω τη ζωή του άλλου σε κίνδυνο.
    Εδω με μπέρδεψες λίγο...
    Να βάζεις σε κίνδυνο τη ζωή του άλλου δεν το γουστάρεις,αλλά να τον σπάσεις στο ξύλο,γι αυτόν τον τόσο ΣΟΒΑΡΟ λόγο δεν σε πειράζει...
    Ξέρω,σε προκάλεσε και εσυ δεν μασάς.

    Αυτή η ρημάδα η κατανόηση θα μας φάει.
    Σταματήστε να κατανοείτε τόσο πια,σκεφτείτε και λίγο τον εαυτό σας.

  13. #43
    Εισπνοή.... εκπνοή....
    Εγγραφή
    09/06/2008
    Μηνύματα
    517
    Αρχικά δημιουργήθηκε από PortisHead
    Μωρε ας ημουν εγω 2.10 και 150 κιλα , ολη μερα θα εδερνα.
    :rotflmao: :rotflmao:
    για να το λες έτσι... μάλλον για το ύψος δεν μπορείς να κάνεις κάτι.
    για το βάρος; θες να σου δώσω μια ειδική δίαιτα; η δίαιτα του τόνου λέγεται.
    για πρωινό τρώς 10 αυγά, 2 κιλά μπέικον και 2 φρατζόλες ψωμί. αν δεν πας από καρδιά θα τα φτάσεις σε κάνα 6μηνο!
    :rotflmao: :rotflmao:




    παίδες μερικοί έχετε τη λογική να μην εμπλακείτε σε καβγά.
    μερικοί δεν το έχουμε αυτό.
    υπάρχουν άνθρωποι με λιγότερα νεύρα και άλλοι με περισσότερα. το σωστό για μένα είναι να μην μπλέκεις σε καβγά όταν έχεις 2ο άτομο πάνω ή γενικότερα είσαι με παρέα.
    και από τη στιγμή που δεν μας έχει στείλει ακόμα κανένας στο νοσοκομείο (σε καβγά γιατί από ατύχημα το έχουμε πάθει κι αυτό) θα συνεχίσουμε να το παίζουμε τσαμπουκάδες και τσάμπα μάγκες. :rotflmao:

  14. #44
    Αν μου δείξεις ΕΝΑΝ στις μέρες μας,με αυτό που λες "λιγότερα νεύρα" κερνάω .
    Φαντάσου να είχαμε όλοι την ίδια θεώρηση για το τι εστι μάγκας...


    Καλή τύχη εκεί έξω

  15. #45
    [QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από noble
    Αν μου δείξεις ΕΝΑΝ στις μέρες μας,με αυτό που λες "λιγότερα νεύρα" κερνάω /QUOTE]

    Προτιμώ Lucifer ή έστω Duvel
    Συνέβη δε ως λέγουσιν, άνδρα εν τη μάχη παρείναι το είδος και την σκευήν άγροικον. Ούτος των βαρβάρων πολλούς καταφονεύσας αρότρω, μετά το έργον ην αφανής. Ερόμενοις δε Αθηναίοις άλλο μεν ο θεός ες αυτόν έχρησεν ουδέν, τιμάν δε Εχετλαίον εκέλευσεν ήρωα." (Παυσανίας βιβλ. 1, κεφ. 32)

Σελίδα 3 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Είμαστε όλοι φλώροι!!!
    από gregorgeous89 στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 106
    Τελευταίο μήνυμα: 21/03/2010, 19:30
  2. Απαντήσεις: 27
    Τελευταίο μήνυμα: 28/11/2007, 17:32
  3. Quote
    από Mago Babidi στο forum Προτάσεις & σχόλια
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 12/07/2007, 21:23
  4. Προσοχή στα όρια για να είμαστε όλοι καλά !!!
    από nikoskkk στο forum Οδήγηση: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 23/03/2005, 15:31

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF