Σελίδα 4 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 53 από 53

Θέμα: "είμαστε όλοι τρελαμένοι....."

  1. #46
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της PortisHead
    Εγγραφή
    25/05/2006
    Μηνύματα
    2.470
    Εγω ειχα παντα την απορια σε αυτους τους τσαμπουκαδες τι γινετε μετα ?
    Συνηθως παρακολουθω την εναρξη , αντε και το ξυλο , και μετα φευγουμε.

    Μετα τι ?
    Μπαινουν στα αυτοκινητα τους και φευγουν ? Λενε και γεια ?
    Καλουν την αστυνομια και περιμενουν υπομονετικα και οι 2 να ερθει για τις απαραιτητες μηνύσεις

    Τι διαολο γινετε μετα ?

  2. #47
    Ζαλισμέν000 Μέλος
    Εγγραφή
    08/01/2010
    Μηνύματα
    6
    Αρχικά δημιουργήθηκε από granazi
    οσο περναει απο το χερι το δικο μου θα προλαβω μια κατασταση η θα την αποφυγω γτ ο γιος μου χρειαζεται πατερα ακομα. πλεον θεωρω "μαγκια" οχι το να αποδειξω στα ματια καποιου αν ειμαι μαγκας η οχι αλλα να στηριζω τη διαδρομη που χαραζω στη ζωη.
    Πόσο δίκιο έχεις φίλε...
    Αυτό που προσπαθώ να εφαρμόζω πλέον στη ζωή μου αλλά και στους ελληνικούς δρόμους είναι κάτι που διάβασα κάποτε : Να είσαι πάντα πολύ απαιτητικός με τον εαυτό σου και πολύ επιεικής με τους άλλους.
    Η οδήγηση της μηχανής μου είναι ο μικρός μου προσωπικός παράδεισος και δε θα αφήσω κανέναν να μου τον χαλάσει.
    Καλούς δρόμους να έχουμε όλοι

  3. #48
    [QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από Εχετλαίος
    Αρχικά δημιουργήθηκε από noble
    Αν μου δείξεις ΕΝΑΝ στις μέρες μας,με αυτό που λες "λιγότερα νεύρα" κερνάω /QUOTE]

    Προτιμώ Lucifer ή έστω Duvel


    Τις βαπτίζουμε λοιπόν και έχουμε και λέμε...
    Lucifer Lucifer και
    Duvel Duvel ,γιατί είμαι και Large

  4. #49
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504
    Αρχικά δημιουργήθηκε από PortisHead
    Εγω ειχα παντα την απορια σε αυτους τους τσαμπουκαδες τι γινετε μετα ?
    Συνηθως παρακολουθω την εναρξη , αντε και το ξυλο , και μετα φευγουμε.

    Μετα τι ?
    Μπαινουν στα αυτοκινητα τους και φευγουν ? Λενε και γεια ?
    Καλουν την αστυνομια και περιμενουν υπομονετικα και οι 2 να ερθει για τις απαραιτητες μηνύσεις

    Τι διαολο γινετε μετα ?
    και τα 2 παιζουν... αναλογως ποιοι ειναι. Σε καποιες περιπτωσεις αφου φυγουν, καποιος απο τις 2 μεριες παει για μήνυση μονος του στην αστυνομια. Τι εννοω αναλογως? αν ειναι παιδια ''της πλατειας'' δεν θα ερθει αστυνομια σε καμμια περιπτωση ΕΚΤΟΣ και αν την καλεσουν ασχετοι περαστικοι οι κάτοικοι οι ιδιοι παντως αποκλειετε.Σε αυτη τη περιπτωση η παιζουν ξυλο μεχρι να ακουσουν σειρηνα , η καποιοι ποιο ψυχραιμοι της παρεας τους χωριζουν και φευγουν (βριζωντας για πολυ πολυ ωρα μετα ) . Εαν τωρα τσακωθουν πχ στο δρομο 2 ενηλικες μεγαλης ηλικιας (οχι 18 ) που σε γενικες γραμμες ουτε σαν νεοι ηταν τσαμπουκαδες κλπ τοτε θα ερθει η αστυνομια σιιιιιιγουρα θα ανταλαξουν στοιχεια ισως και μηνύσεις και θα βαλουν ολο το μηχανισμο να δουλεψει για αυτους ωστε να γινει μια δικη <<διοτι με ειπε κυριε προεδρε κοντο!!!!εμενα!!!που με φωναζαν φασουλα στο σχολειο>>/

    Επισεις υπαρχει και η περιπτωση να φυγει ο ενας απο τους 2 επειδη τρομαξε η επειδη ειναι τοσο σώφρων (ναι καλα

    ) που προτειμα να μην μιλησει και να μην ανταποδωσει , απλα να φυγει γρηγορα απο εκει.

    Δεν ειναι κακο!!!!αληθεια του φευγα η μανα δεν εκλαψε ποτε.... απλα δε μπορουμε να το κανουμε ολοι αυτο.


    ε?ε?ε? σε καλυψα? ε?

    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

  5. #50
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της PortisHead
    Εγγραφή
    25/05/2006
    Μηνύματα
    2.470
    Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
    και τα 2 παιζουν... αναλογως ποιοι ειναι. Σε καποιες περιπτωσεις αφου φυγουν, καποιος απο τις 2 μεριες παει για μήνυση μονος του στην αστυνομια. Τι εννοω αναλογως? αν ειναι παιδια ''της πλατειας'' δεν θα ερθει αστυνομια σε καμμια περιπτωση ΕΚΤΟΣ και αν την καλεσουν ασχετοι περαστικοι οι κάτοικοι οι ιδιοι παντως αποκλειετε.Σε αυτη τη περιπτωση η παιζουν ξυλο μεχρι να ακουσουν σειρηνα , η καποιοι ποιο ψυχραιμοι της παρεας τους χωριζουν και φευγουν (βριζωντας για πολυ πολυ ωρα μετα ) . Εαν τωρα τσακωθουν πχ στο δρομο 2 ενηλικες μεγαλης ηλικιας (οχι 18 ) που σε γενικες γραμμες ουτε σαν νεοι ηταν τσαμπουκαδες κλπ τοτε θα ερθει η αστυνομια σιιιιιιγουρα θα ανταλαξουν στοιχεια ισως και μηνύσεις και θα βαλουν ολο το μηχανισμο να δουλεψει για αυτους ωστε να γινει μια δικη <<διοτι με ειπε κυριε προεδρε κοντο!!!!εμενα!!!που με φωναζαν φασουλα στο σχολειο>>/

    Επισεις υπαρχει και η περιπτωση να φυγει ο ενας απο τους 2 επειδη τρομαξε η επειδη ειναι τοσο σώφρων (ναι καλα

    ) που προτειμα να μην μιλησει και να μην ανταποδωσει , απλα να φυγει γρηγορα απο εκει.

    Δεν ειναι κακο!!!!αληθεια του φευγα η μανα δεν εκλαψε ποτε.... απλα δε μπορουμε να το κανουμε ολοι αυτο.


    ε?ε?ε? σε καλυψα? ε?

    ΟΧΙ !!!

    Πρεπει τουλαχιστον να ανοιξει βεντετα.
    Δλδ. θα σε βρω και θα τα ξαναπουμε....
    Δεν τελειωσαμε εμεις οι δυο.....
    κλπ , κλπ

  6. #51
    Εισπνοή.... εκπνοή....
    Εγγραφή
    09/06/2008
    Μηνύματα
    517
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Εχετλαίος
    Προτιμώ Lucifer ή έστω Duvel [/B]

    μα εμένα φυσικά! δεν έχω καθόλου νεύρα!


    τσάκω και μια CHIMAY μπλε να δοκιμάσετε





















    μη σας μαμήσω όλους....

  7. #52
    Εισπνοή.... εκπνοή....
    Εγγραφή
    09/06/2008
    Μηνύματα
    517
    Αρχικά δημιουργήθηκε από PortisHead
    ΟΧΙ !!!

    Πρεπει τουλαχιστον να ανοιξει βεντετα.
    Δλδ. θα σε βρω και θα τα ξαναπουμε....
    Δεν τελειωσαμε εμεις οι δυο.....
    κλπ , κλπ

    αυτό είναι μ@λ@κία γιατί μετά ηρεμείς και λες που να πάω να τον βρώ τώρα....
    του κάνεις τη μούρη κρέας επί τόπου!!! :rotflmao:

  8. #53

    Re: "είμαστε όλοι τρελαμένοι....."

    Φιλαράκι πρεπει να αποφευγεις πραγματα οπως θα κατεβαίνεις απο την μηχανή και να πηγαίνεις για φασαρία...τσαμπουκάδες στο τιμόνι δεν χωράνε ,ποτε δεν ξερεις ποιον θα αντιμετωπίσεις...είχα ακουσει οτι ενα αμαξι πηγε να κανει προσπέραση ενα αλλο , και εβγαλε ο αλλος περίστροφο και τον πυροβόλησε μονο και μονο επειδη τον έκανε προσπέραση ,η αλήθεια ειναι οτι εμεις οι Ελληνες την ειδαμε γα****δες

Σελίδα 4 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234

Παρόμοια θέματα

  1. Είμαστε όλοι φλώροι!!!
    από gregorgeous89 στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 106
    Τελευταίο μήνυμα: 21/03/2010, 19:30
  2. Απαντήσεις: 27
    Τελευταίο μήνυμα: 28/11/2007, 17:32
  3. Quote
    από Mago Babidi στο forum Προτάσεις & σχόλια
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 12/07/2007, 21:23
  4. Προσοχή στα όρια για να είμαστε όλοι καλά !!!
    από nikoskkk στο forum Οδήγηση: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 23/03/2005, 15:31

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF