Σελίδα 5 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345
Προβολή αποτελεσμάτων 61 έως 71 από 71

Θέμα: Την Πηρα !!!

  1. #61
    go copana... copacabana! Το avatar του/της periklisk
    Εγγραφή
    21/12/2003
    Μηνύματα
    2.404
    καλοτάξιδος!
    ΟΞΩ ΠΑΤΣΑΒΟΥΡΙΕΝ!!!!

  2. #62
    μεγειες λεμεεεεεεεε!!!!!!

    Όταν η πόλη κοιμάται.......

  3. #63
    ireneepi
    Καλοριζικο και καλα χλμ...!!!!!

  4. #64
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ixnilatis
    Εγγραφή
    07/09/2004
    Μηνύματα
    199
    Αρχικά δημιουργήθηκε από makaronachis
    1540?Είναι το τηλέφωνο για τα παράπονα των καταναλωτών ή κάνω λάθος?Ρίξε κι εκεί ένα τηλέφωνο(αν είναι αυτό το σωστό),δεν λέει να τους αφήνουμε σε ησυχία.Όσο τους αφήνουμε ανενόχλητους τόσο θα γίνονται χειρότεροι.Ρώτα τους και στην honda.gr μήπως θα ήταν καλύτερα να πάρεις ένα "παραεισαγωγής"?Να μην έχεις κι απαιτήσεις.Πόσαα θα γλύτωνες?Σίγουρα με τα λεφτά που θα γλύτωνες θα πλήρωνες τον μεταφραστή και θα σου μένανε κιόλας.Τους παπάρες....
    Τέλος πάντων συγχίστηκα.Πάντως για να το δούμε και πιο ήρεμα,μήπως παίζει να σου το στείλουν?Γιατί κι εμένα μου το έστειλαν μαζί με την εγγύηση ένα μήνα αφότου είχα αγοράσει το v-strom.Βέβαια με είχαν ενημερώσει σχετικά από το κατάστημα που το αγόρασα.

    Τελικά makaronachis έληξε η υπόθεση με το Ελληνικό manual!
    Πήγα στην αντιπροσωπεία σήμερα το απόγευμα και για λίγο ξέχασα την καλή μου ανατροφή και το πήρα το ''Βιβλίο Οδηγιών - Εγχειρίδιο Κατόχου''.
    Το μόνο που με στεναχωρεί είναι το γεγονός ότι για ακόμα μια φορά επιβεβαιώθηκε ότι ζούμε σε μια χώρα που οι περισσότεροι ''επαγγελματίες'' της είναι για ντομάτες (μη πω τίποτα άλλο και δε θέλω).

  5. #65
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της makaronachis
    Εγγραφή
    09/04/2005
    Μηνύματα
    200
    Καλό είναι καμιά φορά να έχουμε και κακή ανατροφή και να την δείχνουμε όπου και όταν πρέπει.Δυστυχώς όπως λες κι εσύ για να πράξουν κάποιοι παπάρες τα αυτονόητα πρέπει να γινόμαστε εξωφρενών και να χαλάμε τη ζαχαρένια μας.Το λεώ όμως,δεν είναι να τους αφήνεις ήσυχους.
    Ντομάτες;Too much για αυτούς είναι και ακριβές!Μάλλον για τον φούτσο είναι....
    Τρώω άρα υπάρχω.Τρώω περισσότερο,υπάρχω περισσότερο.

  6. #66
    the wolf lives in side me Το avatar του/της wolfman13
    Εγγραφή
    28/06/2002
    Μηνύματα
    176
    καλοριζικη καλοταξιδι ρε φιλε παντα τετια!!!!







    υγ ρε φιλαρι θελω να μιλησουμε καπια στιγμη εχω καπιες απορειες που μονο εσυ μπορεις να λυσεις....
    Tous les autres produits chimiques utilisГ©s dans cette Г©tude Г©taient de qualitГ© pharmaceutique, nos chimiques prГ©sentent des activitГ©s nГ©matocides, cytotoxiques et antioxydantes 14,15,16,17.

  7. #67
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ixnilatis
    Εγγραφή
    07/09/2004
    Μηνύματα
    199
    Για την αποκατάσταση της αλήθειας, οφείλω να πω ότι η ΜΑΜΑ HONDA επικοινώνησε μαζί μου με e-mail και μου ζήτησε πλήρη στοιχεία για την αποστολή του Ελληνικού manual.
    Ωφείλω να πω ότι έμεινα ευχαριστημένος και από την άμεση ανταπόκριση και από το γεγονός ότι στο καπάκι με πήρανε και τηλέφωνο.
    :smilea:

  8. #68
    .
    Εγγραφή
    10/09/2003
    Μηνύματα
    916
    Σε καταλαβαινω για το manual....οταν ειχα το CBR και ηθελα το Ελληνικο βιβλιαρακι πηγα Σαρακακη το ζητησα, κατι μου λεγανε εκει που δεν τα θυμαμαι και τελικα κατεληξα σε ενα υποστεγο με εκαντοταααααααδες μηχανακια και κατι κουτες με manuals - αρπαξα ενα (manual) και ξεμπερδεψα........

  9. #69
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της makaronachis
    Εγγραφή
    09/04/2005
    Μηνύματα
    200
    Αρχικά δημιουργήθηκε από gmakris
    Σε καταλαβαινω για το manual....οταν ειχα το CBR και ηθελα το Ελληνικο βιβλιαρακι πηγα Σαρακακη το ζητησα, κατι μου λεγανε εκει που δεν τα θυμαμαι και τελικα κατεληξα σε ενα υποστεγο με εκαντοταααααααδες μηχανακια και κατι κουτες με manuals - αρπαξα ενα (manual) και ξεμπερδεψα........
    Καλά ανάμεσα στα εκατοντάδες μηχανάκια και τις κάτι κούτες με μάνουαλ,αποφάσισες να αρπάξεις το μάνουαλ;Δεν άρπαζες κάνα μηχανάκι καλύτερα;
    Τρώω άρα υπάρχω.Τρώω περισσότερο,υπάρχω περισσότερο.

  10. #70
    Μέλος Το avatar του/της asxetost
    Εγγραφή
    28/08/2022
    Μηνύματα
    349
    Έρχομαι εδώ από το μέλλον, 20 χρόνια αργότερα σχεδόν, να πω ότι δεν μπορούσα να σταματήσω να γελάω δυνατά και να έχω ένα χαμόγελο μέχρι τα αυτιά διαβάζοντας το αρχικό του νηματοθέτη, στο μακρινό 2024.
    Η μαγεία του φόρουμ!!!
    Μαλλον πρέπει να αλλάξω το ψευδώνυμο μου σε"skeletokse8aftis"
    Τελευταία τροποποίηση από asxetost; 24/01/2024 στις 11:27.

  11. #71
    Ειμαι σχεδον σιγουρος , πως κανεις απο αυτους που απαντησαν τοτε , δεν ειναι ή δεν θα ειναι συνδεμενοι στο μελλον, για να ξαναδουν αυτο εδω .

    Για να δουμε.
    Ο θεματοθετης ?

Σελίδα 5 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF