Σελίδα 5 από 8 ΠρώτοΠρώτο 12345678 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 61 έως 75 από 115

Θέμα: Suzuki - Bandit 400

  1. #61
    γεια σας μαγγες τι κανεται???? ειμαι νεος κ δεν ξερω κ πολλα απο μηχανες. θελω να ρωτησω κατι αναμεσα σε bandit-bros-cb ολα 400 ποιο να παρω? εχω βρει bros με 400ευρω bandit 500e. τι να προσεξω μην τη πατησω???? ευχαριστω

  2. #62
    700 κιλά βίδες Το avatar του/της Anritsu
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    1.256
    Αρχικά δημιουργήθηκε από snake-3-
    γεια σας μαγγες τι κανεται???? ειμαι νεος κ δεν ξερω κ πολλα απο μηχανες. θελω να ρωτησω κατι αναμεσα σε bandit-bros-cb ολα 400 ποιο να παρω? εχω βρει bros με 400ευρω bandit 500e. τι να προσεξω μην τη πατησω???? ευχαριστω
    Όχι πάλι , δεν θα το αντέξω :hypnotize




    http://www.moto.gr/forums/showthread...threadid=60002

    Modenas Kriss 125

  3. #63
    thanks man :smilea: :smilea:

  4. #64
    και γ@μω τα μελη Το avatar του/της xampos
    Εγγραφή
    11/03/2007
    Μηνύματα
    1.734
    ημαρτον!!!!!! κοιτα για κατι αλλο

  5. #65
    BANDITΑΚΙΑΣ
    Εγγραφή
    13/08/2006
    Μηνύματα
    132
    Αρχικά δημιουργήθηκε από xampos
    ημαρτον!!!!!! κοιτα για κατι αλλο
    Έλα ρε μπάμπή τα παραλές λιγάκι. Το δικό μου δόξα τον θεό έχει βγεί αστέρι. 1,5 χρόνο τώρα δεν έχει βγάλει ακόμα κανένα πρόβλημα.

    Πιστεύω ότι είναι θέμα τύχης σε τι μηχανάκι θα πέσεις.

    Παραθέτω τον δικό μου κλέφτη. Είναι πραγματικά σε τόσο καλή κατάσταση μηχανικά όσο φαίνεται


    Εdit: άν το πουλούσα αύριο, δεν θα ζήταγα λιγότερα από 2500e. Και αυτό γιατί ξέρω την αξία της, και το πόσο συντηριμένη είναι. Τώρα ας πάρει ένας ότι θέλει καινούριο με τα 2πλάσια φράγκα και αν θέλει άς έρθει να αναμετρηθούμε


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	dsc00210.jpg 
Προβολές:	606 
Μέγεθος:	74,3 KB 
ID:	132546
    πρώιν banditakias νην V-STROMAKIAS

  6. #66

    re

    φιλε mixalisx και εγω πιστευω οτι τα παραλεει ο xambos. μετα απο λιγη αναζητηση δεν βρηκα καποιο καλο cb αντιθετα εχω βρει ενα bandit κουκλα και απο γνωστο συντηρημενο σχετικα καλα απλα δεν του χρειαζεται και το πουλαει. 800€ και το σκεφτομαι πολυ σοβαρα.....

  7. #67
    BANDITΑΚΙΑΣ
    Εγγραφή
    13/08/2006
    Μηνύματα
    132
    αν όντως είναι απο φίλο και καλόσυντηριμένο τότε όντως σκέψου το σοβαρά. Αυτές η μηχανές καλώς η κακώς θέλουν αγάπη και φροντιδα αλλιώς θα σε προδόσουν ( καλά έ ουτε για την γκόμενα μου να μιλούσα).

    Η bandit είναι θρυλικη μηχανή. Όσοι την είχαν θα σου πουν τα καλύτερα λόγια για την οδηγική της συμπεριφορά. Δυστηχώς υπάρχουν και αρκετοί πικραμένοι. Πάντως απο εμφάνιση και μόνο σκίζει .

    A, και άν ρωτήσεις κανέναν μάστορα και σου πεί τα χειρότερα λόγια τότε μη μασάς, αυτοί οι τύποι συνήθως είναι και του κόλου μάστορες που αντι να τις φτιάχνουν τις ριμάζουν. Ο καλός ο μάστορας θα ρωτήσει αν είναι καλά συντηριμένη όχι ότι δεν μπορεί να συντηριθεί. Αυτά ειναι μαλακιες. Στα λέω γιατι τα άκουσα και εγώ.
    πρώιν banditakias νην V-STROMAKIAS

  8. #68
    και γ@μω τα μελη Το avatar του/της xampos
    Εγγραφή
    11/03/2007
    Μηνύματα
    1.734
    OXIIIIII ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ!!!!!!

  9. #69
    BANDITΑΚΙΑΣ
    Εγγραφή
    13/08/2006
    Μηνύματα
    132
    ακυρο μηνυμα, ας σβηστει.
    πρώιν banditakias νην V-STROMAKIAS

  10. #70
    αν για παραδειγμα την περεις και αποδειχτει οτι δεν ειναι και στην καλυτερη κατασταση τοτε δεν μαζευεται ευκολα?

  11. #71
    BANDITΑΚΙΑΣ
    Εγγραφή
    13/08/2006
    Μηνύματα
    132
    Αρχικά δημιουργήθηκε από kostas_146
    αν για παραδειγμα την περεις και αποδειχτει οτι δεν ειναι και στην καλυτερη κατασταση τοτε δεν μαζευεται ευκολα?
    Εξαρτάται τι ενοείς. Σκεψου ότι τα λεφτά που θα δώσεις για αγορά είναι λίγα. Και η συντήρηση-επισκευή μιας μηχανής είναι πανάκριβή. Ασχετα απο την ηλικία της, τα μαστόρια βαράνε άσχημα όπως και τα ανταλλακτικά είναι ακριβά γενικά.
    Αν είναι να ανοιχτή μηχανή για να συνέλθει η μηχανή τότε σίγουρα άστο. Αν είναι απλά πραγματάκια, πχ φρένα, καμιά μπαταρία και τέτοια τότε δεν υπάρχει πρόβλημα.

    Σκέψου ότι σίγουτα θα αλάξεις λάστιχα. Σε ότι κατάσταση και να ναι. Οπότε 250-300ευρό φεύγουν με την μία.
    πρώιν banditakias νην V-STROMAKIAS

  12. #72
    πιστευω οτι λιγες ειναι αυτες που πρεπει να ανοιχτουν για να στρωσουν. οτι και να ειναι παντως οποιος αγοραζει μεταχειρισμενα εχει υπολογισει και λιγο μαζεματακια περιφερειακα. ευτυχως αυτη που εχω βρει εχει λαστιχα σε πολυ καλη κατασταση και θα μου κανει και service. (δεν λεει ψεμματα ειναι γνωστος και αυτος και η μηχανη). το κακο με μενα ειναι οτι δεν ειμαι πολυ καλος οδηγος και δεν τρεχω γενικα και προοριζω το bandit σχεδον για χρηση πολης.

  13. #73
    αυτα τα κοκκινα που εχεις στις ροδες που μπορω να τα βρω.???

  14. #74
    BANDITΑΚΙΑΣ
    Εγγραφή
    13/08/2006
    Μηνύματα
    132
    Αρχικά δημιουργήθηκε από kostas_146
    αυτα τα κοκκινα που εχεις στις ροδες που μπορω να τα βρω.???
    xexexe κοίτα να πάρεις τα υπόλοιπα φίλε και μην ανησιχείς για αυτά. Για τα λάστοιχα μην βλέπεις μόνο το προφίλ, μάθε και την ηλικία τους. Καλά είναι κάθε 3ετοία να τα αλλάζεις.

    Η βαντιτ είναι γενικά μηχανή για εντός-εκτός πόλης. Εγώ την χρησιμοποιώ καθήμερινά για να πάω κέντρο κάθε μέρα στην δουλεία. Αλλά και για μικρές αποστάσεις 100-200 κμ είναι μια χαρά.

    Πάντως έχε στον νού σου και τον εξοπλησμό ασφαλείας (κράνος κτλ) είναι σοβαρός παράγοντας και ακριβός.
    πρώιν banditakias νην V-STROMAKIAS

  15. #75
    φιλε μου μαλλον την πηρα. εχω στειλει καποιους φιλους τη δουν γιατι δεν ειναι στην πολη στην οποια μενω. ειναι σε ενα συνεργειο γιατι χτυπουσε ενα κοκορακι απο τις βαλβιδες (μου ειπε). το φτιαζει αυτο και εχει κανει και το service και τα λαστιχα που μου ειπες ειναο ολοκαινουρια. ο ελεγχος ο τυπικος απο το μαστορα μενει και την πηρα. ελπιζω να βγει καλη γιατι μπηκε το καλοκαιρι και δεν αντεχω αλλο με το αυτοκινητο στην αθηνα. επηξα.....

Σελίδα 5 από 8 ΠρώτοΠρώτο 12345678 ΤελευταίοΤελευταίο

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF