Σελίδα 6 από 8 ΠρώτοΠρώτο 12345678 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 76 έως 90 από 115

Θέμα: Suzuki - Bandit 400

  1. #76
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    26/06/2003
    Μηνύματα
    105
    ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΤΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΟΥ ΒΓΕΙ ΑΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΤΟ.ΠΑΝΤΩΣ ΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ ΑΝ ΕΨΑΧΝΕΣ ΚΑΛΑ ΘΑ ΕΒΡΙΣΚΕΣ CB TZAMATO.ΑΡΚΕΤΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΧΩ ΔΕΙ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΤΕΤΟΙΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ ΣΕ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΒΙΤΡΙΝΑΣ.

  2. #77
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Zbandit750
    Οπως ειναι προφανες και εγω ληστης ειμαι και ειμαι ακομα!

    http://www.tsianos.gr/pics/b4.jpg

    Εχω το GSF 400P του 93 με το απλο μοτερ και δεν ειχα ποτε το παραμικρο προβλημα μεχρι που πηγα στρατο περισυ και την αφησα χωρις βενζινη και στην βροχη και επιασε σκουρια το ρεζεβουαρ , αλλα και αυτο το εφτιαξα ευκολα. Την εβαλα τωρα να την φτιαξω λιγο για να την πουλησω ή να την πηγαινω στα Μεγαρα και εχω το εξις προβλημα το οποιο το εχω γραψει στα αγγλικα και στο BanditAlleyBBS και εδω αλλα δεν εχω λαβει απαντηση ακομα


    Προβλημα!!!!

    Εχω το manual και αφου ειδα οτι οι μαστορες ειναι αλητες ακομα και αν ειναι στην ιδια σου την γειτονια , εβαλα χερι και ρυθμισα και βαλβιδες μονος μου.

    Αν ξερει κανεις τιποτα για το προβλημα ας μου πει γιατι το μηχανακι ειναι σε αριστη κατασταση και εχει και μονο 42.000χλμ και ειναι κριμα , πριν απο την σκουρια πηγαινε τον κωλο του μεχρι και CBR 400 RR ειχα παρει σε ρεπριζ 80-160
    file mou apo pou einai h foto??? kati mou thymizei...
    Τα αγαθά copies κτώνται...

  3. #78
    Αρχικά δημιουργήθηκε από GATOYLHS
    ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΤΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΟΥ ΒΓΕΙ ΑΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΤΟ.ΠΑΝΤΩΣ ΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ ΑΝ ΕΨΑΧΝΕΣ ΚΑΛΑ ΘΑ ΕΒΡΙΣΚΕΣ CB TZAMATO.ΑΡΚΕΤΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΧΩ ΔΕΙ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΤΕΤΟΙΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ ΣΕ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΒΙΤΡΙΝΑΣ.
    φιλε μου μετα απο συζητησεις που ειχα εδω εψαξα για cb αλλα με 800€ που πηρα το bandit ολα τα cb ηταν σε χειροτερη κατασταση και ηθελαν μαζεματα απο τη μερα που θα τα αγοραζα. ακομα και λαστιχα που ηθελαν σχεδον ολα κανουν ενα τρακοσαρι. ενας αλλος λογος ειναι οτι το bandit κατα τη γνωμη μου ειναι πολυ πιο ομορφο απο το αλλο ειδικα η ουρα δεν εχει καμια σχεση. φαινεται πολυ πιο καινουριο. γενικα δεν δειχνει τα χρονια του τοσο πολυ οσο το cb. οταν το παρω στα χερια μου θα σας πω και εντυπωσεις αλλα μαλλον θα αργησω λιγο γιατι ειναι στα χανια ακομα η μηχανη και πρεπει να κατεβω να κανω και τα χαρτια. ευχαριστω για τη βοηθεια σας και τις αποψεις σας..

  4. #79
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    16/10/2004
    Μηνύματα
    1.661
    Καλορίζικο!

  5. #80
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Zbandit750
    Εγγραφή
    23/01/2006
    Μηνύματα
    213
    Αρχικά δημιουργήθηκε από SiLveRciTy
    file mou apo pou einai h foto??? kati mou thymizei...
    μπάλος Κρήτη , Ακρωτήρι Γραμβουσας.

    Και ώμος ανέβηκε το θηρίο!!!!!

  6. #81
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    26/06/2003
    Μηνύματα
    105
    Αρχικά δημιουργήθηκε από kostas_146
    φιλε μου μετα απο συζητησεις που ειχα εδω εψαξα για cb αλλα με 800€ που πηρα το bandit ολα τα cb ηταν σε χειροτερη κατασταση και ηθελαν μαζεματα απο τη μερα που θα τα αγοραζα. ακομα και λαστιχα που ηθελαν σχεδον ολα κανουν ενα τρακοσαρι. ενας αλλος λογος ειναι οτι το bandit κατα τη γνωμη μου ειναι πολυ πιο ομορφο απο το αλλο ειδικα η ουρα δεν εχει καμια σχεση. φαινεται πολυ πιο καινουριο. γενικα δεν δειχνει τα χρονια του τοσο πολυ οσο το cb. οταν το παρω στα χερια μου θα σας πω και εντυπωσεις αλλα μαλλον θα αργησω λιγο γιατι ειναι στα χανια ακομα η μηχανη και πρεπει να κατεβω να κανω και τα χαρτια. ευχαριστω για τη βοηθεια σας και τις αποψεις σας..
    ΣΟΡΡΥ ΜΟΥ ΞΕΦΥΓΑΝ ΤΑ 800ΕΥΡ ΠΟΥ ΘΑ ΔΙΑΘΕΣΕΙΣ.ΚΑΛΑ ΣΙΜΠΑΚΙΑ ΤΑ ΠΟΥΛΑΝΕ 2000ΕΥΡ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΤΙ ΟΡΓΙΑ ΠΟΥ ΤΑ ΔΙΝΟΥΝ ΚΟΝΤΑ ΣΤΑ 3000.

  7. #82
    για να μην κανω καινουργιο τοπικ
    μια ερωτησουλα...
    το gsxf400 εχει προβληματα σαν και αυτα που ακουω για το bandit??

  8. #83
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    21/04/2009
    Μηνύματα
    7

    bandit 400....

    geia sas paidia eimai kainourios stin parea kai den xero kai polla gia mixanakia alla kalos i kakos pira suzuki bandit-slingshot 400 '97....einai manisio kai telikes vgazei gyro sta 195.....
    apla me kanoun kolpa ta karmpyrater...den krattaei relanti an den to zestano gia kanena 2oro kai an to afiso 5-6 meres sto garaz to vgazo mpoukomeno......apla allaksa maskoula kai to erixa ena vapsimataki......alla to exo eroteu8ei kai den prokeitai na to doso me tipota...!!!!!!!
    NA TO MORO MOU

    http://img528.imageshack.us/img528/6514/dsc00877.jpg

    http://img242.imageshack.us/img242/1209/dsc00869j.jpg

  9. #84
    old school gixxer Το avatar του/της alex14
    Εγγραφή
    27/01/2003
    Μηνύματα
    2.131

    Re: bandit 400....

    Αρχικά δημιουργήθηκε από Cech
    ...den krattaei relanti an den to zestano gia kanena 2oro kai an to afiso 5-6 meres sto garaz to vgazo mpoukomeno......
    Καλα, εσυ δεν ζεσταινεις μηχανη, πατσα βραζεις.

    Περα απο την πλακα τα ιδια προβληματα ειχα και εγω με το 400αρι μεχρι που βαρεσε μπιελα
    και ησυχασα

    Μπαμπα μην πεφτεις !!!!
    __________________
    suzuki bandit 650
    suzuki dr250 djebel
    piaggio medley 150

  10. #85
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Zbandit750
    Εγγραφή
    23/01/2006
    Μηνύματα
    213
    Αρχικά δημιουργήθηκε από hlektronio
    για να μην κανω καινουργιο τοπικ
    μια ερωτησουλα...
    το gsxf400 εχει προβληματα σαν και αυτα που ακουω για το bandit??

    καλοριζικο , αλλα δεν ειναι 97 με τιποτα.
    κανε ενα καθαρισμα στα carb και ελεξε την σταθμη των φλοτερ.
    καθαρισε καλα και τα προζιγκλερ και ελπιζω μονο να μην εχεις σκουρια στο τεποζιτο γιατι αν εχεις , THIS IS THE END MY FRIEND

  11. #86
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    21/04/2009
    Μηνύματα
    7
    giati les pos den einai me tipota tou 97???
    8a to kitakso molis to valo sto synergeio tin triti....

  12. #87
    bandit 400....
    wraia h maskoula poso thn pires??
    Ante Geia mas k oi mpatsoi makria mas!!

  13. #88
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    21/04/2009
    Μηνύματα
    7

    George

    20 euro....apo magazi stin salonika....allou to vrika me 35 kai allou me 30.....

  14. #89
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    11/07/2005
    Μηνύματα
    1

    Nα ανάψουμε τα αίματα

    Λοιπόν υπό τον ήχο των Clash και χωρίς το άγχος των χρημάτων,με ατελειώτη καυλα για το Βandit,το Τετρακόσια, σας παρουσιάζω το νέο μου Project:

    bandit 400 του'97

    1)Κόκκινο της φωτιάς με άσπρες γραμμες τυπου dogde viper
    2)Βούρτσισμα ολα τα αλουμίνια
    3)Μπροστινό από Gsxr
    4)Ψαλίδι απο RGV 250 banana
    5)Kαρατιμονάρα
    6)Ψηφιακό κοντέρ
    7)4άδα FCR με χοάνες
    8)Ουρά τυπου SV1000
    9)Διπλά τελικά

    Ακούω σχόλια και κτλ,κτλ.....

  15. #90
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Zbandit750
    Εγγραφή
    23/01/2006
    Μηνύματα
    213
    βαλε φωτο να παρουμε ιδεες, βαλε και τιμες και τεχνικα.
    το εχω και εγω και καθετε και θελω να το φτιαξω.

Σελίδα 6 από 8 ΠρώτοΠρώτο 12345678 ΤελευταίοΤελευταίο

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF