Σελίδα 34 από 34 ΠρώτοΠρώτο ... 24293031323334
Προβολή αποτελεσμάτων 496 έως 508 από 508

Θέμα: Τυνησία, Αλγερία. Good for the eyes!

  1. #496
    Καλλίγραμμον Μέλος Το avatar του/της vaska
    Εγγραφή
    29/10/2007
    Μηνύματα
    7.796
    Το ανακάλυψα μόλις χθες (δεν ξέρω αλλά έχω την αίσθηση ότι δεν ψάχνω το φόρουμ με τον σωστό τρόπο) και το τελείωσα σήμερα.
    Απλά ένοιωσα ότι ήμουν κι εγώ στην παρέα σας, ότι είμαστε μαζί στην Αγ. Νικολάου, ότι περιμέναμε μαζί το καράβι, ότι εγώ βοήθησα με με τους λεβιέδες στην αλλαγή σαμπρέλας, ότι το δικό μου παντελόνι γέμισα άμμο ......

    Άπειρα μπράβο κι από μένα και σας ευχαριστούμε που μοιραστήκατε τις εμπειρίες σας μαζί μας. Εμείς βλέπεις έχομεν οικογένεια και τα κόψαμε όλα μαχαίρι, κάνουμε άγριο σεξ καθημερινά με τα γραφεία μας και χαζεύουμε κάτι τρελούς που πηγαίνουν στην άλλη άκρη του πλανήτη με τις μηχανές, εμείς βλέπεις έχουμε τις μηχανές μας στο γκαράζ αγρατζούνιστες σε κατάσταση βιτρίνας απλά για να λέμε ότι κάποτε γράψαμε πολλά χιλιόμετρα αλλά τώρα .....
    Όμως τελικά που θα πάει διάβασε το ένα ταξιδιωτικό, διάβασε το άλλο θα ξεκουνήσουμε κι εμείς από τους καναπέδες και θα βγάλουμε όλη μας τη λύσσα σε χλμ. Έως τότε θα σας διαβάζουμε και θα σας θαυμάζουμε...

    Καλά χλμ σε όλους σας και ειδικά για σένα που είσαι από την πόλη μου υπάρχει καφεδάκι που σε περιμένει στο μαγαζί μου να μου τα πεις κι από κοντά.
    Πάντα τέτοια.

    LIFE IS TOO SHORT to remove usb safely
    "These violent delights have violent ends
    And in their triumph die, like fire and powder
    Which, as they kiss, consume" William Shakespeare (Romeo & Juliet).

  2. #497
    Πολύ καλό το ταξιδιωτικό σου. Το μελέτησα αρκετές φορές. Ίδρωσα κι εγώ με το μηχανικό πρόβλημα μέσα στην έρημο! Ελπίζω να μου πάνε όλα καλά τον Οκτώβρη στην Τυνησία. Για Κσαρ Γκουλάν τι είναι καλύτερο για off road, από Ντουζ από Ταταουίν, από Μεντενίν ή από Ρεμάντα?

    Καλά ταξίδια


  3. #498
    apo ntouz kai tha itan kalo na exis navi

  4. #499
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της vagelis78
    Εγγραφή
    04/10/2008
    Μηνύματα
    209

  5. #500
    Ξεκίνησα για να ρίξω στα γρήγορα μια ματιά και τελικά μετά από ώρες το έχω διαβάσει όλο! Ενδιαφέρον ταξίδι! Ευτυχώς που καταφέρατε να μπείτε στην Αλγερία. Σίγουρα άξιζε!

    Άντε και σε άλλα τέτοια!

  6. #501
    Το ταξιδιωτικό σου ήταν απλά "Good for the eyes"

    Κ Α Τ Α Π Λ Η Κ Τ Ι Κ Η περιγραφή και πανέμορφες εικόνες.

    Να 'σται πάντα καλά να μας ταξιδεύετε παίδες!


    Moto Adventures blog
    The Moto Travel Blog

  7. #502
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    07/12/2005
    Μηνύματα
    360
    Τι αλλο να μπορουσες να ζητησεις απο ενα τετοιο ταξιδι εμπειρια. Ηταν υπεροχο.
    ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΜΑΣ

  8. #503
    όχι παλιός... Το avatar του/της PanVas
    Εγγραφή
    28/08/2006
    Μηνύματα
    2.395
    Ευχαριστούμε πάρα πολύ για τα καλά λόγια που μας έχετε γράψει εδώ αλλά και στα προσωπικά μηνύματα που λαμβάνω.

    Είναι μεγάλη ευχαρίστηση να ακούς κάτι καλό, ένα μπράβο ή ένα ευχαριστώ, ακόμα και όταν πιστεύεις και θεωρείς ότι δεν το αξίζεις, μιας και κάναμε αυτό που αγαπάμε περισσότερο σε αυτή την ζωή, να ταξιδεύουμε με μηχανή.

    Και πάλι ευχαριστώ για τον χρόνο σας να διαβάσετε όλες αυτές τις ακατάπαυστες αρλούμπες που έχω γράψει.

    Εις αναμονή του επόμενου ταξιδιού, που είναι άγνωστο ακόμα και το μυαλό θα ανατιναχτεί σύντομα από την πολύ σκέψη και τα νυχτερινά φευγάτα όνειρα, θα ήθελα να κάνω κάποιες παρατηρήσεις για το ταξίδι μας και την περιγραφή μου.

    Διαβάζοντας από την αρχή τα γραφόμενά μου, ένιωσα ότι υποβάθμισα σαν προορισμό την Τυνησία.
    Έχοντας πάντα κατά νου την πρόκληση της Αλγερίας, η Τυνησία υποβαθμίστηκε και έχασε τον εξωτικό της χαρακτήρα... Παρεξήγησης, που λέει... Και πολύ κρίμα. Άλλωστε γι' αυτό και γυρίσαμε με ανάμικτα συναισθήματα.
    Και οι τρεις μας στο καράβι, καταλήξαμε στο συμπέρασμα και επιθυμία για επίσκεψη και πάλι στην καταπληκτική Τυνησία με πιο τουριστικό χαρακτήρα. Πολύ ζήλεψα το ταξιδιωτικό των παιδιών από την Πάτρα, όπου φάνηκε πως πολύ καλά οργανωμένοι διασκέδασαν τον χρόνο τους και την παρουσία τους εκεί, αξιοποιώντας ότι έχει να σου δώσει ένας τέτοιος προορισμός...

    Κάποια στιγμή στο μέλλον...


    Προς το παρόν τα νέα από την Τυνησία δεν είναι ότι καλύτερο, ενώ και στην Αλγερία δεν πάνε πίσω...

    Εδώ και ένα Ελληνικό κείμενο για την τωρινή κατάσταση στη Τυνησία.


    Κλείνοντας θα ήθελα να προσφέρω ένα τζαμάρισμα από μουσική των Τουαρέγκ, σε παρόμοια κατάσταση όπως την ακούσαμε και εμείς στο κάμπινγκ της Γαρδαίας εκείνο το αξέχαστο βράδυ.

    Καλή χρονιά και καλά να είμαστε να κάνουμε τα όνειρά μας πραγματικότητα!





    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	africa_20100404_145936_.jpg 
Προβολές:	1037 
Μέγεθος:	85,8 KB 
ID:	220858

  9. #504
    αράζω άρα ζω Το avatar του/της LOUKILOUK
    Εγγραφή
    10/01/2009
    Μηνύματα
    1.691
    Ρε φίλε τι να πω, είναι η τρίτη φορά που το διαβάζω σερί και μόλις κατάλαβα ότι δεν έχω γράψει σχόλιο...Χαίρομαι πολύ που σε γνώρισα και από κοντά, χαίρομαι που γράφεις σκέψεις και απόψεις που με εκφράζουν απόλυτα και το μόνο που εύχομαι είναι καποια φορά να με πάρεις μαζί σου σαν συνταξιδιώτη και φίλο... Αντε τώρα να οργανώσεις την μπέμπα σου για το επόμενο...
    μη ζητας μονο χρονια απο τη ζωη,δωσε ζωη στα χρονια

  10. #505
    Αρχικά δημιουργήθηκε από LOUKILOUK
    Ρε φίλε τι να πω, είναι η τρίτη φορά που το διαβάζω σερί και μόλις κατάλαβα ότι δεν έχω γράψει σχόλιο...Χαίρομαι πολύ σε γνώρισα και από κοντά, χαίρομαι που γράφεις σκέψεις και απόψεις που με εκφράζουν απόλυτα και το μόνο που εύχομαι είναι καποια φορά να πάρεις μαζί σου σαν συνταξιδιώτη και φίλο... Αντε τώρα να οργανώσεις την μπέμπα σου για το επόμενο...
    εγω το διαβασα για 2η φορα πριν μερικες ημερες,ειχα γραψει σχολιο μα θα ξαναγραψω κ ας φανω χαζος...
    ειναι με διαφορα το καλυτερο ταξιδιωτικο που εχω διαβασει EVER!!!
    ειστε αξιοι συγχαρητηριων κ αληθινοι ταξιδευτες του κοσμου!
    ευγε!
    ''Εμείς τις βόλτες τις κάνουμε ταξίδια..!!

  11. #506
    μετα απο καιρο και εγω θελω να πω οτι κολλησα διαβαζοντας το και οτι ησουν υπεροχος στην απλη περιγραφη σου !οπως λεει και ενας φιλος ενιωσα ολα τα συναισθηματα που νιωσατε και εσεις εκει !
    πρωτη φορα με κολλαει τοσο πολυ στην οθονη κατι!το καλο ειναι οτι γυρισατε παντως ολοι υγιεις και ολα θα τα θυμαστε και θα γελατε!
    επισης οταν τελειωσα να το διαβαζω η γυναικα ηταν ετοιμη να με χωρισει γιατι ημουν ποσες ωρες με το λαπτοπ στο χερι και ηθελε να βγουμε!το καλυτερο ειναι οτι ενω ειχα κανει μπανιο πιο πριν ξαναεκανα για να βγαλω αυτη την σκονη και τον ιδρωτα απο επανω μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ενα ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    :a19: :a19: :a19:
    ΠΙΣΤΕΥΕ ΚΑΙ ΜΗ_________ΕΡΕΥΝΑ!!!!!!!!!!!
    V-STROM 650 ABS K9

  12. #507
    Αιώνιος Νεανίας! Το avatar του/της Lupo
    Εγγραφή
    17/05/2005
    Μηνύματα
    626
    Λίγο η πολύ δουλειά τον τελευταίο χρόνο( και αυτόν δηλαδή),
    λίγο το πεσμένο forum , τώρα αξιώθηκα να το διαβάσω!

    Αψογο και το ταξιδιωτικό και η περιγραφή!
    Πάντα τέτοια . Καλή συνέχεια στις διαδρομές σου , με το καινούργιο εργαλείο. (θα δουλεψει , που θα πάει )



    5/2/2008 Καλωσόρισες!
    22/1/2013 Καλωσόρισες!
    :a07:

  13. #508
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της sfigas
    Εγγραφή
    22/03/2006
    Μηνύματα
    171
    οτι και να πω ειναι λιγο... απλα respect.. με ταξιδεψατε...
    ziste tin kathe strofi..tin kathe euthia,,,

Σελίδα 34 από 34 ΠρώτοΠρώτο ... 24293031323334

Παρόμοια θέματα

  1. ONE for the money,TWO for the show,THREE for the girl
    από ntamigio στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 22/12/2003, 09:48

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF