Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 13 από 13

Θέμα: Γυναικειο Μπουφάν

  1. #1

    Γυναικειο Μπουφάν

    Λοιπόν, το πόδι βγήκε από τον γύψο, η μηχανή φτιάχνεται, ο εξοπλισμός πλυμένος και έτοιμος και ξαφνικά ακούω μία φωνούλα....
    "Εμένα δεν θα με παίρνεις μαζί σου!!!Έφαγα τον χειμώνα με τις βροχές και τώρα δεν....???"
    Από ότι καταλάβατε ήταν η φωνή του μωρού μου.Οπότε τώρα πάμε και για καλοκαιρινό μπουφανάκι....

    Αλλά υπάρχει και μία βασική και αδιαπραγμάτευτη προϋπόθεση......να είναι ΡΟΖ και φυσικά διάτρητο.
    Αν έχει κανένας ή καμία ,ιδέα, ακούω προτάσεις.Το οικονομικό δεν παίζει ιδιαίτερο ρόλο αρκεί μετά να μην ακούω γκρίνια.

    Έχω δει μόνο κάτι Bering και ακόμα 1-2 που δεν τα έχω ξανακούσει ποτέ στην ζωή μου σαν μάρκες.

    Αν μπορείτε να βάλετε και καμία φωτογραφία θα μου κάνετε πολύ εύκολη την ζωή μου.

  2. #2
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504
    πηγαινε μια βολτα στο 2κυκλο στη βουλιαγμενης κατω εχει μπουφαν διατριτα γυναικεια και σε διαφορα χρωματα ανα καιρους και κοιτα και colori Νομιζω ειχε βγαλει. Μα γιατι ροζ?
    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

  3. #3
    Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
    Μα γιατι ροζ?
    Γιατί της πήρα και το χειμωνιάτικο ροζ για να το φοράει και τώρα έχει κολλήσει.
    Αυτή η γ@μ1μ3νη η Barbie φταίει για όλα.

  4. #4
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504
    Αρχικά δημιουργήθηκε από drspeed
    Γιατί της πήρα και το χειμωνιάτικο ροζ για να το φοράει και τώρα έχει κολλήσει.
    Αυτή η γ@μ1μ3νη η Barbie φταίει για όλα.
    :rotflmao:
    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

  5. #5
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της mreth
    Εγγραφή
    26/02/2009
    Μηνύματα
    113
    Δύο έχω υπ' όψιν μου:
    1. Segura Lady Tivoli http://www.stelpet.gr/image.php?obje...7&window=popup
    2. Ixon Strada. http://www.stelpet.gr/image.php?obje...7&window=popup

    Και τα δύο τα έχω δοκιμάσει, το segura έχει καλύτερες προστασίες και γενικά σαν ποιότητα είναι λίγο καλύτερο. Το ixon υστερεί κάπως σε προστασίες (αλλά μπορείς να του βάλεις από άλλο μπουφάν, όπως έκανα κι εγώ) και το βασικό του μειονέκτημα είναι ότι τα κομμάτια που είναι διάτρητα "τραβιούνται" πολύ εύκολα, ειδικά αυτό στο στήθος είναι πολύ εύκολο να τραβηχτεί με το χρατς-χρουτς που υπάρχει στο λαιμό πάνω από το φερμουάρ (εγώ το ξήλωσα και ησύχασα).

    Το site με τις φωτογραφίες είναι ενδεικτικό, μπορείς να το βρεις και αλλού...

    Καλές αγορές!!!

  6. #6
    Αρχικά δημιουργήθηκε από drspeed
    Αυτή η γ@μ1μ3νη η Barbie φταίει για όλα.
    Μερλία rulez λέμε!!!

    (Τα ίδια κι εδώ ντοτόρε, άμα βγάλεις άκρη ενημέρωσε που καταλήξατε, γιατί έχω αντίστοιχες απαιτήσεις να ικανοποιήσω.)
    Inochi, ρε!
    Για οσο.

  7. #7

    Re: Γυναικειο Μπουφάν

    Αρχικά δημιουργήθηκε από drspeed
    Λοιπόν, το πόδι βγήκε από τον γύψο, η μηχανή φτιάχνεται, ο εξοπλισμός πλυμένος και έτοιμος και ξαφνικά ακούω μία φωνούλα....
    "Εμένα δεν θα με παίρνεις μαζί σου!!!Έφαγα τον χειμώνα με τις βροχές και τώρα δεν....???"
    Από ότι καταλάβατε ήταν η φωνή του μωρού μου.Οπότε τώρα πάμε και για καλοκαιρινό μπουφανάκι....

    Αλλά υπάρχει και μία βασική και αδιαπραγμάτευτη προϋπόθεση......να είναι ΡΟΖ και φυσικά διάτρητο.
    Αν έχει κανένας ή καμία ,ιδέα, ακούω προτάσεις.Το οικονομικό δεν παίζει ιδιαίτερο ρόλο αρκεί μετά να μην ακούω γκρίνια.

    Έχω δει μόνο κάτι Bering και ακόμα 1-2 που δεν τα έχω ξανακούσει ποτέ στην ζωή μου σαν μάρκες.

    Αν μπορείτε να βάλετε και καμία φωτογραφία θα μου κάνετε πολύ εύκολη την ζωή μου.

    Για κοιτα και τα Bering, εχει βγαλει πολλα σχεδια και χρωματα....μπορεις να τα δεις ειτε online ειτε κανοντας μια βολτα απο το Stelpet που εχει σχεδον ολη τη σειρα....

    και μιας και ειχα προχειρο το link:


    http://www.stelpet.gr/index.php?targ...ategory_id=331
    Ολα φαινονται καλυτερα πανω σε δυο τροχους......

  8. #8
    Στο stelpet την έχουν επικηρύξει..... την είχα στείλει εκεί για το χειμερινό και τους έβγαλε την Παναγία μέχρι να αποφασίσει ποιο ροζ από όλα θα πάρει.....
    Φαντάζομαι θα έχουν βάλει φωτογραφία της έξω από το μαγαζί και μόλις την βλέπουν θα κλειδώνουν.:rotflmao:

  9. #9
    Ανήσυχο πνεύμα.... Το avatar του/της latris mixanis
    Εγγραφή
    29/03/2005
    Μηνύματα
    4.051
    Αρχικά δημιουργήθηκε από drspeed
    Στο stelpet την έχουν επικηρύξει..... την είχα στείλει εκεί για το χειμερινό και τους έβγαλε την Παναγία μέχρι να αποφασίσει ποιο ροζ από όλα θα πάρει.....
    Φαντάζομαι θα έχουν βάλει φωτογραφία της έξω από το μαγαζί και μόλις την βλέπουν θα κλειδώνουν.:rotflmao:
    Πήγαινε και μέχρι το Τζωρτζόπουλο μια βόλτα

    Τρελοκοτσιδού..!!!!

  10. #10
    Καμμένο μέλος Το avatar του/της ERRIKA
    Εγγραφή
    05/10/2008
    Μηνύματα
    806
    Ο Τζορτζόπουλος έχει ωραία και οικονομικά ΙΧS σε διάφορα χρώματα, νομίζω και σιροζάκι. Όμως, το πιο ωραίο και ποιοτικό είναι το Bering.
    Dura lex, sed lex.

  11. #11
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της camen
    Εγγραφή
    18/09/2008
    Μηνύματα
    4.443
    Βering και απο εμενα μιας και εχω τραβηξει παρομοια...Αλλα εμεις το πηραμε σε σιελ με λουλουδακια...

  12. #12
    D-11 Earth Mover Το avatar του/της Tpap
    Εγγραφή
    11/10/2007
    Μηνύματα
    2.954
    Αρχικά δημιουργήθηκε από drspeed
    Αυτή η γ@μ1μ3νη η Barbie φταίει για όλα.
    :rotflmao:


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	fuck_barbie1.jpg 
Προβολές:	491 
Μέγεθος:	24,6 KB 
ID:	198741

  13. #13
    Ανήσυχο πνεύμα.... Το avatar του/της latris mixanis
    Εγγραφή
    29/03/2005
    Μηνύματα
    4.051
    Αρχικά δημιουργήθηκε από ERRIKA
    Ο Τζορτζόπουλος έχει ωραία και οικονομικά ΙΧS σε διάφορα χρώματα, νομίζω και σιροζάκι. Όμως, το πιο ωραίο και ποιοτικό είναι το Bering.
    Η ποιότητα στο καλοκαιρινό της Bering δε μου αρέσει και τα δε προστατευτικά....... κι αν θυμάμαι καλά δεν έχει βγάλει ροζουλί.


    Τρελοκοτσιδού..!!!!

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF