Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 4 από 4

Θέμα: Με αφορμή το ταξιδιωτικό που σχεδιάζουν μερικοί συμφορουμίτες

  1. #1
    όταν η ρόδα γυρίζει Το avatar του/της sas
    Εγγραφή
    07/08/2003
    Μηνύματα
    1.013

    Με αφορμή το ταξιδιωτικό που σχεδιάζουν μερικοί συμφορουμίτες

    Με αφορμή το 10μερό+ που ετοιμάζουν τα παιδιά εδώ και καιρό, προτείνω το παρακάτω στους admin.
    Χωρίς να ξέρω τις δυνατότητες του πακέτου πάνω στο οποίο είναι το forum, και έχοντας παρατηρήσει σε ξένα site ότι μπορούν να αποσταλλούν μηνύματα μέσω sms, δε θα μπορούσε να γίνει κάτι τέτοιο και εδώ.

    π.χ. τώρα που θα φύγουν τα παιδιά για τόσες μέρες, θα μπορούσαν να στένουν SMS και αυτό να εμφανίζεται σε κάποιο σημείο του forum (έτσι θα έχουμε μια "live" ενημέρωση για το πως περνάνε )
    εεεεε???

    εεεεεεεεεεεεεεεεεε???

  2. #2
    Παλιός κάμπιας Το avatar του/της tdaf
    Εγγραφή
    24/06/2004
    Μηνύματα
    121

    Re: Με αφορμή το ταξιδιωτικό που σχεδιάζουν μερικοί συμφορουμίτες

    Αρχικά δημιουργήθηκε από sas
    Με αφορμή το 10μερό+ που ετοιμάζουν τα παιδιά εδώ και καιρό, προτείνω το παρακάτω στους admin.
    Χωρίς να ξέρω τις δυνατότητες του πακέτου πάνω στο οποίο είναι το forum, και έχοντας παρατηρήσει σε ξένα site ότι μπορούν να αποσταλλούν μηνύματα μέσω sms, δε θα μπορούσε να γίνει κάτι τέτοιο και εδώ.

    π.χ. τώρα που θα φύγουν τα παιδιά για τόσες μέρες, θα μπορούσαν να στένουν SMS και αυτό να εμφανίζεται σε κάποιο σημείο του forum (έτσι θα έχουμε μια "live" ενημέρωση για το πως περνάνε )
    εεεεε???

    εεεεεεεεεεεεεεεεεε???
    Λες να πιάνουν τα κινητά εκεί που πάμε ρε Γιάννη. Εγώ πάντως ελπίζω πως όχι.
    Και σε τελική ανάλυση, άσε να προφτάσει να περάσει και κανένας τον crs-k σε αριθμό μυνημάτων.
    IDI ακούς; Ευκαιρία για την πρωτιά. Δώστα όλα. :rotflmao:

  3. #3
    It seems to me that Το avatar του/της OldMan
    Moderator
    Εγγραφή
    24/11/2004
    Μηνύματα
    17.655

    Re: Με αφορμή το ταξιδιωτικό που σχεδιάζουν μερικοί συμφορουμίτες

    Αρχικά δημιουργήθηκε από sas
    π.χ. τώρα που θα φύγουν τα παιδιά για τόσες μέρες, θα μπορούσαν να στένουν SMS και αυτό να εμφανίζεται σε κάποιο σημείο του forum (έτσι θα έχουμε μια "live" ενημέρωση για το πως περνάνε )


    Τι να το κάνεις ρε SAS ????

    Χωματόδρομοι, λάσπες, δέντρα, λίμνες, ποτάμια, καταράκτες, βουτιές σε καταβόθρες, φωτιές με τσίπουρα και λουκάνικα....
    .
    .
    .
    .
    .
    .

    ΣΚΕΤΗ ΑΗΔΙΑ !!!

    Όμορφα παιδιά, η περιπέτεια πέθανε...

  4. #4
    όταν η ρόδα γυρίζει Το avatar του/της sas
    Εγγραφή
    07/08/2003
    Μηνύματα
    1.013

    Re: Re: Με αφορμή το ταξιδιωτικό που σχεδιάζουν μερικοί συμφορουμίτες

    Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan


    Τι να το κάνεις ρε SAS ????

    Χωματόδρομοι, λάσπες, δέντρα, λίμνες, ποτάμια, καταράκτες, βουτιές σε καταβόθρες, φωτιές με τσίπουρα και λουκάνικα....
    .
    .
    .
    .
    .
    .

    ΣΚΕΤΗ ΑΗΔΙΑ !!!

    Ρε συ Old....μη με τσιγκλάς ρεεεεε......... γαμώ τις ΑΗΔΙΕΣ που σχεδιάζετε!!!!!
    Ακούς εκεί....χωματόδρομους, σκηνάκια, λουκάνικα, τΣίπουρα μπλιαχ

    Ρεεε....γαμώ τις άδειες μου μέσα.
    Θα με αναγκάσετε να γίνω καθηγητής, για να έχω όση άδεια θέλω..........και καθόλου λεφτά για να την εκμεταλευτώ

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF