Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 4 από 4

Θέμα: cordura παντελονι

  1. #1
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της fz6man
    Εγγραφή
    24/05/2010
    Μηνύματα
    357

    cordura παντελονι

    Καλησπερα , εχω παρει ενα παντελονι cordura medium της ixs με το οποιο ειμαι πολυ ευχαριστημενος αλλα το σκαρι μου ειναι καπως δυσκολο ειμαι 1 83 65 κιλα οπωτε μου ειναι λιγο φαρδυ στα μπουτια και και κατω απο τα τρυφερά
    υπαρχει δυνατοτητα να το στενεψο καπως σε μερικα σημεια χωρεις να παθει ζημεια , να μην χαλασει η αδιαβροχοποιηση ή να το ριξω στο φαι .
    το καλυτερο ταξιδι ειναι αυτο που δεν καναμε ακόμα!

  2. #2
    Ανήσυχο πνεύμα.... Το avatar του/της latris mixanis
    Εγγραφή
    29/03/2005
    Μηνύματα
    4.051
    Αν θυμάμαι καλά νομίζω το dirty wash κάνει και μεταποιήσεις..
    Δες εδώ για τηλέφωνα κλπ dirty
    Διαφορετικά πάρε κάτι σε κιλά...

    Τρελοκοτσιδού..!!!!

  3. #3
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της fz6man
    Εγγραφή
    24/05/2010
    Μηνύματα
    357
    πηρα στο dirty μου ειπε να παω σε ραφτη να μου παρει τα μετρα (οχι για κασα ) και να τους στειλω το παντελονι , απο οτι με διαβεβαιωσαν δεν θα χαλασει η αδιαβροχοποιηση γιατι ειναι απο την μεσα πλευρα ομως οι ραφες μηπως ειναι θερμοκολημενες εχει κανεις στενεμα σε παντελονι κορντουρα ρε παιδια 150 το πηρα το παντελονακι μην το χαλασω και παει τζαμπα και ειναι και αφόρετο .
    το καλυτερο ταξιδι ειναι αυτο που δεν καναμε ακόμα!

  4. #4
    Αρχικά δημιουργήθηκε από fz6man
    πηρα στο dirty μου ειπε να παω σε ραφτη να μου παρει τα μετρα (οχι για κασα ) και να τους στειλω το παντελονι , απο οτι με διαβεβαιωσαν δεν θα χαλασει η αδιαβροχοποιηση γιατι ειναι απο την μεσα πλευρα ομως οι ραφες μηπως ειναι θερμοκολημενες εχει κανεις στενεμα σε παντελονι κορντουρα ρε παιδια 150 το πηρα το παντελονακι μην το χαλασω και παει τζαμπα και ειναι και αφόρετο .Λιαπάτης Αντώνης (δερμάτινα ρούχα μοτοσικλέτας) Επιδιόρθωση-Επισκευή Θ. Βρεσθένης 7, Ν. Κόσμος 210-9235464, κιν 6974572895

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF