Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 7 από 7

Θέμα: Εκτος απο την οδηγικη υπαρχει και η πνευματικη μορφωση ...

  1. #1

    Thumbs up Εκτος απο την οδηγικη υπαρχει και η πνευματικη μορφωση ...

    με βαση αυτο θα ηθελα να σας προσκαλεσω στην θεατρικη πρεμιερα της καλης μου φιλης Ευαγγελίας στην Θεατρική παρασταση ΑΤΡΕΙΔΕΣ απο την θεατρικη ομαδα άληστον.

    Η πρεμιερα θα ειναι στις 7/7 στις 21:30 στο Θεατρο κατω απο την Γεφυρα ,Διπλα απο τον Ηλ Σταθμο Νεου Φαλήρου

    Τηλ: 2104816200 Τηλ κρατήσεων 210-7019616

    Τιμή εισητηρίου 6 €

    Θα υπαρξουν παραστασεις και στις 8&9/7

    Ελπίζω να σας δω εκει

    Ride Safe

    Ηλίας

  2. #2
    Ελαιόψυκτο Μέλος Το avatar του/της free rider
    Εγγραφή
    26/08/2004
    Μηνύματα
    2.328
    η θεατρική ομάδα έιναι πειραματικό θεατρο..

    ή κάποια επαγγελματική ?

    απο την τιμή εισητηρίου έχω την εντύπωση οτι μάλλον το πρώτο πρέπει να είναι..
    και η ζωή συνεχίζεται...

  3. #3
    Αρχικά δημιουργήθηκε από free rider


    απο την τιμή εισητηρίου έχω την εντύπωση οτι μάλλον το πρώτο πρέπει να είναι..
    Δεν ειναι η πρωτη τους παρασταση , εχουν κανει και αλλες στο παρελθον.


  4. #4
    Ελαιόψυκτο Μέλος Το avatar του/της free rider
    Εγγραφή
    26/08/2004
    Μηνύματα
    2.328
    η ερώτηση μου έχει να κάνει με την δική μου στάση απέναντι στο πραγματικό και το εμπορικό θέατρο...

    μόνο οι ηθοποιοί που πραγματικά έχουν την δίψα για να αποδώσουν έργα δίνουν την ψυχή τους σε παράσταση.
    οι φίρμες με τα παχυλά μπατζετ που έχουν χοτράτο το στομάχι τους με αηδιάζουν..

    για παράδειγμα θυμήθηκα παράσταση του μαύρου μοναχού μπρέχτ απο πειραματική σκηνή στο εθνικό ..στα υπόγεια..
    ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ ηθοποιεία..

    τώρα να πάω σε επιθεώρηση ή σε άλλο...
    προτιμώ να κάψω το μπαίκ ή να πάω σε φτασμένους που πουλάνε μούρη με την φίρμα
    και η ζωή συνεχίζεται...

  5. #5
    Αρχικά δημιουργήθηκε από free rider

    μόνο οι ηθοποιοί που πραγματικά έχουν την δίψα για να αποδώσουν έργα δίνουν την ψυχή τους σε παράσταση.
    οι φίρμες με τα παχυλά μπατζετ που έχουν χοτράτο το στομάχι τους με αηδιάζουν..


    τώρα να πάω σε επιθεώρηση ή σε άλλο...
    προτιμώ να κάψω το μπαίκ ή να πάω σε φτασμένους που πουλάνε μούρη με την φίρμα
    Προσωπικα επιδει γνωριζω μερικα ατομα της ομαδας , θεωρω οτι εχουν την διψα και δινουν την ψυχή τους.

    Τωρα αν θα σου αρεσει η οχι δεν εχω ιδεα , αυτο ειναι κατι προσωπικο .

    Αν ερθεις ,θα εχουμε μετα και θεμα σηζητησης .

  6. #6
    Ελαιόψυκτο Μέλος Το avatar του/της free rider
    Εγγραφή
    26/08/2004
    Μηνύματα
    2.328
    θα προσπαθήσω να έρθω με την γυναίκα μου γιατί πραγματικά προτιμώ τέτοιες μικρες θεατρικές ομάδες ...

    το να αναφερόμαστε στο αν μας αρέσει οντως είναι προσωπικό ζήτημα και εξαρτάται απο άλλους παράγοντες
    οπως το θέμα ..
    προσωπικά μιλόντας κατά την αξιολόγηση μιάς παραστασης με ενδιαφερει κατα μεγάλο ποσοστό μόνο η ηθοποιεία
    και η ζωή συνεχίζεται...

  7. #7
    King of the Sky-Road Το avatar του/της Traveller
    Εγγραφή
    09/08/2002
    Μηνύματα
    34

    Talking Giati oxi

    Loipon, exw paei se kati tetoies mikro-parastasis me oxi toso gnwstous (dil. Agnwstous) kallitetexnes.

    Sas pliroforw oti itan poli kaliteri apo allous gnwstous.

    Thank u gia tin enimerwsei. Elpizw na ta poume ekei. Ean deis Cbf-aki its me tin kopelia

    Opws kai na exei kali arxi sta paidia
    "into a mind absolutely free from thoughts and emotions, even the tiger finds no room, to inserts its fierce claws/one and the same breeze passes among the trees over the valleys and the mountains. And hence, why do they give such a different sound?"

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF