Σελίδα 1 από 4 1234 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 46

Θέμα: camping ΚΟΥΚΟΥΝΑΡΙΕΣ

  1. #1

    Exclamation camping ΚΟΥΚΟΥΝΑΡΙΕΣ

    ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΤΕ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ.ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΜΕ ΤΟ CAMPING ΚΟΥΚΟΥΝΑΡΙΕΣ ΣΤΗΝ ΣΚΙΑΘΟ?

  2. #2
    Απ'οτι κατάλαβα μόνο εγώ είχα τη φαεινή ιδέα να πάω στη Σκιάθο για camping.
    Αλλά εγώ δεν πτοούμαι,θα πάω θα περάσω τέλεια και θα είναι και το καλύτερο camping που έχω πάει ποτέ

  3. #3
    HUSKY TE450 Το avatar του/της SeNNinhA
    Εγγραφή
    29/10/2002
    Μηνύματα
    2.019
    Δεν έχω πάει στα camping στην Σκιάθο αλλά το νησί λέει πολλά είναι απο τα αγαπημένα μου. Εκτός από τις παραλίες που έχει πάνω στον κεντρικό δρόμο (ένας είναι δεν υπαρχει άλλος) θα βρείς και πολλές από την άλλη πλευρά του νησιου αν ψάξεις τους χωματόδρομους. Ρώτα τους ντόπιους και θα σου πουν. Έχει και πολύ καλή ζωή το βράδι και φυσικά ΑΠΕΙΡΟ ΠΡΑΣΙΝΟ. Βαρέθηκα την ξεραϊλα από τις κυκλάδες

  4. #4
    Μακάρι να είναι όπως τα λες γιατί αλλιώς μας βλέπω εμένα και το μωρό (canyon) να γυρνάμε μαύροι στο ξύλο απο τον θυλικό σατράπη που θα έχουμε μαζί μας

  5. #5
    HUSKY TE450 Το avatar του/της SeNNinhA
    Εγγραφή
    29/10/2002
    Μηνύματα
    2.019
    Οι παραλίες είναι Αμμος λεπτή και υπάρχουν φυσικά παντου ομπρέλες για ενοικίαση (πράγμα λίγο εκνευριστικό). Στις κουκουναριές ακριβώς πίσω από την παραλία έχει κουκουναριές και σκια γι αυτό και λέγονται έτσι. Είναι η τελευταία παραλία στο τέλος του δρόμου ο οποίος δεν είναι μεγάλος σε μήκος. Σε 15 λεπτά με παπί έχεις φτάσει από την πόλη της Σκιάθου. Ενδιάμεσα ύπάρχουν και άλλες παραλίες στο ίδιο στυλ. Από την άλλη μεριά δεν υπάρχουν παραλίες μεγάλες και οργανωμένες γιατί είναι βόρεια και έχει πιο πολύ βράχια. Υπάρχουν όμως μικρότερα κολπάκια πολύ όμορφα και αρκετοί χωματόδρομοι που οδηγούν σε αυτές. ΝΑ πάρεις και το καραβάκι να κάνεις το γύρο του νησιού. Υπάρχει και μια φοβερή παραλία που πας μόνο με βάρκα με ολόλευκο βότσαλο και έξω και μέσα. Η πόλη της Σκίαθου έιναι αρκετά γραφική με καλντερίμια και χρώμα και έχει πολύ βραδυνή ζωή. Πολλά μπαρ αλλά και κλασικές αγγλικες παμπ (που δουλευουν και χειμωνα) γιατί έχει πολλους άγγλους και ιταλούς το νησί. Κλαμπάκια φυσικά και υπάρχουν. Αυτά πανω κάτω. Δεν νομίζω να βαρεθείς και μάλλον θα σου αρέσει. Το πολύ πράσινο βοηθάει να χαλαρώσεις επιπλέον

  6. #6
    7 years of fuckin up Το avatar του/της Stabak
    Εγγραφή
    19/09/2002
    Μηνύματα
    898
    Οταν είχα πάει ήταν αρκετά καλό πριν 6-7 χρόνια και μες το πράσινο... (δεν είχε και πολύ κόσμο) και σχετικά πολύ καθαρό!!!

    Το μόνο που να προσέξεις είναι το κρύο που κάνει το βράδυ ιδίως πανω σε μηχανάκι στο πήγαινε έλα!!! Είχα κοιμηθεί σε καφετέρια ένα βράδυ για να μην την αρπάξω.... και ναι είχα πιεί κιόλας
    Ban 'em all

  7. #7
    Ανήσυχο πνεύμα.... Το avatar του/της latris mixanis
    Εγγραφή
    29/03/2005
    Μηνύματα
    4.051
    Λοιπον είναι περίπου 7€ το άτομο 3€ η μηχανή και είναι στο πάρκιν και 2€ το άτομο. Δεν ξέρω παραπάνω λεπτομέριες. Πρώτη φορά θα πάω και γω.

    Τρελοκοτσιδού..!!!!

  8. #8
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260
    para poli orea i skia8os to pio panakrivo nisi me poli prasino me polous italous me psixra to vradi eki 8es mpoufanaki to vradi ke ine apo ta nisia pou i nisiotes milane vlaxika...

    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    Αφροτζιξ.kata tin nona druna

  9. #9
    latris mixanis,αν πας πριν από εμένα περιμένω εντυπώσεις.Εγω θα φύγω για Σκόπελο 06/08 και θα είμαι Σκιάθο 10/08
    ΒΑΛΤΕ ΝΑ ΠΙΟΥΜΕ
    ΑΥΘΕΝΤΙΚΟΣ BRAZ-ΗΛΕΙΟΣ

  10. #10
    Ανήσυχο πνεύμα.... Το avatar του/της latris mixanis
    Εγγραφή
    29/03/2005
    Μηνύματα
    4.051
    Θα πάω πριν απο εσένα οπότε θα σου πω εντυπώσεις σίγουρα! Θα σου βάλω και φώτο.


    Τρελοκοτσιδού..!!!!

  11. #11
    αχ...και να χα μοτόρι! Το avatar του/της Tropeas
    Εγγραφή
    06/05/2005
    Μηνύματα
    4.981
    Πάντως αν θέλετε έχω κρατήσει και τα τηλέφωνα κάτι οικονομικών και πολύ ωραίων δωματίων που έχει ένας παπούλης κυρ Λάμπρος αριστερά 300μ πριν τις κουκουναριές, αν θα πάω σπίτι θα ψάξω να το βρώ...

    Αααα να πάτε ντυμένοι για μπάνιο στην μεγάλη μπανάνα,
    και γυμνοί για μπάνιο στην μικρή μπανάνα....

    Ωραίες και ερημικές παραλίες έχει και στην πίσω μεριά που πάς μόνο με σκουτεράκι ή τζιπάκι απο τους χωματόδρομους...

  12. #12
    Ανήσυχο πνεύμα.... Το avatar του/της latris mixanis
    Εγγραφή
    29/03/2005
    Μηνύματα
    4.051
    Τελικά δεν θα πάω Σκιάθο οπότε εσυ θα ενημερώσεις εμάς!:smilea:

    Τρελοκοτσιδού..!!!!

  13. #13
    ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.ΟΣΟ ΚΑΛΗ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΑΦΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΑΝ ΟΙ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΚΑΙ ΕΠΙΣΤΡΕΨΑΜΕ ΣΤΗΝ ''ΠΡΩΤΕΥΟΥΣΑ''.ΠΗΓΑ ΣΚΙΑΘΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΦΥΓΩ.ΤΟ ΜΕΡΟΣ ΤΟ ΕΡΩΤΕΥΤΗΚΑ,ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ.ΤΟ CAMPING ΗΤΑΝ ΚΑΛΟ ΣΧΕΤΙΚΑ,ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΘΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΠΟΥ ΒΡΕΙΣ ΣΤΗΝΕΙΣ.Α,ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ ΤΗΝ ΑΦΗΝΕΙΣ ΑΠ'ΕΞΩ ΠΟΥ ΕΧΕΙ PARKING.ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΝΗΣΙ ΝΑ ΤΟ ΕΠΙΣΚΕΥΤΕΙ ΧΩΡΙΣ ΔΕΥΤΕΡΗ ΚΟΥΒΕΝΤΑ
    ΒΑΛΤΕ ΝΑ ΠΙΟΥΜΕ
    ΑΥΘΕΝΤΙΚΟΣ BRAZ-ΗΛΕΙΟΣ

  14. #14
    ...



    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	camping3.jpg 
Προβολές:	1531 
Μέγεθος:	46,2 KB 
ID:	22202
    ΒΑΛΤΕ ΝΑ ΠΙΟΥΜΕ
    ΑΥΘΕΝΤΙΚΟΣ BRAZ-ΗΛΕΙΟΣ

  15. #15
    ...


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	camping4.jpg 
Προβολές:	1549 
Μέγεθος:	93,8 KB 
ID:	22203
    ΒΑΛΤΕ ΝΑ ΠΙΟΥΜΕ
    ΑΥΘΕΝΤΙΚΟΣ BRAZ-ΗΛΕΙΟΣ

Σελίδα 1 από 4 1234 ΤελευταίοΤελευταίο

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF