Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 30

Θέμα: 10 πράγματα που μας έμαθαν οι ταινίες για τις γυναίκες

  1. #1
    Εκδικητικό μέλος Το avatar του/της John Steed
    Εγγραφή
    05/03/2010
    Μηνύματα
    1.913

    10 πράγματα που μας έμαθαν οι ταινίες για τις γυναίκες

    Ελάτε τώρα... Παραδεχτείτε το..... Βλέπετε χαζορομαντικές κομεντί με τον/την σύντροφό σας, έτσι δεν είναι?


    Αν το καλοσκεφτείς, η Σάντρα Μπούλοκ, η Ρενέ Ζελβέγκερ, η Τζένιφερ Άνιστον και παλιότερα η Μεγκ Ράιαν έκαναν συνεχώς τον ίδιο ρόλο. Μπορεί σε μερικές ταινίες να ήταν ψυχρές επαγγελματίες, ενώ σε άλλες γλυκούλες νοικοκυρές, αλλά η προσωπικότητα τους παρέμενε ως ένα βαθμό η ίδια! Οι αντιδράσεις τους στα ερωτικά τους ζητήματα (και όχι μόνο) ήταν σχεδόν πανομοιότυπες! Δεν θέλει και πολύ να αποτυπωθεί στο μυαλό σου αυτός ο τύπος της γυναίκας και να θεωρείς ότι έτσι είναι όλες οι (πραγματικές) γυναίκες του κόσμου…

    Ορίστε, λοιπόν, τα χαρακτηριστικά των γυναικών, όπως τα αντιλαμβάνεται κάποιος που “καίει” το DVD του με ρομαντικές κωμωδίες…

    1. Όταν χωρίζουν, φοράνε τις καρό πυτζαμούλες τους, με φαρδύ φούτερ και λευκές κάλτσες, και τρώνε παγωτό μπροστά από την τηλεόραση.

    2. Έχουν τουλάχιστον ένα γκέι φίλο. Ή μία άσχημη – αλλά πολύ αστεία- κολλητή.

    3. Πίνουν starbucks πηγαίνοντας στη δουλειά και πάνε για κοκτέιλ μετά τη δουλειά. Να είναι κουρασμένες και να ξεραθούν στον ύπνο, δεν “παίζει”.

    4. Αν είσαι κολλητός τους από παλιά, τότε κατά πάσα πιθανότητα θα σε ερωτευτούν στο τέλος. Αφού, φυσικά, πρώτα διαπιστώσουν ότι ο Ωραίος Γκόμενος δεν αξίζει την αγάπη και την προσοχή τους.

    5. Δεν υπάρχει καμία γυναίκα που να θεωρεί τον ρομαντισμό ξεπερασμένο. Κι αν υπάρχει, στο τέλος αλλάζει γνώμη.

    6. Κάθε φορά που πηγαίνουν στα μπαρ, τουλάχιστον ένας τύπος θα την πέσει σε κάποια από την παρέα. Μα ποιες είναι τελοσπάντων;

    7. Η πιο άσχημη της παρέας είναι είτε παντρεμένη είτε θα βρει τον πραγματικό έρωτα στο πρόσωπο ενός πραγματικά καλού παιδιού -έστω και καθυστερημένα.

    8. Στην περίπτωση που μια είναι μο%ναρα, κανένας δεν φαίνεται να αντιλαμβάνεται πόσο ωραία είναι και την αντιμετωπίζει σαν μια καθημερινή γυναίκα. Και, πάντα, ή τα έχει με κάποιον γελοίο τύπο ή με κανέναν γιατί “δουλεύει πολύ και δεν έχει χρόνο να ασχοληθεί με τα προσωπικά της”.

    9. Όλες οι γυναίκες που έχουν αδερφές διαιρούνται σε δύο κατηγορίες: εκείνες που έχουν μια πανέμορφη μικρότερη αδερφή κι εκείνες που έχουν μια ασχημούλα αλλά παντρεμένη μεγαλύτερη αδερφή -που ξέρει την κατάλληλη συμβουλή για κάθε περίσταση.

    10. Το μίσος είναι ένα είδος αφροδισιακού. Όποιον αντιπαθούν τελικά τον ερωτεύονται και φυσικά τα αισθήματα είναι αμοιβαία. Οπότε να ξέρεις, αν σε κοιτάει με μισό μάτι, σε λίγο καιρό θα λιώνει για πάρτη σου. Ποιός τη χάρη σου…


    (Πηγή: News247.gr)
    "Qu ils mangent de la brioche"

  2. #2
    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    Πωλουνται προστατευτικα καγκελα κινητηρα!

    http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=101820

  3. #3
    μια σκιά μ' ακολουθάει Το avatar του/της cityfly
    Εγγραφή
    07/05/2003
    Μηνύματα
    3.701
    υπάρχουν και άλλα είδη ταινιών


    Πως θα ήταν η ζωή μας αν ζούσαμε μέσα σε μία τσόντα;

    - Όλες οι γυναίκες φτάνουν μέχρι 35 ετών. Μετά πεθαίνουν.

    - Οι γυναίκες δεν είναι ποτέ έφηβες. Πάνε κατευθείαν στα 25 και έχουν κοτσιδάκια.

    - Όλοι οι άντρες πάνε γυμναστήριο.

    - Όλοι οι άντρες έχουν ξυρισμένο σώμα.

    - Όλες οι γυναίκες είναι ξυρισμένες (παντού).

    - Όλοι και όλες έχουν τατουάζ.

    - Οι γυναίκες δεν έχουν ποτέ πονοκέφαλο.

    - Οι γυναίκες δεν έχουν ποτέ περίοδο.

    - Όλοι οι άντρες έχουν μεγάλα και αλύγιστα εργαλεία που τελειώνουν μετά από καμιά ώρα συνεχούς απασχόλησης.

    - Στη δουλειά οι υφιστάμενες γυναίκες έχουν πάντοτε όρεξη για ερωτικά παιχνίδια με τους προϊστάμενους τους.

    - Δεν υπάρχει άντρας που να εργάζεται και να μην υποκύπτει στις ορέξεις της διευθύντριας.

    - Κατά τη διάρκεια της εφηβείας ο άντρας πηγαίνει με όλες του τις συμμαθήτριες και δεν υπάρχει η λέξη χυλόπιτα.

    - Στο στρατόπεδο πάντα θα υπάρχει μια γυναίκα.

    - Δεν υπάρχουν Κινέζοι άνδρες.

    - Στις γυναικείες φυλακές είναι όλες λεσβίες.

    - Στο συνεργείο αυτοκινήτων η γυναίκα δεν πληρώνει ποτέ με χρήματα.

    - Οι σωστές σύζυγοι είναι αυτές που ανήκουν σε όλους.

    - Οι σωστοί σύζυγοι είναι αυτοί που χαίρονται να μοιράζονται τη γυναίκα τους.

    - Όταν δυο τύποι πηδάνε μια γυναίκα δεν υπάρχει ποτέ περίπτωση το ένα πέος να ακουμπήσει το άλλο. Τα πάντα είναι υπολογισμένα με ακρίβεια χιλιοστού.

    - Ο άντρας ποτέ δεν κουράζεται από τη δουλειά, ποτέ δεν δίνει προτεραιότητα σε κάτι άλλο και ποτέ δεν βλέπει μπάλα.

    - Οποιοδήποτε παντρεμένο ζευγάρι έχει κόρη, πρέπει να αναγκάσει τον οικογενειακό φίλο να τη μυήσει στον έρωτα.

    - Οι γυναίκες δεν εγκυμονούν και δεν τεκνοποιούν.

    - Όλοι και όλες είναι νέοι ωραίοι και επιτυχημένοι.

    - Δεν υπάρχει άβαφη και αμακιγιάριστη γυναίκα.

    - Σε οποιοδήποτε ταξίδι με οποιοδήποτε μέσο μεταφοράς, θα σου κάτσει τουλάχιστον μια γκόμενα.

    - Όλες οι γυναίκες που είναι γραμματείς τον παίρνουν.

    - Όλες οι καθηγήτριες πάνε με τους μαθητές τους και αντίστοιχα όλοι οι καθηγητές με τις μαθήτριες.

    - Καμιά λεσβία δεν είναι ακριβώς λεσβία. Κατά βάθος θέλουν και hetero, για αυτό πάντοτε έχουν και την απαραίτητη γκάμα σε πλαστικά εξαρτήματα.

    - Όλοι οι σπιτονοικοκύρηδες έχουν υπηρέτριες. Αν δεν έχουν σίγουρα η γειτόνισσα θα συνάψει σχέσεις μαζί τους.

    - Όλα τα μπαλκόνια έχουν θέα σε μια γκόμενα που τα βγάζει και τον παίρνει ασύστολα.

    - Καμιά γυναίκα δεν ξέρει να μαγειρεύει. Για τις εξαιρέσεις, το γάλα και η σαντιγί είναι σεξουαλικά εδέσματα.

    - Ο καθαριστής πισίνας, ο κηπουρός, ο πιτσαδόρος και ο ταχυδρόμος έχουν πάντα μεγάλο όργανο.

    - Η οδοντίατρος ποτέ δεν σου φτιάχνει τα δόντια.

    - Ο χώρος της μόδας και του γκλαμ δεν έχει αδερφές αλλά μόνο εραστές.

    - Οι γυναίκες φορούν πάντα γόβες-στιλέτο στο κρεβάτι.

    - 5-10 δευτερόλεπτα φλερταρίσματος είναι πάντα αρκετά.

    - Αν ένας άγνωστος βρει μια γυμνή γυναίκα να "χαϊδεύεται" μόνη της, αυτή δεν θα ουρλιάξει τρομαγμένη. Αντίθετα, θα τον προσκαλέσει να κάνουν σεξ.

    - Οι γυναίκες χαμογελούν πάντα με ικανοποίηση όταν οι άνδρες τελειώνουν στο πρόσωπο τους.

    - Οι γυναίκες πάντα μουγκρίζουν ανεξέλεγκτα όταν κάνουν στοματικό.

    - Οι γυναίκες έρχονται πάντα ταυτόχρονα σε οργασμό με τους άνδρες τους.

    - Όλες οι γυναίκες ουρλιάζουν στο κρεβάτι.

    - Οι γυναίκες πάντα χαμογελούν όταν τις παίρνουν ταυτόχρονα από μπροστά και από πίσω.

    - Οι νοσοκόμες πάντα κάνουν στοματικό στους ασθενείς σαν μέρος της θεραπείας.

    - Όταν η γκόμενα σου σε πιάσει να πηδάς την καλύτερη της φίλη θα θυμώσει μόνο για 30" και μετά θα συμμετάσχει ευχαρίστως στην παρτούζα.

    - Οι γυναίκες πάντα δείχνουν ευχάριστα έκπληκτες όταν ανοίγουν το παντελόνι ενός άνδρα και βρίσκουν ένα πέος μέσα.

    - Οι άνδρες ποτέ δεν χρειάζεται να παρακαλέσουν για σεξ.

  4. #4
    Ρακόμελος...... Το avatar του/της JAD
    Εγγραφή
    20/11/2008
    Μηνύματα
    145

    :rotflmao: :rotflmao:

  5. #5
    κοιμώμενος άγρυπνα Το avatar του/της Gandalf dr685sm
    Εγγραφή
    25/04/2004
    Μηνύματα
    1.755
    - Όλες οι γυναίκες φτάνουν μέχρι 35 ετών. Μετά πεθαίνουν.

    - Οι γυναίκες δεν είναι ποτέ έφηβες. Πάνε κατευθείαν στα 25 και έχουν κοτσιδάκια.

    - Όλοι οι άντρες πάνε γυμναστήριο.

    - Όλοι οι άντρες έχουν ξυρισμένο σώμα.

    - Όλες οι γυναίκες είναι ξυρισμένες (παντού).

    - Όλοι και όλες έχουν τατουάζ.

    - Οι γυναίκες δεν έχουν ποτέ πονοκέφαλο.

    - Οι γυναίκες δεν έχουν ποτέ περίοδο.

    - Όλοι οι άντρες έχουν μεγάλα και αλύγιστα εργαλεία που τελειώνουν μετά από καμιά ώρα συνεχούς απασχόλησης.

    - Στη δουλειά οι υφιστάμενες γυναίκες έχουν πάντοτε όρεξη για ερωτικά παιχνίδια με τους προϊστάμενους τους.

    - Δεν υπάρχει άντρας που να εργάζεται και να μην υποκύπτει στις ορέξεις της διευθύντριας.

    - Κατά τη διάρκεια της εφηβείας ο άντρας πηγαίνει με όλες του τις συμμαθήτριες και δεν υπάρχει η λέξη χυλόπιτα.

    - Στο στρατόπεδο πάντα θα υπάρχει μια γυναίκα.

    - Δεν υπάρχουν Κινέζοι άνδρες.

    - Στις γυναικείες φυλακές είναι όλες λεσβίες.

    - Στο συνεργείο αυτοκινήτων η γυναίκα δεν πληρώνει ποτέ με χρήματα.

    - Οι σωστές σύζυγοι είναι αυτές που ανήκουν σε όλους.

    - Οι σωστοί σύζυγοι είναι αυτοί που χαίρονται να μοιράζονται τη γυναίκα τους.

    - Όταν δυο τύποι πηδάνε μια γυναίκα δεν υπάρχει ποτέ περίπτωση το ένα πέος να ακουμπήσει το άλλο. Τα πάντα είναι υπολογισμένα με ακρίβεια χιλιοστού.

    - Ο άντρας ποτέ δεν κουράζεται από τη δουλειά, ποτέ δεν δίνει προτεραιότητα σε κάτι άλλο και ποτέ δεν βλέπει μπάλα.

    - Οποιοδήποτε παντρεμένο ζευγάρι έχει κόρη, πρέπει να αναγκάσει τον οικογενειακό φίλο να τη μυήσει στον έρωτα.

    - Οι γυναίκες δεν εγκυμονούν και δεν τεκνοποιούν.

    - Όλοι και όλες είναι νέοι ωραίοι και επιτυχημένοι.

    - Δεν υπάρχει άβαφη και αμακιγιάριστη γυναίκα.

    - Σε οποιοδήποτε ταξίδι με οποιοδήποτε μέσο μεταφοράς, θα σου κάτσει τουλάχιστον μια γκόμενα.

    - Όλες οι γυναίκες που είναι γραμματείς τον παίρνουν.

    - Όλες οι καθηγήτριες πάνε με τους μαθητές τους και αντίστοιχα όλοι οι καθηγητές με τις μαθήτριες.

    - Καμιά λεσβία δεν είναι ακριβώς λεσβία. Κατά βάθος θέλουν και hetero, για αυτό πάντοτε έχουν και την απαραίτητη γκάμα σε πλαστικά εξαρτήματα.

    - Όλοι οι σπιτονοικοκύρηδες έχουν υπηρέτριες. Αν δεν έχουν σίγουρα η γειτόνισσα θα συνάψει σχέσεις μαζί τους.

    - Όλα τα μπαλκόνια έχουν θέα σε μια γκόμενα που τα βγάζει και τον παίρνει ασύστολα.

    - Καμιά γυναίκα δεν ξέρει να μαγειρεύει. Για τις εξαιρέσεις, το γάλα και η σαντιγί είναι σεξουαλικά εδέσματα.

    - Ο καθαριστής πισίνας, ο κηπουρός, ο πιτσαδόρος και ο ταχυδρόμος έχουν πάντα μεγάλο όργανο.

    - Η οδοντίατρος ποτέ δεν σου φτιάχνει τα δόντια.

    - Ο χώρος της μόδας και του γκλαμ δεν έχει αδερφές αλλά μόνο εραστές.

    - Οι γυναίκες φορούν πάντα γόβες-στιλέτο στο κρεβάτι.

    - 5-10 δευτερόλεπτα φλερταρίσματος είναι πάντα αρκετά.

    - Αν ένας άγνωστος βρει μια γυμνή γυναίκα να "χαϊδεύεται" μόνη της, αυτή δεν θα ουρλιάξει τρομαγμένη. Αντίθετα, θα τον προσκαλέσει να κάνουν σεξ.

    - Οι γυναίκες χαμογελούν πάντα με ικανοποίηση όταν οι άνδρες τελειώνουν στο πρόσωπο τους.

    - Οι γυναίκες πάντα μουγκρίζουν ανεξέλεγκτα όταν κάνουν στοματικό.

    - Οι γυναίκες έρχονται πάντα ταυτόχρονα σε οργασμό με τους άνδρες τους.

    - Όλες οι γυναίκες ουρλιάζουν στο κρεβάτι.

    - Οι γυναίκες πάντα χαμογελούν όταν τις παίρνουν ταυτόχρονα από μπροστά και από πίσω.

    - Οι νοσοκόμες πάντα κάνουν στοματικό στους ασθενείς σαν μέρος της θεραπείας.

    - Όταν η γκόμενα σου σε πιάσει να πηδάς την καλύτερη της φίλη θα θυμώσει μόνο για 30" και μετά θα συμμετάσχει ευχαρίστως στην παρτούζα.

    - Οι γυναίκες πάντα δείχνουν ευχάριστα έκπληκτες όταν ανοίγουν το παντελόνι ενός άνδρα και βρίσκουν ένα πέος μέσα.

    - Οι άνδρες ποτέ δεν χρειάζεται να παρακαλέσουν για σεξ.

    Δεν ισχύουν δηλαδή στην πραγματικότητα;;;;;

    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


    Gandalf
    Στην Ελλάδα θέλουμε να λειτουργούν τα πάντα υπέρ του ατόμου , έστω και εις βάρος του συνόλου.

  6. #6
    O Γαμωbowler Το avatar του/της Bowleno
    Moderator
    Εγγραφή
    29/12/2009
    Μηνύματα
    6.159
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Gandalf dr685sm
    Δεν ισχύουν δηλαδή στην πραγματικότητα;;;;;

    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


    Gandalf

    Τι είπες τωρα;;;; :hypnotize

    και βέβαια ισχύουν (στην περίπτωσή μου )
    εγώ άθεος; ισα-ισα, εχω τρεις: το μυαλό μου, τα χέρια μου και τα πόδια μου

  7. #7
    Να καταργηθει η οπισθεν ! Το avatar του/της tifoefs
    Εγγραφή
    26/10/2002
    Μηνύματα
    3.563
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Gandalf dr685sm
    Δεν ισχύουν δηλαδή στην πραγματικότητα;;;;;

    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


    Gandalf
    αν κλαις δε τη βγαζεις ....

    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

  8. #8

    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    "I feel like dining with hitchock every time that we fuck"

  9. #9
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504

    Re: 10 πράγματα που μας έμαθαν οι ταινίες για τις γυναίκες

    Αρχικά δημιουργήθηκε από John Steed


    1. Όταν χωρίζουν, φοράνε τις καρό πυτζαμούλες τους, με φαρδύ φούτερ και λευκές κάλτσες, και τρώνε παγωτό μπροστά από την τηλεόραση.

    2. Έχουν τουλάχιστον ένα γκέι φίλο. Ή μία άσχημη – αλλά πολύ αστεία- κολλητή.

    3. Πίνουν starbucks πηγαίνοντας στη δουλειά και πάνε για κοκτέιλ μετά τη δουλειά. Να είναι κουρασμένες και να ξεραθούν στον ύπνο, δεν “παίζει”.

    4. Αν είσαι κολλητός τους από παλιά, τότε κατά πάσα πιθανότητα θα σε ερωτευτούν στο τέλος. Αφού, φυσικά, πρώτα διαπιστώσουν ότι ο Ωραίος Γκόμενος δεν αξίζει την αγάπη και την προσοχή τους.

    5. Δεν υπάρχει καμία γυναίκα που να θεωρεί τον ρομαντισμό ξεπερασμένο. Κι αν υπάρχει, στο τέλος αλλάζει γνώμη.

    6. Κάθε φορά που πηγαίνουν στα μπαρ, τουλάχιστον ένας τύπος θα την πέσει σε κάποια από την παρέα. Μα ποιες είναι τελοσπάντων;

    7. Η πιο άσχημη της παρέας είναι είτε παντρεμένη είτε θα βρει τον πραγματικό έρωτα στο πρόσωπο ενός πραγματικά καλού παιδιού -έστω και καθυστερημένα.

    8. Στην περίπτωση που μια είναι μο%ναρα, κανένας δεν φαίνεται να αντιλαμβάνεται πόσο ωραία είναι και την αντιμετωπίζει σαν μια καθημερινή γυναίκα. Και, πάντα, ή τα έχει με κάποιον γελοίο τύπο ή με κανέναν γιατί “δουλεύει πολύ και δεν έχει χρόνο να ασχοληθεί με τα προσωπικά της”.

    9. Όλες οι γυναίκες που έχουν αδερφές διαιρούνται σε δύο κατηγορίες: εκείνες που έχουν μια πανέμορφη μικρότερη αδερφή κι εκείνες που έχουν μια ασχημούλα αλλά παντρεμένη μεγαλύτερη αδερφή -που ξέρει την κατάλληλη συμβουλή για κάθε περίσταση.

    10. Το μίσος είναι ένα είδος αφροδισιακού. Όποιον αντιπαθούν τελικά τον ερωτεύονται και φυσικά τα αισθήματα είναι αμοιβαία. Οπότε να ξέρεις, αν σε κοιτάει με μισό μάτι, σε λίγο καιρό θα λιώνει για πάρτη σου. Ποιός τη χάρη σου…


    (Πηγή: News247.gr)

    1) αυτο το κανω σε οποιαδήποτε φαση και να ειμαι , σε αντιθεση με χωρισμο που βγαινω συνεχεια εξωωωω

    2)δεν εχω γκει φιλο και δεν εχω ασχημη κολλητη

    3)κανω εμπαρκο στα σταρμπακς επειδη δεν γουσταραν ουδεποποτε τους καπνιστες και ειναι πανακριβα , επισεις δε πινω κοκτειλ και ΝΑΙ εxω ξεραθει πολλες φορες στον υπνο

    4)τωρα μου ηρθαν ολοι οι κολλητοι μου στο μυαλο και αποφασισα να παω στον επομενο ωραιο γκομενο απλα

    5)χμ.... χμμμμ..... λιγες φορες εχω περασει ρομαντικα και ηταν καλα , δε μου λειπει , δε με χαλαει εχω δεν εχω το ιδιο και το αυτο.

    6)ναι θα την πεσει 7/10 φορες.Εμεις εμαστε εμεις.... εσεις δε ξερω τι κανετε (μπορει να το εχετε χομπυ )

    7)δεν υπαρχουν ασχημες στη παρεα μας ρε φιλε!

    8)ενω αμα το αντιλαμβανοτανε και ηταν αρχιψωναρα και ασχολιοταν μονο με το μ@$νι της και τα νυχια της θα ηταν οκ περιπτωση????

    9)δξ/δα δεν εχω αδελφη

    10)δε μισω κανεναν!οταν για καποιο λογο νευριασω με καποιον και βλεπω οτι δεν υπαρχει περιπτωση να φτιαξει το θεμα.... τον διαγραφω εντελως!σαν να μην υπηρχε ποτε !!!!!το απολυτο τ ι π ο τ α , αυτο φυσικά δεν ισχύει για ολους καποιοι αναλωνοντε σε μισος και κακιες συνεχεια γιατι δεν εχουν τπτ αλλο στη ζωη τους να κανουν c est la vie
    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

  10. #10
    Επισης το πιο στανταρ σε ολεσ τις ταινιες......

    ενα κερι μπορει να φωτισει ολοκληρο δωματιο....!
    Πωλουνται προστατευτικα καγκελα κινητηρα!

    http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=101820

  11. #11
    αμουσο μελος Το avatar του/της DrBig
    Εγγραφή
    26/11/2007
    Μηνύματα
    6.559

    Re: Re: 10 πράγματα που μας έμαθαν οι ταινίες για τις γυναίκες

    Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
    1) αυτο το κανω σε οποιαδήποτε φαση και να ειμαι , σε αντιθεση με χωρισμο που βγαινω συνεχεια εξωωωω

    2)δεν εχω γκει φιλο και δεν εχω ασχημη κολλητη

    3)κανω εμπαρκο στα σταρμπακς επειδη δεν γουσταραν ουδεποποτε τους καπνιστες και ειναι πανακριβα , επισεις δε πινω κοκτειλ και ΝΑΙ εxω ξεραθει πολλες φορες στον υπνο

    4)τωρα μου ηρθαν ολοι οι κολλητοι μου στο μυαλο και αποφασισα να παω στον επομενο ωραιο γκομενο απλα

    5)χμ.... χμμμμ..... λιγες φορες εχω περασει ρομαντικα και ηταν καλα , δε μου λειπει , δε με χαλαει εχω δεν εχω το ιδιο και το αυτο.

    6)ναι θα την πεσει 7/10 φορες.Εμεις εμαστε εμεις.... εσεις δε ξερω τι κανετε (μπορει να το εχετε χομπυ )

    7)δεν υπαρχουν ασχημες στη παρεα μας ρε φιλε!

    8)ενω αμα το αντιλαμβανοτανε και ηταν αρχιψωναρα και ασχολιοταν μονο με το μ@$νι της και τα νυχια της θα ηταν οκ περιπτωση????

    9)δξ/δα δεν εχω αδελφη

    10)δε μισω κανεναν!οταν για καποιο λογο νευριασω με καποιον και βλεπω οτι δεν υπαρχει περιπτωση να φτιαξει το θεμα.... τον διαγραφω εντελως!σαν να μην υπηρχε ποτε !!!!!το απολυτο τ ι π ο τ α , αυτο φυσικά δεν ισχύει για ολους καποιοι αναλωνοντε σε μισος και κακιες συνεχεια γιατι δεν εχουν τπτ αλλο στη ζωη τους να κανουν c est la vie
    11) νοιωθουν την αναγκη να μιλησουν για τον εαυτο τους
    Ολα περναν αλλα αφηνουν τρυπα.

  12. #12
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504

    Re: Re: Re: 10 πράγματα που μας έμαθαν οι ταινίες για τις γυναίκες

    Αρχικά δημιουργήθηκε από DrBig
    11) νοιωθουν την αναγκη να μιλησουν για τον εαυτο τους
    12)ξερουν τι θα πουν οι αντρες πριν το πουν (μπορινγκ)

    :rotflmao:
    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

  13. #13
    αμουσο μελος Το avatar του/της DrBig
    Εγγραφή
    26/11/2007
    Μηνύματα
    6.559

    Re: Re: Re: Re: 10 πράγματα που μας έμαθαν οι ταινίες για τις γυναίκες

    Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
    12)ξερουν τι θα πουν οι αντρες πριν το πουν (μπορινγκ)

    :rotflmao:
    γυναικα ειμαι, εγκλωβισμενη σε ενα αντρικο σωμα

    ...οποτε σε καταλαβαινω απολυτα.



    ΥΓ.
    Διατιθεμαι και ως γκαιη φιλος σε γυναικες που δεν εχουν απο εναν.
    Ολα περναν αλλα αφηνουν τρυπα.

  14. #14

    Re: Re: 10 πράγματα που μας έμαθαν οι ταινίες για τις γυναίκες

    Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
    1) αυτο το κανω σε οποιαδήποτε φαση και να ειμαι , σε αντιθεση με χωρισμο που βγαινω συνεχεια εξωωωω

    2)δεν εχω γκει φιλο και δεν εχω ασχημη κολλητη

    Δε μου γνωρίζεις καμιά από τις κολλητές σου τότε;
    If my wife would let me ride her as i ride my motorcycle...I`d be home home right now!

  15. #15
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.987
    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. και κάτι για τις γυναίκες του φόρουμ
    από cityfly στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 21
    Τελευταίο μήνυμα: 27/06/2014, 23:59
  2. Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο μήνυμα: 20/06/2007, 11:04
  3. Διάσημοι για τις γυναίκες!!!
    από milaber στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 15/03/2004, 17:05
  4. μαθηματική απόδειξη για τις γυναίκες
    από cityfly στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 04/03/2004, 18:15

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF