Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 27

Θέμα: μία που το σκέφτηκα......και μία που το ξέχασα....

  1. #1
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    18/05/2010
    Μηνύματα
    153

    μία που το σκέφτηκα......και μία που το ξέχασα....

    Πριν απο μισή ώρα βρισκόμουν στο αμάξι μου και επέστρεφα σπίτι απο την παραλία.
    Κινούμουν στον παραλιακό δρόμο που ήταν τίγκα σε μηχανές και αυτοκίνητα.
    Στο πίσω κάθισμα , πίσω απο την θέση του συνοδηγού, ηταν απλωμένο φαρδύ-πλατύ το υπέροχο μαυρο-κόκκινο colori μπουφανάκι μου.
    Με την άκρη του ματιού μου το βλέπω κι αρχίζω να σκέφτομαι οτι φορώντας το , θα βγάλω την μπέμπελη καλοκαιριάτικα.
    Αναρωτιέμαι μήπως ειναι υπερβολή το να φορέσω το μπουφάν ακόμα και για να πάω παραλία.....άσε που θα γελάνε οι υπόλοιποι λουόμενοι.
    Με σκεφτομαι παπί απο τον ιδρώτα και το μπουφάν να εχει κολλήσει επάνω μου και ομολογώ οτι η ιδέα δεν μου φαίνεται καθόλου ελκυστική.
    Μηπως ρε παιδάκι μου, οταν θα κινούμαι με αυτές τις ταχύτητες 30-50χλμ/ωρα (στον συγκεκριμμένο δρόμο λόγω κίνησης και να θες δεν μπορείς να πας πιο γρήγορα) , να μη φοράω το μπουφάν αλλα να το παίζω κι εγω χαριτωμένη όπως οι υπόλοιποι "αμπουφάνωτοι καβαλάρηδες" που έβλεπα γύρω απο το αμάξι μου?

    Ξαφνικά ενας γδούπος και ενα απαίσιος μεταλλικος ήχος ακουγεται πίσω και πλάι μου.
    Απο τους καθρέφτες βλέπω μια κοπελίτσα, η οποία ευτυχώς φορουσε κράνος αλλα απο κατω τιραντέ μπουζάκι και σορτσάκι, να φέρνει τούμπες και μετά να σέρνεται στην καυτή άσφαλτο για πολλά μετρα.
    Μου κόπηκε η ανάσα!!
    Παράτησα επιτόπου το αμάξι μου και έτρεξα προς το μέρος της......στο μεταξύ ομως δοξα τω θεω είχε σηκωθεί μόνη της και για καλή της τυχη τα διερχόμενα αμάξια πρόλαβαν και σταματησαν.
    Δεν είχε τίποτα το σοβαρό , όμως ειμαι σιγουρη οτι τα εγκαύματα απο το σύρσιμο και οι επιδερμικές έστω πληγές της, θα την κάνουν να πονάει για πολυ καιρό ακόμα!!

    Οπως καταλαβαίνετε.....μια που σκέφτηκα το θέμα του να μην φοράω μπουφάν......και μια που το ξέχασα.....
    αν δεν κοιτάς , εκεί που θες να πας.......θα πας , εκεί που κοιτάς....

  2. #2
    afrikanos paliouras Το avatar του/της miscelano
    Εγγραφή
    18/11/2005
    Μηνύματα
    395
    τα βυζια της Παολα δεν εχουν σιλικονη....ΜΠΑΤΣΟΙ ΓΟΥΡΟΥΝΙΑ ΔΟΛΟΦΟΝΟΙ

  3. #3
    Για να πάρουμε θεση περιμένοντας τις κλασσικές απαντήσεις



    (ήδη εσκασε η πρώτη , εντιτ και η δευτερη )
    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  4. #4
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της nobody
    Εγγραφή
    21/09/2008
    Μηνύματα
    527

  5. #5
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
    Για να πάρουμε θεση περιμένοντας τις κλασσικές απαντήσεις



    (ήδη εσκασε η πρώτη , εντιτ και η δευτερη )

    κατσε ρε πστ μου να προλαβει και κανας αλλος!

    Απο πανω καθεσαι?


  6. #6
    απλο μελος Το avatar του/της granazi
    Εγγραφή
    31/12/2009
    Μηνύματα
    1.261

    Re: μία που το σκέφτηκα......και μία που το ξέχασα....

    Αρχικά δημιουργήθηκε από sarimarina
    Πριν απο μισή ώρα βρισκόμουν στο αμάξι μου και επέστρεφα σπίτι απο την παραλία.
    Κινούμουν στον παραλιακό δρόμο που ήταν τίγκα σε μηχανές και αυτοκίνητα.
    Στο πίσω κάθισμα , πίσω απο την θέση του συνοδηγού, ηταν απλωμένο φαρδύ-πλατύ το υπέροχο μαυρο-κόκκινο colori μπουφανάκι μου.
    Με την άκρη του ματιού μου το βλέπω κι αρχίζω να σκέφτομαι οτι φορώντας το , θα βγάλω την μπέμπελη καλοκαιριάτικα.
    Αναρωτιέμαι μήπως ειναι υπερβολή το να φορέσω το μπουφάν ακόμα και για να πάω παραλία.....άσε που θα γελάνε οι υπόλοιποι λουόμενοι.
    Με σκεφτομαι παπί απο τον ιδρώτα και το μπουφάν να εχει κολλήσει επάνω μου και ομολογώ οτι η ιδέα δεν μου φαίνεται καθόλου ελκυστική.
    Μηπως ρε παιδάκι μου, οταν θα κινούμαι με αυτές τις ταχύτητες 30-50χλμ/ωρα (στον συγκεκριμμένο δρόμο λόγω κίνησης και να θες δεν μπορείς να πας πιο γρήγορα) , να μη φοράω το μπουφάν αλλα να το παίζω κι εγω χαριτωμένη όπως οι υπόλοιποι "αμπουφάνωτοι καβαλάρηδες" που έβλεπα γύρω απο το αμάξι μου?

    Ξαφνικά ενας γδούπος και ενα απαίσιος μεταλλικος ήχος ακουγεται πίσω και πλάι μου.
    Απο τους καθρέφτες βλέπω μια κοπελίτσα, η οποία ευτυχώς φορουσε κράνος αλλα απο κατω τιραντέ μπουζάκι και σορτσάκι, να φέρνει τούμπες και μετά να σέρνεται στην καυτή άσφαλτο για πολλά μετρα.
    Μου κόπηκε η ανάσα!!
    Παράτησα επιτόπου το αμάξι μου και έτρεξα προς το μέρος της......στο μεταξύ ομως δοξα τω θεω είχε σηκωθεί μόνη της και για καλή της τυχη τα διερχόμενα αμάξια πρόλαβαν και σταματησαν.
    Δεν είχε τίποτα το σοβαρό , όμως ειμαι σιγουρη οτι τα εγκαύματα απο το σύρσιμο και οι επιδερμικές έστω πληγές της, θα την κάνουν να πονάει για πολυ καιρό ακόμα!!

    Οπως καταλαβαίνετε.....μια που σκέφτηκα το θέμα του να μην φοράω μπουφάν......και μια που το ξέχασα.....


    ειπες στην κοπελα για το φορουμ να την κανουμε και αυτην αναβατη η πραμα δεν εκαμες?
    επιτρεπεται να πεφτεις επιβαλεται να σηκωνεσαι


  7. #7
    Μαρινα μην ξεχασεις αυριο να μας αναφερεις πως μαγειρεψες και αν πετυχε το φαγητο.Αναφορα πληρης ομως
    Ειμαι μονο ενας,ομως ειμαι ενας.Δεν μπορω να κανω τα παντα,ομως μπορω να κανω κατι.Και επειδη δεν μπορω να κανω τα παντα δεν θα αρνηθω να κανω το κατι που μπορω

  8. #8
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
    Για να πάρουμε θεση περιμένοντας τις κλασσικές απαντήσεις



    (ήδη εσκασε η πρώτη , εντιτ και η δευτερη )

    200.000 δισκοι....
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  9. #9
    Με σορτσάκι είπες;:a32: :a32:

  10. #10
    Αρχικά δημιουργήθηκε από billanti
    Με σορτσάκι είπες;:a32: :a32:
    Οχι με σκελεα
    Ειμαι μονο ενας,ομως ειμαι ενας.Δεν μπορω να κανω τα παντα,ομως μπορω να κανω κατι.Και επειδη δεν μπορω να κανω τα παντα δεν θα αρνηθω να κανω το κατι που μπορω

  11. #11
    in standby mode Το avatar του/της liakaros
    Εγγραφή
    09/05/2007
    Μηνύματα
    320

    Re: μία που το σκέφτηκα......και μία που το ξέχασα....

    Αρχικά δημιουργήθηκε από sarimarina

    Με σκεφτομαι παπί απο τον ιδρώτα και το μπουφάν να εχει κολλήσει επάνω μου και ομολογώ οτι η ιδέα δεν μου φαίνεται καθόλου ελκυστική.
    Eμεις παλι σε σκεφτομαστε παπι απο τον ιδρωτα και το ασπρο μπλουζακι απο μεσα να εχει κολλησει πανω σου και μας φαινεται αρκετα ελκυστικο σαν ιδεα...

    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

    Αφου δεν επαθε τιποτα σοβαρο η κοπελια ολα καλα....

  12. #12
    Αρχικά δημιουργήθηκε από koulis19
    Οχι με σκελεα
    μλκ σταμάτα! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    "I feel like dining with hitchock every time that we fuck"

  13. #13
    Αρχικά δημιουργήθηκε από lettas
    μλκ σταμάτα! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    Τι ειπα ρε.Απλα βοηθαω τον φιλο να ξεπονηρευτει
    Ειμαι μονο ενας,ομως ειμαι ενας.Δεν μπορω να κανω τα παντα,ομως μπορω να κανω κατι.Και επειδη δεν μπορω να κανω τα παντα δεν θα αρνηθω να κανω το κατι που μπορω

  14. #14
    Τι να ξεπονηρευτώ ρε!Γκέϋ είμαι και γράφοντας σορτσάκι σκέφτηκα γυμνασμένους ποδοσφαιριστές.
    Και τώρα μου γράφεις σκελέα και το μυαλό μου πήγε στα κομάντα!!!

  15. #15
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της jimmis5
    Εγγραφή
    20/11/2008
    Μηνύματα
    2.116
    Μπα δεν βλεπω επιτυχια στο συγκεκριμενο εχει παιξει σε πολλες επαναληψεις..Δυστυχως δεν εχει και φωτο απο το κοριτσι πριν τραυματιστη
    Οι μοτοσυκλέτες δεν εχουν πια ψυχή γιατί οι άνθρωποι δεν εχουν πια ψυχή
    Είτε έχεις είτε δεν έχεις αν δεν σε τρέχουνε μην τρέχεις...
    Αν δεν ξερεις που πας γυρνα πισω!!!

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 20
    Τελευταίο μήνυμα: 08/02/2007, 15:12
  2. Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 18/01/2007, 12:29
  3. Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 01/09/2006, 20:14
  4. Η αστυνομία, το moto.gr και μια συνωνυμία
    από Nik0s στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 18
    Τελευταίο μήνυμα: 04/07/2006, 10:09

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF