Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 8 από 8

Θέμα: Επισκευη Ζαντασ!

  1. #1
    SV 1000S K3 Το avatar του/της div400
    Εγγραφή
    29/04/2003
    Μηνύματα
    1.715

    Επισκευη Ζαντασ!

    ξερει κανεις καποιον καλο μαστορα για επισκευη ζαντας (εχει στραβωσει στο χειλος εκει που κουμπωνει το ελαστικο)? απο κοστος τι γινεται? να την επισκευασω η να παρω μια καινουργια εστω και μεταχειρισμενη?
    ρε τι κανει μια λακουβα!

  2. #2
    αλεπού καμπίσια Το avatar του/της GST
    Εγγραφή
    11/02/2004
    Μηνύματα
    1.165
    Λεωφορος Αθηνων 185, γεφυρα Κηφισσου Αιγαλεω ,
    ΤΗΛ:210 5317040

    για κανε μια ερωτηση εδω..παντος απο βαφη ειναι αριστος...
    FORNICATION UNDER CONSENT (OF THE) KING.

  3. #3
    Ανήσυχο Μέλος...
    Εγγραφή
    10/01/2003
    Μηνύματα
    608
    παιδια οι ηλεκτροστατικες σε enduroζαντες ποσο πανε ξερει κανεις? κανα μαγαζι?

    "Whatever you do, don't forget to RECYCLE! Ride your bike again & again!"

  4. #4
    Κληρονομικό χάρισμα Το avatar του/της dukeandthecity
    Εγγραφή
    27/09/2004
    Μηνύματα
    1.085

    Re: Επισκευη Ζαντασ!

    Αρχικά δημιουργήθηκε από div400
    ξερει κανεις καποιον καλο μαστορα για επισκευη ζαντας (εχει στραβωσει στο χειλος εκει που κουμπωνει το ελαστικο)? απο κοστος τι γινεται? να την επισκευασω η να παρω μια καινουργια εστω και μεταχειρισμενη?
    ρε τι κανει μια λακουβα!
    Na ypo8esoume oti einai gia to diversion ?
    an nai (h genika xwris aktines) to pas se ena mhxanourgio pou empisteuese kai sto fernei san kainourio.

  5. #5
    SV 1000S K3 Το avatar του/της div400
    Εγγραφή
    29/04/2003
    Μηνύματα
    1.715

    Re: Re: Επισκευη Ζαντασ!

    Αρχικά δημιουργήθηκε από dukeandthecity
    Na ypo8esoume oti einai gia to diversion ?
    an nai (h genika xwris aktines) to pas se ena mhxanourgio pou empisteuese kai sto fernei san kainourio.
    σωστα υποθετεις για το divvy ειναι. (αυτο του ελειπε, στραβωμενη ζαντα, τωρα ειναι κομπλε!)

    βρικα ακρη με αυτον που προετεινει ο gst οποτε....
    thanks anyway !

  6. #6
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της pavlaras1
    Εγγραφή
    17/07/2004
    Μηνύματα
    493

    Smile Εγω παντος για καλο και για κακο θα προτεινα να αγοραζες καινουργια.

    Εγω παντος για καλο και για κακο θα προτεινα να αγοραζες καινουργια.

    Μπορει να στην εφτιαξαν και να στην εκαναν ηδη σαν καινουργια αλλα εγω εχω εμπιστσυνη μονο σε οτι ειναι καινουργιο.

    Καλα ταξιδια.

  7. #7
    SV 1000S K3 Το avatar του/της div400
    Εγγραφή
    29/04/2003
    Μηνύματα
    1.715

    Re: Εγω παντος για καλο και για κακο θα προτεινα να αγοραζες καινουργια.

    Αρχικά δημιουργήθηκε από pavlaras1
    Εγω παντος για καλο και για κακο θα προτεινα να αγοραζες καινουργια.

    Μπορει να στην εφτιαξαν και να στην εκαναν ηδη σαν καινουργια αλλα εγω εχω εμπιστσυνη μονο σε οτι ειναι καινουργιο.

    Καλα ταξιδια.
    και εχει μαλλον δικαιο. οχι τοσο λογο μη επιστοσυνης στην επισκευη αλλα περισοτερο λογο του οπτικου αποτελασματος της!
    μου την φτιαξανε ναι ...αλλα τα σημαδια της επισκευης ειναι φανερα δια γυμνου οφθαλμου συν του οτι μου βαψανε το στεφανι ασιμη ενω η ζαντα ηταν ανοιχτο μπεζ χρωμα και τωρα εχω διχρωμη ζαντα
    ολα τα παραπανω 25€ ενω μεταχειρησμενη ζαντα 90€ (+ καινουργια ρουλεμαν,τσιμουχες κτλ) για καινουργια ουτε που ρωτησα!
    α, με την ευκαιρια αλλαξα και δισκοπλακα.το λοιπον καινουργια αντιπροσωπιας 140€ περιπου . καινο0υργια xgear απο τον αλεξοπουλο 45,50€ και ειναι ακριβως η ιδια με την μαμησια (οπτικα τουλχ.)

  8. #8
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της pavlaras1
    Εγγραφή
    17/07/2004
    Μηνύματα
    493

    Δεν πειραζει φιλαρακο αφου εγινε η δουλεια σου γρηγορα και σου βγηκε σχετικα οικονομι

    Αρχικά δημιουργήθηκε από div400
    και εχει μαλλον δικαιο. οχι τοσο λογο μη επιστοσυνης στην επισκευη αλλα περισοτερο λογο του οπτικου αποτελασματος της!
    μου την φτιαξανε ναι ...αλλα τα σημαδια της επισκευης ειναι φανερα δια γυμνου οφθαλμου συν του οτι μου βαψανε το στεφανι ασιμη ενω η ζαντα ηταν ανοιχτο μπεζ χρωμα και τωρα εχω διχρωμη ζαντα
    ολα τα παραπανω 25€ ενω μεταχειρησμενη ζαντα 90€ (+ καινουργια ρουλεμαν,τσιμουχες κτλ) για καινουργια ουτε που ρωτησα!
    α, με την ευκαιρια αλλαξα και δισκοπλακα.το λοιπον καινουργια αντιπροσωπιας 140€ περιπου . καινο0υργια xgear απο τον αλεξοπουλο 45,50€ και ειναι ακριβως η ιδια με την μαμησια (οπτικα τουλχ.)
    Δεν πειραζει φιλαρακο αφου εγινε η δουλεια σου γρηγορα και σου βγηκε σχετικα οικονομικα η εργασια, τα αλλα ειναι λιγο πολυ περιττα.

    Αντε καλα ταξιδια και προσοχη στης λακουβες και εδω στην Ελλαδα απο λακουβες αλλο τιποτα


Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF