Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 18 από 18

Θέμα: Μονεμβάσια με cbf 250....

  1. #16
    Λαβωμένο μέλος Το avatar του/της Tigas
    Εγγραφή
    15/12/2004
    Μηνύματα
    4.814
    ΜΕΤΑ ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΝΑ ΥΠΟΘΕΣΩ ΟΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΜΑΛΑΞΕΙΣ Ο ΕΝΑΣ ΣΤΟΝ ΑΛΛΟ ΣΤΑ ΠΟΠΑΚΙΑ ΤΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΝΕΛΘΕΤΕ, ΧΑΡΑΣ ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΑΣ

  2. #17
    SUZUKI GSR 600 Το avatar του/της oulas
    Εγγραφή
    20/04/2005
    Μηνύματα
    899
    Αλλα είναι οικονομικότατο...ούτε ενα ντεπόζιτο
    Λοιπον εγω βγαζω 380 χλμ αυτονομια στην πολη, και οποιος αλλος εχεο μεγαλυτερη τον προκαλω!

    Ειχα σκοπο σε 1-2 χρονια να παρω ενα 650, αλλα με την χαμηλη καταναλωση που εχει θα μεινει για παντα το μηχανακι στα χερια μου - κανω απειρα χιλιομετρα μεσα στην πολη.

    Μεγαλυτερo ua παρω για την καβλα μου πλεον, σε περιπτωση που εχω αρκετα παραπανω χρηματα στο μελλον, ενω παραληλα θα μεινει και το CBF.



    Οσο για τα ταξιαδια η αυτονομια του ειναι 300 χλμ, με ταχυτητες 120 χλω. Δεν εχει κανενα προβλημα, ουτε στασεις και παπαριες χρειαζονται, εχω ερθει Ζακυνθο - Αθηνα, μονοκοματο σε 3.15 ωρες.

    Φυσικα δεν ειναι ιδανικο ουτε φτιαγμενο για απειρα ταξιδια, αλλα δεν παιζει να χαλασει απο αυτα. Αν το πας στο ταξιδι τσιτα και κανεις πολλα σιγουρα θα χεις προβληματα μετα απο καποιοα ταξιδια. Αν πας μεχρι 120 δεν θα παθει ποτε τιποτα!

  3. #18
    Δαγκώνω άσχημα....γρρρ Το avatar του/της Krokodilos001
    Εγγραφή
    22/06/2005
    Μηνύματα
    494
    Αρχικά δημιουργήθηκε από ΙΠΠΕΑΣ
    Να κάνω μία ερώτηση :

    Αν κάνει κάποιος μία φορά το χρόνο αυτό το ταξίδι(με μία στάση 30' π.χ στη Τρίπολη ), υπάρχει περίπτωση να πάθει ζημιά η μηχανή;

    Κάνω 1-2 φορές το χρόνο ταξίδια των 300χλμ αλλά τον υπόλοιπο χρόνο το μηχανάκι μου δουλεύει σε μποτιλιάρισμα και δεν θα ήθελα να πάρω 600αρι για πολλούς λόγους. Πιστεύετε ότι αν πάρω το cbf250 και του κάνω 1-2 ταξίδια το χρόνο, θα εξακολουθεί να είναι αξιόπιστο ;
    Fisika ke den exei problima to mixanima, esi isos...

    Ego exo kanei xoris kanena problima katerini-patra me XL200...ke fortomeno.

    Kalo taksidi.

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF