Αρχικά δημιουργήθηκε από katath
Καμία σχέση φίλε μου. Μπορεί να δίνω για την ασφάλεια μου 2000 ευρώ, αλλά ούτε για καφέ πηγαίνω, ούτε για ποτό βγαίνω. Απλά δεν μου αρέσει να διασκεδάζω έτσι. Γούστα είναι αυτά άλλωστε. Η μηχανή προορίζεται καθαρά για ταξίδια, για μοναχικές βόλτες, ή με παρέα και χαλάρωση και ξελάφρωμα του μυαλού, από τα τόσα προβλήματα της καθημερινότητας. Γι' αυτό και επιμένω σε αυτές τις μπότες. Γιατί γνωρίζω πως δεν θα χρειαστεί να περπατήσω πολύ με αυτές, ούτε με νοιάζει να μπορούν να φορεθούν και έξω, όταν θα βγαίνω. Με νοιάζει πρώτα απ' όλα η ασφάλεια μου. Μου έχετε πει αρκετοί πως είναι άβολες, αλλά προτιμώ ένα ζευγάρι άβολες μπότες και ένα εφαρμοστό δερμάτινο, από το να χτυπήσω το πόδι μου και να γνωρίζω, ότι ίσως με αυτές τις μπότες να είχα αποφύγει τέτοια ζημιά. Σας ευχαριστώ όλους για τις απαντήσεις σας.
τοτε τις προοριζεις για ειδικη χρηση-και καθε τι για ειδικη χρηση εχει περιορισμενο πεδιο, αυξημενη τιμη και περιορισμενη χρηστικοτητα-εχει στοχευμενη αποδοση.
σκεψου κ αυτα που σου ειπαν τα παιδια για πιο all around μποτα αδιαβροχη για παν χρηση.
δυσκολο να παρεις μηχανακι και να το εχεις κλειδωμενο...καπου θα πας..(απο την αλλη ειμαι κ νεος ακομα)
βεβαια αν δεν εχεις να πας στη δουλεια η καπου που θα πρεπει να εισαι εκτος μηχνακιου για ωρα οι αγωνιστηκες δεν ειναι κακη λυση( δεν ειναι αδιαβροχες...).

αβολες δεν ειναι τρομερα.. αλλα επειδη σφιγγουν πανω στο ποδι (πηγαινε τζορτζοπουλο κ δοκιμασε τες!) οπως κ να εχει ειναι μια διαφορετικη αισθηση..επισης θελουν πιο πολυ ωρα να φορεθουν.

εγω πχ λεω να τις χτυπησω αλλα εχω ενα ζευγαρι απλες των οποιων ομως η αισθηση ειναι αστεια λογω μηδενικων ρυθμισεων και λεπτου ποδιου αλλα 46 νουμερο..

γενικα ειμαι αρνητικος για τις μποτες του σορου λογο ασφαλειας .
οι vertigo ειναι οι μονες μη αγωνιστηκων που θα επαιρνα τωρα.ρυθμιζουν γαμπα τουλαχιστον!

(για να βγαλουμε ακρη αγωνιστηκες λεω μονο αυτες που περιοριζουν την κινηση του αστραγαλου με εωτερικη μποτα ή με αρθρωση τυπου sidi)