Σελίδα 1 από 4 1234 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 47

Θέμα: Ενδιαφερομαι για ενα Ktm Lc4 με 50.000 χλμ

  1. #1
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    20/06/2010
    Μηνύματα
    12

    Ktm Lc4 με 50000χλμ

    Βρήκα ένα πολύ ωραίο μαύρο motard KTM LC4 640 Prestige του 2002 με 50000χλμ. Το είδε ένα φίλος μου μηχανικός, ο οποίος γενικότερα είναι υπέρ των ιαπωνέζικων ως πιο αξιόπιστα, και μου είπε ότι το μηχανάκι είναι για την ηλικία του σε πολύ καλή κατάσταση χωρίς μηχανικό ή άλλο πρόβλημα. Ο ιδιοκτήτης μου είπε οτι όλα τα service έχουν γίνει σε εξουσιοδοτημένο συνεργείο και μπορώ να πάω να δω όλα όσα έχουν γίνει μέχρι τώρα, και βέβαια ποτέ δεν έβγαλε ζημιά όπως μπορεί να μου πει και το εξουσιοδοτημένο. Το μηχανάκι το δίνει ο ιδιοκτήτης 2.500 ευρά και η μόνη μου επιφύλαξη είναι τα χιλιόμετρα. Είναι πολλά; Να περιμένω ότι θα μου βγάλει τώρα κοντά τίποτα χοντρό όπως ράγισμα κεφαλής, ρουλεμάν στροφάλου, ρουλεμαν καμπανας κλπ; Μεταξύ μας ξέρω ελάχιστα από μηχανολογικά, αυτά που γράφω είναι μόνο ότι έχω διαβάσει σε άλλα threads.
    Υπάρχει κάτι που μπορώ να κάνω προληπτικά πχ. να κάνω μόνος μου αλλαγή ρουλεμαν καμπανας;
    Τέτοιες προληπτικές αλλαγές πόσο κοστίζουν;
    Παρεπιπτόντως εγώ το θέλω για καθημερινή χρήση να πηγαίνω στη δουλειά (20 - 30 χλμ πήγαιν' έλα) και φυσικά και για βόλτες εντός πόλης.
    Για πείτε τίποτα ρε παιδιά γιατί πολύ το γουστάρω το μηχανάκι, αλλά δεν έχω και τη δυνατότητα να δώσω έξτρα μπαμ μπαμ 1000 - 2000 ευρά για επισκευές. Τι λέτε;

  2. #2
    αν ηταν να βγαλει ρωγμη στο κεφαλη θα ειχε βγαλει, οι πιθανοτητες με τοσα χλμ εχουν πεσει παρα πολυ.

    ρουλεμαν στροφαλου δεν εχεις πρόβλημα... σε καμμια 20.000 καλο ειναι να τα αλλαξεις προληπτικα σε ενα γενικο σερβις του κινητηρα.

    φτιαξε του λιγο την τιμη, (2200 με 2000) και παρε το.

    αυτο που θα κανεις προληπτικα ειναι μια αλλαγη λαδιου και ρυθμισμα βαλβιδες και καθε 2 με2.5 χιλιαδες αλλαγη λαδιων και σε καθε 2η αλλαγη βαλβιοδες παλι.

    το μηχανακι πριν το παρεις να το τσεκαρει εξουσιοδοτημενος.

    σε ποια περιοχη βρισκεσαι , να δουμε ποιον ξερουμε...

  3. #3
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    20/06/2010
    Μηνύματα
    12
    Ευχαριστώ πολύ για την γρήγορη απάντηση. Ξέρω λίγα από KTM και από μηχανές γενικότερα. Είχα ένα TTRaid 250cc και ήθελα πολύ να αναβαθμιστώ. Αν και το θέλω το μηχανάκι διαβάζω διάφορα για τις ζημιές που βγάζει και βασικά χρειαζόμουνα λίγο ... ψυχολογική υποστήριξη
    Είμαι στο παλαιό φάληρο. Τα service του τα έχει όλα στον Δημητρόπουλο στη βουλιαγμένης που είδα ότι τον ψηφίσατε ως έναν από τους πιο αξιόπιστους και θα πάω από εκεί να τον ρωτήσω για το μηχανάκι (ελπίζω να το θυμάται, λογικά πρέπει να το θυμάται αφού μέσα σε 50.000χλμ πρέπει να το έχει δει κάμποσες φορές).
    Εδώ κοντά στο φάληρο δεν ξέρω κάνεναν που να είναι εξουσιοδοτημένος κι έμπιστος.
    Όσο για την τιμή, να πω την αλήθεια ... το παιδί το ταλαιπώρησα να έρθει να το ελέγξει ο φίλος μου ο μηχανικός, το συζήτησα αρκετά, ντρέπομαι μετά από τόση κουβέντα να του παζαρέψω κι άλλο την τιμή. Μου δίνει και κάτι έξτρα πλαστικά (τα πρωτότυπα τα γκρι) θα μου βάψει και το μπροστά φτερό που έχει φύγει λίγο το χρώμα ...

    KaTaNaS παρεπιπτόντως έχω διαβάσει πολλά από τα mail σου. Ευχαριστώ για όλο αυτό το μοίρασμα γνώσης. Respect

  4. #4
    Αρχικά δημιουργήθηκε από ahat
    Ευχαριστώ πολύ για την γρήγορη απάντηση. Ξέρω λίγα από KTM και από μηχανές γενικότερα. Είχα ένα TTRaid 250cc και ήθελα πολύ να αναβαθμιστώ. Αν και το θέλω το μηχανάκι διαβάζω διάφορα για τις ζημιές που βγάζει και βασικά χρειαζόμουνα λίγο ... ψυχολογική υποστήριξη
    Είμαι στο παλαιό φάληρο. Τα service του τα έχει όλα στον Δημητρόπουλο στη βουλιαγμένης που είδα ότι τον ψηφίσατε ως έναν από τους πιο αξιόπιστους και θα πάω από εκεί να τον ρωτήσω για το μηχανάκι (ελπίζω να το θυμάται, λογικά πρέπει να το θυμάται αφού μέσα σε 50.000χλμ πρέπει να το έχει δει κάμποσες φορές).
    Εδώ κοντά στο φάληρο δεν ξέρω κάνεναν που να είναι εξουσιοδοτημένος κι έμπιστος.
    Όσο για την τιμή, να πω την αλήθεια ... το παιδί το ταλαιπώρησα να έρθει να το ελέγξει ο φίλος μου ο μηχανικός, το συζήτησα αρκετά, ντρέπομαι μετά από τόση κουβέντα να του παζαρέψω κι άλλο την τιμή. Μου δίνει και κάτι έξτρα πλαστικά (τα πρωτότυπα τα γκρι) θα μου βάψει και το μπροστά φτερό που έχει φύγει λίγο το χρώμα ...

    KaTaNaS παρεπιπτόντως έχω διαβάσει πολλά από τα mail σου. Ευχαριστώ για όλο αυτό το μοίρασμα γνώσης. Respect
    Φίλε Αντώνη δεν ειναι ντροπή να κατεβασεις αν μπορεσεις 2-3 κατοσταρικα την τιμούλα , η συνήθης τακτική ειναι να ψαχνεις αναλώσημα που ειναι προς αντικατασταση (τακακια-λαστιχα-πλαστικά) και να κατεβαζεις τη τιμη οσο ειναι το κοστος τους. Η τιμη της μοτο παντως ειναι φυσιολογικη.

    Το μηχανάκι ειναι enduro απ'όσα καταλαβα, διατηρω τις επιφυλαξεις μου ομως αν εβγαινε prestige το 02' ... ειναι αλλαγμένα τα πλαστικά. Ο κινητηρας ειναι μαυρος ή γκρι;

    Φοραει εξατμιση το μηχανκαι ή κατι αλλο σαν εξτρα;

  5. #5
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    20/06/2010
    Μηνύματα
    12
    Το μηχανάκι έχει μαύρο κινητήρα. Θέλει καινούργια λάστιχα και τακάκια. Έχει ολόσωμη acrapovich. Στα εξτρά είναι και ο συναγερμός/immobilizer. Επίσης έχει καινούργια αλυσίδα και γρανάζια. Έχω κι εγώ την απορία αν υπήρχε prestige το 2002

  6. #6
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της puntix
    Εγγραφή
    29/12/2005
    Μηνύματα
    150
    πλακα κανεις φιλε μου σαν πρωην κατοχος lc4 και με το που βλεπω τα χιλιομετρα 8α σου πω ενα πραγμα ΜΑΚΡΥΑ! αμ 8ες ακουσε με αμα δε θες παρτο
    + το οτι το μοτερ ειναι παλιοτερο του 2003 σου ξαναλεω μακρυα.

  7. #7
    μην παρεις μαυρο μοτερ με τπτ.. δωσε κανα 1000 και ακομα να παρεις με γκρι μοτερ λιγοτερα κμ και πιο καινουριο μοντελο..

  8. #8
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    20/06/2010
    Μηνύματα
    12
    Λοιπόν μόλις μίλησα με Δημητρόπουλο και μου είπε τα εξής. Το μηχανάκι πράγματι ΔΕΝ είναι prestige, απλά του έχει αλλάξει κοστούμι ο προηγούμενος ιδιοκτήτης. Δεν το παρακολουθούσε από την αρχή αλλά του έχει κάνει 3 service τον τελευταίο χρόνο μέσα στα οποία του έχει κάνει αλλαγή πιστονιού και αλλαγή κεφαλής λόγω ραγίσματος (για τα οποία δεν ήξερα), συν τα γρανάζια και την αλυσίδα (που ήξερα). Όπως μου είπε το ράγισμα προφανώς οφειλόταν στο ότι ο τελευταίος ιδιοκτήτης δεν γνώριζε από μηχανές και το δούλευε το μηχανάκι πολύ χαμηλά με αποτέλεσμα να ραγίσει η κεφαλή. Όταν του είπα ότι δεν μου είπε ο ιδιοκτήτης για τόσο σημαντική επισκευή, ο Δημητρόπουλος μου είπε ότι σαν επισκευή δεν είναι και τόσο μεγάλη.
    Ομολογώ ότι ξενέρωσα αρκετά μετά από αυτό.

  9. #9
    Αρχικά δημιουργήθηκε από ahat
    Λοιπόν μόλις μίλησα με Δημητρόπουλο και μου είπε τα εξής. Το μηχανάκι πράγματι ΔΕΝ είναι prestige, απλά του έχει αλλάξει κοστούμι ο προηγούμενος ιδιοκτήτης. Δεν το παρακολουθούσε από την αρχή αλλά του έχει κάνει 3 service τον τελευταίο χρόνο μέσα στα οποία του έχει κάνει αλλαγή πιστονιού και αλλαγή κεφαλής λόγω ραγίσματος (για τα οποία δεν ήξερα), συν τα γρανάζια και την αλυσίδα (που ήξερα). Όπως μου είπε το ράγισμα προφανώς οφειλόταν στο ότι ο τελευταίος ιδιοκτήτης δεν γνώριζε από μηχανές και το δούλευε το μηχανάκι πολύ χαμηλά με αποτέλεσμα να ραγίσει η κεφαλή. Όταν του είπα ότι δεν μου είπε ο ιδιοκτήτης για τόσο σημαντική επισκευή, ο Δημητρόπουλος μου είπε ότι σαν επισκευή δεν είναι και τόσο μεγάλη.
    Ομολογώ ότι ξενέρωσα αρκετά μετά από αυτό.
    η κεφαλη που εβαλε πανω ειναι καινουργια μεταχειρο ή επισκευασμένη;

    επισης με ολο αυτο το σερβις μηπως αλλαξε και τσιμουχακια στις βαλβιδες; (αυτο ειναι το λογικο)

    το οτι αλλαξε πιστονακι επισης ειναι θετικο, σημαινει οτι θ ααργησει να ξαναζητησει... απο την αλλη πρεπει να αντιληφθεις αν καιει λαδι , και ειναι δυσκολο αν δεν ακολουθησεις το μηχανακι απο πισω με ενα αλλο μοτο και να μυριστεις το λαδι στ ακαυσαερια σε ανοιγματα, αν το δεις κιόλας σαν νεφελωμα... σημαινει οτι καιει βαρβάτα.

    μηχανακια 640 πωλουνται παρα πολλα παντως, ψαξτο κι αλλο, μη βιαζεσαι...

  10. #10
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    20/06/2010
    Μηνύματα
    12
    Δεν ρώτησα αν η κεφαλή ήταν μεταχειρισμένη ή επισκευασμένη. Και την συζήτηση τη σταμάτησα εκεί που μου είπε για την κεφαλή και το πιστόνι.
    Όσο δε για το αν καίει λάδι κλπ η εμπειρία που έχω είναι τόσο λίγη που και με κολλημένη τη μούρη στην εξάτμιση η γνώμη μου δεν θα ήταν αξιόπιστη εκτός κι αν κάπνιζε σαν τα λεωφορεία του 1960.
    Αυτό που κατάλαβα είναι ότι αν πάω μόνος μου να διαλέξω μεταχειρισμένο μηχανάκι τότε είναι σαν να παίζω τζόκερ. Προφανώς πρέπει να το ψάξω παραπάνω, να είμαι λίγο πιο υποψιασμένος και να έχω μαζί μου και κάποιον πιο ειδικό στα ΚΤΜ.
    Κρίμα γιατί το συγκεκριμένο μηχανάκι και οπτικά μου άρεσε, και όταν το καβάλησα κι έκανα μία 5λεπτη βόλτα για δοκιμή μου φάνηκε ξυράφι (όσο μπορώ να καταλάβω).
    Ευχαριστώ για όλη τη βοήθεια και ειδικά τον Katana για τις εξαιρετικές συμβουλές του και τα προσωπικά μηνύματα.
    Katana πόσο χρεώνεις τη μέρα σου, να σε πάρω μαζί για να βρω καλό μηχανάκι;

  11. #11
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της PortisHead
    Εγγραφή
    25/05/2006
    Μηνύματα
    2.467
    KTM , μονοκυλινδρο , με 50.000 χλμ ...ειναι για το βιβλιο Guiness.







    (Καλα καλα....αστευομαι)

  12. #12
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    20/06/2010
    Μηνύματα
    12
    Πάντως από αυτήν την ιστορία καταλαβαίνω πολύ καλά αυτό που επαναλαμβάνουν συνέχεια οι ΚΤΜ-άκηδες.
    Το μηχανάκι το καταστρέφει ο οδηγός, δεν έχει ντε και καλά ελάττωμα από μόνο του. Και εξηγούμαι.
    Το συγκεκριμένο μηχανάκι που κοίταζα (ναι, παρελθοντικός χρόνος, αναπόφευκτα μετά από την ενημέρωση για την τελευταία επισκευή ήρθε και η απόρριψη), πέρασε από δύο ιδιοκτήτες. Τους γνώρισα και τους δύο γιατί ο πρώτος ήταν φίλος του δεύτερου ιδιοκτήτη, του το πούλησε πριν 1 χρόνο και μετά από τη μεγάλη ζημιά και την επισκευή τον βοηθάει να το πουλήσει κι αυτός. Μέχρις εδώ νομίζω ότι έγινε σαφές ότι ο δεύτερος ιδιοκτήτης σαφώς ήξερε λιγότερα πράγματα από μηχανές γι αυτό και χρειάζεται τη βοήθεια του πρώτου για να το πουλήσει. Εξάλλου κι ο Δημητρόπουλος μου είπε αμέσως ότι ήξερε τον 1ο ιδιοκτήτη και για τον 2ο μου είπε ότι "φαινόταν το παιδί δεν ήξερε από μηχανές, γι αυτό και το πήγαινε χαμηλά κι έβγαλε το ράγισμα στην κεφαλή". Και καταλήγω.
    Τα πρώτα 47000 - 48000 χλμ τα έκανε ο πρώτος ιδιοκτήτης χωρίς προβλήματα. Ο δεύτερος ζήτημα να έχει κάνει 2000 - 3000 χλμ (το εχει λιγότερο από χρόνο) και πρόλαβε και ράγισε την κεφαλή (και ποιός ξέρει και τι άλλο έχει κάνει ή είναι έτοιμο να βγάλει το μηχανάκι). Δεν νομίζω λοιπόν ότι θα κατηγορήσω την ΚΤΜ, αλλά μάλλον τον οδηγό.

    Το ζήτημα τώρα είναι - και εκμεταλεύομαι εδώ φίλους όπως τον Katana - πώς μαθαίνει κανείς που προέρχεται από γιαπωνέζικα (yamaha, honda) να οδηγάει με τον "σωστό" τρόπο ένα ΚΤΜ και ειδικά motard όπου εντός πόλης οι συνθήκες είναι ιδιαίτερες π.χ. άμα έχει κίνηση, ε έχει κίνηση, τι να κάνω, να περάσω πάνω από τα αυτοκίνητα για να ανοίξω λίγο το μηχανάκι;
    Και στους Δίες που θα με πάρουν στο κυνήγι τι να πω; "Με συγχωρείτε φανταστικέ αστυνόμε, αλλά δούλευε το βεντιλατέρ πολύ ώρα και έπρεπε να ανοίξω λίγο το μηχανάκι για αυτό καβάλησα το καπώ της κυρίας με το peugot. Τα παπιά που παρέσυρα στο δρόμο μου θα τα επιστρέψω στους ιδιοκτήτες τους που περιμένουν ξαπλωμένοι στην άσφαλτο αμέσως μόλις κρυώσει λίγο το μοτέρ μου."
    (Σημείωση: μου τη δίνουν οι παπιόζοι που σφηνώνονται πρώτοι παντού και όταν ανάψει το φανάρι θέλουν 2,5 μέρες για να επιταχύνουν 0-10χλμ)

    Φίλε Katana δεν ανοίγεις κανά thread να το κάνεις και sticky και όσοι είστε γνώστες να πείτε και σε μας τα μυστικά; Πώς το οδηγάμε το άτιμο το ΚΤΜ; Μέχρι στιγμής έχω διαβάσει μόνο για το ζέσταμα πριν ξεκινήσει το μηχανάκι. Μετά τι γίνεται;

  13. #13
    Αρχικά δημιουργήθηκε από ahat

    Φίλε Katana δεν ανοίγεις κανά thread να το κάνεις και sticky και όσοι είστε γνώστες να πείτε και σε μας τα μυστικά; Πώς το οδηγάμε το άτιμο το ΚΤΜ; Μέχρι στιγμής έχω διαβάσει μόνο για το ζέσταμα πριν ξεκινήσει το μηχανάκι. Μετά τι γίνεται;

    χαχαχαχαχαχχα

    πρεπει να εχεις διπλωμα Γ' κατηγοριας βασικά!

    σοβαρα τωρα δεν εχει κατι ιδιαιτερο η οδηγηση ενος 640... μερικα βασικα ειναι....

    1. δεν το σκιζεις στις ευθειες με σταθερο γκαζι για πολυ ωρα

    2. του αρεσουν τα συχνα ανεβοκατεβασματα στροφων (οπως και σε ολα τα μονοκυλινδρα αλλωστε)

    κοινώς το φορτε του ειναι στριφτερες διαδρομές και οχι εθνικες οδοί, ΑΝ ΟΙ τελευταιες ειναι αναποφευκτες κινησου μεχρι 120 με 130 και ανα 2- 3λεπτα αυξομειωσε την ταχυτητα σου.

    3. δεν κανει να ρεταρει ο κινητηρας, να κρεμαει δηαλδη απο υπερβολικα λιγο γκάζι, τα ιαπωνεζικα δεν εχουν πρόβλημα, το ΚΤΜ εχει οπότε αν ανγακστικα οι ταχυτητες εντος πολης ειναι χαμηλες καλυτερα να εισαι με μια ταχυτητα κατω, αν εχεις ADV ή δουκα με στροφομετρο οι στροφες να παιζουν στις 4500 περιπου.

    το αν δουλευει το βεντιλατερ πολυ ωρα δε πειραζει, προτιμοτερο ειναι βεβαια να αεριζεται το μηχανακι επαρκώς αλλα αν δεν γινεται για κανα 10λεπτο δεν τρεχει και τιποτα...


    εν αντιθετως τρέχει οταν δεν εχεις νερα στο ψυγείο... γιατι ας πουμε καποιο κολλαρο σου χανει και δεν το εχεις παρει χαμπαρι ή εχει κουραστει το ελατηριο της ταπας ψυγειου και κανει υπερχειλιση οταν δεν θα επρεπε να κανει... κι ετσι σταδιακα χανεις παραφλου διχως να το καταλαβεις.

    σε τετοια περιπτωση θελει αλλαγη η ταπα του ψυγειου (7-8 ευρα μου φαινεται)


    και γενικοτερα σε καθε περιπτωση το μηχανακι θελει αγαπη στοργή και παρατηρητικοτητα, δεν ειναι παπι να απς απλα στη δουλεια σου.

    πριν ξεκινησεις καθε πρωι θα συνηθισεις να συμπληρωνεις ενα ατυπο πρωτοκολο οπτικου ελεγχου

    τσεκαρισμα σε σταθμη λαδιων, τσεκαρισμα σε σταθμη παραφλου (αρκει να ειναι η σταθμη ενα ποντο πανω απο τις ψυκτρες)
    τσεκαρισμα χιλιομετρων μηπως και θελει λαδια ή βαλβιδες κοντά.

    τσεκ στα λάστιχα μια φορα τη βδομάδα και εισαι κομπλέ.

    παρατηρητικοτητα, τα ΚΤΜ δεν ειναι απλα εργαλεια, ειναι PET (κατοικιδιο) θελει φροντιδα.





  14. #14
    Αρχικά δημιουργήθηκε από ahat

    Τα πρώτα 47000 - 48000 χλμ τα έκανε ο πρώτος ιδιοκτήτης χωρίς προβλήματα. Ο δεύτερος ζήτημα να έχει κάνει 2000 - 3000 χλμ (το εχει λιγότερο από χρόνο) και πρόλαβε και ράγισε την κεφαλή (και ποιός ξέρει και τι άλλο έχει κάνει ή είναι έτοιμο να βγάλει το μηχανάκι). Δεν νομίζω λοιπόν ότι θα κατηγορήσω την ΚΤΜ, αλλά μάλλον τον οδηγό..
    .
    .

    Φίλε Katana δεν ανοίγεις κανά thread να το κάνεις και sticky και όσοι είστε γνώστες να πείτε και σε μας τα μυστικά; Πώς το οδηγάμε το άτιμο το ΚΤΜ; Μέχρι στιγμής έχω διαβάσει μόνο για το ζέσταμα πριν ξεκινήσει το μηχανάκι. Μετά τι γίνεται;
    Το δικό μου το έδωσα σε έναν πιτσιρικά το 2003 άψογο με 35000χλμ και με τα 25000 από αυτά φορτωμένο σαν γαϊδούρι και σε 6 μήνες του ράγισε κι εκείνος κεφαλή. Μη με ρωτάς γιατί. Ίσως δεν το ζέστενε σωστά μιας και αυτό ήταν το μόνο που ζητούσε από μένα το μηχανάκι (μαζί με αλλαγές λαδιών κάθε 3500 με 4000 χλμ) μαζί με λογικές ταχύτητες στην Εθνική (120-130χαω).
    Γενικώς, έχω ξαναγράψει ότι μεταχειρισμένο ΚΤΜ 640, θα έπαιρνα μόνο σε σκοτωμένη τιμή ή από πολύ γνωστό, μιας και λόγω του εξαιρετικού υπόλοιπου πακέτου (πλαίσιο-φρένα-αναρτήσεις) αξίζει να ασχοληθείς και να επενδύσεις σε μια σωστή δουλειά στον κινητήρα.

  15. #15
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της PortisHead
    Εγγραφή
    25/05/2006
    Μηνύματα
    2.467
    Αρχικά δημιουργήθηκε από ahat
    Πάντως από αυτήν την ιστορία καταλαβαίνω πολύ καλά αυτό που επαναλαμβάνουν συνέχεια οι ΚΤΜ-άκηδες.

    .....

    Μετά τι γίνεται;

    Δλδ. για να καταλαβω.
    Εσυ προσωπικα , συναινείς στο γεγονος οτι ενα μηχανακι που βγαινει μαζικα στην παραγωγη για να το αγορασει ο κοσμος , πρεπει να οδηγιεται "κάπως" για να μην σπαει ???
    Η λογικη λεει ,το μηχανακι που βγαινει στην μαζικη παραγωγη να ειναι χρησιμοποιήσιμο απο ολους , και οχι μονο απο καποιους που εχουν γνωση των ειδικων συνθηκων χειρισμου που απαιτουνται.

Σελίδα 1 από 4 1234 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Τεστ 50.000 χλμ. για το Bandit 1250
    από PortisHead στο forum Suzuki Bandit
    Απαντήσεις: 28
    Τελευταίο μήνυμα: 07/01/2010, 17:03

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF