Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 19

Θέμα: Ktm 660 vs Vstrom 650, Σημειώσατε 1 !!!

  1. #1
    CSS Lv.2 DONE/PSN ID:OST9 Το avatar του/της ktm640lc4
    Εγγραφή
    29/03/2005
    Μηνύματα
    970

    Ktm 660 vs Vstrom 650, Σημειώσατε 1 !!!

    Φτάνω Σπιτι το λοιπόν χτες το βράδυ μετά την δουλειά. 5 φανάρια πριν πατησω το κουμπί για να το βάλω στο γκαράζ με πλησιάζει απο πίσω 660 με ακραποβιτς με τρελλο μαρσαρισμα και με κοιτάει. Κράνος γάντια μποτες εγώ, ζελέ σορτσακι και πατουμενο ελβιελα αυτός.

    Εδώ είμαστε λέω, πέσαμε σε περιπτωση. Μαρσαρω το λοιπόν ωσαν τον πουστη, ξεκινάει και φυσικά όπως είναι λογικό με περνάει. Δεν άνοιξα, αλλά και να άνοιγα όπως όλοι οι άνθρωποι με μυαλό θα ήξεραν το αποτέλεσμα της άτυπης κόντρας. Αυτός δεν το ήξερε ίσως.

    Στα επόμενα φανάρια το ίδιο. Μάλιστα με άφησε να φύγω μπροστά λίγο για να με περάσει και να με κοιτάξει με υποτιμητικό ύφος. Αφου γέλασα μέσα απο το κράνος τον ευχαρίστησα για την παράσταση με μια κορνα στο τέλος. Τι διαλο όλοι σε μένα τυχαινουν;

  2. #2

    Re: Ktm 660 vs Vstrom 650, Σημειώσατε 1 !!!

    Αρχικά δημιουργήθηκε από ktm640lc4
    Φτάνω Σπιτι το λοιπόν χτες το βράδυ μετά την δουλειά. 5 φανάρια πριν πατησω το κουμπί για να το βάλω στο γκαράζ με πλησιάζει απο πίσω 660 με ακραποβιτς με τρελλο μαρσαρισμα και με κοιτάει. Κράνος γάντια μποτες εγώ, ζελέ σορτσακι και πατουμενο ελβιελα αυτός.

    Εδώ είμαστε λέω, πέσαμε σε περιπτωση. Μαρσαρω το λοιπόν ωσαν τον πουστη, ξεκινάει και φυσικά όπως είναι λογικό με περνάει. Δεν άνοιξα, αλλά και να άνοιγα όπως όλοι οι άνθρωποι με μυαλό θα ήξεραν το αποτέλεσμα της άτυπης κόντρας. Αυτός δεν το ήξερε ίσως.

    Στα επόμενα φανάρια το ίδιο. Μάλιστα με άφησε να φύγω μπροστά λίγο για να με περάσει και να με κοιτάξει με υποτιμητικό ύφος. Αφου γέλασα μέσα απο το κράνος τον ευχαρίστησα για την παράσταση με μια κορνα στο τέλος. Τι διαλο όλοι σε μένα τυχαινουν;
    \

    Κυκλοφορούν πολλοί περίεργοι ρε, οι συγκεκριμένοι δε είναι που μας βγάζουν το "κακό" όνομα!

  3. #3
    D-11 Earth Mover Το avatar του/της Tpap
    Εγγραφή
    11/10/2007
    Μηνύματα
    2.954



    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	alg_honest_tea.jpg 
Προβολές:	1020 
Μέγεθος:	64,2 KB 
ID:	202664

  4. #4
    Αντάρτικο... Το avatar του/της Allst@rf
    Εγγραφή
    09/02/2009
    Μηνύματα
    3.307
    επειδή κάτι τέτοιοι είναι για τον φούτσο παλικάρια ακόμα και αν οδήγαν τα αγαπημένα μας ktm ,έπρεπε να του έλεγες "ευτυχώς για σένα που είναι δευτέρα..."

  5. #5
    CSS Lv.2 DONE/PSN ID:OST9 Το avatar του/της ktm640lc4
    Εγγραφή
    29/03/2005
    Μηνύματα
    970
    Βασικά το μόνο που μένει τωρα είναι να έρθει δίπλα μου κανά παλικάρι με busa και να μου πει, ανοίγουμε ρε μεγάλε να δω πως παει το 1300 μου;

    Αυτό πάντως που μου έκανε εντύπωση είναι το μίσος που άνοιγε το μηχανάκι του. Αφου και με μισό γκάζι με περναγε. Λες να πήρε κτμ για να κυνηγάει vstrom 650;


  6. #6
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της VALES
    Εγγραφή
    16/02/2009
    Μηνύματα
    1.059

    Re: Ktm 660 vs Vstrom 650, Σημειώσατε 1 !!!

    [QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από ktm640lc4
    Μαρσαρω το λοιπόν ωσαν τον πουστη,




    Τα ήθελες κι εσύ όμως ε?
    Με τη μοτοσικλέτα μπορεί να σκοτωθείς είναι αλήθεια, αλλά δεν υπάρχει καλύτερος τρόπος να ζήσεις το χρόνο που σου έχει παραχωρηθεί

    Άντε γεια... Blog

  7. #7
    CSS Lv.2 DONE/PSN ID:OST9 Το avatar του/της ktm640lc4
    Εγγραφή
    29/03/2005
    Μηνύματα
    970
    Μπα οχι. Απλα ηθελα να δω τι θα κανει. Σοβαρα.

    Σαν να παω εγω να μαρσαρω σε παπι. Και να τον κοιταω με βλεμα, ''χα, κοιτα σε περασα''.

    Κατι τετοια δεν τα αφηνω. Τα παω μεχρι τελους. Θελω να δω την χαζομαρα σε ολο της το μεγαλειο.

    Υ.Γ. Παλια δυστηχως δεν θυμαμαι με τι, κατι διχρονο στριταδικο ηταν παντως ή 125 ή 250 και εγω με παπι και δικαβαλο. Ηρθε διπλα μου ενω πηγαιναμε και μαρσαρε. Μαρσαρω και εγω εξαφανιστηκε στον οριζοντα ο τυπος. :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

    Ολοι οι μουρλοι σε μενα.....

  8. #8
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της camen
    Εγγραφή
    18/09/2008
    Μηνύματα
    4.443
    Ελα αστα αυτα τωρα...Πες οτι του κολλησες με το Vstromatex του ΚΤΜακια ,σε τσαγιωσε και μετα εκανες την παπια οτι και καλα δεν ανοιξες...


    Το ηθικον διδαγμα της ολης ιστοριας παντως ειναι να δωσεις το Stroma και να παρεις κανενα σοβαρο μηχανακι...

  9. #9
    CSS Lv.2 DONE/PSN ID:OST9 Το avatar του/της ktm640lc4
    Εγγραφή
    29/03/2005
    Μηνύματα
    970
    Κραταω το στρωμακι μου και παιρνω και ενα ΚΤΜ.

    Σημερα ειδα ενα 990 SMR (το μηχανακι που με κανει να μου τρεχουν τα σαλια ασυστολα) στο δρομο και εκανα στην ακρη να με περασει (πιο ευκολα, οχι οτι δεν μπορουσε μην πεταχτει κανεις ) και το χαζεψα για λιγο μεχρι που χαθηκε.

    Περα απο τα σοβαρα παμε στην πλακα τωρα, ε ναι λοιπον του κολλησα με τσαγιασε (που παω ο κακομοιρης) και μετα εκανα την παπια και τον γκαμποσο και οταν τον περασα κοιταγα και αλλου.

    Ρε πανε καλα αυτα τα ΚΤΜ ε;;;;;;;;!!!!!

  10. #10
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της camen
    Εγγραφή
    18/09/2008
    Μηνύματα
    4.443
    Eγω καβαλησα σημερα ενα 990 super duke...Ενταξει οτι και να πω δεν περιγραφεται...Και μονο που το ειχα κατω απο τα ποδια μου νομιζα οτι θα παρει μπροστα μονο του και θα εξαφανιστει...

    Αντε καλα να ειμαστε,δουλιτσα και λεφτακια να υπαρχουν και ολα θα γινουν...

  11. #11
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της sober
    Εγγραφή
    05/03/2007
    Μηνύματα
    950
    δε νομιζω πως εχει να κανει με το μοντελο μηχανης οσο με τον αναβατη...

    τις προαλλες ανοιγει το φαναρι στη Μεσογειων αδειος ο δρομος μπροστα και προπορευομαι στη μεσαια...με προσπερναει τουμπανος φανελατος με διχαλο ξεκρανωτος (φυσικα), κι εγω δεν ξερω με ποσα, ΞΥΣΤΑ! ενω ειχε οοολη την αριστερη για παρτη του....ευτυχως φοραγα το καφε μου παντελονι...

    αλλη φορα στην Αλεξανδρας με αρκετη κινηση μου χωνεται σφηνα ενας με δουκα χωνει αλλη μια γκαζια και κοντεψε να καρφω8ει στο μπροστινο αμαξι ...

    και αντε πες πως αυτη την εβδομαδα ειχε λιγη δροσουλα μετά πως 8α την παλεψουμε???

    Let's ride, ride how we ride ...

    I never did mind about the little things...








  12. #12
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.987
    κουλαδια ρπμ...

  13. #13
    ανοιξε τον σε κομματι που να εχει χωρο και θα δουμε ποιος θα γελασει μετα τα 180...
    frankly my dear, i dont give a damn...

  14. #14
    Μέλος Έξτρα Σπέσιαλ Το avatar του/της MitsosNaked
    Εγγραφή
    13/07/2007
    Μηνύματα
    318
    Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
    ανοιξε τον σε κομματι που να εχει χωρο και θα δουμε ποιος θα γελασει μετα τα 180...

    Ρε φιλε κοντρα ειπανε να κανουνε τα παιδια οχι να μεταναστευσουνε....(quote απο καμικαζι τσαντακια μουστακα)



    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    ΘΕΛΩ ΤΟ ΜΠΑΣΟ ΜΟΥ ΑΤΑΣΤΟ ΚΑΙ ΤΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΜΟΥ ΣΛΙΚ !!!!



    Wings for Life - Φιλανθρωπικός Οργανισμός με σκοπό την Θεραπεία Τραυμάτων στη Σπονδυλική Στήλη

    http://www.wingsforlife.com


  15. #15
    Αρχικά δημιουργήθηκε από MitsosNaked
    Ρε φιλε κοντρα ειπανε να κανουνε τα παιδια οχι να μεταναστευσουνε....(quote απο καμικαζι τσαντακια μουστακα)



    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    αν ειναι ετσι οι κοντρες,παιρνω κι εγω ενα cr 250,τον παω μεχρι τα 110 και του ριχνω δυο πυκνοκατοικημενες συνοικιες προσφυγων, πριν καν κουμπωσει 2α...
    frankly my dear, i dont give a damn...

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Transalp 700 vs Vstrom 650
    από Sapadak στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 57
    Τελευταίο μήνυμα: 16/01/2012, 20:23
  2. cbf-600 abs Vs Vstrom-650 ABS
    από p_sapelas στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 11/08/2010, 16:32
  3. vstrom 650 vs gsr 600
    από nik7119 στο forum Suzuki
    Απαντήσεις: 71
    Τελευταίο μήνυμα: 27/03/2008, 13:26
  4. ti gnomi exete gia to vstrom 650???
    από vstrom650 στο forum Νέα
    Απαντήσεις: 41
    Τελευταίο μήνυμα: 11/03/2007, 11:56

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF