Σελίδα 2 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 35

Θέμα: Ατύχημα χτες στην Μυτιλήνη

  1. #16
    sosTa? ..... paliaaaa :-)
    Εγγραφή
    03/05/2006
    Μηνύματα
    2.386
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Nazgul
    οτι εχει γινει ενα ατυχημα και κατα 99% ειναι συναδελφοι σου θα σηκωνες πλακα?
    δε θεωρω συν-"αδελφο" μου τα παλικαρια του συγκεκριμενου θεματος έτσι όπως έγινε το ατυχημα...
    καυλωμενους νεαρους που αγνοουν τις συνεπειες των πραξεων του ναι... αλλά οι πραξεις των εχουν και υπευθυνους... τους ίδιους


    Αρχικά δημιουργήθηκε από Nazgul
    Και οσο ολα αυτα που ειπες μαζι σου...σε αλλο θεμα...
    γιατί φίλε μου σε άλλο θέμα? τι αλλάζει? η ζωή μία ειναι...

    :smilea:

  2. #17
    Banned Το avatar του/της Nazgul
    Εγγραφή
    11/11/2008
    Μηνύματα
    215
    Οχι sorry ενοουσα συναδελφους απο την δουλεια μου.

  3. #18
    skid in broadside Το avatar του/της chr1s_86
    Εγγραφή
    14/10/2002
    Μηνύματα
    3.162
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Nazgul
    ....
    οτι εχει γινει ενα ατυχημα και κατα 99% ειναι συναδελφοι σου θα σηκωνες πλακα?

    Και οσο ολα αυτα που ειπες μαζι σου...σε αλλο θεμα...

    Το θέμα είναι ότι από την περιγραφή που βλέπω, δεν είναι "ατύχημα" με την έννοια της λέξης αλλά κάτι πολύ πιθανό να συμβεί, και όχι από ατυχία. Δεδομένου και του γεγονότος ότι χιλάδες αναβάτες δεν ξέρουν να οδηγήσουν τη μοτο τους...
    Give me fuel, Give me fire

  4. #19
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Nazgul
    Kαθολου ενταξει φιλε...

    Αμα εβλεπες σε ενα foroum καλη ωρα οπως το moto
    οτι εχει γινει ενα ατυχημα και κατα 99% ειναι συναδελφοι σου θα σηκωνες πλακα?

    Και οσο ολα αυτα που ειπες μαζι σου...σε αλλο θεμα...
    Επειδή ακριβώς είμαστε σε φορουμ για μοτοσυκλέτες δές το αλλιώς.....


    Είσαι με τη μοτοσυκλέτα σου και τη κόρη σου με τα κρανάκια σας και τα μπουφανάκια σας και γυρνάτε από βόλτα και γίνεται το ίδιο σκηνικό.....


    Πές μου τι χρωστάει ο άμοιρος και άτυχος άνθρωπος που βρέθηθκε στο δρόμο δύο ανεγκέφαλων εγκληματιών.
    Πές μου γιατί να τρέχω στα νοσοκομεία βραδυατικα και να παρακαλάω να χάσω εγώ τη ζωή μου και όχι ο άνθρωπός μου επειδή θέλανε δύο ανεγκέφαλοι να κάνουν κοντρες σε δημόσιο δρόμο.
    Πές μου ποιός θα συγκρατήσει ένα απεγνωσμένο άνθρωπο από το να μην σηκώσει το χέρι και να στείλει στον άλλο κόσμο με γυμνά χέρια τον ανεγκέφαλο που του κατέστρεψε τη ζωή.....

  5. #20
    sosTa? ..... paliaaaa :-)
    Εγγραφή
    03/05/2006
    Μηνύματα
    2.386
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Nazgul
    Οχι sorry ενοουσα συναδελφους απο την δουλεια μου.
    το ότι (μπορει και να) ειναι γνωστοί σου δε μου αλλάζει την άποψη ...

    και για δικους μου φίλους/γνωστούς ακόμα και από εδώ παιδιά μέσα στο Moto που εχουν πεσει από δική τους (επικίνδυνη) μαλακία τα ίδια θα πω...

    και ακόμα χειρότερα λόγω γνωριμίας


    (μη κοιτάς που μερικές -πολυαγαπημένες- ξεκωλιάρες βγαίνουν τόσο μετανιωμένες που δε σου κάνει καρδια ουτε να τους βρισεις...΄:wacko: )

  6. #21
    Πεταμένο Μέλος Το avatar του/της dimval
    Εγγραφή
    08/05/2006
    Μηνύματα
    128
    Χωρίς καμία διάθεση υπαινιγμού, νομίζω πως η κριτική που εκφράζεται για το ατύχημα γέρνει προς τη μεριά της υπέρμετρης σκληρότητας. Ενας τραυματισμός ή χειρότερα θάνατος, πονάει εξίσου τον παθόντα και τους γύρω, έιτε γίνεται εκούσια είτε ακούσια αν και δε νομίζω πως κάποιος αγοράζει μηχανή για να αυτοκτονήσει. Υπάρχουν φθηνότεροι τρόποι....

    Χωρίς να αρνουμαι την έλλειψη παιδείας στο συγκεκριμένο συμβάν, ας αναλογιστούμε πόσοι από εμάς δεν ανοίξαμε το γκάζι σε λάθος μέρος, τη λάθος ωρα. Το ότι βγήκαμε αλώβητοι δε μας δίνει άλλοθι....

  7. #22
    sosTa? ..... paliaaaa :-)
    Εγγραφή
    03/05/2006
    Μηνύματα
    2.386
    Αρχικά δημιουργήθηκε από dimval
    Χωρίς καμία διάθεση υπαινιγμού, νομίζω πως η κριτική που εκφράζεται για το ατύχημα γέρνει προς τη μεριά της υπέρμετρης σκληρότητας. Ενας τραυματισμός ή χειρότερα θάνατος, πονάει εξίσου τον παθόντα και τους γύρω, έιτε γίνεται εκούσια είτε ακούσια αν και δε νομίζω πως κάποιος αγοράζει μηχανή για να αυτοκτονήσει. Υπάρχουν φθηνότεροι τρόποι....

    Χωρίς να αρνουμαι την έλλειψη παιδείας στο συγκεκριμένο συμβάν, ας αναλογιστούμε πόσοι από εμάς δεν ανοίξαμε το γκάζι σε λάθος μέρος, τη λάθος ωρα. Το ότι βγήκαμε αλώβητοι δε μας δίνει άλλοθι....
    δεν ειπα οτι του αξιζε ...

    για αυτό στο παραδειγμα μου μετα το σεξ θα τον πηγαινα στο νοσοκομειο κλπ.κλπ. ;-)


    "Το ότι βγήκαμε αλώβητοι δε μας δίνει άλλοθι.... "

    αυτο ξαναπες το... πρεπει να αρχισουμε να μαθαινουμε σιγα σιγα...

  8. #23
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Nostra


    (μη κοιτάς που μερικές -πολυαγαπημένες- ξεκωλιάρες βγαίνουν τόσο μετανιωμένες που δε σου κάνει καρδια ουτε να τους βρισεις...΄:wacko: )

    το πιασαμε το υπονοουμενο κυριος!


  9. #24
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Nostra
    ακουσε λοιπον να σου πω κατι σοβαρο... εγω που ειμαι λιγοτερο μοτοσυκλετιστής...
    ......

    Ενταξει τωρα;
    Πολύ αίμα ρε παιδί μου....


    Υπάρχουν κι άλλοι τρόποι... αναίμακτοι!
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  10. #25
    Αρχικά δημιουργήθηκε από dimval
    Χωρίς καμία διάθεση υπαινιγμού, νομίζω πως η κριτική που εκφράζεται για το ατύχημα γέρνει προς τη μεριά της υπέρμετρης σκληρότητας. Ενας τραυματισμός ή χειρότερα θάνατος, πονάει εξίσου τον παθόντα και τους γύρω, έιτε γίνεται εκούσια είτε ακούσια αν και δε νομίζω πως κάποιος αγοράζει μηχανή για να αυτοκτονήσει. Υπάρχουν φθηνότεροι τρόποι....

    Χωρίς να αρνουμαι την έλλειψη παιδείας στο συγκεκριμένο συμβάν, ας αναλογιστούμε πόσοι από εμάς δεν ανοίξαμε το γκάζι σε λάθος μέρος, τη λάθος ωρα. Το ότι βγήκαμε αλώβητοι δε μας δίνει άλλοθι....
    Δίκιο έχεις . Για το ακούσια όμως μόνο.....

  11. #26
    Νυκτόβιο Μέλος Το avatar του/της Hellspawn
    Εγγραφή
    16/08/2009
    Μηνύματα
    122
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Nazgul
    Πες μου χρωματα τα fazer
    Ασπρο και κιτρινο ηταν φιλε.το ασπρο επεσε κάτω.Το παλικαρι όταν ηταν στο δημοτικό-γυμνάσιο είχε nickname tsif απο όσο θυμάμαι.
    Βραδυάζει πάλι σήμερα βραδυάζει
    κι έρχεται η ώρα η δικιά μου....


  12. #27
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Night_Rider
    Ασπρο και κιτρινο ηταν φιλε.το ασπρο επεσε κάτω.Το παλικαρι όταν ηταν στο δημοτικό-γυμνάσιο είχε nickname tsif απο όσο θυμάμαι.
    νηπιαγωγειο ?

  13. #28
    Νυκτόβιο Μέλος Το avatar του/της Hellspawn
    Εγγραφή
    16/08/2009
    Μηνύματα
    122
    Αρχικά δημιουργήθηκε από zolotas
    νηπιαγωγειο ?
    ρε φίλε απο τότε έιχα να τον δω τον τυπα!μπορει να τον λένε ακόμα έτσι.....ονομα δεν ξερω,επίθετο δεν ξέρω, ανησυχούσε και ο άλλος αν είναι συνάδελφος του....αυτό ήξερα αυτό έγραψα
    Βραδυάζει πάλι σήμερα βραδυάζει
    κι έρχεται η ώρα η δικιά μου....


  14. #29
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της chducos1
    Εγγραφή
    05/11/2006
    Μηνύματα
    195
    ηταν θεμα χρονου να γινει.πολλες φορες εβλεπα αυτα τα fazer να κανουν πανω κατω στην προκυμαια με τσιτα κινηση και αυτοι με κοφτες.οδηγηση προκλητικοτατη και εξοπλισμος παραλιας,τουλαχιστον δεν χτυπησαν κανα αθωο,μυαλο δεν ξερω αν εβαλαν
    V POWER

  15. #30
    Νυκτόβιο Μέλος Το avatar του/της Hellspawn
    Εγγραφή
    16/08/2009
    Μηνύματα
    122
    Αρχικά δημιουργήθηκε από chducos1
    ηταν θεμα χρονου να γινει.πολλες φορες εβλεπα αυτα τα fazer να κανουν πανω κατω στην προκυμαια με τσιτα κινηση και αυτοι με κοφτες.οδηγηση προκλητικοτατη και εξοπλισμος παραλιας,τουλαχιστον δεν χτυπησαν κανα αθωο,μυαλο δεν ξερω αν εβαλαν

    και πριν το ατύχημα τα ίδια κάνανε στην προκυμαία!δεν ξέρω ρε φίλε αλλά ειδικά στον τομέα των ατυχημάτων το έχω σιχαθεί το κωλονήσι!πραγματικά δηλαδη!κάθε χρόνο το καλοκαιράκι εμφανίζονται οι Gasmado-Ghost Riders. ΕΠΟΠ και πιτσιρικάδες(πολλές φορές χωρίς δίπλωμα)!!!Ενα 90% των ατυχημάτων, στην Μυτιλήνη τουλάχιστον, ανήκουν σ'αυτές τις 2 κατηγορίες!!!
    Βραδυάζει πάλι σήμερα βραδυάζει
    κι έρχεται η ώρα η δικιά μου....


Σελίδα 2 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Κι άλλο ατύχημα στην Μυτιλήνη
    από Hellspawn στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 52
    Τελευταίο μήνυμα: 15/07/2010, 02:29
  2. ατυχημα σημερα στην Αθηνων- Κορινθου???
    από manos cbr600fi στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 22/06/2008, 23:01
  3. Χτές στην Κηφισίας....
    από gerodim στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 29/10/2006, 15:56
  4. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 19/05/2006, 10:39
  5. Ατυχημα μικρο στην γεφυρα για συγγρου
    από ktm640lc4 στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 24/12/2005, 15:13

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF