Σελίδα 6 από 6 ΠρώτοΠρώτο 123456
Προβολή αποτελεσμάτων 76 έως 77 από 77

Θέμα: f 800 gs γενικα...μιας και περπατησε λιγο παραπανω

  1. #76
    Αρχικά δημιουργήθηκε από argirisf800gs
    η ζελατινα μαμα δεν κανει μια χτυπαει το κρανος ολοκληρο υπαρχει κατι σε πιο ψηλη..και οικονομικη μιας και της bmw κανει 375 ευρω?
    Δες της Touratech, την φοραω 1 χρονο και ειναι μια χαρα. Ειναι στα μισα λεφτα απο την μαμισια και πιο κατω, ειναι η πιο ομορφη απο ολες τις after market κατα την γνωμη μου, τις εχω δει ολες. Εχει το καταληλο υψος και δεν ενοχλει σε ορθια οδηγηση στο χωμα, και εχει και τα καταλληλα κοψηματα για να μην βρισκει σε καθρευτες , χουφτες και με αποστατες τιμονιου. Ειναι μελετημενη και δεν βρισκει το τιμονι στην ζελατινα σε τερμα στροφη του τιμονιου αν βαλεις ολα τα παραπανω.

  2. #77
    Εχω το 800 εναμιση χρονο και ειμαι πολυ ευχαριστημενος. Νομιζω οτι ειναι το απολυτο on off για καποιον που θελει να εχει μια μονο μηχανη και θελει να τα κανει ολα, και οικονομικα. Δεν μιλαω για καποιον που εχει περισοτερες απο μια μηχανες.. τοτε αλλαζει το πραγμα.
    Αλλα αν θες να εχεις ενα, που να ειναι η χρυση τομη τοτε 800, και να πω μερικα θετικα του.. μπενει φετες στην ασφαλτο.. μπενει χωμα, και στο χωμα (εκτος απο το 990adv) παιζει χωρις αντιπαλο(και για να μην μπερδευομαστε, μιλαω για κατηγορια πολιτικα ON OFF παντα), ειναι οικονομικο, δεν καιει τιποτα σε σχεση με 990, 1200 κ.τ.λ.(πραγμα πολυ σημαντικο για τους περισσοτερους που την χρησιμοποιουν και για καθημερινη μετακινηση, με την τιμη της βενζινης να ειναι στον διαολο σημερα).. 200σαριζει το μικρο.. κανει για καθημερινη μετακινηση στην πολη χωρις να παραπονιετε καθολου και χωρις να εχεις θειο βενζινα.. ταξιδευει ανετα δικαβαλο, τριβαλιτσο με την προσθηκη μονο μιας ζελατινας.. ειναι αξιοπιστο (εκτος απο τις παιδικες ασθενειες οι οποιες εχουν λυθει, και οι οποιες ειναι φυσιολογικες για μοτο που βγενουν απο λευκο χαρτι).. εμφανισιακα ειναι κουκλι, και διαφερει απο το κλασσικο σχημα των περισοτερων on off(αλλα περι ορεξεως κολοκυθοπιτα)

    Για το αν ειναι ακριβη, οτι πληρωνεις περνεις. Η μηχανη αξιζει τα λεφτα της και αυτο θα το καταλαβει μονο οποιος συμβιωσει μαζι της για καποιο διαστημα. Αλλωστε το 800 ειναι μια κατηγορια μονο του, παιζει χωρις αντιπαλο αναμεσα στο 650 και στα 1000+ Και ειναι η χρυση τομη, γιατι απο γκαζι ειναι πολυ κοντα στα μεγαλα ενω απο καταναλωση καιει οσο τα μικρα, και ειναι και απο τα καλυτερα on off στο χωμα.

    Και οσο για την σελα που λενε οτι ειναι στενη, εμενα μια χαρα μου φενετε, αλλα αυτο δεν το θεωρω προβλημα, και αν γουσταρω σε ολα μια μοτο δεν θα κολησω στην σελα, που στην τελικη για οποιον θελει, αυτο λυνετε με μια after market σελα.

Σελίδα 6 από 6 ΠρώτοΠρώτο 123456

Παρόμοια θέματα

  1. Λοιπόν μιας και είναι επίκαιρο
    από DUKASII στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 92
    Τελευταίο μήνυμα: 25/07/2010, 15:16
  2. Απαντήσεις: 17
    Τελευταίο μήνυμα: 15/11/2004, 10:16
  3. και μιας και το πρώτο μου...
    από frapes στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 17
    Τελευταίο μήνυμα: 24/09/2004, 15:33
  4. μιας και εχουμε εκλογες....
    από Skoydoy στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 11/03/2004, 22:47

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF