Προβολή αποτελεσμάτων ψηφοφορίας: spam king of moto.gr

Ψηφοφόροι
546. Δεν μπορείτε να ψηφίσετε
  • idi

    506 92,67%
  • periklisk

    2 0,37%
  • sonic22

    16 2,93%
  • free rider

    14 2,56%
  • αλλος (κατονομάστε)

    8 1,47%
Σελίδα 4 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 60 από 65

Θέμα: spam king of moto.gr

  1. #46
    Ελαιόψυκτο Μέλος Το avatar του/της free rider
    Εγγραφή
    26/08/2004
    Μηνύματα
    2.328
    I ' m dead...



    me skotose...
    και η ζωή συνεχίζεται...

  2. #47
    oxi re free kai oti tha zitaga ligo popcorn apo ton DoctorS
    kai eixa vrei mia thesi... AA!

    xalara reeeeee!!


  3. #48
    Ελαιόψυκτο Μέλος Το avatar του/της free rider
    Εγγραφή
    26/08/2004
    Μηνύματα
    2.328
    Αρχικά είναι σαφές ότι από το νικ μου και μόνο υπονοώ ότι δεν έχω να γλύψω καμία κατουρημένη ποδιά κανένα και τίποτα..

    Είναι φανερό ότι ο αδαμαντιος μιλάει εκ μέρους μιας συγκεκριμένης κλίκας που έχει συγκεκριμένη σχέση μαζί μου..

    Και η αλήθεια είναι ότι μπορώ να δεχτώ την άποψη του άλλου αν την τεκμηριώνει..

    Το να επιζητά κάποιος να σε θίξει γιατί σε κάποιους πατάς τον κάλο είναι μάλλον αστείο..
    Και είμαι ακριβώς ο ορισμός του γελοίου δεν έχω καμιά αντίρρηση ούτε αφρο είμαι ούτε πρωθυπουργός ούτε τίποτα.

    Και ούτε με απασχόλησε ποτέ να δείξω ότι είμαι κάτι δεν έχω καμία μεγάλη ιδέα για τον εαυτό μου..
    Ούτε φοβάμαι να πω ότι είμαι ένα τίποτα..

    Αλλά το ότι κάποιοι χρησιμοποιούν το φόρουμ και μεταμορφώνουν ένα μοτοσυκλετιστικό φόρουμ σε ότι τους εξυπηρετεί με βρίσκει τελείως αντίθετο.
    Θα έπρεπε το μοτο να έχει αντιστάσεις σε τέτοια άτομα.. που νομίζουν ότι έχουν το δικαίωμα να το χρησιμοποιούν....

    Για να μου πει ο αδαμάντιος πόσα άρθρα τεχνικά ή προβληματισμούς μας έχει κάνει την χάρη να μοιραστεί μαζί μας...

    Πόσα σοβαρά άρθρα έχει γράψει εδώ μέσα εκτός από αποτυχημένες λακωνικές απαντήσεις ..πότε έχει εκφράσει άποψη και έχει τοποθετηθεί σε οτιδήποτε μας αφορά σαν μοτοσικλετιστές σαν κοινωνία..

    Τες πα..

    Είναι εμφανές ότι η συγκεκριμένη κλίκα θα με βρίσκει πάντα μπροστά της και θα τους κάνω την ζωή δύσκολη.
    Όποιος κατάλαβε κατάλαβε και από εκεί και πέρα ας ασχοληθεί...

    Από τον ορισμό του γελοίου..
    Free Rider..
    και η ζωή συνεχίζεται...

  4. #49
    Γυρολόγος-Λασπολόγος! Το avatar του/της adam_tsouk
    Εγγραφή
    03/10/2003
    Μηνύματα
    5.430
    Αρχικά δημιουργήθηκε από free rider
    Αρχικά είναι σαφές ότι από το νικ μου και μόνο υπονοώ ότι δεν έχω να γλύψω καμία κατουρημένη ποδιά κανένα και τίποτα..

    Είναι φανερό ότι ο αδαμαντιος μιλάει εκ μέρους μιας συγκεκριμένης κλίκας που έχει συγκεκριμένη σχέση μαζί μου..

    Και η αλήθεια είναι ότι μπορώ να δεχτώ την άποψη του άλλου αν την τεκμηριώνει..

    Το να επιζητά κάποιος να σε θίξει γιατί σε κάποιους πατάς τον κάλο είναι μάλλον αστείο..
    Και είμαι ακριβώς ο ορισμός του γελοίου δεν έχω καμιά αντίρρηση ούτε αφρο είμαι ούτε πρωθυπουργός ούτε τίποτα.

    Και ούτε με απασχόλησε ποτέ να δείξω ότι είμαι κάτι δεν έχω καμία μεγάλη ιδέα για τον εαυτό μου..
    Ούτε φοβάμαι να πω ότι είμαι ένα τίποτα..

    Αλλά το ότι κάποιοι χρησιμοποιούν το φόρουμ και μεταμορφώνουν ένα μοτοσυκλετιστικό φόρουμ σε ότι τους εξυπηρετεί με βρίσκει τελείως αντίθετο.
    Θα έπρεπε το μοτο να έχει αντιστάσεις σε τέτοια άτομα.. που νομίζουν ότι έχουν το δικαίωμα να το χρησιμοποιούν....

    Για να μου πει ο αδαμάντιος πόσα άρθρα τεχνικά ή προβληματισμούς μας έχει κάνει την χάρη να μοιραστεί μαζί μας...

    Πόσα σοβαρά άρθρα έχει γράψει εδώ μέσα εκτός από αποτυχημένες λακωνικές απαντήσεις ..πότε έχει εκφράσει άποψη και έχει τοποθετηθεί σε οτιδήποτε μας αφορά σαν μοτοσικλετιστές σαν κοινωνία..

    Τες πα..

    Είναι εμφανές ότι η συγκεκριμένη κλίκα θα με βρίσκει πάντα μπροστά της και θα τους κάνω την ζωή δύσκολη.
    Όποιος κατάλαβε κατάλαβε και από εκεί και πέρα ας ασχοληθεί...

    Από τον ορισμό του γελοίου..
    Free Rider..

    Καλά, εκτός από γελοίος καταντάς και βαρετός.
    Και αφού δεν έχεις ανάγκη κανέναν από δω μέσα κάνε μας τη χάρη και ξεκουβάλα.

    Επίσης, οι προβληματισμοί μου (καθώς και τα προβλήματά μου) αφορούν μόνο εμένα και δεν έχω μπει σεδώ για να γράφω ό,τι μαλακία μου κατέβει και να το θέτω ως προβληματισμό.Από αυτά που γράφονται το ένα εκατοστό αποτελεί για μένα κάποια σκέψη κάποιου και οι προβληματισμοί θα έπρεπε να αφορούν σε ένα μεγάλο ποσοστό το θέμα του φόρουμ και όχι το αν έχει περίοδο η γκόμενα.Το λακωνίζειν εστί φιλοσοφείν και εγώ το περνω σαν φιλοφρόνυση.

    Από κει και πέρα, εσύ (ταπεινός πλέον) θες να μας πεις ότι είσια ο Ρομπέν του φόρουμ και θα αντιστέκεσαι σε μένα και στη "κλίκα" μου! Αλήθεια, καιρό είχα να την ακούσω αυτή τη λέξη εδώ μέσα. Ξέρεις πόσο; Πολύ πριν μας ανακαλύψεις...
    Επίσης, ποτέ δεν είπα ότι ξέρω από μηχανικά ή τεχνικά τωνν μηχανών, ποτέ δεν είπα ότι είμαι οδηγάρα (πως θα μπορούσα άλλωστε με το μπρίκι). Αυτό δεν σημαίνει ότι δεν ενημερώνοαι και δεν διαβάζω τα άλλα ποστ. Απλά δεν δίνω το παρόν εκεί με το να τα γαμάω όπως εσύ.
    Εγώ την μηχανή την έχω για δικούς μου λόγους. Δεν χρειάζεται να περιφέρομαι σε λέσχες και συγκαντρώσεις για να δείξω ότι είμαι κάποιος.
    Και αφού δεν έχεις καμία μεγάλη ιδέα για τον εαυτό σου γιατί μας ταλαιπωρείς με την υπαρξή σου;
    Και όσο για την "κλικα" εμείς τη λέμε παρέα λέξη μάλλον άγνωστη σε σένα.

    Και όπως σου είπα και πριβέ, αφού όσα γράφεις τα θεωρείς γελοία από μόνος σου, γιατί καλέ μου άνθρωπε δεν τα σταματάς να ησυχάσουμε; Νομίζεις ότι θα λείψεις σε κανέναν;

    Εσύ έγλυφες τα παιδιά που στα είχανε χώσει ότι ψάχνεις τους φίλους σου (μήπως έχεις και συ καμιά κλίκα; ) και μόνο πίπες δεν έκανες για να μην σε κράζουνε στο ΜΟΤΟ με τις παπαριές που έγραφες στο bikenet. Αλλά εκεί το παίζεις σοβαρός, ξέχασα. Εκει είναι το καλό και εδώ το γελοίο. Εγώ δυστυχώς ποτέ δεν συμφώνησα με κάτι τέτοιο και μάλλον ήταν λάθος μου που και τότε δεν έιχα πάρει μέρος στη συζήτηση. Αλλά αυτά "περασμένα ξεχασμένα" μου έλεγες στο δέλεαρ καραγκιόζη.

    Ή νόμιζες ότι θα μου πεις ότι κανεις πλάκα και θα είναι πάλι όλα "περασμένα ξεχασμένα";

    Α, καισυνέχισε να γράφεις στο μιζερο στυλάκι, σου πάει. Μπορείς να λες μετά ότι είσαι έαν μικρός απροστάτευτος και να σε λυπηθούν οι άλλοι.
    kawasaki street warriors


    "δεν είναι η πτώση είναι η σύγκρουση..."
    One more dies one more lives
    One baby cries one mother grieves
    For all the sins you will commit
    You'll beg forgiveness and none I'll give

    Δεν θα πεθάνουμε ποτέ κουφάλα νεκροθάφτη!!!


  5. #50
    Ελαιόψυκτο Μέλος Το avatar του/της free rider
    Εγγραφή
    26/08/2004
    Μηνύματα
    2.328
    Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
    Καλά, εκτός από γελοίος καταντάς και βαρετός.
    Και αφού δεν έχεις ανάγκη κανέναν από δω μέσα κάνε μας τη χάρη και ξεκουβάλα.

    Επίσης, οι προβληματισμοί μου (καθώς και τα προβλήματά μου) αφορούν μόνο εμένα και δεν έχω μπει σεδώ για να γράφω ό,τι μαλακία μου κατέβει και να το θέτω ως προβληματισμό.Από αυτά που γράφονται το ένα εκατοστό αποτελεί για μένα κάποια σκέψη κάποιου και οι προβληματισμοί θα έπρεπε να αφορούν σε ένα μεγάλο ποσοστό το θέμα του φόρουμ και όχι το αν έχει περίοδο η γκόμενα.Το λακωνίζειν εστί φιλοσοφείν και εγώ το περνω σαν φιλοφρόνυση.

    Από κει και πέρα, εσύ (ταπεινός πλέον) θες να μας πεις ότι είσια ο Ρομπέν του φόρουμ και θα αντιστέκεσαι σε μένα και στη "κλίκα" μου! Αλήθεια, καιρό είχα να την ακούσω αυτή τη λέξη εδώ μέσα. Ξέρεις πόσο; Πολύ πριν μας ανακαλύψεις...
    Επίσης, ποτέ δεν είπα ότι ξέρω από μηχανικά ή τεχνικά τωνν μηχανών, ποτέ δεν είπα ότι είμαι οδηγάρα (πως θα μπορούσα άλλωστε με το μπρίκι). Αυτό δεν σημαίνει ότι δεν ενημερώνοαι και δεν διαβάζω τα άλλα ποστ. Απλά δεν δίνω το παρόν εκεί με το να τα γαμάω όπως εσύ.
    Εγώ την μηχανή την έχω για δικούς μου λόγους. Δεν χρειάζεται να περιφέρομαι σε λέσχες και συγκαντρώσεις για να δείξω ότι είμαι κάποιος.
    Και αφού δεν έχεις καμία μεγάλη ιδέα για τον εαυτό σου γιατί μας ταλαιπωρείς με την υπαρξή σου;
    Και όσο για την "κλικα" εμείς τη λέμε παρέα λέξη μάλλον άγνωστη σε σένα.

    Και όπως σου είπα και πριβέ, αφού όσα γράφεις τα θεωρείς γελοία από μόνος σου, γιατί καλέ μου άνθρωπε δεν τα σταματάς να ησυχάσουμε; Νομίζεις ότι θα λείψεις σε κανέναν;

    Εσύ έγλυφες τα παιδιά που στα είχανε χώσει ότι ψάχνεις τους φίλους σου (μήπως έχεις και συ καμιά κλίκα; ) και μόνο πίπες δεν έκανες για να μην σε κράζουνε στο ΜΟΤΟ με τις παπαριές που έγραφες στο bikenet. Αλλά εκεί το παίζεις σοβαρός, ξέχασα. Εκει είναι το καλό και εδώ το γελοίο. Εγώ δυστυχώς ποτέ δεν συμφώνησα με κάτι τέτοιο και μάλλον ήταν λάθος μου που και τότε δεν έιχα πάρει μέρος στη συζήτηση. Αλλά αυτά "περασμένα ξεχασμένα" μου έλεγες στο δέλεαρ καραγκιόζη.

    Ή νόμιζες ότι θα μου πεις ότι κανεις πλάκα και θα είναι πάλι όλα "περασμένα ξεχασμένα";

    Α, καισυνέχισε να γράφεις στο μιζερο στυλάκι, σου πάει. Μπορείς να λες μετά ότι είσαι έαν μικρός απροστάτευτος και να σε λυπηθούν οι άλλοι.

    ειπαμε ...

    οποιος κατάλαβε κατάλαβε..οι γνώστες δεν χρειάζεται ...ξέρουν...


    τσιράκι το μόνο που πετυχαίνεις ειναι να δείξεις ανοιχτά ποιός είσαι...


    ειλικρινά σε λυπάμαι...
    και η ζωή συνεχίζεται...

  6. #51

    Re: spam king of moto.gr

    Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
    Κάποιος με κατηγορεiσε για «spamming»

    Εγώ απο την αλλη εχω αντίθετες απόψεις για το ποιος ειναι ο spam master king και president...

    Για ψηφίστε αντικειμενικά pls...

    ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΙΚΑ Ο ΣΑΧΛΑΜΑΡΑΣ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ?
    Η γνώμη μου αποδεικνύεται από το ότι απάντησε και πρώτος...όποιος έχει τη μύγα μυγιάζεται u know

  7. #52
    Pe paides xalarwste ligo kalokairaki einai...Einai mikroprepeia kata thn gnwmh mou na katheste na anamoxlevete to ti kanei kai to ti exei pei mesa sto forum, se poia klika einai, kai ana einai mazi mas h me tous allous...Olh mia pareoula eimaiste kai kalos h kakos den mporoume oloi na teriazoume metaxy mas kai ayto einai to zoumi ths ypotheshs kathws etsi ginete pio endiaferon to forum.Ayto omws den shmainei oti me aytous pous den teriazoume tous katatasoume se klikes h se allh periptwsh prospathoume na tous paragkonisoume...

    Filika Sunderlanos

    Y.G. Re pigente na pieite kamia mpira pou asxolhste me to ti kaneis esy kai to ti kanw egw...o kathenas krinete gia tis praxeis tou...Ante geia mas
    To be successfull in this world, promise everything deliver nothing...

  8. #53
    Γυρολόγος-Λασπολόγος! Το avatar του/της adam_tsouk
    Εγγραφή
    03/10/2003
    Μηνύματα
    5.430
    Αρχικά δημιουργήθηκε από free rider

    ειπαμε ...

    οποιος κατάλαβε κατάλαβε..οι γνώστες δεν χρειάζεται ...ξέρουν...


    τσιράκι το μόνο που πετυχαίνεις ειναι να δείξεις ανοιχτά ποιός είσαι...


    ειλικρινά σε λυπάμαι...


    όταν δεν έχεις κάτι να πεις είναι καλό να μην λες τπτ.

    Κάνε το πράξη σε όλο το φόρουμ.....
    kawasaki street warriors


    "δεν είναι η πτώση είναι η σύγκρουση..."
    One more dies one more lives
    One baby cries one mother grieves
    For all the sins you will commit
    You'll beg forgiveness and none I'll give

    Δεν θα πεθάνουμε ποτέ κουφάλα νεκροθάφτη!!!


  9. #54
    Κληρονομικό χάρισμα Το avatar του/της dukeandthecity
    Εγγραφή
    27/09/2004
    Μηνύματα
    1.085
    καλα με ξενερώσατε λεμε.....


    έχω κάνει τρελλή photosopia για τον free και έχω δαπανήσει ώρα απο την δουλειά μου και μπαίνω να postάρω και μαλώνετε σαν τα κοκορια.

    με τι καρδια να κανω post χωρις να παρεξηγηθω οτι ειμαι με τον ένα ή με τον άλλο.

    Εσεις οι δύο θυμηθείτε ότι υπάρχει κόσμος που δεν σας ξέρει και ούτε σας έχει συναντήσει ποτέ αλλά θέλει να σας πειράξει ελεύθερα και ωραία. (αυτή είναι και μια μικρή ομορφιά των "ανώνυμων φόρουμ). ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΤΣΑΚΩΝΕΣΤΕ ΚΑΙ ΜΑΣ ΤΟ ΧΑΛΑΤΕ.

    ΑΙ ΣΙΧΤΙΡ τα ειπα και ξεθύμανα.


  10. #55
    Ελαιόψυκτο Μέλος Το avatar του/της free rider
    Εγγραφή
    26/08/2004
    Μηνύματα
    2.328

    ΔΗΛΩΣΗ.

    Κάτω από τις παρούσες συνθήκες θα ήθελα να σας δηλώσω τα ακόλουθα.

    1. Φαίνεται πως αστεία του τύπου να λέω ότι «είσαι μια τρελλιάρα ξανθιά ή μια μελαχρινή» και να κάνουμε πλάκα τελικά δεν ενδείκνυται για όλα τα πρόσωπα και για όλες τις ώρες,
    Η πρόθεσή μου είναι να γίνεται πλάκα. Πολλές φορές και στο παρελθόν αλλά και τις προηγούμενες μέρες δεν πετυχαίνει, ίσως λόγω προσώπου, ίσως λόγω timing. Για άλλη μια φορά θα το λάβω σοβαρά υπ οψιν μου.

    2. Έχω επίσης να πω πως η θέση μου είναι πως θέλω να επικοινωνώ με ανθρώπους που αγαπάνε την μοτοσικλέτα όπως κι εγώ, ανεξάρτητα αν είναι στο μοτο ή στο μπαικνετ ή στο ΜΒ ή δεν ασχολούνται με νέα τεχνολογία και δεν είναι πουθενά σε κανένα από αυτά τα σάιτ.
    Κάτω από αυτή τη λογική δεν έχω ανάγκη να γλύψω κανένα , η ανάγκη επικοινωνίας δεν είναι γλείψιμο. Διαφορετικά θα ήμασταν όλοι γλύφτες . Επίσης η συζήτηση και η λύση παρεξηγήσεων δεν είναι γλείψιμο.
    Διαφορετικά, επαναλαμβάνω, θα ήμασταν όλοι γλύφτες .

    4. Όλοι οι άνθρωποι που έχουν έντονη άποψη έχουν και συμπάθειές και αντιπάθειές . Το να έχει κάποιος μόνο συμπάθειες σημαίνει ότι δεν έχει έντονη άποψη ή και ακόμα μπορεί να είναι γλύφτης.

    5. Μια άλλη θέση που έχω να δηλώσω είναι ότι σχεδόν πάντα έχω έντονη άποψη .

    6. Όταν το υβρεολόγιο ξεπερνάει τα όρια ανοχής και επεκτείνεται σε χτυπήματα «κάτω από την μέση», εγώ σταματάω και δεν συμμετέχω στην συζήτηση.


    Μετά από όσα συνέβησαν αυτές τις μέρες θέλησα να απαντήσω σε όσα άδικα κατηγορήθηκα





    Υ.Γ.
    κάποιοι δεν μπορούν να καταλάβουν τα αστεία μας ούτε σχετικά με τους ριζοβραστήρες τα καραβλαχάκι (Kawasaki or dead)….
    και η ζωή συνεχίζεται...

  11. #56

    Re: ΔΗΛΩΣΗ.

    Αρχικά δημιουργήθηκε από free rider
    Κάτω από τις παρούσες συνθήκες θα ήθελα να σας δηλώσω τα ακόλουθα.

    1. Φαίνεται πως αστεία του τύπου να λέω ότι «είσαι μια τρελλιάρα ξανθιά ή μια μελαχρινή» και να κάνουμε πλάκα τελικά δεν ενδείκνυται για όλα τα πρόσωπα και για όλες τις ώρες,
    Η πρόθεσή μου είναι να γίνεται πλάκα. Πολλές φορές και στο παρελθόν αλλά και τις προηγούμενες μέρες δεν πετυχαίνει, ίσως λόγω προσώπου, ίσως λόγω timing. Για άλλη μια φορά θα το λάβω σοβαρά υπ οψιν μου.

    2. Έχω επίσης να πω πως η θέση μου είναι πως θέλω να επικοινωνώ με ανθρώπους που αγαπάνε την μοτοσικλέτα όπως κι εγώ, ανεξάρτητα αν είναι στο μοτο ή στο μπαικνετ ή στο ΜΒ ή δεν ασχολούνται με νέα τεχνολογία και δεν είναι πουθενά σε κανένα από αυτά τα σάιτ.
    Κάτω από αυτή τη λογική δεν έχω ανάγκη να γλύψω κανένα , η ανάγκη επικοινωνίας δεν είναι γλείψιμο. Διαφορετικά θα ήμασταν όλοι γλύφτες . Επίσης η συζήτηση και η λύση παρεξηγήσεων δεν είναι γλείψιμο.
    Διαφορετικά, επαναλαμβάνω, θα ήμασταν όλοι γλύφτες .

    4. Όλοι οι άνθρωποι που έχουν έντονη άποψη έχουν και συμπάθειές και αντιπάθειές . Το να έχει κάποιος μόνο συμπάθειες σημαίνει ότι δεν έχει έντονη άποψη ή και ακόμα μπορεί να είναι γλύφτης.

    5. Μια άλλη θέση που έχω να δηλώσω είναι ότι σχεδόν πάντα έχω έντονη άποψη .

    6. Όταν το υβρεολόγιο ξεπερνάει τα όρια ανοχής και επεκτείνεται σε χτυπήματα «κάτω από την μέση», εγώ σταματάω και δεν συμμετέχω στην συζήτηση.


    Μετά από όσα συνέβησαν αυτές τις μέρες θέλησα να απαντήσω σε όσα άδικα κατηγορήθηκα





    Υ.Γ.
    κάποιοι δεν μπορούν να καταλάβουν τα αστεία μας ούτε σχετικά με τους ριζοβραστήρες τα καραβλαχάκι (Kawasaki or dead)….
    Tha to diavasoume arage kai stis efeimerides ayrio to parapanw...

    "Μια άλλη θέση που έχω να δηλώσω είναι ότι σχεδόν πάντα έχω έντονη άποψη." Gia aythn sou thn apopsh tha sou kanw mia protroph, an kai eimai arketa xronia mikroteros sou,einai kata thn gnwmh mou kalytero na afhneis tous allous na krinoun oi idioi kata poso h aposh sou einai entonh h oxi.

    Agatho h aytognwsia alla merikes fores h kakh ths xrhsh odhgei ston egwismo genikotera.Twra tha mou peite einai kako na exeis egwismo stis meres mas?Xmmmm...megalh syzhthsh.


    Filika Sunderlanos



    To be successfull in this world, promise everything deliver nothing...

  12. #57
    πρωην μελος Το avatar του/της idi
    Εγγραφή
    13/08/2003
    Μηνύματα
    6.082
    .


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	desert.jpg 
Προβολές:	86 
Μέγεθος:	26,7 KB 
ID:	19576

  13. #58
    Γυρολόγος-Λασπολόγος! Το avatar του/της adam_tsouk
    Εγγραφή
    03/10/2003
    Μηνύματα
    5.430
    Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
    .


    Ναι καλά.......



    βγήκες KING OF SPAM!!


    :rotflmao: :rotflmao:
    kawasaki street warriors


    "δεν είναι η πτώση είναι η σύγκρουση..."
    One more dies one more lives
    One baby cries one mother grieves
    For all the sins you will commit
    You'll beg forgiveness and none I'll give

    Δεν θα πεθάνουμε ποτέ κουφάλα νεκροθάφτη!!!


  14. #59
    Ε ρε γλέντια!!!! Το avatar του/της DoctorS
    Εγγραφή
    10/01/2005
    Μηνύματα
    475
    αχαχα σόρυ ρε γιώργο αλλά είχα έμπνευση.................. :rotflmao: :rotflmao:


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	desertqs.jpg 
Προβολές:	70 
Μέγεθος:	25,6 KB 
ID:	19601
    ΤΟ ΝΟΥ ΣΟΥ.....!!!!!!

    :a34: :a34: :a34: :a34: :a34: :a34:

    ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΩ ΕΓΩ ΕΝΑ ΜΑΣΑΖ.............!!!!!


    physicaltherapypetridis.blogspot.com/

    physicaltherapypetridis.gr.gg/

  15. #60
    Ελαιόψυκτο Μέλος Το avatar του/της free rider
    Εγγραφή
    26/08/2004
    Μηνύματα
    2.328
    Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
    Κάποιος με κατηγορεiσε για «spamming»

    Εγώ απο την αλλη εχω αντίθετες απόψεις για το ποιος ειναι ο spam master king και president...

    Για ψηφίστε αντικειμενικά pls...

    ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΙΚΑ Ο ΣΑΧΛΑΜΑΡΑΣ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ?

    καλα αυτο που δεν εχω καταλάβει ειναι ...

    ποιός κατηγόρησε τον γιώργο για σπαμερ????
    ...



    κάθε άλλο παρα κατι τέτοιο ειναι...
    και το λέω πολύ σοβαρα...

    και η ζωή συνεχίζεται...

Σελίδα 4 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF