Σελίδα 2 από 14 ΠρώτοΠρώτο 123456712 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 203

Θέμα: ποτε Ξανα Shell

  1. #16
    Αρχικά δημιουργήθηκε από harris_x
    τοτε, να πάει μέσα ο υπάλληλος να μου τη φέρει

    :a37:
    Χαρη στο εξωτερικο ΚΑΙ κατεβαίνεις ΚΑΙ βάζεις μονος σου ΚΑΙ πας μεσα και πληρώνεις...



    Μη γκρινιάζετε για να γκρινιαζετε, μπορεί να σας τη σπάει το "κατεβείτε", αλλα εαν γινει μια λαθος κινηση και σας λουσουν τ' @@ με 98 οκτάνια θα βάλετε τα κλάματα.

    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  2. #17
    Αναλλοίωτος Το avatar του/της Akatanomastos
    Εγγραφή
    28/04/2005
    Μηνύματα
    1.260
    ο ελληνας δεν ειναι μ@λ@κ@ς

    να του λες κατεβα απο τη μηχανη και να κατεβαινει

    ουτε να περπαταει 5 μετρα
    -It's 106 miles to Chicago. We've got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark, and we're wearing sunglasses.
    - Hit it.
    -------------------------------------------------------------------------------
    όλα αυτά, είναι απλά μέρος του πανυγηριού που λέγεται ζωή..
    ------------------------------------------------------------------------------
    νέα προσθήκη

    Definition of a bad boy



  3. #18
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της fz6man
    Εγγραφή
    24/05/2010
    Μηνύματα
    357
    παιδια εγω ετσι κιαλιος παω μεσα να μου χτθπισουνε την καρτα οπωτε.. αλλα μαλλων θελουν ενα ινκα γιατι μας τα χουνε ζαλισει με την v power
    το καλυτερο ταξιδι ειναι αυτο που δεν καναμε ακόμα!

  4. #19
    Boy Is Back in Town Το avatar του/της soter3gm
    Εγγραφή
    31/03/2005
    Μηνύματα
    681
    Στη shell που βρίσκετε στον Ασπρόπυργο, πάνω στην Εθνική, μου ζήτησε ο υπάλληλος να κατέβω από τη μηχανή και να βγάλω το κράνος μου, εγώ ως "αλαζών" Beemer που είμαι όχι μόνο δεν κατέβηκα αλλά τον ρώτησα επίτηδες αν γνωρίζει πόσο πρέπει να δουλεύει για να πάρει το RT που καβαλάω.
    Όχι ότι είμαι ψώνιο αλλά για να του τη σπάσω για τον τρόπο που μου μίλησε, μου απάντησε πως είναι ταχτική της εταιρίας και βέβαια εγώ του είπα να πάει να γ@μηθεί αυτός και η εταιρία του μαζί με κάνα κοπρόσκυλο να δει τη γλύκα .....και πήγα στο διπλανό για να με βλέπει .


    Αι σιχτίρ μαλακισμένα που θέλετε να μας τα πάρετε όπως γουστάρετε εσείς,
    Όχι ρε Μαλάκα!!! τα λεφτά μας σας δίνουμε, και θα σας τα δίνουμε όπως θέλουμε εμείς.
    Ειδάλλως ελευθερώστε την αγορά , ΚΑΘΙΚΙΑ ,να βάζουμε στο φτηνό super market (βλέπε Τρίκαλα) και με την άνεσή μας :a57:
    SOTER3GM
    "Ride hard live forever"
    soter3gm

    ----------------

  5. #20
    Κληρονομικό χάρισμα Το avatar του/της dukeandthecity
    Εγγραφή
    27/09/2004
    Μηνύματα
    1.085
    Αρχικά δημιουργήθηκε από soter3gm
    όχι μόνο δεν κατέβηκα αλλά τον ρώτησα επίτηδες αν γνωρίζει πόσο πρέπει να δουλεύει για να πάρει το RT που καβαλάω.
    υπνος βαθυς

  6. #21
    και όχι μόνον....

  7. #22
    Αρχικά δημιουργήθηκε από soter3gm
    Στη shell που βρίσκετε στον Ασπρόπυργο, πάνω στην Εθνική, μου ζήτησε ο υπάλληλος να κατέβω από τη μηχανή και να βγάλω το κράνος μου, εγώ ως "αλαζών" Beemer που είμαι όχι μόνο δεν κατέβηκα αλλά τον ρώτησα επίτηδες αν γνωρίζει πόσο πρέπει να δουλεύει για να πάρει το RT που καβαλάω.


    ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ ΚΑΙ ΝΤΡΟΠΗ !!!
    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  8. #23
    Τώρα που τους αγόρασε η οικογένεια, όλα θα στρώσουν.

  9. #24
    Αρχικά δημιουργήθηκε από soter3gm
    εγώ ως "αλαζών" Beemer που είμαι όχι μόνο δεν κατέβηκα αλλά τον ρώτησα επίτηδες αν γνωρίζει πόσο πρέπει να δουλεύει για να πάρει το RT που καβαλάω.
    Ά μπα; Η οδική της Μπεμβέ δεν περιλαμβάνει δωρεάν ανεφοδιασμό καθ'οδόν για τα υπερωκεάνια; :rotflmao:

  10. #25
    Για να είμαι ειλικρινής πάντως ούτε εγώ κατέβηκα την περασμένη βδομάδα που πέρασα από Shell κι αυτό γιατί ήμουν και ολίγον προκατειλημμένος, κατ'αρχήν εδώ στα Χανιά μόνο σε ένα πρατήριο της Shell απ'όσα έχω περάσει μου ζητάνε να κατέβω και σ'αυτό όχι πάντα, ανάλογα πως τη γυρίζει στον υπάλληλο που βρίσκεται εκείνη τη στιγμή σε βάρδια υποθέτω.

    Έκανα την απόπειρα να μπω πιστεύοντας ότι αυτή τη φορά δεν θα μου ζητηθεί επειδή ήμουν φορτωμένος με τριβάλιτσα και έταιρο ήμισυ, αρκετή ταλαιπωρία δηλαδή, μόλις μου ζητήθηκε λοιπόν, "σόρρυ φίλε αλλά θα πάω στο παρακάτω"..

    Και πήγα.

  11. #26
    It seems to me that Το avatar του/της OldMan
    Moderator
    Εγγραφή
    24/11/2004
    Μηνύματα
    17.654
    Αρχικά δημιουργήθηκε από harris_x
    Υπάλληλος: Ξέρετε απαγορεύεται να εισέρχεστε στο κατάστημα με το κράνος
    Πέστου: "Φιλαράκι, όπου και αν "εισέρχομαι" εγώ, παίρνω πάντα τις ¨προφυλάξεις" μου ...."
    Όμορφα παιδιά, η περιπέτεια πέθανε...

  12. #27
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Ζεύκας
    Εγγραφή
    15/10/2005
    Μηνύματα
    7.135
    Αρχικά δημιουργήθηκε από soter3gm
    Στη shell που βρίσκετε στον Ασπρόπυργο, πάνω στην Εθνική, μου ζήτησε ο υπάλληλος να κατέβω από τη μηχανή και να βγάλω το κράνος μου, εγώ ως "αλαζών" Beemer που είμαι όχι μόνο δεν κατέβηκα αλλά τον ρώτησα επίτηδες αν γνωρίζει πόσο πρέπει να δουλεύει για να πάρει το RT που καβαλάω.
    Όχι ότι είμαι ψώνιο αλλά για να του τη σπάσω για τον τρόπο που μου μίλησε, μου απάντησε πως είναι ταχτική της εταιρίας και βέβαια εγώ του είπα να πάει να γ@μηθεί αυτός και η εταιρία του μαζί με κάνα κοπρόσκυλο να δει τη γλύκα .....και πήγα στο διπλανό για να με βλέπει .


    Αι σιχτίρ μαλακισμένα που θέλετε να μας τα πάρετε όπως γουστάρετε εσείς,
    Όχι ρε Μαλάκα!!! τα λεφτά μας σας δίνουμε, και θα σας τα δίνουμε όπως θέλουμε εμείς.
    Ειδάλλως ελευθερώστε την αγορά , ΚΑΘΙΚΙΑ ,να βάζουμε στο φτηνό super market (βλέπε Τρίκαλα) και με την άνεσή μας :a57:

    κρίμα...λυπάμαι που ένας άνθρωπος που πλησιάζει ηλικιακά τον πατέρα μου να έχει τέτοια συμπεριφορά

  13. #28
    Κληρονομικό χάρισμα Το avatar του/της dukeandthecity
    Εγγραφή
    27/09/2004
    Μηνύματα
    1.085
    Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
    επειδή ήμουν φορτωμένος με τριβάλιτσα και έταιρο ήμισυ, αρκετή ταλαιπωρία δηλαδή,

    save as...

    ετσι κυριε μακη μας, αρκετη ταλαιπωρια "το εταιρο ημιση" κυριε μακη μας?

  14. #29
    Αρχικά δημιουργήθηκε από dukeandthecity
    save as...
    ετσι κυριε μακη μας, αρκετη ταλαιπωρια "το εταιρο ημιση" κυριε μακη μας?
    Και upload στην Εφημερίδα της Κυβερνήσεως άμα θες, για τη δική της ταλαιπωρία στο ανεβοκατέβα μιλούσα κύριος!


  15. #30
    Saiyan Το avatar του/της Sephiroth5
    Εγγραφή
    02/07/2009
    Μηνύματα
    106
    Επειδή είχα πάει να ρωτήσω για δουλειά σε ενα Shell μου είπε οτι αν αρχησω (την δουλειά) θα πρέπει να τους κατεβάζω απο τις μηχανές κ μου έδειξε 2-3 ατυχήματα (βίντεο) που ειχαν πιασει φωτια οχήματα κ τρεχαν να ξεφύγουν οι ιδιοκτήτες.
    Δεν το βρίσκω τόσο κακό.
    Δεν κάθισα (γιατι πλήρωναν λίγα) αλλα συνήθως σε Shell πάω.Ειναι σπαστικο που σου λενε να κατέβεις αλλα παω γιατι 1 μερα την βδομαδα εχει την v-power οσο την κανονικη κ ετσι την προτιμώ.
    Οι υπάλληλοι παντως δεν φταίνε, ότι τους εχουν πει κάνουν.
    I find your lack of faith disturbing.

Σελίδα 2 από 14 ΠρώτοΠρώτο 123456712 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Η χώρα του ΠΟΤΕ- Η χώρα του ΞΑΝΑ...
    από requiem στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 13/04/2008, 02:21
  2. california school πότε ξανά?
    από gispy στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 04/12/2005, 21:27
  3. Τράπεζα Πειραιώς? Ποτέ ξανά…
    από ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 25
    Τελευταίο μήνυμα: 23/09/2005, 09:46
  4. Ποτέ ξανά ΒΤ 014
    από nikonian στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 66
    Τελευταίο μήνυμα: 26/08/2005, 14:33

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF