Σελίδα 2 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 52

Θέμα: honda crf 450r vs honda xr 650r vs yamaha yzf 450

  1. #16
    Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
    GOLDWIND εχω κολητε..
    και οπως καταλαβαίνεις εχω καθε δικαιωμα να λεω τα crf παπακια η μικρα..
    Εγω εκανα μια ερωτηση ποιο θεωριτε καλθτερο μηχανακι απο τα τρια που ειναι στην ιδια κατιγορια.Δεν μηλισα ουτε για gsxr ουτε για v-strom..συγκρινα 3 μηχανακια enduro.Αυτα που μπορει να κανει το crf δεν μπορει η gsxr και αυτα που κανει η gsxr δεν μπορει να τα κανει το crf.Οπως εσυ ανοιγεις το γκαζι και ποιανεις 200 σε 7 ετσι και εγω παω μια βολτα στο βουνο και ξανα γυριζω.Αλλο το crf αλλο το gsxr.Εγω σου ειπα γιατι ειπες μικρο το crf μπροστα στο xr.

  2. #17
    τα δυο μικρα,ουδεμια σχεση εχουν με το xr,πλην του οτι ειναι μονοκυλινδρα με δυο ροδες...

    το xr ζυγιζει ενα σακι τσιμεντο παραπανω απο αυτα κι αν θες να κανεις εντουρο με αυτο,φροντισε να εισαι σαν τον κινιγκαντνερ σε ογκο και οδηγικες ικανοτητες...

    εντελως ακυρη η συγκριση των τριων...

    το xr ειναι μια χαρα για μοταρντ και τουμπανιασμα ,η αν εισαι ψυχοπαθης και θες να το βαλεις χωμα, για καμια αμμο η φλαταδουρα να κανεις παντηλικια...

    αποφασισε λοιπον τι θες κι εδω ειμαστε...
    frankly my dear, i dont give a damn...

  3. #18
    rolling fredo king Το avatar του/της DUKASII
    Εγγραφή
    11/07/2002
    Μηνύματα
    3.547
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Vasilis_250r
    Εγω εκανα μια ερωτηση ποιο θεωριτε καλθτερο μηχανακι απο τα τρια που ειναι στην ιδια κατιγορια.Δεν μηλισα ουτε για gsxr ουτε για v-strom..συγκρινα 3 μηχανακια enduro.Αυτα που μπορει να κανει το crf δεν μπορει η gsxr και αυτα που κανει η gsxr δεν μπορει να τα κανει το crf.Οπως εσυ ανοιγεις το γκαζι και ποιανεις 200 σε 7 ετσι και εγω παω μια βολτα στο βουνο και ξανα γυριζω.Αλλο το crf αλλο το gsxr.Εγω σου ειπα γιατι ειπες μικρο το crf μπροστα στο xr.
    τα ειπα μικρα σε συντομια της κουβεντας ρε παλικαρι..εσυ τι παρεξηγιέσαι?
    μη κολλησεικαι σου λενε που πας με το μικρο?
    ..μικρα ειναι..οπως και να το κανεις ..διπλα στο xr να τα βάλεις παλι μικρα ειναι και φαινονται.
    τι θες τωρα να γραψω οτι ειναι ΚΑΡΑΜΕΓΑΛΑ ΚΑΙ ΚΑΡΑΤΟΥΜΠΑΝΑ ΚΑΙ ΟΥ Α Ο ΦΙΛΕ ΠΟΥ ΘΕΣ ΤΕΤΟΙΑ ΥΠΕΡΜΗΧΑΝΗΜΑΤΑ?

    μη παρεις κανενα απο αυτα που λες για να κανεις μια βολτα στο βουνο
    γιατι το γκαζι που χουν τα μικρα ..θα σου μακρυνουν τα χερια..
    και το βαρος που χει το μεγαλο θα σου σου σπασει τα αρχιδια αν χρειαστει να το κουνησεις μετακινήσεις χωρίς να σαι πανω του.

  4. #19
    σωστός ο απο πάρα - πάνω.....

    Για απλή βόλτα χαλαρή στο βουνό κανένα από τα 3.....κοίτα κατι άλλο καλύτερα σε λιγότερα κυβικά.


    edit: και ο απω πάνω σωστά τα λέει...

  5. #20
    Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
    τα δυο μικρα,ουδεμια σχεση εχουν με το xr,πλην του οτι ειναι μονοκυλινδρα με δυο ροδες...

    το xr ζυγιζει ενα σακι τσιμεντο παραπανω απο αυτα κι αν θες να κανεις εντουρο με αυτο,φροντισε να εισαι σαν τον κινιγκαντνερ σε ογκο και οδηγικες ικανοτητες...

    εντελως ακυρη η συγκριση των τριων...

    το xr ειναι μια χαρα για μοταρντ και τουμπανιασμα ,η αν εισαι ψυχοπαθης και θες να το βαλεις χωμα, για καμια αμμο η φλαταδουρα να κανεις παντηλικια...

    αποφασισε λοιπον τι θες κι εδω ειμαστε...
    θελω ενα μηχανακι να παω παντου.Εχω ενα xr250r και με λαστιχα 50 50 προσπαθω να τα προσεγγησω και τα δυο.(χωμα και ασφαλτο).Το crf 450 δεν ειναι ποιο δυνατο απο το xr 650?Ρωταω εσας που ξερετε.Δεν γνωριζω απο xr650 μονο απο κατι παλια που οπως φενετε εχουν μεγαλη διαφορα με τα καινουργια.

  6. #21
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Vasilis_250r
    θελω ενα μηχανακι να παω παντου.Εχω ενα xr250r και με λαστιχα 50 50 προσπαθω να τα προσεγγησω και τα δυο.(χωμα και ασφαλτο).Το crf 450 δεν ειναι ποιο δυνατο απο το xr 650?Ρωταω εσας που ξερετε.Δεν γνωριζω απο xr650 μονο απο κατι παλια που οπως φενετε εχουν μεγαλη διαφορα με τα καινουργια.
    για την χρηση που θες ενα μονο μηχανακι υπαρχει και λεγεται suzuki drz 400...το καθαρο λεμε...

    υ.γ. αν ενδιαφερεσαι ομως να μαθεις λεπτομερειες για το XR στειλε pm στο μελος devils animal...ξερει τα παντα...
    frankly my dear, i dont give a damn...

  7. #22
    rolling fredo king Το avatar του/της DUKASII
    Εγγραφή
    11/07/2002
    Μηνύματα
    3.547
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Vasilis_250r
    θελω ενα μηχανακι να παω παντου.Εχω ενα xr250r και με λαστιχα 50 50 προσπαθω να τα προσεγγησω και τα δυο.(χωμα και ασφαλτο).Το crf 450 δεν ειναι ποιο δυνατο απο το xr 650?Ρωταω εσας που ξερετε.Δεν γνωριζω απο xr650 μονο απο κατι παλια που οπως φενετε εχουν μεγαλη διαφορα με τα καινουργια.
    ναι εχουν διαφορα στα χρωματα..

    φιλε το 450 ειναι πιστολι..οπως το ακους
    να κανεις και τα δυο ξεχνατα εκτος αν παιζει κανα χορηγος να σκαει καθε λιγο κ λιγακι μπαγιοκο να το φερνεις στα ισα του.
    να κανεις χωμα παλι χαλαρο..ξεχνατο παλι.
    το μηχανακι θα σου βγαλει τη παναγια εχει πολυ γκαζι και ειναι κ κουτσουρο.
    να κανεις ασφαλτο ξεχνατο..θα θες μοτερ καθε 1000 αν εισαι κ καυλωμενος.

    για το xr δε θα πω τιποτα το αφηνω στους αλλους εδω γιατι βλεπω να παμε σε διαμαχες.

  8. #23
    Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
    για την χρηση που θες ενα μονο μηχανακι υπαρχει και λεγεται suzuki drz 400...το καθαρο λεμε...
    Ευχαριστω και vα ξερετε πως δεν ηθελα να ερθω σε αντιπαραθεση μαζι σας απλα αλλο το enduro και αλλο το ss.

  9. #24
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Vasilis_250r
    Ευχαριστω και vα ξερετε πως δεν ηθελα να ερθω σε αντιπαραθεση μαζι σας απλα αλλο το enduro και αλλο το ss.
    μην μασας μικρε...απλως ο απο πανω πιθηκομουρης ειναι ξυνος απο γεννησιμιου του...
    frankly my dear, i dont give a damn...

  10. #25
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.987
    που'σαι φιλαρακο....


    εγω δεν ξερω τιποτα..
    οτι βλεπεις που εχω κανει στο δικο μου XR το εχει κανει ο reinmeister ο οποιος ειναι και μηχανικος και μπορει να σου πει και λεπτομερειες για πιστονια και εξατμισεις και αλλα καρμπυρατερ...


    ειναι μεγας μαστορας λεμε...
    διαβασε στα τεχνικα ΠΟΣΑ ποστ εχει γραψει και σε ποσους εχει απαντησει...


    εγω ειμαι ασχετος...

  11. #26
    rolling fredo king Το avatar του/της DUKASII
    Εγγραφή
    11/07/2002
    Μηνύματα
    3.547
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Vasilis_250r
    Ευχαριστω και vα ξερετε πως δεν ηθελα να ερθω σε αντιπαραθεση μαζι σας απλα αλλο το enduro και αλλο το ss.
    :a011:

  12. #27
    Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
    :a011:
    Ελπιζω DUKASII να καταλαβες πως δεν ηθελα να ερθω σε αντιπαραθεση μαζι σου.

  13. #28
    rolling fredo king Το avatar του/της DUKASII
    Εγγραφή
    11/07/2002
    Μηνύματα
    3.547
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Vasilis_250r
    Ελπιζω DUKASII να καταλαβες πως δεν ηθελα να ερθω σε αντιπαραθεση μαζι σου.
    ναι καταλαβα απλα μου εξηγησες πως αλλο το εντουρο κ αλλο το σσ.
    ειμαστε οκ φιλαράκο.

  14. #29
    Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
    που'σαι φιλαρακο....


    εγω δεν ξερω τιποτα..
    οτι βλεπεις που εχω κανει στο δικο μου XR το εχει κανει ο reinmeister ο οποιος ειναι και μηχανικος και μπορει να σου πει και λεπτομερειες για πιστονια και εξατμισεις και αλλα καρμπυρατερ...


    ειναι μεγας μαστορας λεμε...
    διαβασε στα τεχνικα ΠΟΣΑ ποστ εχει γραψει και σε ποσους εχει απαντησει...


    εγω ειμαι ασχετος...
    Ο reinmeister ειναι ανθρωπος με γνωσεις..

  15. #30
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Vasilis_250r
    Ο reinmeister ειναι ανθρωπος με γνωσεις..
    πεστα...:rotflmao: :rotflmao:
    frankly my dear, i dont give a damn...

Σελίδα 2 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. HONDA XR 650R motard
    από AmIinside? στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο μήνυμα: 07/02/2005, 17:00
  2. Yamaha Fz6 Fazer Vs Honda Civic Type R
    από kostasfazer στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 53
    Τελευταίο μήνυμα: 04/09/2004, 00:01
  3. Yamaha vs Honda
    από DIT στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 12/02/2004, 16:52

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF