Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 4 από 4

Θέμα: τι ππρεπει να κανει καποιος για να αγωνιστει???

  1. #1

    τι ππρεπει να κανει καποιος για να αγωνιστει???

    οπως λεει και ο τιτλος,τι πρεπει να κανει καποιος για να αγωνιστει???
    ενταξει ξερω οτι πρεπει πρωτα απο ολα να εχει σουπερμπαικ,να βγαλει αδεια απο την ελπα.
    τι αλλα πραγματα μπορει να κανει ενας νεος αγωνιζομενος στην καλη του???(εκτος απο απο αναρτησεις και λαστιχα).εχει καποιο δικαιωμα να ελαφρωσει καποια τμηματα της μοτοσυκλετασ του,οπως αλλες ζαντες.υποπλαισιο κ.α???και κατι αλλο σε τι κατηγορια μπορει να τρεξει???

    συγωμη για την κουραση αλλα 8α ηθελα πολυ να μαθω.
    ευχαριστω προκαταβολικα για την βοηθεια.
    Ενας αγγελος και ενας διαβολος με συνοδευουν...μου μιλανε συνεχως σα να με δασκαλευουν...ο ενας μου λεει συνεχος να χω το νου μου κι ο αλλος με ωθει στο ανοιγμα του δεξιου καρπου μου(θηριο-σε 2 ροδες)

  2. #2
    Άρχισε να συμμετέχεις στα track days που γίνονται και είναι και πολλά σε Αθηνα και Σερρες ,και μετά από λίγο καιρό θα μπεις στο νόημα

    καλο θα σου κανει και το σχολείο αγωνιστικής οδήγησης των αδελφών Σινιορη ,μέχρι να φτάσεις εκει ομως ΠΡΕΠΕΙ να φας ΑΡΚΕΤΑ λάστιχα.




  3. #3
    izzy για αυτο το σχολειο που λεσ,για την συμετοχη σου χρειαζονται χρηματα φανταζομαι,αν ναι ποσα???και τι πρεπει να κανω για να γραφτω???
    Ενας αγγελος και ενας διαβολος με συνοδευουν...μου μιλανε συνεχως σα να με δασκαλευουν...ο ενας μου λεει συνεχος να χω το νου μου κι ο αλλος με ωθει στο ανοιγμα του δεξιου καρπου μου(θηριο-σε 2 ροδες)

  4. #4
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    21/10/2008
    Μηνύματα
    1.388
    http://www.moto.gr/forums/showthread.php?threadid=87497

    Διαβασε για αρχη τι εκανα εγω.
    Δεν εχω καμια σχεση με το αθλημα πριν απο αυτη την ενασχοληση ουτε μηχανικο πατερα ουτε οτιδηποτε σχετικο.
    Καλο ειναι σε εναν αγωνα να πιανεις εστω τον τελευταιο για να εχεις να παιζεις...

Παρόμοια θέματα

  1. Πρέπει να περάσει κτεο για να γίνει μεταβίβαση???
    από diasss στο forum Γενικά περί μοτοσικλέτας
    Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο μήνυμα: 25/07/2012, 18:33
  2. Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 29/08/2006, 14:17
  3. Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο μήνυμα: 09/11/2005, 19:42
  4. για να δειτε τι τραβαμε για σας....
    από nikou στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο μήνυμα: 22/09/2004, 16:56
  5. Απαντήσεις: 94
    Τελευταίο μήνυμα: 27/02/2004, 08:59

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF