Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 20 από 20

Θέμα: Γάντια για πίστα

  1. #16
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    27/01/2010
    Μηνύματα
    115
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Panopticon7
    katath μη θυμωνεις... Και εγω απορω με αυτα που βλεπω.

    Σε αλλο θεμα λες οτι εισαι απειρος και θελεις να ξεκινησεις απο κατι "μικρο" κ τα αλλα θεματα αφορουν την ασφαλεια μεν, αλλα παντα με δοση υπερβολης.

    Οι "επαγγελματιες" δεν φορανε κατι επειδη ντε και καλα ειναι ποιο ασφαλες.

    Μην τα μελετας ολα τοσο πολυ... κ να βρεις μια ακρη... σε ενα χρονο που θα το σκεφτεσαι ακομα... θα εχουν αλλαξει πολυ τα δεδομενα.


    Μου θυμιζεις τον χοντρο που θελει να παει γυμναστηριο κ καθεται στον καναπε τρωγοντας πατατακια σκεπτομενος τι γαντια κ ποια φορμα θα αγορασει.
    Παρε κατι προχειρο... κ μετα βλεπεις.



    Υγ. Εκτος κ αν αυτα λιγο σε απασχολουν... κ απλα γραφεις-διαβαζεις για να περναει η ωρα, οποτε ισως κακως ασχολουμαστε μαζι σου

  2. #17
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της bentouza
    Εγγραφή
    17/06/2006
    Μηνύματα
    739
    spidi penta

    alpinestars GP tech, GP pro

    και τα τρια φουλ απο προστασιες και ενωμενα τα 2 εξωτερικα δαχτυλα του χεριου.

  3. #18
    Αρχικά δημιουργήθηκε από bentouza
    spidi penta

    alpinestars GP tech, GP pro

    και τα τρια φουλ απο προστασιες και ενωμενα τα 2 εξωτερικα δαχτυλα του χεριου.
    Ευχαριστώ για την πληροφορία φίλε μου. Κάτι ακόμα. Είναι σημαντικό να είναι ενωμένα τα 2 εξωτερικά δάχτυλα? Προστατεύει καλύτερα, εε?
    Πάντοτε κράνος παιδιά. Από την στιγμή που ανεβαίνουμε στην μηχανή και πατάμε την μίζα, μέχρι την στιγμή που κατεβαίνουμε. ΠΑΝΤΑ

  4. #19
    γιατι δεν εξηγειτε στον katath και οχι μονο στον katath αλλα γενικα γτ ειναι καλο να μην ξανανοιγουμε θεματα τα οποια εχουν συζητηθει τοοοσες πολλες φορες?
    και πως να τα ψαχνουν και ολα οσι ειναι απαραιτητα γτ κ εγω οταν ειχα αρχισει να ασχολουμε με τα forum μου ελεγαν καποιοι αυτα κ σκεφτομουν αν δεν γουσταρεις μην απαντας ρε μλκ. και ετσι οπως το λετε για καποιον που δεν εχει και μεγαλη εμπειρια με τα forum φαινετε σαν να βαριεστε να απαντησετε. οποτε ειναι καλο να κανει καποιος mod ή admim τους λογους που δεν πρεπει να ανοιγουν με το παραμικρο thread για να ξερουν ολοι και να μην υπαρχουν και παρεξηγησεις κ να μην ειναι αυτος ο λογος που πολλοι παρατανε τα forum.

  5. #20
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της dmf
    Εγγραφή
    26/10/2009
    Μηνύματα
    1.393
    HELD titan
    ειναι φτιαγμενα εξ ολοκληρου απο δερμα καγκουρο, που σημαινει οτι και ειναι πολυ ανθεκτικα, και εχουν μικρου παχους δερμα(=καλυτερη αισθηση στο τιμονι).
    Στο εσωτερικο εχουν πληρη επενδυση απο κεβλαρ, ενω στις περιοχες που αντιμετωπιζουν πολυ τριβη κατα την πτωση εχει κομματια απο δερμα σαλαχιου, που εχει εξαιρετικη αντοχη στη τριβη. Τα εξωτερικα δαχτυλα ειναι ενωμενα, και στην αρθρωση εχει ενισχυση carbon titanium.
    Η τιμη βεβαια ειναι λιγο τσιμπιμενη.


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	held_titan_black400.jpg 
Προβολές:	182 
Μέγεθος:	86,4 KB 
ID:	203905

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12

Παρόμοια θέματα

  1. ΑΓΟΡΑ ΦΟΡΜΑΣ ΓΙΑ ΠΙΣΤΑ
    από Πολυμήχανος στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 09/06/2007, 10:29
  2. Γάντια για (πολύ) κρύο
    από gtheof στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 83
    Τελευταίο μήνυμα: 27/11/2006, 18:34
  3. Vfr 400 για πίστα
    από bookman στο forum Honda VFR's
    Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο μήνυμα: 02/08/2006, 22:00
  4. Στολή για Πίστα - Ενοικίαση?
    από stavrobeis στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 16
    Τελευταίο μήνυμα: 28/03/2006, 17:24

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF