Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 29 από 29

Θέμα: ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ Toy ΝΕΟΥ Fmx 650 Funmoto

  1. #16
    Λαβωμένο μέλος Το avatar του/της Tigas
    Εγγραφή
    15/12/2004
    Μηνύματα
    4.814
    Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
    τα κανεις ολα τα θελήματα?

    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    OTI KAI NA MOY ΤΑΞΕΙΣ TEST DRIVE ΔΕΝ ΣΟΥ ΚΑΝΩ

    ΤΟ FMX TO ΒΓΑΖΕΙ ΣΕ ΚΟΚΚΙΝΟ ΜΑΥΡΟ ΤΟ ΠΙΟ ΩΡΑΙΟ ΚΑΤΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ, ΜΑΥΡΟ ΓΚΡΙ ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ ΜΙΑ ΕΚΔΟΣΗ ΚΙΤΡΙΝΗ ΓΙΑ ΤΑΧΙ

    ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΣΕΛΕΣ ΠΙΟ ΚΟΝΤΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ TRIBAL ΑΥΤΟΚΟΛΗΤΑ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΠΙΟ TRENDY, ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΚΟ

  2. #17
    rolling fredo king Το avatar του/της DUKASII
    Εγγραφή
    11/07/2002
    Μηνύματα
    3.547

    καλα σοβαρά

    Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
    OTI KAI NA MOY ΤΑΞΕΙΣ TEST DRIVE ΔΕΝ ΣΟΥ ΚΑΝΩ

    ΤΟ FMX TO ΒΓΑΖΕΙ ΣΕ ΚΟΚΚΙΝΟ ΜΑΥΡΟ ΤΟ ΠΙΟ ΩΡΑΙΟ ΚΑΤΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ, ΜΑΥΡΟ ΓΚΡΙ ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ ΜΙΑ ΕΚΔΟΣΗ ΚΙΤΡΙΝΗ ΓΙΑ ΤΑΧΙ

    ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΣΕΛΕΣ ΠΙΟ ΚΟΝΤΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ TRIBAL ΑΥΤΟΚΟΛΗΤΑ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΠΙΟ TRENDY, ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΚΟ
    μιλάς??ΘΑ ΠΑΣ ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ ΛΕΦΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ??
    ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΑΧΑΧ
    ΕΓΩ αν μου δώσουνε κανα 1000 ε το κάνω και μια βόλτα...

    μα καλα εισαι σοβαρός ρε παλικάρι??ακου 6 χηνες για το ερπετο...
    και το μονο που σου αρεσει ...ειναι που γραφει honda!
    α θα τρελαθλουμε εδω μέσα..
    αντε παρε ενα 500 σκουτερ ρε συ..και πιο γρηγορο ειναι και πιο σουπερ μοτο απο τη μαλακια

  3. #18
    Λαβωμένο μέλος Το avatar του/της Tigas
    Εγγραφή
    15/12/2004
    Μηνύματα
    4.814

    Re: καλα σοβαρά

    Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
    μιλάς??ΘΑ ΠΑΣ ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ ΛΕΦΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ??
    ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΑΧΑΧ
    ΕΓΩ αν μου δώσουνε κανα 1000 ε το κάνω και μια βόλτα...

    μα καλα εισαι σοβαρός ρε παλικάρι??ακου 6 χηνες για το ερπετο...
    και το μονο που σου αρεσει ...ειναι που γραφει honda!
    α θα τρελαθλουμε εδω μέσα..
    αντε παρε ενα 500 σκουτερ ρε συ..και πιο γρηγορο ειναι και πιο σουπερ μοτο απο τη μαλακια
    ΝΑ ΣΟΥ ΕΞΗΓΗΣΩ ΚΑΤΙ ΜΠΙΜΠΙΚΟ, ΟΛΑ ΤΑ ENDURO KAI SM
    ΓΙΑ ΜΕΝΑ Η ΘΕΣΗ ΟΔΗΓΗΣΗΣ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΩΡΑ, ΣΑΝ ΝΑ ΟΔΗΓΩ ΤΡΑΚΤΕΡ ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑ.
    ΚΑΒΑΛΗΣΑ ΕΝΑ XR250SM ΕΝΟΙΩΘΑ ΠΟΛΥ ΑΒΟΛΑ ΕΠΑΝΩ.
    ΜΕΤΑ ΕΒΛΕΠΑ ΕΝΑ KTM 250 ΔΙΧΡΟΝΟ ΠΟΥ ΠΟΛΛΟΥΣ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΚΑΝΟΥΝ SM.ΛΕΩ ΟΚ Η ΚΤΜ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΕΜΠΕΙΡΗ ΣΕ ΤΕΤΟΙΑ.
    ΑΜ ΕΛΑ ΠΟΥ ΤΑ ΙΔΙΑ ΣΚΑΤΑ ΗΤΑΝ ΕΝΑ ΤΡΑΚΤΕΡ ΛΙΓΟ ΠΙΟ RACING.
    ΟΛΑ ΛΟΙΠΟΝ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΤΡΑΚΤΕΡ ΕΧΟΥΝ ΑΠΟ 7000 ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΕΝΩ ΤΟ FMX ΠΟΥ ΛΕΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΑΚΙΑ ΕΧΕΙ 6400, ΕΧΕΙ ΜΟΤΕΡ ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ ΑΠΟ ΤΟ DOMINATOR ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ 650cc OXI 250.
    ΕΤΣΙ ΛΟΙΠΟΝ ΣΥΜΦΕΡΕΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΤΟ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΧΕΣΤΗΚΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ HONDA ΚΑΙ ΥΑΜΑΗΑ ΝΑ HTAN ΘΑ ΤΟ ΕΠΑΙΡΝΑ ΑΝ ΗΤΑΝ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΟΛΗΜΑΤΑ ΕΓΩ, ΕΣΥ ΒΓΑΖΕΙΣ ΜΠΙΠΙΚΙΑ ΜΟΛΙΣ ΑΚΟΥΣ HONDA ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΥΛΛΑΒΕΙ ΑΚΟΜΑ ΤΟ ΓΙΑΤΙ, ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΣΕ ΚΕΡΝΑΓΑΝΕ ΤΙΠΟΤΑ ΤΣΑΓΑΚΙΑ ΤΙΠΟΤΑ ΠΙΤΣΙΡΙΚΙΑ ΜΕ CRF :rotflmao:


    ΠΑΡΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΜΠΥΡΑ ΝΑ ΚΑΛΜΑΡΕΙΣ

  4. #19
    rolling fredo king Το avatar του/της DUKASII
    Εγγραφή
    11/07/2002
    Μηνύματα
    3.547

    σύνελθε..

    αγορι μου ποιο crf??
    τεσπα πανε παρτο εγω στα ειπα μπασ και καταλάβεις οτι το μηχανακι το λένε φαν..για το λόγο οτι σας κάνει φαν η χόνδα και εσεις τσιμπάτε και πατε και δίνετε για τη πλακα στην ουσιά ..6 τοσα χιλιάρικα!


    και στα 110 χιλιομετρα να γυρνάς ρεζέρβα..με το ερπετο..δε θα λεγα οτι συμφερει και πολυ!
    εγω στο τουμπανο το άλλο ..γύρναγα ρεζερβα στα ιδια χιλ!!!


    και λεμε για τα διπλασια άλογα για τάισμα!

    τεσπα..δε πασ να παρεισ το καινουριο το dr-z...οπου ειναι σουπερ αξιόπιστο..ειναι 400 δε καιει τιποτα..εχει πιο πολλα άλογα απο το ρημαδι που λες...εχει [ΑΚΟΥ ΤΩΡΑ ΨΗΛΕ...] ΣΕΡΒΙΣ ΒΑΛΒΙΔΩΝ..ΚΑΘΕ 24000 ΧΙΛ...[ΨΑΡΩΣΕΣ??] ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΙΟ ΕΛΑΦΡΥ ΑΠΟ ΤΟ ΕΡΠΕΤΟ.

    ΑΝΤΕ ΒΙΒΑ!

  5. #20
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Ρε τι κόλλημα τρώτε με το FMX;

    Σε όποιον αρέσει πάει και το πέρνει....

    Σε όποιον δεν αρέσει δεν το πέρνει και τελειώνει εδώ το παραμύθι....

    Όλα τ' άλλα για τα άλογα και τα @@ είναι φιλοσοφικές ανησυχίες...

    Και δεν άκουσα ποτέ κανένα να πεί ότι θα κατέβει στο παγκόσμιο SM με το FMX...


    Ώχου και κάνει ζέστη...........

    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  6. #21
    rolling fredo king Το avatar του/της DUKASII
    Εγγραφή
    11/07/2002
    Μηνύματα
    3.547

    τι θες

    δηλαδη να μη λεμε τη γνώμη μας ρε Νικε ??
    ρε ξερεις ...

    ειπες οτι δε θα κατεβει σε αγώνες ετσι??
    μπας ξερεις που θα κατεβει να παω να κανω και εγω με το παπι καμια κοντρα να γελασει λιγο το χειλακι μου???:rotflmao:

  7. #22
    Ο Τρισμέγιστος Το avatar του/της Julius
    Super Moderator
    Εγγραφή
    13/05/2002
    Μηνύματα
    3.302
    Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
    Ρε τι κόλλημα τρώτε με το FMX;

    Ώχου και κάνει ζέστη...........



    ΑΣΕ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΕΡΟΨΥΚΤΟ!!!!!!!!!!!!


    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    F**k Isaac Newton

    Διάβασε εδώ

  8. #23
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813

    Re: τι θες

    Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
    δηλαδη να μη λεμε τη γνώμη μας ρε Νικε ??
    ρε ξερεις ...

    ειπες οτι δε θα κατεβει σε αγώνες ετσι??
    μπας ξερεις που θα κατεβει να παω να κανω και εγω με το παπι καμια κοντρα να γελασει λιγο το χειλακι μου???:rotflmao:
    Να την πείτε..... αλλά όχι λες και σου βάλαν το πιστόλι στο κεφάλι και σου λένε πάρτο.....

    Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
    ΑΣΕ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΕΡΟΨΥΚΤΟ!!!!!!!!!!!!
    Africa Rules!!!!
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  9. #24
    Λαβωμένο μέλος Το avatar του/της Tigas
    Εγγραφή
    15/12/2004
    Μηνύματα
    4.814

    Re: σύνελθε..

    Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII

    και λεμε για τα διπλασια άλογα για τάισμα!

    τεσπα..δε πασ να παρεισ το καινουριο το dr-z...οπου ειναι σουπερ αξιόπιστο..ειναι 400 δε καιει τιποτα..εχει πιο πολλα άλογα απο το ρημαδι που λες...εχει [ΑΚΟΥ ΤΩΡΑ ΨΗΛΕ...] ΣΕΡΒΙΣ ΒΑΛΒΙΔΩΝ..ΚΑΘΕ 24000 ΧΙΛ...[ΨΑΡΩΣΕΣ??] ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΙΟ ΕΛΑΦΡΥ ΑΠΟ ΤΟ ΕΡΠΕΤΟ.

    ΑΝΤΕ ΒΙΒΑ!
    ΔΕΝ ΔΙΑΦΩΝΟΥΜΕ ΤΟ SUZUKI ΤΟ ΕΧΩ ΔΕΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΑΦΩΣ ΑΝΩΤΕΡΟ ΑΛΛΑ ΚΑΝΕΙ 7000ε ΤΟ FMX ΠΑΝΩ ΑΠΟ 5000 ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ ΤΑ SM ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΩΣ ΤΑ ENDUROIDES ΤΑ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΘΕΣΗ ΟΔΗΓΗΣΗΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΘΥΜΙΖΕΙ ΤΡΑΚΤΕΡ, ΒΛΑΧΟΔΗΜΑΡΧΟ ΕΠΑΝΩ ΣΕ ΑΜΑΞΑ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ ΤΕΛΟΩΣ ΠΑΝΤΩΝ.
    ΟΣΑ ΛΙΓΟΤΕΡΑ ΔΩΣΩ ΤΟΣΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΘΑ ΚΑΝΩ ΣΤΗΝ ΤΣΕΠΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΠΟΣΑ ΑΛΟΓΑ ΒΓΑΖΕΙ ΔΕΝ ΤΡΕΧΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΠΟΥ ΤΟ ΘΕΛΩ.
    ΑΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΕΚΑΥΛΩΣΩ ΕΧΩ ΤΟ ΤΕΡΑΣ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ, Α ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΡΧΕΤΑΙ ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ 1000RR ΛΙΑΝ ΣΥΝΤΟΜΟΣ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΝ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΤΣΙΜΠΙΣΟΥΜΕ

  10. #25
    Ελαιόψυκτο Μέλος Το avatar του/της free rider
    Εγγραφή
    26/08/2004
    Μηνύματα
    2.328
    πάντως τέτοιες παρουσιάσεις ειναι δείγμα οτι κάτι έχει αλάξει στην αντιπροσωπία της honda..

    λέτε να ήρθε ο καιρός που θα βρίσκετε και ανταλακτικά στην ώρα τους???
    ειναι αρκετά σημαντικό κριτήριο στην αγορά μηχανής...
    και η ζωή συνεχίζεται...

  11. #26

    Re: καλα σοβαρά

    Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
    μιλάς??ΘΑ ΠΑΣ ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ ΛΕΦΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ??
    ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΑΧΑΧ
    ΕΓΩ αν μου δώσουνε κανα 1000 ε το κάνω και μια βόλτα...

    μα καλα εισαι σοβαρός ρε παλικάρι??ακου 6 χηνες για το ερπετο...
    και το μονο που σου αρεσει ...ειναι που γραφει honda!
    α θα τρελαθλουμε εδω μέσα..
    αντε παρε ενα 500 σκουτερ ρε συ..και πιο γρηγορο ειναι και πιο σουπερ μοτο απο τη μαλακια
    Ενταξει η εμπαθεια σου για τη μηχανη χτυπησε κοκκινο.Δεν μπορεις να το καταλαβεις οτι σε καποιους ανθρωπους αρεσει το FMX παρα πολυ και οτι για πρωτη μεγαλη μηχανη ειναι οτι πρεπει για αυτον που δεν ξερει;Ελεος πια.

    Και οσο για το μοτερ του Dominator,ειναι αξιοπιστο.Υπαρχουν ανθρωποι που ΔΕΝ εχουν ορεξη να αχολουνται με τη συντηρηση περαν των προγραμματισμενων service και ΔΕΝ θελουν να εχουν μια μηχανη πιο σκληρη και νευρικη οπως ειναι το DR-Z το οποιο μπορει να μην εχει τη δυναμη που εχουν τα 600 αρια αλλα ειναι πολυ ελαφρυ.

    Επισης,βλεπω στο δρομο πολλα απο τα παλια XT να εχουν μετατραπει σε SM χωρις να εχουν δυνατο κινητηρα.Που δηλαδη υστερει το FMX σε συγκριση με αυτα;Ειναι απο τη μανα του σε στυλ SM,ειναι πολυ ομορφο(γνωμη) μου και ειναι οτι πρεπει για την πολη και για μικρες εκδρομες-οπως ολα τα μοντελα στο στυλ αυτο.Δεν ειναι για ταξιδια γι'αυτο και παιρνει λιγα καυσιμα.Καλυπτει ολους αυτους που εχουν ΧΤ φτιαγμενα και θελουν μια νεα μηχανη καθως και ολους αυτους που τους αρεσουν αισθητικα οι SM και θελουν κατι σε προσιτη τιμη σκυλι,ευκολοδηγητο και με το πλεονεκτημα των φαρδιων ελαστικων για καλυτερο κρατημα στο δρομο.Εχει και αναποδο πιρουνι-οχι τιποτα φοβερο αλλα καλυτερο απο αυτο του ΧΤ που θεωρειται βασικος του ανταγωνιστης.

    Ασε που το νεο ΧΤ που αλλοι (οχι εσυ) προτεινουν εχουν καποια προβληματα με τον κινητηρα.Επισης,τα Honda οντως δε χαλανε σε αντιθεση με αλλα...τα οποια και τα ακριβοπληρωνεις και του κοσμου τα λεφτα δινεις για λαδια και ανταλλακτικα και γινεσαι αναγκαστικα μηχανικος για να μπορεσεις να τα συντηρησεις.

    Οσο οτι το παπι ειναι πιο γρηγορο ενταξει...Αμα σου εδιναν να κανεις βολτα με παπι ή το FMX κανε με το παπι-μαγκια σου.

  12. #27
    Ο Τρισμέγιστος Το avatar του/της Julius
    Super Moderator
    Εγγραφή
    13/05/2002
    Μηνύματα
    3.302

    Re: Re: καλα σοβαρά

    Αρχικά δημιουργήθηκε από carjunkie

    Des kai auto to post, exoyn sizitithei me kapoies perisoteres leptomeries h syggrish FMX-STRADA-XT-DRZ

    post
    F**k Isaac Newton

    Διάβασε εδώ

  13. #28
    SUZUKI GSR 600 Το avatar του/της oulas
    Εγγραφή
    20/04/2005
    Μηνύματα
    899
    στα ιδια λεφτα θα εχει και το ER-6... θελεις να συνεχισω

    Εχεις διαβασει καπου επισημα για αυτην την τιμη, 6400 δηλαδη, η ειναι προσωπικη σου προβλεψη;

    Αν εχει το ΕR6 6400, και ειναι και απο κοντα τοσο καλο οσο φαινετε στις φωτο, τοτε θα ειναι super το μηχανακι!

  14. #29
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    30/07/2005
    Μηνύματα
    21

    ok

    dil etsi opos ta lete na paroyme oloi crf 450 h wr 450. an thelame kati tetoio tha to eixame kanei. xeroume oti yparxoun. ase pou sti ropi ola 5 me 5.5 pezoun. drz 400 = 3.8. eida to husgvarna 610 2005 simera se gri. wraio. malon to kitrino tha nai pio wraio.
    mag

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF