Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 4 από 4

Θέμα: Βοήθεια με κινητό

  1. #1
    Ωχώχ...τα πλευρά μου Το avatar του/της bonepeeler
    Εγγραφή
    20/04/2005
    Μηνύματα
    888

    Βοήθεια με κινητό

    Έχω πάρει το κινητό 6230i στο οποίο έχω βάλει το USB Data Suite καλώδιο της Mobile Action και αφού εγκατέστησα τους κατάλληλους drivers κάθε φορά που συνδέω το καλώδιο στον υπολογιστή μου,μου βγάζει ο υπολογιστής την γνωστή μπλε οθόνη και κάνει restart.
    Πού οφείλεται αυτό;Υπάρχει λύση;

    Το δεύτερο πρόβλημα μου είναι πως επειδή μου το στείλανε από εξωτερικό το κινητό δεν έχει ελληνικά.
    Πώς μπορώ να βάλω;

    Όλες οι μνήμες είναι ίχνη δακρύων.

    Jurobei Chikanatsu


  2. #2
    Ανήσυχο πνεύμα.... Το avatar του/της latris mixanis
    Εγγραφή
    29/03/2005
    Μηνύματα
    4.051

    Re: Βοήθεια με κινητό

    Αρχικά δημιουργήθηκε από bonepeeler
    Έχω πάρει το κινητό 6230i στο οποίο έχω βάλει το USB Data Suite καλώδιο της Mobile Action και αφού εγκατέστησα τους κατάλληλους drivers κάθε φορά που συνδέω το καλώδιο στον υπολογιστή μου,μου βγάζει ο υπολογιστής την γνωστή μπλε οθόνη και κάνει restart.
    Πού οφείλεται αυτό;Υπάρχει λύση;

    Το δεύτερο πρόβλημα μου είναι πως επειδή μου το στείλανε από εξωτερικό το κινητό δεν έχει ελληνικά.
    Πώς μπορώ να βάλω;

    Θα πρέπει να πας σε οποιοδήποτε κατάστημα της ΝΟΚΙΑ να δει αν μπαίνουν Ελληνικά,λέω αν δίοτι πολλα δίκτυα του εξωτερικού κλειδώνουν τα τηλέφωνα.Εφόσον γίνετε θα σου κοστίσει 15€ αλλά χάνεις τα πάντα απ τη μνήμη του τηλεφώνου. Για την σωστή μεταφορά των δεδομένων σε Η/Υ θα πρέπει να χρησιμοποιήσεις το USB καλώδιο της ΝΟΚΙΑ DKU-2 εκκαταστώντασ πρώτα το πρόγραμμα του καλωδίου που κατεβάζεις δωρεάν απο το ιντερνετ και μετα το πρόγραμμα του τηλεφώνου. Αν θες το κατεβάζεις κ αυτό απ το ιντερνετ στα ελληνικά.

    ότι θες ρώτα


    Τρελοκοτσιδού..!!!!

  3. #3
    Ωχώχ...τα πλευρά μου Το avatar του/της bonepeeler
    Εγγραφή
    20/04/2005
    Μηνύματα
    888
    Eυχαριστώ πολύ.


    Όλες οι μνήμες είναι ίχνη δακρύων.

    Jurobei Chikanatsu


  4. #4
    Η θα συνδεθεις στο ιντερνετ (www.mobileaction.com) και θα κατεβασεις το νεο προγραμμα για το καλωδιο που χρησιμοποιεις..

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF