Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 8 από 8

Θέμα: γνωμες για innova

  1. #1

    Question γνωμες για innova

    Θέλω να αγοράσω παπί και σκέφτομαι για το Innova απλά και μόνο γιατί είχα το astrea (το οποίο δυστυχώς μου έκλεψαν) και ήταν κυριολεκτικά σκυλί. Δεν έχω ιδέα από μηχανολογικά για το ποιό είναι πιό καλό, απλά το θέλω να πηγαίνω στη δουλειά μου. Να κοιτάξω για honda ή να δω κάτι άλλο? Σκέφτομαι και για Modenas. Αν κάποιος γνωρίζει ας μου πει την άποψή του. Ευχαριστώ πολύ!

  2. #2
    crypton maroulitsa!

    παπι-σκυλι

    όπου να ναι γυρίζει το κοντέρ στο παπί μου, μοντέλο 01 και δε καταλαβαίνει τίποτα. ο αδερφός μου ένα modenas που το πήρε 3 χρόνια μετά και κοντεύει να σκορπίσει.

  3. #3
    Μια φίλη μου έχει το Innova και πηγαινοέρχεται τα καλοκαιρινά ΣΚ Καλλιθέα-Αναβυσσο για surf με το 125αρι.

    Καθημερινα στη δουλεια και σε εξόδους, σκυλι το μηχανάκι δεν καταλαβαίνει μια

    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  4. #4
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
    Καθημερινα στη δουλεια και σε εξόδους, σκυλι το μηχανάκι δεν καταλαβαίνει μια.
    + 32.000 xlm
    μπάρον says :
    "Japan rullezzzz re και ας το περνάω μίνιο και μουράβια κάθε 2 βδομάδες :rotflmao: "
    -
    _Holder of Honoured Blockage Degree delivers lessons on invisibility_

    Ο Καγκουρογαμόσαυρος

  5. #5
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
    σκυλι το μηχανάκι δεν καταλαβαίνει μια
    +άλλη μια ακαταλαβήστικη και από εμένα
    Συνέβη δε ως λέγουσιν, άνδρα εν τη μάχη παρείναι το είδος και την σκευήν άγροικον. Ούτος των βαρβάρων πολλούς καταφονεύσας αρότρω, μετά το έργον ην αφανής. Ερόμενοις δε Αθηναίοις άλλο μεν ο θεός ες αυτόν έχρησεν ουδέν, τιμάν δε Εχετλαίον εκέλευσεν ήρωα." (Παυσανίας βιβλ. 1, κεφ. 32)

  6. #6
    700 κιλά βίδες Το avatar του/της Anritsu
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    1.256
    Δες και εδώ να πάρεις μια ιδέα για τα μοντένας .

    Modenas Kriss 125

  7. #7
    σας ευχαριστω παρα πολυ, μπερδεύτηκα λίγο η αλήθεια είναι, αλλά αν το innova είναι σαν το honda astrea μάλλον εκεί θα καταλήξω , το τι ειχε περάσει αυτό το παπι από τα χέρια μου δεν περιγράφεται αλλά δεν καταλάβαινε τίποτα. Θα παω στην αντιπροσωπεία της honda και θα αποφασίσω! Καλό μεσημέρι σε όλους και καλές βουτιές!!!

  8. #8
    Ογκόλιθος Το avatar του/της Sapadak
    Super Moderator
    Εγγραφή
    13/07/2005
    Μηνύματα
    4.032
    Αρχικά δημιουργήθηκε από maroulitsa
    σας ευχαριστω παρα πολυ, μπερδεύτηκα λίγο η αλήθεια είναι, αλλά αν το innova είναι σαν το honda astrea μάλλον εκεί θα καταλήξω , το τι ειχε περάσει αυτό το παπι από τα χέρια μου δεν περιγράφεται αλλά δεν καταλάβαινε τίποτα. Θα παω στην αντιπροσωπεία της honda και θα αποφασίσω! Καλό μεσημέρι σε όλους και καλές βουτιές!!!
    Αν θες σκυλι οπως το αστρεα βρες ενα σε "μαμα" κατασταση και οχι κανιβαλισμενο και τσιμπα το μεταχειρο.

    Τετοια παπια δεν ξαναβγαινουν

Παρόμοια θέματα

  1. Γνωμες για το Suzukomania???
    από fallenheaven στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 25/10/2010, 19:22
  2. γνώμες για αγορά Cbr 125 !!!
    από Eddiex στο forum Honda CBR series
    Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο μήνυμα: 29/03/2009, 14:06
  3. Γνώμες για Kymco Spike 125
    από pontiki στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 18/03/2006, 12:32
  4. Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 05/11/2004, 21:47

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF