Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 15

Θέμα: Μονοπωλειο Ανταλλακτικων Honda

  1. #1
    Κουφάλογες Γριές!!!! Το avatar του/της kapeos
    Εγγραφή
    16/05/2002
    Μηνύματα
    260

    Thumbs down Μονοπωλειο Ανταλλακτικων Honda


    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ FORUM.
    Μετά από πολύ καιρό, να βάλω και εγώ ένα post.
    Έχω μια HONDA AFRICA'99. Ψάχνω να βρω ανταλλακτικα γνήσια (δίσκους, φλάτζα κλπ) και μετά από συζήτηση με φίλο από Πάτρα, μου είπε για κάποιου που εισάγουν γνήσια ανταλλακτικά σε εκπληκτικες τιμές σε σχέση με Σαρακάκη ( ...και -50%). Μου ανάφερε καποιον Θεοχάρη και μια εταιρία ΑΝΤΖΙΟ (?????).
    Ξέρει κανείς κάτι σχετικό οι καποιους άλλους εμπόρους (ανεξάρτητους) και όχι τύπου "Γελαγώτης¨, ¨Μπαξεβάνης" κλπ????
    Θα εκτιμήσω πολύ την βοήθειά σας.
    Ευχαριστώ, Δημήτρης, Αθήνα


    Το σύνθημα μας " ΚΑΤΩ Ο ΣΑΡΑΚΑΚΗΣ και οι φίλοι του".


  2. #2
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της stefanos
    Εγγραφή
    16/06/2002
    Μηνύματα
    5.806
    Καλά χλωμό το βλέπω το -50%.
    Πάντως αν βρείς τίποτα ρίξε πόστ.
    Για τον θεοχάρη ξέρω οτι φέρνει και HRC πράγματα, αλλά είναι ποτέ δυνατόν κάποιος ανεξάρτητος να φέρει τόσα πράγματα όπως ο αντιπρόσωπος?
    Αν δίσκους εννοείς φρένα πήγαινε πάρε κανα aftrmarket γιατί μιλάμε για πολύ ακριβούς μαμίσιους.

  3. #3
    Ο Τρισμέγιστος Το avatar του/της Julius
    Super Moderator
    Εγγραφή
    13/05/2002
    Μηνύματα
    3.302
    Ego akousa prin apo merikes meres oti kapoioi filoi agorazoun "analosima" gia service app to web........ takakia, diskoplakes, diskous syplekth, mpouzi, filtra klp.

    Einai yporvoliko nomizo, toylaxiston gia emena poy ta analosima den stixizoun, isos omos gia kapoies megalyteres motosykletes na symferei. Poso mallon ean den yparxoun apo ton episimo lysth eeeee lathos eisagogea eithela na po.
    F**k Isaac Newton

    Διάβασε εδώ

  4. #4
    Κουφάλογες Γριές!!!! Το avatar του/της kapeos
    Εγγραφή
    16/05/2002
    Μηνύματα
    260

    Red face Για Julius

    kalo ayto me to web. Den rixnis kanena post me thn adress na paroume perisoteres plirofories????

  5. #5
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260

    Re: Μονοπωλειο Ανταλλακτικων Honda

    Αρχικά δημιουργήθηκε από dimikap

    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ FORUM.
    Μετά από πολύ καιρό, να βάλω και εγώ ένα post.
    Έχω μια HONDA AFRICA'99. Ψάχνω να βρω ανταλλακτικα γνήσια (δίσκους, φλάτζα κλπ) και μετά από συζήτηση με φίλο από Πάτρα, μου είπε για κάποιου που εισάγουν γνήσια ανταλλακτικά σε εκπληκτικες τιμές σε σχέση με Σαρακάκη ( ...και -50%). Μου ανάφερε καποιον Θεοχάρη και μια εταιρία ΑΝΤΖΙΟ (?????).
    Ξέρει κανείς κάτι σχετικό οι καποιους άλλους εμπόρους (ανεξάρτητους) και όχι τύπου "Γελαγώτης¨, ¨Μπαξεβάνης" κλπ????
    Θα εκτιμήσω πολύ την βοήθειά σας.
    Ευχαριστώ, Δημήτρης, Αθήνα


    Το σύνθημα μας " ΚΑΤΩ Ο ΣΑΡΑΚΑΚΗΣ και οι φίλοι του".


    file mou gia sou ke ego exo mia africa ke 8a xriasto me to kero kapia antalaktika ke 8a i8ela na dosis perisoteres leptomeries gia to pos mporo na vro afta ta antalaktika pou aneferes.omos den pistevo oti ine etsi opos ta les i sou ta ipane ke afto giati den mpori kanis na feri gnisia antalaktika ektos apo ton antiprosopo apagorevete dia nomou ke simeni oti o sarakakis tou kovi ton kolo. ke se rotao mipos ine radio arvila afta pou sou ipane? mipos ine gnisia men ala metaxirismena isagogi apo pola meri tou kosmou mipos ine kapio kikloma me kleftronia ke i mixanes pou xanoume kataligoun eki san antalaktika. mipon ine antigrafi apo kanena ergostasio stin italia as poume ke ta poulane gia oritzinal. oti dipote alo mpori na simveni ektos apo to na kani isagogi apo tin iaponia ke tin honda antalaktika ine kati pou den ginete mono o sarakakis 8a mporouse na poulai antalaktika se alous iperxondriki ke na poulane xondriki ke lianiki gia na exoun kerdos ala i times prepi na ine se ola ta parakladia tis antiprosopias idies den mpori kapios sinergatis tou sarakaki na poulai ftinotera. ego nomizo oti ine metaxirismena exoun iposti lifting exoun paketaristi kirile ke pouliounte gia kenouria
    ala milame gia antalaktika oxi gia aksesouar honda as poume

  6. #6
    όταν η ρόδα γυρίζει Το avatar του/της sas
    Εγγραφή
    07/08/2003
    Μηνύματα
    1.013
    Πάντως νομίζω ότι δεν αξίζει να δώσετε τόσα φράγκα για μαμίσια.
    Εγώ after market της βάζω εδώ και 4 χρόνια και όλα είναι μια χαρούλα.
    Δεν είναι καιρός για σπατάλες

  7. #7
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260
    Αρχικά δημιουργήθηκε από sas
    Πάντως νομίζω ότι δεν αξίζει να δώσετε τόσα φράγκα για μαμίσια.
    Εγώ after market της βάζω εδώ και 4 χρόνια και όλα είναι μια χαρούλα.
    Δεν είναι καιρός για σπατάλες
    file mou den ksero ti enois? an valis diskous ampragiaz after market den trexi ke tipota mpori na ine ke kaliteri apo mamisia ala mporis na vris ta panta after market? fantazome pos oxi opote mirea an sou simvi kati sovaro 8a ta xosis ektos ke an exis vare8i tin mixani ke vazis metaxirismena giati 8a tin poulisis

  8. #8
    όταν η ρόδα γυρίζει Το avatar του/της sas
    Εγγραφή
    07/08/2003
    Μηνύματα
    1.013
    Προφανώς δε μου έχει χρειαστεί κάτι μου να μην το βρίσκω after market ευτυχώς.
    Αν δε το έβρισκα μάλλον και εγώ στη μαμά Honda θα κατέληγα (αν ήταν μηχανικό μέρος - γιατί για κουστούμια εννοείται ότι και τα 2ου χεριού δε με χαλάνε).

  9. #9
    Κουφάλογες Γριές!!!! Το avatar του/της kapeos
    Εγγραφή
    16/05/2002
    Μηνύματα
    260

    Question Για sas

    Για δίσκους συμπλέκτη & την φλάτζα ενδιαφέρομε. Μήπως μπορείς να μου δώσεις κανένα τηλέφωνο, για να την ψάξω για after market? Λες να έχω πρόβλημα στην μοτο με after market?

  10. #10
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260
    Αρχικά δημιουργήθηκε από sas
    Προφανώς δε μου έχει χρειαστεί κάτι μου να μην το βρίσκω after market ευτυχώς.
    Αν δε το έβρισκα μάλλον και εγώ στη μαμά Honda θα κατέληγα (αν ήταν μηχανικό μέρος - γιατί για κουστούμια εννοείται ότι και τα 2ου χεριού δε με χαλάνε).
    KALA INE KE TO AFRICA TETIA MIXANI POU DEN PA8ENI TIPOTA SOVARO.GIATI AN KATALAVA KALA KE ESI AFRICA EXIS

  11. #11
    όταν η ρόδα γυρίζει Το avatar του/της sas
    Εγγραφή
    07/08/2003
    Μηνύματα
    1.013

    Re: Για sas

    Αρχικά δημιουργήθηκε από dimikap
    Για δίσκους συμπλέκτη & την φλάτζα ενδιαφέρομε. Μήπως μπορείς να μου δώσεις κανένα τηλέφωνο, για να την ψάξω για after market? Λες να έχω πρόβλημα στην μοτο με after market?
    Δεν έχει χρειαστεί να αλλάξω κάτι τέτοιο, όσο για τηλέφωνο θα κοιτάξω και μόνο αν έχω κάτι σίγουρο και σοβαρό θα σου πω.

  12. #12
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της banditgr
    Εγγραφή
    30/05/2002
    Μηνύματα
    963
    after market diskous mporeis na vreis se polla magazia me antalaktika.Edo ston peiraia 3ero to Moto Halaris,to Argus Team kai to Moto RIcambi pou tha vreis til. apo to periodiko moto.

  13. #13
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της stefanos
    Εγγραφή
    16/06/2002
    Μηνύματα
    5.806
    Δίσκους συμπλέκτη είχα βάλει μαμίσιους απο τον Σαρακάκη (οχι απο dealer) και θυμάμαι δεν ήταν πολύ ακριβοί, οι carbon που θα έψαχνα ήταν πανάκριβοι και έβαλα μαμίσιους τελικά.
    Και τακάκια βάζω μαμίσια που είναι φτηνά στην αντιπροσωπία.
    Τώρα δισκόπλακα δεν το συζητάω ,με τα μισά λεφτά της μαμίσιας έβαλα μια 20χιλ oversize και τον αντάπτορα μαζί.
    Πάντως καλό είναι να ρωτάτε στην αντιπροσωπία για τιμές και όχι σε εξουσιοδοτημένους, και βέβαια χρειάζεται και κάποια έρευνα αγοράς γιατί κάποια ανταλακτικά είναι λογικά σε τιμή και κάποια άλλα απίστευτα ακριβά (μαμίσια εξάτμηση τελικό μόνο για XR600
    550 E).

  14. #14
    Κουφάλογες Γριές!!!! Το avatar του/της kapeos
    Εγγραφή
    16/05/2002
    Μηνύματα
    260
    Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
    KALA INE KE TO AFRICA TETIA MIXANI POU DEN PA8ENI TIPOTA SOVARO.GIATI AN KATALAVA KALA KE ESI AFRICA EXIS

    Ναι φίλε μου. Africa ΕΙΧΑ


    Αναμνήσεις Γεια σου ρε Λεο με τις φιλοφρονήσεις


    Καλά όταν κωλ@βαρας ψαχνείς πολύ βαθειά στο forum
    www.exormisi.gr η πύλη στα ελληνικά αξιοθέατα...

  15. #15
    Υιοθετημένο... ...μέλος Το avatar του/της athandim
    Εγγραφή
    22/04/2003
    Μηνύματα
    489

    Re: Μονοπωλειο Ανταλλακτικων Honda

    Αρχικά δημιουργήθηκε από kapeos
    ...... Μου ανάφερε καποιον Θεοχάρη και μια εταιρία ΑΝΤΖΙΟ
    .....
    Αν μιλάμε για την ίδια εταιρία, πρόκειται για επίσημο dealer της Honda, οπότε...

    http://www.agiomotors.gr/
    'Ενα Jameson με πάγο...

Παρόμοια θέματα

  1. Τώρα και αεροπλάνο από τη Honda!
    από skor-billys στο forum Νέα
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 30/01/2004, 19:29
  2. H Repsol Honda
    από dimi750 στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 14/01/2004, 14:49
  3. Agora Honda CB-1 400
    από MARK στο forum Honda CB series
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 08/01/2004, 22:24
  4. Ρυθμός αντικαταστάσης ανταλλακτικών
    από NLS στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 26/11/2003, 15:01

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF