Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 2 από 2

Θέμα: εδω ειναι βαλκανια δεν ειναι παιξε γελασε

  1. #1
    ετσι απλα λοιπον Το avatar του/της ΚΟΜΠΙΝΙΕΡΗΣ
    Εγγραφή
    26/04/2008
    Μηνύματα
    87

    εδω ειναι βαλκανια δεν ειναι παιξε γελασε

    γεια σας παιδια καιρο εχουμε να τα πουμε μιας κ οι δουλιες δεν μας αφηνουν. που λετε κατα τις 4 αυγουστου αφου επινα το καφεδακι μου απλα, χαλαρα κ μιζεριαζα σηκωνομαι κ κανω αυτο που επρεπε να ειχα κανει εδω και χρονια. απλα μπηκα στη μηχανη πηρα μερικα ρουχα διαβατηριο πρασινη καρτα παταω μιζα κ στο δρομο θα εβγαζα το προγραμμα. ετσι στα χαζα λεω ας περασω Τουρκια, φτανω διανυκτερευση κ πρωι πρωι προς κωσταντινουπολη. περναω βοσπορο{30 ευρω διοδια} γυριζω αφου πατησα και λιγο ΑΣΙΑ και πορεια προς Βουλγαρισταν. 4 ωρες στα συνορα με 45 βαθμους δε με χαλασε. τυπος με bmw 1200 γυριζε απο αρμενια αφου τα ειπαμε λιγο χαθηκαμε. περναω κ ειπα ας μεινω στο Σβιλεγκραντ. πρωι βουρ για Σοφια με ειχε πιασει μια μανια με τα χιλιομετρα. χαζευω λιγομεσα στη πολη και επομενη σταση Σερβια. εκει αραξα σε μια πολη πριν το βελιγραδι κ διανυκτερευσα. το ταξιδι πλεον ειχε γινει πραγματικοτητα κ γω ειλικρινα δε χορταινα. Το μεγαλο διλλημα ηταν δεξια η αριστερα στη διασταυρωση το δε πνευμα και σωμα θελαν κι αλλο οι δε υποχρεωσεις πολλες. οποτε το πηρα αριστερα κ περναω κοσοβο{πολλα πλυντηρια αυτοκινητων ρε φιλε}. σταση πριστινα φααγητακι κ μια περιηγηση. φευγω και φτανω σκοπια με προορισμο πλεον την Κατακαλη στα Γρεβενα. τιποτα πιο απλο κ τιποτα πιο ευκολο,ξεκινηστε μη καθεστε! αν ψαχνεις παντα καποιον να πας καπου πιστεψτε με δε θα παμε πουθενα. Φωτος κ λεπτομεριες καποια αλλη στιγμη μιας ακομη εν εχω χωνεψει.
    ολα αλλαζουν αρκει να το πιστεψεις!!

  2. #2
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της puntix
    Εγγραφή
    29/12/2005
    Μηνύματα
    150
    ετσι ακριβως φιλε μου στραβωσαν δυο ταξιδια μου και νιωθω σκατα.. θελω να ξερασω..

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 27/04/2009, 08:00
  2. Δεν είναι καρτ, δεν είναι συγκρουόμενο...
    από Road67 στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 02/01/2009, 19:04
  3. Δεν ειναι βοας δεν ειναι κροταλιας...
    από el_hymador στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 16
    Τελευταίο μήνυμα: 28/01/2008, 04:54
  4. Είναι κοντή δεν είναι ούτε καν 1.80, αλλά πηδάει πολύ
    από NAKANO-1100 στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 20
    Τελευταίο μήνυμα: 01/03/2007, 13:30

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF