Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 23 από 23

Θέμα: Ανάκληση Honda ,KTM !!

  1. #16
    αλεπού καμπίσια Το avatar του/της GST
    Εγγραφή
    11/02/2004
    Μηνύματα
    1.165
    οσον αφορα το θεμα με τις ανακλησεις να σας πω και την δικη μου προσφατη εμπειρια .........απο ενημερωση φορουμ του εξωτερικου για το multi ειχαμε μαθει οτι η ducati εκανε ανακληση σε 2 μαρκουτσια σε συγκεκριμενους αριθμους πλαισιων κτλ......αυτο καπου τον σεπτεμβριο 04...σε ερωτηση στην αντιπροσωπια την τοτε εποχη δεν ξερανε τιποτα για το θεμα ....και εσκασε η ανακληση φετος ...μαρτιος ηταν δεν θυμαμε.....

    σιγουρα οι ανακλησεις δεν ειναι κατι ευκολο ειδικα οταν απαιτητε και η αντικατασταση ενος ανταλακτικου....για το πιος φταιει που αργουμε να το μαθουμε εδω στην ελλαδα δεν το ξερω ...δηλαδη αν φταινε οι εδω η οι εκει......παντως εγω για την ιστορια περσι τον οκτωβριο ειδα το μαρκουτσι μου να χανει λαδι....και επαθα το πρωτο μου εγκεφαλικο:wacko:


    FORNICATION UNDER CONSENT (OF THE) KING.

  2. #17
    Γατάκιαααααα....... Το avatar του/της arxaios
    Εγγραφή
    18/11/2004
    Μηνύματα
    1.553
    Έχανε το μαρκούτσι σου ;;;;;;;;;;;;;;
    Για να γίνουμε λίγο πιό σθγκεκριμένοι !!!!!

    Ποιός είναι στην μετεφηβική ηλικία ;;;;;;;;;;
    Παρατεταμένη εώς και μόνιμη εφηβία είναι η ιατρική διάγνωση !!!!!!!!!!!!!!

  3. #18
    Ελαιόψυκτο Μέλος Το avatar του/της free rider
    Εγγραφή
    26/08/2004
    Μηνύματα
    2.328
    Αρχικά δημιουργήθηκε από arxaios
    Έχανε το μαρκούτσι σου ;;;;;;;;;;;;;;
    Για να γίνουμε λίγο πιό σθγκεκριμένοι !!!!!

    Ποιός είναι στην μετεφηβική ηλικία ;;;;;;;;;;
    Παρατεταμένη εώς και μόνιμη εφηβία είναι η ιατρική διάγνωση !!!!!!!!!!!!!!
    κι εμένα μου φαινεται λίγο ...........ύποπτο αυτο το μαρκούτσι...

    Γιώργο ...χμμμμ...

    και η ζωή συνεχίζεται...

  4. #19
    πρωην μελος Το avatar του/της idi
    Εγγραφή
    13/08/2003
    Μηνύματα
    6.082
    ανακληση θελουν ολα τα Honda... και ανακατασκευη σε Kawasaki :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

  5. #20
    Αρχικά δημιουργήθηκε από YPVS
    παμε στο κειμενο για τα ΚΤΜ ..

    Ανακληση Βασει προσφατου τεχνικου ελεγχου ασφαλειας των LC4-640- Adventure μοντ 01-02-03 με αριθμους πλαισιου ΙΜ 740749 3Μ 766837-8 ...

    Λογω αυξημενων φορτιων που δημιουργειται απο το βαρος της βενζινης ειδικα το ντεποζιτο των LC4 -640-Adventure σε συνδιασμο με το φορτιο που δημιουργει το μεγαλο δισκοφρενο 320μμ υπαρχει πιθανοτητα να σπασει καποια ακτινα μετα απο διαστημα χρησης ...

    Απαιτειται αντικατασταση του μπροστινου τροχου ..


    Η Ανακοινωση δεν αφορα τα LC4 Enduro ...


    thnx man gia thn dhmosieysh!!!


    tha paw na to tsekarw!!!

  6. #21
    Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
    thnx man gia thn dhmosieysh!!!


    tha paw na to tsekarw!!!




    μαγκεσ την πατησα!!!



    θα σας φανει απιστευτο αλλα μου συνεβει!!!



    http://www.moto.gr/forums/showthread.php?threadid=11009

  7. #22

    Re: παιδια ..

    Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII


    Μολις μίλαγα με hellinmoto...και μου ειπε ...τι βλάβη ρε φιλε στη μπροστινή ζάντα..??


    aytos einai o antiepaggelmatismos pou leme!




    poios ypeythynos anthrwpos pou sebetai th thesh tou se mia etaireia kai de thn exei dei jerolas tha apanthsei etsi?


    poios tha kanei ton kopo na kanei ena thlefwno na rwthsei gia kati gia to opoiio de m[porei na einai sigouros! prin apanthsei?



    poios tha pei ena "ti blabh re file?" se pelath pou pernei thl na rwthsei kati kai zhta moia ypeyhthynh apanthsh?



    kai sth telikh poios jerei an kati den bgalei zhmia se kapoio xroniko diasthma logw prowrhs gyranshs ylikou an den einai parwn sth grammh paragwghs tou ekastote antallaktikou gia na parathrhsh tyxon kakes leitoyrgies ths olhs diadiaksias paragwghs!



    egw phga na skotwthw epeidh meta apo ena mikro trantagma (to opoio htan kai to teleytaio sth zwh mias aktinas apo xalyba )
    kophke san boythro!


    kai na fantastei kaneis pws liges wres nwritera eixa enhmerwthei gia to texniko problhma pou tha mporousa na antimetwpisw!


    hthiko didagma, otan mia sobarh etaireia baraei anaklhseis!


    pou ths kostizoun se fhmh image kai kostos antallaktikwn de to kanei etsi!


    exei logw!


    an de parakolouthousa pantws ayto to forum kai den eperna to periodiko Moto opou kai dhmosieythike pws ta enhmerwnomoun gia to problhma auto pou anadeithike?


    prosoxh paidia


    giati telika oute ti kabalame de jeroume!!!!



    na maste sigouroi mono gia ayto pou emeis oi idioi elegxoume!



    perasa shmera to prwi apo ta kentrika ths hellinmoto sthn eleysina, milhsa me thn kyria Kakarh kai mou eipe pws perimenoun se 1- 2 meres pollous mprostinous troxous gia lc-4

    egw eimai ypoxrewmenos bna paw to mhxanaki opws einai se ena ejousiodothmeno na kanei thn pragatognomwnynh na steilei ena fax sta kentrika gia na antikatastathei o troxos me neo beltiwmeno!!!

  8. #23
    Να δωσουμε και ενα τηλ.

    Hellinmoto Α.Β.Ε.Ε.Ο.
    Τμημα Τεχνικης υποστηριξης

    +30 210 5540640 .
    A free people ought not only to be armed and disciplined, but they should have sufficient arms and ammunition to maintain a status of independence from any who might attempt to abuse them, which would include their own government." -- George Washington

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF