Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 23

Θέμα: Ανάκληση Honda ,KTM !!

  1. #1

    Ανάκληση Honda ,KTM !!

    Ανακαλουνται ολα τα Μοντελα τα οποια διαθετουν Dual system στα φρενα τους οπως ΧΧ,Varandero , VFR κ.α ωστε να προβουν σε επισκευη -αντικατασταση καποιων ανταλλακτικων ., οι ιδιοκτητες των παραπανω μοτο θα πρεπει να απευθυνθουν στα κεντρικα η στα εξουσιοδοτημενα της εταιριας Σαρακακης ωστε να προβουν στην επισκευη εντελως δωρεαν ..

    στα ΚΤΜ τωρα δεν θυμαμαι ακριβως την βλαβη αλλα εχει να κανει με τον μπροστινο τροχο σε καποιους τυπους μηχανων ,και εκει υπαρχει ανακληση ,οι οποιοι ενδιαφερομενοι καλουνται να επικοινωνησουν με Hellinmoto προκειμενου να ενημερωθουν ...


    υπηρξε ανακοινωση στην εφημεριδα City press στις 13-7-05 ..
    A free people ought not only to be armed and disciplined, but they should have sufficient arms and ammunition to maintain a status of independence from any who might attempt to abuse them, which would include their own government." -- George Washington

  2. #2
    Ελαιόψυκτο Μέλος Το avatar του/της free rider
    Εγγραφή
    26/08/2004
    Μηνύματα
    2.328
    αυτο ειναι πολύ σημαντικό για τους κατόχους...

    λογικά θα πρεπει να ειδοποιηθούν με κάποιο τρόπο...
    και η ζωή συνεχίζεται...

  3. #3
    rolling fredo king Το avatar του/της DUKASII
    Εγγραφή
    11/07/2002
    Μηνύματα
    3.547

    παιδια ..

    δε ξέρω για τα honda..H KTM OMΩΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ''ΚΑΠΟΙΑ ΒΛΑΒΗ'' ΣΤΟ ΜΠΡΟΣΤΙΝΟ ΤΡΟΧΟ.

    Μολις μίλαγα με hellinmoto...και μου ειπε ...τι βλάβη ρε φιλε στη μπροστινή ζάντα..??
    Δεν έχω κατι εδώ...αν βγει μου λέει σήμερα καποια ανάκληση δε ξέρω..αλλα μεχρι σήμερα δεν υπάρχει σε κάποιο μοντέλο.

    οπότε μάλλον άκυρο το πρόβλημα..αλλα για καλό και για κακό οι κάτοχοι κτμ ας κάνουν ένα τηλ να πούνε για το δικό τους το μοντέλο.
    τι να πω...

    hellinmoto τηλ-(210) 3412925-7

  4. #4

    Re: παιδια ..

    Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
    δε ξέρω για τα honda..H KTM OMΩΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ''ΚΑΠΟΙΑ ΒΛΑΒΗ'' ΣΤΟ ΜΠΡΟΣΤΙΝΟ ΤΡΟΧΟ.

    Μολις μίλαγα με hellinmoto...και μου ειπε ...τι βλάβη ρε φιλε στη μπροστινή ζάντα..??
    Δεν έχω κατι εδώ...αν βγει μου λέει σήμερα καποια ανάκληση δε ξέρω..αλλα μεχρι σήμερα δεν υπάρχει σε κάποιο μοντέλο.

    οπότε μάλλον άκυρο το πρόβλημα..αλλα για καλό και για κακό οι κάτοχοι κτμ ας κάνουν ένα τηλ να πούνε για το δικό τους το μοντέλο.
    τι να πω...

    hellinmoto τηλ-(210) 3412925-7
    Θα αναδημοσιευσω ακριβως το κειμενο της εφημεριδας που ειναι σε συνεργασια με το περιοδικο ΜΟΤΟ ,δεν θυμαμαι ακριβως το θεμα που προεκυψε αλλα θεωρησα χρεος μου να το γραψω , απ,οτι θυμαμαι αφορα συγκεκριμενα μοντελα οπου υπαρχουν και οι αριθμοι πλαισιων για τις συγκεκριμενες παρτιδες ..

    Θα επανελθω ..
    A free people ought not only to be armed and disciplined, but they should have sufficient arms and ammunition to maintain a status of independence from any who might attempt to abuse them, which would include their own government." -- George Washington

  5. #5
    παμε στο κειμενο για τα ΚΤΜ ..

    Ανακληση Βασει προσφατου τεχνικου ελεγχου ασφαλειας των LC4-640- Adventure μοντ 01-02-03 με αριθμους πλαισιου ΙΜ 740749 3Μ 766837-8 ...

    Λογω αυξημενων φορτιων που δημιουργειται απο το βαρος της βενζινης ειδικα το ντεποζιτο των LC4 -640-Adventure σε συνδιασμο με το φορτιο που δημιουργει το μεγαλο δισκοφρενο 320μμ υπαρχει πιθανοτητα να σπασει καποια ακτινα μετα απο διαστημα χρησης ...

    Απαιτειται αντικατασταση του μπροστινου τροχου ..


    Η Ανακοινωση δεν αφορα τα LC4 Enduro ...
    A free people ought not only to be armed and disciplined, but they should have sufficient arms and ammunition to maintain a status of independence from any who might attempt to abuse them, which would include their own government." -- George Washington

  6. #6
    rolling fredo king Το avatar του/της DUKASII
    Εγγραφή
    11/07/2002
    Μηνύματα
    3.547

    δεν διαφωνούμε φιλε..

    απλα μου κανε εντύπωση βλάβη στο μπροστινο τροχο..και πηρα τηλ στο νουμερο που εχω βάλει !
    αυτα μου ειπε αυτα σας λεω και εγώ!


    αν τωρα δε το ξερει ο hellinmotos o ίδιος..τι να σου πω και εγώ τώρα!


    για αυτό έβαλα και το τηλ να παρει ο κάθε ενδιαφερόμενος!

  7. #7
    Οχι φιλε μου καμμια διαφωνια , απλα ηθελα να ημουν περισσοτερο σαφης για μια ανακοινωση που υπαρχει στον Τυπο..

    Τωρα αφου στην Χελινμοτο δεν γνωριζουν τιποτα αυτοι θα ξερουν σιγουρα ..


    Τι να πω ??

    πιστευω πως ηταν σημαντικο για τους ιδιοκτητες να ενημερωθουν οσοι δεν γνωριζαν την ανακοινωση ..
    A free people ought not only to be armed and disciplined, but they should have sufficient arms and ammunition to maintain a status of independence from any who might attempt to abuse them, which would include their own government." -- George Washington

  8. #8
    Trip master Το avatar του/της hornet
    Moderator
    Εγγραφή
    20/05/2002
    Μηνύματα
    2.039
    Αγαπητε YPVS ευχαριστουμε για την πληροφορια αλλα πριν βαλουμε ενα thread παρακληση να κοιταμε και τα υπολοιπα.....6 threads παρακατω απο το δικο σου ειναι η επισημη ανακοινωση του Σαρακακη για το DCBS με ακριβη στοιχεια....δεν λεω καλη η προσπαθεια!

    Οσον αφορα τα ΚΤΜ οκ δεν υπαρχει καποιο θεμα στην δημοσιευση καλα εκανε και βγηκε

  9. #9
    rolling fredo king Το avatar του/της DUKASII
    Εγγραφή
    11/07/2002
    Μηνύματα
    3.547

    φιλε μη δίνεις σημασία..

    στο παπού εδώ....


    ΓΙΑ ΤΑ XONDA ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΚΑΙ 2 ΚΑΙ 3 ΦΟΡΕΣ ΑΜΑ ΘΕΛΟΥΜΕ


    ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΜΕ ΜΕ ΤΑ ΡΗΜΑΔΙΑ ΤΟΥΣ ΤΑ ΑΞΙΟΠΙΣΤΑ...


    ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΛΕΜΕ...

    ΘΕΛΩ ΝΑ Τ'ΑΚΟΥΩ...:rotflmao: :rotflmao:

  10. #10
    Αρχικά δημιουργήθηκε από hornet
    Αγαπητε YPVS ευχαριστουμε για την πληροφορια αλλα πριν βαλουμε ενα thread παρακληση να κοιταμε και τα υπολοιπα.....6 threads παρακατω απο το δικο σου ειναι η επισημη ανακοινωση του Σαρακακη για το DCBS με ακριβη στοιχεια....δεν λεω καλη η προσπαθεια!

    Οσον αφορα τα ΚΤΜ οκ δεν υπαρχει καποιο θεμα στην δημοσιευση καλα εκανε και βγηκε

    Ατυχως δεν ειδα 6 Threads παρακατω αλλα παρεθεσα μια συνολικη πληροφορια Δημοσιευσης στον Τυπο στις 13-7-05 ,μπορει η εφημεριδα να αργησε σχετικα με την ανακοινωση αλλα αυτο δεν ηταν κατι που το γνωριζα ...

    Απλα και γρηγορα το αναδημοσιευσα με την σκεψη ενος γεγονοτος κατα την γνωμη μου Σοβαρου ...
    A free people ought not only to be armed and disciplined, but they should have sufficient arms and ammunition to maintain a status of independence from any who might attempt to abuse them, which would include their own government." -- George Washington

  11. #11
    Trip master Το avatar του/της hornet
    Moderator
    Εγγραφή
    20/05/2002
    Μηνύματα
    2.039

    Re: φιλε μη δίνεις σημασία..

    Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
    στο παπού εδώ....


    ΓΙΑ ΤΑ XONDA ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΚΑΙ 2 ΚΑΙ 3 ΦΟΡΕΣ ΑΜΑ ΘΕΛΟΥΜΕ


    ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΜΕ ΜΕ ΤΑ ΡΗΜΑΔΙΑ ΤΟΥΣ ΤΑ ΑΞΙΟΠΙΣΤΑ...


    ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΛΕΜΕ...

    ΘΕΛΩ ΝΑ Τ'ΑΚΟΥΩ...:rotflmao: :rotflmao:
    Τωρα θες τιποτα καντυλια εσυ;;;;;;;;;;;;;

  12. #12
    rolling fredo king Το avatar του/της DUKASII
    Εγγραφή
    11/07/2002
    Μηνύματα
    3.547

    Re: Re: φιλε μη δίνεις σημασία..

    Αρχικά δημιουργήθηκε από hornet
    Τωρα θες τιποτα καντυλια εσυ;;;;;;;;;;;;;
    ΜΠΑ Ο ΠΑΠΟΥΣ..ΚΑΙ ΚΑΝΤΥΛΙΑ...

    παρεα με κληρικους αρχίσαμε στα γεράματα Σταθη??

    τη ΧΤΥΠΑΣ τη καμπάνα γέρο??

    νατα νατα....

  13. #13

    Re: φιλε μη δίνεις σημασία..

    Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
    στο παπού εδώ....


    ΓΙΑ ΤΑ XONDA ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΚΑΙ 2 ΚΑΙ 3 ΦΟΡΕΣ ΑΜΑ ΘΕΛΟΥΜΕ


    ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΜΕ ΜΕ ΤΑ ΡΗΜΑΔΙΑ ΤΟΥΣ ΤΑ ΑΞΙΟΠΙΣΤΑ...


    ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΛΕΜΕ...

    ΘΕΛΩ ΝΑ Τ'ΑΚΟΥΩ...:rotflmao: :rotflmao:
    χμμ , εγω ειμαι πιο παππους απ 'τον παππου ..

    δηλαδη μπορει να ειναι πληρωμενη δημοσιευση του Σαρακακη με κερασακι την ΚΤΜ ωστε να αποπροσανατολισει την "σημαντικοτητα" του ενος γεγονοτος με την εμβολιμη παρουσιαση ενος "2ου" θεματος Αξιοπιστας ????




    Καλυτερη η προσπαθεια τωρα Φιλτατε Hornet ??
    A free people ought not only to be armed and disciplined, but they should have sufficient arms and ammunition to maintain a status of independence from any who might attempt to abuse them, which would include their own government." -- George Washington

  14. #14
    Trip master Το avatar του/της hornet
    Moderator
    Εγγραφή
    20/05/2002
    Μηνύματα
    2.039
    Χαχαχχα οχι ρε λουκα ...που το πηγες εκει!!!

    Οσον αφορα για το bbko ειναι εποχη ζευγαρωματος και μου κωλοτριβεται αλλα δεν ενδιδω με τιποτα...ουστ!!!!

    Το παππους πλεον δεν εχει πρακτικη σημασια παρα μονον συναισθηματικη για τους παλιους μιας και οταν ξεκινησε το moto.gr και στις βολτες και γενικοτερα καφεδες και λοιπα ημουν ο μεγαλυτερος ...τοτε!!!


    Τωρα φαντασου τα παιδια που πηγανε χωματινα πρεσπες ηλικιακα ειναι Μ.Ο 40φευγα!!!

  15. #15
    Αρχικά δημιουργήθηκε από hornet
    Χαχαχχα οχι ρε λουκα ...που το πηγες εκει!!!

    Οσον αφορα για το bbko ειναι εποχη ζευγαρωματος και μου κωλοτριβεται αλλα δεν ενδιδω με τιποτα...ουστ!!!!

    Το παππους πλεον δεν εχει πρακτικη σημασια παρα μονον συναισθηματικη για τους παλιους μιας και οταν ξεκινησε το moto.gr και στις βολτες και γενικοτερα καφεδες και λοιπα ημουν ο μεγαλυτερος ...τοτε!!!


    Τωρα φαντασου τα παιδια που πηγανε χωματινα πρεσπες ηλικιακα ειναι Μ.Ο 40φευγα!!!
    με τετοιο κ@#$$καιρο αν δεν αστειευτουμε και λιγο δεν λεει ..

    Αλοιμονο και εγω δεν μιλω για πρακτικη σημασια της ηλικιας Σταθη ,,σχημα λογου ηταν !!!!

    Σιγα μην ειμαστε Παππουδες τωρα στο Ανθος της μεταεφηβικης περιοδου .. :wacko:
    A free people ought not only to be armed and disciplined, but they should have sufficient arms and ammunition to maintain a status of independence from any who might attempt to abuse them, which would include their own government." -- George Washington

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF