Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 31

Θέμα: Δεν μπορω να καταλαβω πως σκευφτοντε μερικοι!!!

  1. #1
    gsxr power for ever!!! Το avatar του/της GTZ750
    Εγγραφή
    02/12/2004
    Μηνύματα
    1.350

    Angry Δεν μπορω να καταλαβω πως σκευφτοντε μερικοι!!!

    θα σας πω και εγω την δικη μου ιστορια που εγινε σημερα!!!
    καθως γυρνουσα απο αθηνα και πηγαινα χαλκιδα σταματαω να πληρωσω τα διοδια του σχηματαριου!να ημειωθει οτι ειχα φαει βροχη για κανενα 10λεπτο και συνεχηζαι να βρεχει και ειχα γινει "παπι")
    Σταματαω λοιπον στα διοδια βγαζω το δεξι γαντι για να πιασω τα λευτα που τα ειχα βαλει απο πριν στην δεκια τσεπη ,πληρωνω και εκει που εβαζα το γαντι νιωθω κατι να με κτηπαει ελαφρα στην πισω ροδα!ηταν ενας τυπας γυρω στα 50 με την οικογενεια του .Γυνραω πισω και κανω νοημα οτι με ακουμπησε!"αντε καλα μου λεει φυγε περιμενουμε"!!!
    τι να πω λεω και σηκωθηκα και εφυγα!!
    Και καθομαι και σκευφτομαι τοσ πολυ δεν μπορουσε 1 λεπτο που εκανα γιατι δεν εκανα παραπανω?
    δεν με ειδε ή εστω δεν καταλαβε οτι ειμαι λουτσα και να δειξει λιγη κατανοηση οτι δεν κατεβαζω απλα το τζαμι για να δωσω τα λευτα??
    και επρεπε να με ακουμπησει για μου πει τι??να κανω ποιο γρηγορα??
    δεν ξερω τι να πω......δεν με πηραξε ιδιαιτερα απλα με προβληματισε και μου ξαναθημησε ποσο δεν μας υπολογιζουν καθολου!!
    ξερω οτι αλλος στην θεση μου θα ειχε κατεβει και θα εκανε φασαρια αλλa δεν ειμαι τυπος που θα ασχοληθει για τετοια θεματα (ειτε αυτο ειναι καλο ειτε κακο)

    ΟΠΟΙΟΣ ΦΟΒΑΤΑΙ ΠΕΦΤΕΙ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ!!!!!!

    corona fotos

    corona fotos 1



  2. #2
    Γυρολόγος-Λασπολόγος! Το avatar του/της adam_tsouk
    Εγγραφή
    03/10/2003
    Μηνύματα
    5.430
    Γιωργο, αντέδρασες πολύ μα πολύ λάθος!


    Και μόνο επειδή σε ακούμπησε (δε λέμε να κορνάρει) έπρεπε να κατέβεις και να περιμένει κανά 3 λεπτο και άμα σου έλεγε και τπτ του τα έχωνες κιόλας.

    Εγώ αντιδρώ πολύ νευρικά και είναι κακό αλλά δεν καταλαβαίνουν ρε γμτ.
    kawasaki street warriors


    "δεν είναι η πτώση είναι η σύγκρουση..."
    One more dies one more lives
    One baby cries one mother grieves
    For all the sins you will commit
    You'll beg forgiveness and none I'll give

    Δεν θα πεθάνουμε ποτέ κουφάλα νεκροθάφτη!!!


  3. #3
    .
    Εγγραφή
    10/09/2003
    Μηνύματα
    916
    Επρεπε να του τα χωσεις Γιωργο - την επομενη φορα μπορει να γινει επικινδυνος.....

  4. #4
    Ανήσυχο Μέλος...
    Εγγραφή
    10/01/2003
    Μηνύματα
    608
    ηθελε χωσιμο ο τυπος. Δε πανε καλα ρε οι ανθρωποι.. Να σου ακουμπησει τον τροχο για να φυγεις? Ποσο μ@λακας μπορει να ειναι &αυτος? και ειχε και την οικογενεια του μεσα.. το καλυτερο παραδειγμα δινει στα παιδια του ο καραγκιοζης..

    sorry για το βρισιδι αλλα τα παιρνω κρανιο με τετοιους τρομπες..

    και παλι
    "Whatever you do, don't forget to RECYCLE! Ride your bike again & again!"

  5. #5
    Εκκολαπτόμενος βρωμιάρης Το avatar του/της johnpan
    Εγγραφή
    20/05/2002
    Μηνύματα
    1.721
    Το φαντάζομαι:

    Στανάκι. Πάω στο παράθυρο:

    Εκδοχή ένα:

    -Με βλέπετε κύριε να χαζομεράω? Ξέρετε πόσο επικύνδυνο για μένα είναι αυτό που κάνατε? Βιάζεστε τόσο πολύ? έχετε αργήσει στο meeting? Δε ντρέπεστε λίγο που είστε και οικογενιάρχης? Καταλαβαίνετε πόσο καραγκιόζης γίνατε με αυτό που κάνατε? Δε θα ήταν καλύτερα να μη με είχατε ακουμπήσει και να είχαμε φύγει και οι δύο τόση ώρα? Θέλετε να κάνουμε στην άκρη και να φωνάξουμε την αστυνομία? Θέλετε να πέσω κάτω και να σας μυνήσω για εκγατάληψη? Θέλετε να σας σπάσω το αυτοκίνητο και να τρέχουμε δέκα χρόνια στα δικαστήρια και στο τέλος να μην πάρετε δραχμή? Ξέρετε ποιος είναι ο άλλος και πόσο τρελλός είναι που πάτε και τον σπρώχνετε? Εχετε ιδέα πόσο φονιάδες είναι άνθρωποι σαν εσάς?


    εκδοχή δύο: (ταυτόχρονα του κουνάω το αυτοκίνητο)

    ΕΓΩ ΗΡΘΑ ΡΕ ΝΑ ΣΟΥ ΚΟΥΝΑΩ ΤΟ ΚΟΥΤΑΚΙ ΣΟΥ? ΠΟΣΟ ΜΑΛΑΚΑΣ ΕΙΣΑΙ? ΡΕ ΤΙ ΜΠΑΓΛΑΜΑΣ ΤΙ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΡΕ? ΡΕ ΑΝΤΕ ΓΑΜΙΣΟΥ ΠΟΥ ΒΙΑΖΕΣΑΙ ΚΙΟΛΑΣ ΑΡΧΙΔΑ. ΠΑΡΕ ΤΗΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΡΕ ΚΟΛΩΠΑΙΔΟ. ΠΑΡΤΗ ΝΑ ΞΗΜΕΡΩΣΟΥΜΕ ΕΔΩ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ.
    Δεν είναι η δόξα /
    δεν είναι τα λεφτά /
    είναι του δρόμου η χαρά !

    Το μηχανόβιο άλμπουμ μου



  6. #6
    Ανήσυχο Μέλος...
    Εγγραφή
    10/01/2003
    Μηνύματα
    608
    Αρχικά δημιουργήθηκε από johnpan

    εκδοχή δύο: (ταυτόχρονα του κουνάω το αυτοκίνητο)

    ΕΓΩ ΗΡΘΑ ΡΕ ΝΑ ΣΟΥ ΚΟΥΝΑΩ ΤΟ ΚΟΥΤΑΚΙ ΣΟΥ? ΠΟΣΟ ΜΑΛΑΚΑΣ ΕΙΣΑΙ? ΡΕ ΤΙ ΜΠΑΓΛΑΜΑΣ ΤΙ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΡΕ? ΡΕ ΑΝΤΕ ΓΑΜΙΣΟΥ ΠΟΥ ΒΙΑΖΕΣΑΙ ΚΙΟΛΑΣ ΑΡΧΙΔΑ. ΠΑΡΕ ΤΗΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΡΕ ΚΟΛΩΠΑΙΔΟ. ΠΑΡΤΗ ΝΑ ΞΗΜΕΡΩΣΟΥΜΕ ΕΔΩ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ.
    εκδοχη 2 all the way!
    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    "Whatever you do, don't forget to RECYCLE! Ride your bike again & again!"

  7. #7
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της katsai
    Εγγραφή
    28/03/2005
    Μηνύματα
    232
    Αρχικά δημιουργήθηκε από johnpan
    Το φαντάζομαι:

    Στανάκι. Πάω στο παράθυρο:

    Εκδοχή ένα:

    -Με βλέπετε κύριε να χαζομεράω? Ξέρετε πόσο επικύνδυνο για μένα είναι αυτό που κάνατε? Βιάζεστε τόσο πολύ? έχετε αργήσει στο meeting? Δε ντρέπεστε λίγο που είστε και οικογενιάρχης? Καταλαβαίνετε πόσο καραγκιόζης γίνατε με αυτό που κάνατε? Δε θα ήταν καλύτερα να μη με είχατε ακουμπήσει και να είχαμε φύγει και οι δύο τόση ώρα? Θέλετε να κάνουμε στην άκρη και να φωνάξουμε την αστυνομία? Θέλετε να πέσω κάτω και να σας μυνήσω για εκγατάληψη? Θέλετε να σας σπάσω το αυτοκίνητο και να τρέχουμε δέκα χρόνια στα δικαστήρια και στο τέλος να μην πάρετε δραχμή? Ξέρετε ποιος είναι ο άλλος και πόσο τρελλός είναι που πάτε και τον σπρώχνετε? Εχετε ιδέα πόσο φονιάδες είναι άνθρωποι σαν εσάς?


    εκδοχή δύο: (ταυτόχρονα του κουνάω το αυτοκίνητο)

    ΕΓΩ ΗΡΘΑ ΡΕ ΝΑ ΣΟΥ ΚΟΥΝΑΩ ΤΟ ΚΟΥΤΑΚΙ ΣΟΥ? ΠΟΣΟ ΜΑΛΑΚΑΣ ΕΙΣΑΙ? ΡΕ ΤΙ ΜΠΑΓΛΑΜΑΣ ΤΙ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΡΕ? ΡΕ ΑΝΤΕ ΓΑΜΙΣΟΥ ΠΟΥ ΒΙΑΖΕΣΑΙ ΚΙΟΛΑΣ ΑΡΧΙΔΑ. ΠΑΡΕ ΤΗΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΡΕ ΚΟΛΩΠΑΙΔΟ. ΠΑΡΤΗ ΝΑ ΞΗΜΕΡΩΣΟΥΜΕ ΕΔΩ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ.




    ΣΩΣΤΟΟΟΟΟΟΣΣΣ !!!


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	2guns.gif 
Προβολές:	475 
Μέγεθος:	1,3 KB 
ID:	19491

  8. #8
    Τουλαχιστον στην Αττικη οδο οτι γινεται καταγραφεται σε καμερες!

    Σε ακουμπαει,κατεβαινεις,φωναζεις την αστυνομια απο τον/την υπαλληλο και του κανεις μυνηση
    Στα αυτια!!!!!!!


  9. #9
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    14/04/2005
    Μηνύματα
    142
    ειναι αληθεια οτι οι οδηγοι αυτοκινητων στα διοδια δεν μπορουν να καταλαβουν οτι δεν μπορεις να περιμενεις ουρα οντας στον ηλιο φορωντας κρανος και μαυρες κορντουρες.
    Δεν μπορουν να καταλαβουν οτι ειναι πολυ κουραστικο να ακολουθεις τα αλλα αυτοκινητα στην σειρα κανοντας συνεχεια ισορροπια.
    Επισης οτι πρεπει να βγαλουμε το γαντι, να ανοιξουμε το φερμουαρ της τσεπης, να βγαλουμε τα χρηματα, μετα να βαλουμε τα ρεστα στην τσεπη, να κλεισουμε το φερμουαρ (για να μη μας πεσει ολο το περιεχομενο της τσεπης) να ξαναβαλουμε το γαντι (που κολαει και λιγο απο τον ιδρωτα) μετα να βαλουμε πρωτη (η να αναψουμε τον κινητηρα που εσβησε αφου πατησαμε κατα λαθος το kill switch πισω απο το tank bag) για να φυγουμε.
    Συστηνω να κανουμε ολη την διαδικασια με ψυχραιμια, χωρις αγχος και ανυπομονησια. Να σκεφτεστε οτι αν κανετε κατι λαθος μπορει να το πληρωσετε στα επομενα μετρα. Μια φορα σκεφτηκα να φορεσω το γαντι παρακατω για να κανω πιο γρηγορα, αλλα ημουν σε μεσαιο box στα διοδια και διαπιστωσα οτι δεν μπορουσα να παω δεξια, αφου οι οδηγοι ξεκιναγαν σαν τον μαρκο μαρτιν στο WRC. Μετα πηγε να πεσει το γαντι και αναγκαστηκα να σταματησω πιο κατω σε ακαταληλο σημειο.

    Αν σας ακουμπησει κανεις να σταματησετε επιτοπου, να κατεβειτε, να ελεγξετε για πιθανες ζημιες αργα και εξονυχιστικα και να του πειτε οτι θα καλεσετε τροχαια. Επισης να ενημερωσετε τους αποπισω οτι σας τρακαρε αυτος και ετσι ευθυνεται για ολη την καθυστερηση και την ταλαιπωρια.
    Μια φορα ακουμπησα ενα κουτι με τη ροδα (ημουν με το παπι) στην εξατμιση και κατεβηκε ο καραγκιοζης να δει τι ηταν αυτο που του εκανα.

    Ρε μηπως ειναι καλυτερα να περναμε απο τα διοδια αερα χωρις να σταματαμε?

  10. #10
    Αρχικά δημιουργήθηκε από apolon10


    Ρε μηπως ειναι καλυτερα να περναμε απο τα διοδια αερα χωρις να σταματαμε?


    Γιωργοοοοοοοοοοοοοοοοοοο
    Ζετααααααααααααααααα


    :rotflmao:

  11. #11
    Αιώνιος Νεανίας! Το avatar του/της Lupo
    Εγγραφή
    17/05/2005
    Μηνύματα
    626
    Αρχικά δημιουργήθηκε από johnpan
    Το φαντάζομαι:

    Στανάκι. Πάω στο παράθυρο:

    Εκδοχή ένα:

    -Με βλέπετε κύριε να χαζομεράω? Ξέρετε πόσο επικύνδυνο για μένα είναι αυτό που κάνατε? Βιάζεστε τόσο πολύ? έχετε αργήσει στο meeting? Δε ντρέπεστε λίγο που είστε και οικογενιάρχης? Καταλαβαίνετε πόσο καραγκιόζης γίνατε με αυτό που κάνατε? Δε θα ήταν καλύτερα να μη με είχατε ακουμπήσει και να είχαμε φύγει και οι δύο τόση ώρα? Θέλετε να κάνουμε στην άκρη και να φωνάξουμε την αστυνομία? Θέλετε να πέσω κάτω και να σας μυνήσω για εκγατάληψη? Θέλετε να σας σπάσω το αυτοκίνητο και να τρέχουμε δέκα χρόνια στα δικαστήρια και στο τέλος να μην πάρετε δραχμή? Ξέρετε ποιος είναι ο άλλος και πόσο τρελλός είναι που πάτε και τον σπρώχνετε? Εχετε ιδέα πόσο φονιάδες είναι άνθρωποι σαν εσάς?


    εκδοχή δύο: (ταυτόχρονα του κουνάω το αυτοκίνητο)

    ΕΓΩ ΗΡΘΑ ΡΕ ΝΑ ΣΟΥ ΚΟΥΝΑΩ ΤΟ ΚΟΥΤΑΚΙ ΣΟΥ? ΠΟΣΟ ΜΑΛΑΚΑΣ ΕΙΣΑΙ? ΡΕ ΤΙ ΜΠΑΓΛΑΜΑΣ ΤΙ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΡΕ? ΡΕ ΑΝΤΕ ΓΑΜΙΣΟΥ ΠΟΥ ΒΙΑΖΕΣΑΙ ΚΙΟΛΑΣ ΑΡΧΙΔΑ. ΠΑΡΕ ΤΗΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΡΕ ΚΟΛΩΠΑΙΔΟ. ΠΑΡΤΗ ΝΑ ΞΗΜΕΡΩΣΟΥΜΕ ΕΔΩ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ.
    Πολύ σωστός!!!
    Μακάρι να μπορώ να συγκρατώ τα νεύρα μου , τόσο ώστε να χρησιμοποιώ την πρώτη εκδοχή, και να μήν καταλλήγω στην δεύτερη!

    Πάντως μία απο τις δύο πρέπει οπωσδήποτε να εφαρμόζεται!
    5/2/2008 Καλωσόρισες!
    22/1/2013 Καλωσόρισες!
    :a07:

  12. #12
    και πολυ ευγενικος ησουν
    εγω θα επιανα κουβεντα με τον ταμεια
    μακρια από σκυλαδες, ρατσιστες και απαιδευτους



  13. #13
    gsxr power for ever!!! Το avatar του/της GTZ750
    Εγγραφή
    02/12/2004
    Μηνύματα
    1.350
    παιδια δεν εχετε αδικο επρεπε να του σπασω τα νευρα και να εκανα 10 ωρες εκει και να του εκανα μανουρα τρελη!! αλλα δεν ημουν σε θεση να ασχοληθω μαζι του!!!ειχα φαει την βροχη και ημουν λουτσα και το μονο που ηθελα ηταν να παω σπιτι!!!αλλα μολις εφυγα και εγω αποτα διοδια σκευτικα τι μαλακια ειχα κανει και δεν το τραβηξα παραπερα!!!επρεπε να ειχα φοναξει την αστηνομια που ηταν διπλα να δουμε τι θα εκανε!!! οσο το σκευτομαι τοσο περισσοτερο τσαντηζομαι!!
    δεν παει στο καλο και αυτο
    ΟΠΟΙΟΣ ΦΟΒΑΤΑΙ ΠΕΦΤΕΙ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ!!!!!!

    corona fotos

    corona fotos 1



  14. #14
    πρωην μελος Το avatar του/της idi
    Εγγραφή
    13/08/2003
    Μηνύματα
    6.082
    Αρχικά δημιουργήθηκε από apolon10
    ...Ρε μηπως ειναι καλυτερα να περναμε απο τα διοδια αερα χωρις να σταματαμε?

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	b162.gif 
Προβολές:	445 
Μέγεθος:	2,2 KB 
ID:	19514

  15. #15
    Ελαιόψυκτο Μέλος Το avatar του/της free rider
    Εγγραφή
    26/08/2004
    Μηνύματα
    2.328
    Αρχικά δημιουργήθηκε από GTZ750
    παιδια δεν εχετε αδικο επρεπε να του σπασω τα νευρα και να εκανα 10 ωρες εκει και να του εκανα μανουρα τρελη!! αλλα δεν ημουν σε θεση να ασχοληθω μαζι του!!!ειχα φαει την βροχη και ημουν λουτσα και το μονο που ηθελα ηταν να παω σπιτι!!!αλλα μολις εφυγα και εγω αποτα διοδια σκευτικα τι μαλακια ειχα κανει και δεν το τραβηξα παραπερα!!!επρεπε να ειχα φοναξει την αστηνομια που ηταν διπλα να δουμε τι θα εκανε!!! οσο το σκευτομαι τοσο περισσοτερο τσαντηζομαι!!
    δεν παει στο καλο και αυτο
    υπάρχει πάντα ενα οριο αντοχής οταν εχεις κάποιο τσογλανάκι και σε προκαλει...
    απο κει και πέρα ολα μπορει να συμβούν...
    και η ζωή συνεχίζεται...

Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF