Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 6 από 6

Θέμα: Sv 650s Meeting Thessaloniki.Τι λέτε?!

  1. #1

    Smile Sv 650s Meeting Thessaloniki.Τι λέτε?!

    Τι θα λέγατε για ένα meeting με SV 650 στη Θεσσαλονίκη?Η ιδέα μου ήρθε πριν 3-4 μέρες που έτυχε να δώ 3 SV σε μια μέρα(!) και μάλιστα μίλησα με ένα παλικάρι στο φανάρι της Καραμανλή πρός Παπαναστασίου και του είπα για το Moto.gr.Βασικά η ιδέα μου είναι,επειδή υπάρχουν πολλοί Βόρρειοι που δεν μπορούμε να κατεβαίνουμε στο Δέλεαρ(αν και προσωπικά καραγουστάρω μαμώτο!)να ορίσουμε και εμείς ένα μέρος να για συναντήσεις μια συγκεκριμένη ημέρα.Οσο για το meeting ας είναι και πιο γενικευμένο σε μοντέλα.Δε τρέχει μια,αρκεί να γίνει!Αντε και μια φώτο για να ζεσταθούν τα αίματα!


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	Εικόνα(2) mikr;h.jpg 
Προβολές:	92 
Μέγεθος:	43,9 KB 
ID:	19497
    SVolution has began.... Perhaps...TOO much for your Guts?!

  2. #2
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της gcrook
    Εγγραφή
    22/03/2003
    Μηνύματα
    6.231

    Re: Sv 650s Meeting Thessaloniki.Τι λέτε?!

    Αρχικά δημιουργήθηκε από estranged
    Τι θα λέγατε για ένα meeting με SV 650 στη Θεσσαλονίκη?Η ιδέα μου ήρθε πριν 3-4 μέρες που έτυχε να δώ 3 SV σε μια μέρα(!) και μάλιστα μίλησα με ένα παλικάρι στο φανάρι της Καραμανλή πρός Παπαναστασίου και του είπα για το Moto.gr.Βασικά η ιδέα μου είναι,επειδή υπάρχουν πολλοί Βόρρειοι που δεν μπορούμε να κατεβαίνουμε στο Δέλεαρ(αν και προσωπικά καραγουστάρω μαμώτο!)να ορίσουμε και εμείς ένα μέρος να για συναντήσεις μια συγκεκριμένη ημέρα.Οσο για το meeting ας είναι και πιο γενικευμένο σε μοντέλα.Δε τρέχει μια,αρκεί να γίνει!Αντε και μια φώτο για να ζεσταθούν τα αίματα!
    Τα παιδια πανω εχουν κανει κατα καιρους καποιες συναντησεις.
    Ψαξε στο search με λεξεις "κλειδια", "meeting Boρειων" κτλ.
    Δεν χρειαζεται να ειναι SV meeting, αλλωστε αυτα τα 3 που ειδες παιζει να ειναι και τα μοναδικα και μαλλον δεν μπαινουν στο φορουμ

    Ποιο το νοημα να συναντιουνται ατομα με ιδιες μηχανες;
    Να πουν τι;
    Να κανουν τι;
    Κλαμπ ισως;

    Αν θες κανονισε/ποσταρε εσυ ενα μιτινγκ Βορειων (αλλα χωρις την λεξη SV στον τιτλο).
    Φιλικα παντα
    -Have you any famous last words?
    -..Not Yet!
    -"Not yet"!? Is that famous?

  3. #3
    Δικιο έχεις φίλε!SV και ειδικά Θεσ/νίκη,παίζει να είναι και τα μοναδικά αυτά που είδα!Συναντησούλα όμως μπορεί να παίξει!Οι υπόλοιποι τι λέτε?
    SVolution has began.... Perhaps...TOO much for your Guts?!

  4. #4
    SV 1000S K3 Το avatar του/της div400
    Εγγραφή
    29/04/2003
    Μηνύματα
    1.716
    3 sv στην σαλονικη?

    χμμ πρεπει να ειναι 1 παραπανω απο την αθηνα
    παντος καλη ιδεα,και αν ειναι να το κανετε ΣΚ μπορει και να ανεβω και εγω!

  5. #5
    Του χάροντα παράγγειλα Το avatar του/της angels_gr
    Εγγραφή
    14/05/2004
    Μηνύματα
    399
    Εδώ στον βορρά είμαστε λίγοι και συγκέντρωση έχει να γίνει εδώ και πολύ καιρό. Άντε να δούμε, θα δώσει κανείς το παρόν!?!?!?


  6. #6
    Δαγκώνω άσχημα....γρρρ Το avatar του/της Krokodilos001
    Εγγραφή
    22/06/2005
    Μηνύματα
    494
    Distixos einai ke kapioi toso boreia pou den ginete na kateboun ellada osos ke an to theloun, tou xronou me to kalo isos.

    kala na perasete


Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF