Σελίδα 12 από 60 ΠρώτοΠρώτο ... 2789101112131415161722 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 166 έως 180 από 887

Θέμα: MZ Riders Greece!!!

  1. #166
    Συνταξιούχος Το avatar του/της kokkiklhs
    Εγγραφή
    27/07/2010
    Μηνύματα
    704
    @rem660:
    @makis 71: Είσαι άρχοντας, λέμε!! Δυστυχώς, για να κάνω Πειραιά-Θεσσαλονίκη με τον ΜεΖέ, ούτε σε σενάριο επιστημονικής δεν παίζει, θα μου μείνει στο χέρι πριν τα Τέμπη!!
    Η προσφορά όμως είναι άκρως δελεαστική!!!
    ...το νου σου!!

  2. #167
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    13/08/2008
    Μηνύματα
    127
    ελα κονικλης ειδα τα πηρες τα βιβλιαρακια.ειδεσ πως ρυθμιζεται κατω ο συμπλεκτης??? κανε ρε ταξιδια δεν μασαει το θεριο.βολο- θεσσαλονικη.διπλος. μεχρι τα μπουνια φορτωμενος μεσα δεκεμβριου με -3 .δεν μασησε τιποτα.και τσιτα ε?? 110-120 συνεχεια. αλλα καταπιε το μπασταρδο τον μπαμπα του και την μανα του!αλλα παιζει και ο συμπλεκτης ρολο που καταπιε τοσο πολυ γιατι πατινεριζε αβερτα

  3. #168
    Συνταξιούχος Το avatar του/της kokkiklhs
    Εγγραφή
    27/07/2010
    Μηνύματα
    704
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από makis 71 Προβολή μηνύματος
    ελα κονικλης ειδα τα πηρες τα βιβλιαρακια.ειδεσ πως ρυθμιζεται κατω ο συμπλεκτης??? κανε ρε ταξιδια δεν μασαει το θεριο.βολο- θεσσαλονικη.διπλος. μεχρι τα μπουνια φορτωμενος μεσα δεκεμβριου με -3 .δεν μασησε τιποτα.και τσιτα ε?? 110-120 συνεχεια. αλλα καταπιε το μπασταρδο τον μπαμπα του και την μανα του!αλλα παιζει και ο συμπλεκτης ρολο που καταπιε τοσο πολυ γιατι πατινεριζε αβερτα
    Τα περιμένω, μου τα έχει στείλει το παλληκάρι! Λοιπόν, μου βάζεις ιδέες και με βλέπω το καλοκαίρι που θα κατέβω πειραιά από το νησί να ροβολάω προς τα πάνω!
    ...το νου σου!!

  4. #169
    Συνταξιούχος Το avatar του/της kokkiklhs
    Εγγραφή
    27/07/2010
    Μηνύματα
    704
    http://www.car.gr/classifieds/bikes/view/2426296/

    Αυτό εδώ, ποιος θα το σώσει από την ανακύκλωση; Φαίνεται αρκετά προσεγμένο και σε καλή τιμή...
    ...το νου σου!!

  5. #170
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    13/08/2008
    Μηνύματα
    127
    ρε καραγκαντεμη μητσοτακη κονικλη με εκαψες.ανοιξα πλαινο καπακι να κοιταξω απο μεσα τον συμπλεκτη να δω μηπως κατεβασει η κουτρα καμμια καλη ιδεα για το προβλημα του συμπλεκτη σου και ναι!!!!!! ειχα τζογο στο ρουλεμαν στροφαλου!!!!τωρα ανοιξα μοτερ.ξερεις ομως τι θα κανω στο κλεισιμο? θα βγαζω φωτο βημα βημα και θα τις ανεβαζω να δειτε πως γινετε .δεν με εκοψε να το κανω στο λυσιμο γαμωτο!!θα περιμενετε ομως λιγο να μασω κανα φραγκο για να παρω ρουλεμαν και τζιτζιρα μιτζιρα .αααα λεω να βαλω και ενα αλλο πιστονακι απο γερμανια της tkm-racing.ο τυπος ειναι ψαγμενος και γνωστος στην γερμανια και υποσχεται ενα 15 % αυξηση ιπποδυναμης (δηλαδη απο τα 21 γαιδουρια θα παει γυρω στα 23-24) επειδη αλλαζει τον χρονισμο με αυτο το πιστονι.εχει μονο δυο ελατηρια και ειναι ελαφρυτερο .νταξ μωρε 38 ευρα ειναι ας παει το παλιαμπελο.εχει και κατι κυλινδρα με 5 θυριδες και 26 αλογατακια.αυτο ακουγεται ενδιαφερον αλλα τωρα τοσα φραγκα οπως ειπαμε δεν παιζουν.επειδη θα κανω παραγγελια συντομα και τα μιλαω τα γερμανικα οποιοσ πιστος ας προσερθει.

    μολισ τελειωσω το δικο μου παντως κονικλη ανεβα πανω να κανουμε οργια μηχανολογιας

  6. #171
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    13/08/2008
    Μηνύματα
    127
    παντως ενα πραγμα πρεπει να ξερετε.τωρα το θυμηθικα που ειδα την δικια μου απο μεσα.οι ΜΖ ειναι σκυλια και φτιαγμενες με πολυ ααπλο τροπο.αν σκεφτει κανεις οτι οι κυριες χωρες εξαγωγης ηταν ιραν ιρακ τουρκια και κουβα καταλαβαινει κανεις και το γιατι.το προβλημα ειναι οι ιδιοκτητες και οι μηχανικοι.αυτην η μηχανη αναλογα με την συντηρηση και τον τροπο οδηγησης καθε 30-40 χιλιαδες χιλιομετρα θελει γενικη επισκευη το μοτερ.ειδικα στην πρωτη γενικη επισκευη ειναι σημαντικο να αλλαχτουν ολα τα ρουλεμαν ,πιστονι ,και να γινει κατι με τα ηλεκτρικα.οι ανατολικογερμανοι οπως και οι ουγγροι που βγαζανε ανταλλακτικα αλλα και οι τουρκοι αργοτερα εχουν πολυ κακης ποιοτητας ρουλεμαν.ρουλεεμαν για συμπλεκτη που αγορασα προσφατα απο τουρκια κανει θορυβο και κολλαει ολοκαινουργιο.οποτε καταλαβαινετε οτι φυσιολογικο ειναι να χαλανε γρηγορα.τωρα παμε στους ιδιοκτητες.η ΜΖ μιας και δεν θελει πολλα για το σερβις και ακομα και με ολα τα εντοστια σακατεμενα συνεχιζει να πηγαινει ,ισως και το γεγονος οτι οι ιδιοκτητες δεν ξερουν οτι καθε 30-40 χιλιαδες χιλιομετρα θελει γενικη επισκευη και συνεχιζουν να την οδηγουν συμβαλλει στο γεγονος οτι παρουσιαζουν συχνα πυκνα ζημιες μετα απο καποια ηλικια.
    η γενικη επισκευη ετσι οπως το κοβω απο πλευρας ανταλλακτικων θα μου βγει γυρω στα 200 ευρω και θα αλλαξω ρουλεμαν , μπιελα (ενω ΔΕΝ χρειαζεται δεν εχει καθολου τζογο την μετρησα γιατι εχω οτι οργανο μετρησης μπορει να φανταστει κανεις και ειναι σαν καινουργια .μιλαμε για μηδενικη φθορα στα 80000 χιλιομετρα που εχει η μηχανη.) πιστονι,τσιμουχες φλαντζες ολα τα παρελκομενα.συνιστω επισης την αλλαγη οταν ανοιχτει το μοτερ του ελατηριου που συγκρατει τον λεβιε ταχυτητων στην θεση του γιατι ειναι ενα πραγμα που σπαει ευκολα καθως επισης και του ελατηριου και του γραναζιου της μανιβελας .μιλαμε για μηδαμινο κοστος και τα 3 αυτα εξτρα αλλα σε γλυτωνουν απο το να ξαναανοιξεις μοτερ αμα σπασουν.οσο για την μπιελα την αλλαζω γιατι εχω στα χερια μου μια ανατολικογερμανικη ,γνησια και καθαρα απο καπριτσιο και φυσικα θα κρατησω την παλια αφου δεν εχει τιποτα.η μπιελα συνηθως δεν χαλαει με τιποτα.και αυτην και το ρουλεμαν της ειναι σχεδον αθανατα εαν φυσικα ειναι η ανατολικογερμανικη για τις αλλες δεν ξερω.οποτε αν κανετε γενικη αλλαξτε μονο το ρουλεμαν αν χρειαζετε και αν εχετε φραγκα παρτε μια prox (πανακριβη!!!!!) γιατι για τις αλλες δεν εχω εμπιστοσυνη.
    για να φτασουμε τωρα στους μηχανικους.καλως η κακως το μζ θελει ενα δυο ειδικα εργαλεια για να ανοιξεις μοτερ.κοστος αγορας ή κατασκευης επισης μηδαμινο.θελει επισης να δουλεψεις με πολυ ζεστη δηλαδη να ζεσταινεις το μοτερ συνεχεια γυρω στους 100 βαθμους σε ολη την διαρκεια του ανοιγματος.αυτο ειναι χρονοβορο και δεν συμφερει τον εκαστοτε συνεργεια οποτε χρησιμοποιειται η γνωστη μεθοδος του σφυροκαλεμου.αυτη η μεθοδος χρησιμοποιειται επισης γιατι για να ανοιξεις καρτερ ΚΑΝΟΝΙΚΑ θελει ειδικο εργαλειο ή παρα πολυ ζεστη ,υπομονη ,και ελαφρα χτυπηματα με τηνν ματσολα .με σφυροκαλεμο μπορεις να στραβωσεις το καρτερ πολυ εκολα ,οποτε για να παρεις τις ανοχες μετα βαζεις μια πιο χοντρη φλαντζα ή καθολου φλαντζα.κανοντας ομως αυτο χαλας τις ανοχες του σασμαν που εννοειται οτι δεν τις μετραμε ποτε μα ποτε στο συνεργειο ,για να βαλουμε μετα τα αναγολα thrust.αμα σκεφτει κανεις οτι βαζουν και ρουλεμαν οτι βρουνε ή με λαθος ανοχη (c3 αντι του c4 που παιρνει κανονικα.αυτο εχει ως αποτελεσμα να ειναι μεν πιο ησυχο το μοτερ αλλα να χρειαζεται πιο συχνη αλλαγη ρουλεμαν.και εγω c3 βαζω αλλα εν γνωση μου ,επειδη ετσι το θελω εγω ,και αν ημουν συνεργειας θα ρωτουσα τον πελατη αν θελει c3 και ησυχο μοτερ και πιο καλη συμπεριφορα στο σασμαν ή c4 και περισσοτερη διαρκεια ζωης.)καταλαβαινει κανεις και την φημη που εχουν τα μζ οτι χαλανε συνεχεια .
    λοιπον ανοιγοντας το δικο μου ,(που ειναι το δευτερο που ανοιγω μονος αλλα εχω δει και αρκετα που τα ανοιξε φιλος στην γερμανια εξοπλισμενος με ολα τα ειδικα εργαλεια)ειδα οτι καποτε στο σκοτεινο παρελθον ειχαν ανοιξει το μοτερ και ειχαν αλλαξει ρουλεμαν στροφαλου βαζοντας κατι αγγλικα ανοχης c3 και τα υπολοιπα ή ειχαν βαλει αντολικογερμανικα ή ειχαν αφησει τα μαμα ,ή εβαλε ο τυπος οτι βρηκε γιατι δεν ελεγαν πανω ουτε μαρκα ουτε ανοχη ουτε τιποτα και απο οσο ξερω μονο τα ανατολικης προελευσης δηλαδη ανατολικογερμανικα και ουγγρικα δεν γραφουν τιποτα πανω ,ή τα πολυ φθηνα.η μπιελα ειναι η γνησια (επισης προσοχη εχει κατι σημαδακια η γνησια με μπογια φτιαγμενα που λεει τις ανοχες της και πρεπει να μπει αναλογης ανοχης ρουλεμαν ,πιρος και ρουλεμαν πιρου αν δεν μπουν αυτα λιγοστευη η διαρκεια ζωης συνηθως των ρουλεμαν .οχι πολυ αλλα λιγοστευει.) και δεν εχει αλλαχτει ποτε ουτε ρουλεμαν ουτε πιρος ουτε πιστονι (εχει 80.000 χιλιομετρα συμφωνα με το κοντερ το οποιο κλεβει προς τα κατω αντι προς τα πανω οπως τα γιαπωνεζικα ,και συγκεκριμενα ο χιλιομετρητης δειχνει λιγοτερα χιλιομετρα απο οσα εχει διανυσει η μηχανη.)οποτε φυσικο ειναι να καταπινει τα αντερα της σε βενζινη

  7. #172
    Συνταξιούχος Το avatar του/της kokkiklhs
    Εγγραφή
    27/07/2010
    Μηνύματα
    704
    Ωχ, ζαλίστηκα από την ανάγνωση, αλλά διάβασα όλες τις λεπτομέρειες!! Εύγε για την ενημέρωση, ευχαριστούμε!!!
    Λοιπόν, καλοκαιράκι με βλέπω να έρχομαι προς τα πάνω, χεχεχε!!!
    Υ.Γ:
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	mits.jpg 
Προβολές:	235 
Μέγεθος:	37,0 KB 
ID:	256104
    Χεχεχεχε!!!
    ...το νου σου!!

  8. #173
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    13/08/2008
    Μηνύματα
    127
    για σενα τις γραφω κυριως βρε! ειναι η εισαγωγη στο φωτορομαντζο (οπως στο φανταζιο το περιοδικο την δεκαετια του 80 το θυμασαι?? με τις αισθηματικες ιστοριες ) που θα ακολουθησει.σκοπευω να στα κανω οσο πιο λεπτομερειακα γινεται ωστε να τολμησεις το επιχειρημα του συμπλεκτη μονος σου!!!σου λεω αληθεια ειναι παραμυθι πανευκολο !!!! μονο απαραιτητα αμα το ξεκινησεις παρε εξολκεα συμπλεκτη!!! χωρις αυτον μπορεις να κανεις μεγαλη ζημια!!!! εγω χρειαστηκα για ολο το μοτερ αυτον τον εξολκεαν και μια βιδα Μ10 επι 100 για να βγαλω τον ροτορα του δυναμο .κατα τα αλλα φλογιστρο αυτα με το γκαζακι και πολυ ζεστη !!! δεν γινοταν βημα χωρις αυτα.
    τωρα στο μοτερ.το δικο μου δεν ειχε φλαντζα αναμεσα στα καρτερ και ειχε τις παλιες ροδελες thrust οποτε παμε για μετρημα και φτου και απο την αρχη γμτ γμτ γμτ!!! και ελπιζω να μην ειναι στραβωμενο και για αυτο δεν μπηκε φλαντζα!!!!
    επισης φιλτατε καπου ειχα διαβασει οτι και εσενα σου καταπινε αντερα. εκτος απο τον συμπλεκτη κοιταξες καμμια φορα συμπιεση??? γιατι μζ 300αρι με side-car που οδηγησα απο τον φιλο στην γερμανια πανω απο 7 λιτρα στα 100 χλμ οσο και να εστιβα το γκαζι δεν το καταφερα!!!και αυτο μεσα στο καταχειμωνο οταν πηγαιναμε στο elefanten treffen!!! και φορτωμενος οτι σκατο ηθελες απο σκηνες σακους υπνοσακους και διαφορα για 5 ατομα για 3 μερες καμπινγκ.

  9. #174
    Συνταξιούχος Το avatar του/της kokkiklhs
    Εγγραφή
    27/07/2010
    Μηνύματα
    704
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από makis 71 Προβολή μηνύματος
    για σενα τις γραφω κυριως βρε! ειναι η εισαγωγη στο φωτορομαντζο (οπως στο φανταζιο το περιοδικο την δεκαετια του 80 το θυμασαι?? με τις αισθηματικες ιστοριες ) που θα ακολουθησει.σκοπευω να στα κανω οσο πιο λεπτομερειακα γινεται ωστε να τολμησεις το επιχειρημα του συμπλεκτη μονος σου!!!σου λεω αληθεια ειναι παραμυθι πανευκολο !!!! μονο απαραιτητα αμα το ξεκινησεις παρε εξολκεα συμπλεκτη!!! χωρις αυτον μπορεις να κανεις μεγαλη ζημια!!!! εγω χρειαστηκα για ολο το μοτερ αυτον τον εξολκεαν και μια βιδα Μ10 επι 100 για να βγαλω τον ροτορα του δυναμο .κατα τα αλλα φλογιστρο αυτα με το γκαζακι και πολυ ζεστη !!! δεν γινοταν βημα χωρις αυτα.
    τωρα στο μοτερ.το δικο μου δεν ειχε φλαντζα αναμεσα στα καρτερ και ειχε τις παλιες ροδελες thrust οποτε παμε για μετρημα και φτου και απο την αρχη γμτ γμτ γμτ!!! και ελπιζω να μην ειναι στραβωμενο και για αυτο δεν μπηκε φλαντζα!!!!
    επισης φιλτατε καπου ειχα διαβασει οτι και εσενα σου καταπινε αντερα. εκτος απο τον συμπλεκτη κοιταξες καμμια φορα συμπιεση??? γιατι μζ 300αρι με side-car που οδηγησα απο τον φιλο στην γερμανια πανω απο 7 λιτρα στα 100 χλμ οσο και να εστιβα το γκαζι δεν το καταφερα!!!και αυτο μεσα στο καταχειμωνο οταν πηγαιναμε στο elefanten treffen!!! και φορτωμενος οτι σκατο ηθελες απο σκηνες σακους υπνοσακους και διαφορα για 5 ατομα για 3 μερες καμπινγκ.
    Χαχαχα, το φωτορομάντζο είναι αφασία!! Φυσικά και θυμάμαι εκείνα τα άθλια περιοδικά δεκαετίας 80, είχαν πολύ γέλιο, τα βλέπαμε κρεμασμένα στα περίπτερα...
    Λοιπόν, μιλ μερσί που θα μπεις σε τέτοιο κόπο για χατήρι μου! Το ξέρω ότι να βγει συμπλέκτης με τον εξολκέα είναι απλό, αλλά σαν άσχετος που είμαι φοβάμαι μη κάνω καμιά άλλη ζημιά ανοίγοντας το καπάκι, ή μη μου μείνουν στο τέλος καμιά χούφτα βίδες και γρανάζια στο χέρι και δεν ξέρω να τα ξαναβάλω..
    Το πρόβλημα με την κατανάλωση ήταν από άσχετη αιτία (κακή μπαταρία κι είχα αναγκαστεί να ανεβάσω ρελαντί πάνω από 2000 σ.α.λ., διότι ακόμη και με τα φλασάκια μου έσβηνε), τώρα άλλαξα μπαταρία, ρύθμισα καρμπ και λύθηκε και βλέπω κάτι λιγότερο από 6 λίτρα στα 100 κατανάλωση...
    Με το συμπλέκτη, τώρα, σκέφτομαι να αρχίσω από τα απλά, αλλάζοντας ντίζα με καινούργια, αφού πρώτα βάλω φρέσκες βαλβολίνες κι ελέγξω το ματσούκι με τον οδηγό της ντίζας όπως μου είπες και όπως γράφει στο μάνιουαλ που ευγενώς μου έστειλε ο φίλος Σπύρος (rem660)... Αν δε λυθεί και έτσι το πρόβλημα, ύστερα θα την ψάξω με δισκάκια!!
    Μπήκα και στο ΤΚΜ, έχει πολλά και ωραία πραγματάκια! Δεν το ήξερα, ήξερα όμως το AKF, που είναι αντίστοιχο και πρόσφατα παρήγγειλα απο κει ένα σωρό κοκκόνια για το simsonάκι μου...
    Έχουν πολύ μικρές διαφορές στις τιμές, νομίζω πως το ΤΚΜ είναι ελάχιστα φτηνότερο, αλλά το άλλο μάλλον έχει ακόμη μεγαλύτερη ποικιλία ανταλλακτικών... και τα 2 χρεώνουν 15 ευρώ ταχυδρομικά για Ελλάδα, ό,τι πάρεις...
    ...το νου σου!!

  10. #175
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της motor12
    Εγγραφή
    23/11/2007
    Μηνύματα
    135
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από cristof40 Προβολή μηνύματος
    παλια εμεις οι μηχανικοι λεγαμε...simson-mz και jawa τα μαλλια σου τραβα:rotflmao: :rotflmao: οταν βλεπω τετοια μηχανακια αυτο μου ερχεται στο μυαλο και εναν τυπο που ειχε το περιοδικο μοτο που απο την αγανακτιση του, του ειχε βαλει φωτια στην αυλη του:rotflmao: :rotflmao: τοτες ομως αλλες εποχες.τωρα γιναν και αυτα συλλεκτικα κατα καποιο τροπο.τεσπα δεν θελω να προσβαλω τα μοτο σας απλα ηθελα να εκφραστω καλοταξιδα και να τα χεραιστε τα μοτο σας

    δεν του ειχε βαλει φωτιά το κοπάναγε με βαριοπούλα

  11. #176
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    13/08/2008
    Μηνύματα
    127
    ΣΙΜΣΟΝΑΚΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΘΕΛΩ ΤΩΡΑ ΑΜΕΣΩΣ ΒΡΕΣΜΟΥΒΡΕΣΜΟΥΒΡΕΣΜΟΥΘΕΛΩΛΘΕΛΩΘΕΛΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΘΕΛΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΕΙ Η ΚΥΡΑ ΝΑ ΟΔΗΓΑΕΙ ΜΕ ΤΑΧΥΤΗΤΕΣ!!!!!!!!!!!!!ΘΕΛΩ ΘΕΛΩ ΘΕΛΩ!!!!!!!!!!!!!

  12. #177
    Συνταξιούχος Το avatar του/της kokkiklhs
    Εγγραφή
    27/07/2010
    Μηνύματα
    704
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από makis 71 Προβολή μηνύματος
    ΣΙΜΣΟΝΑΚΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΘΕΛΩ ΤΩΡΑ ΑΜΕΣΩΣ ΒΡΕΣΜΟΥΒΡΕΣΜΟΥΒΡΕΣΜΟΥΘΕΛΩΛΘΕΛΩΘΕΛΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΘΕΛΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΕΙ Η ΚΥΡΑ ΝΑ ΟΔΗΓΑΕΙ ΜΕ ΤΑΧΥΤΗΤΕΣ!!!!!!!!!!!!!ΘΕΛΩ ΘΕΛΩ ΘΕΛΩ!!!!!!!!!!!!!
    Χαχαχαχα, για τον ίδιο λόγο βρήκα κι εγώ το δικό μου, και μάλιστα τα πρώτα μαθήματα πήγαν πολύ καλά! Τώρα το έχουμε κάνει βίδες για συντήρηση και βάψιμο, σε κάνα μήνα ξαναμπαίνει στην ενεργό δράση...
    Δες τα ΠΜ σου, κάτι σου έχω, αν είσαι τυχερός κι υπάρχουν ακόμη...
    ...το νου σου!!

  13. #178
    Συνταξιούχος Το avatar του/της kokkiklhs
    Εγγραφή
    27/07/2010
    Μηνύματα
    704
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από motor12 Προβολή μηνύματος
    δεν του ειχε βαλει φωτιά το κοπάναγε με βαριοπούλα
    :rotflmao::rotflmao::rotflmao:
    ...το νου σου!!

  14. #179
    Συνταξιούχος Το avatar του/της kokkiklhs
    Εγγραφή
    27/07/2010
    Μηνύματα
    704
    Ρε παιδιά, εθεάθη ΜΖ ΕΤΖ 251 μπλε, φορτωμένο, και με χαιρέτησε στο ύψος της Θερμής στη Λέσβο, ανεβαίνοντας προς Μανταμάδο...
    Εγώ κατέβαινα με το Anhelo μου και χαζεύοντας, δεν πρόλαβα να αντοποδώσω εγκαίρως...

    Δεν έχω δει άλλους ΜεΖέδες σε κυκλοφορία στη Μυτιλήνη, ξέρει κανείς τίποτα; Δεν πρέπει να ήταν ντόπιος, διότι με τέτοιο φόρτωμα, φαινόταν να ταξιδεύει...
    ...το νου σου!!

  15. #180
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    13/08/2008
    Μηνύματα
    127
    ρε απατεωνα απο μυτηλινη εισαι??? βαλε τον μεζε και το σιμσον στο καραβι και στειλτα να στα φτιαξω ρε.βαζεις τα ανταλλακτικα και τα ουζα πλωμαριου και βαζω την δουλεια ρε!!!! ασε που εχω ακουσει οτι παιζουν απιθανα μηχανακια στο νησι σου απο φιλο που πηγε και γυρισε με ψυχολογικα τραυματα που δεν ειχε φραγκα να τα αγορασει ολα!!δες στο π.μ. και κοιτα για πιο λογικες τιμες !! πολλα ζητανε οι μαγκες!!!!!!!

Σελίδα 12 από 60 ΠρώτοΠρώτο ... 2789101112131415161722 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Rider Sainct killed in Egypt crash
    από Julius στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 01/10/2004, 12:18
  2. Please help... όχι και ghost rider!!!
    από viki στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 14/09/2004, 15:02
  3. Shadow Rider - This is not what you expect!... RapidShade
    από RapidShade στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 12/09/2004, 13:17
  4. ΩΧ,ωΧ.....ο X-rider....
    από Μικρή Λουλού στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 35
    Τελευταίο μήνυμα: 19/08/2004, 10:46
  5. Searching For A Russian Speaking Rider
    από Odyssey στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 26/01/2004, 14:12

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF