Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 35

Θέμα: Οδηγος αυτοκινητου βγαζει το χερι του εξω απο το παραθυρο.Τι γνωμη εχετε γιαυτο?

  1. #1
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της pavlaras1
    Εγγραφή
    17/07/2004
    Μηνύματα
    493

    Unhappy Οδηγος αυτοκινητου βγαζει το χερι του εξω απο το παραθυρο.Τι γνωμη εχετε γιαυτο?

    Γεια σας.

    Θελω να μου πειτε την γνωμη σας για αυτους που οδηγουν αυτοκινητα και βγαζουν ολοκληρα τα χερια τους εξω απο τα παραθυρα εν ωρα κινησεις για να παρουν αερα ή ακομη και για να ξεπιαστουν.

    Εγω για αλλη μια φορα τα ειδα ολα.

    Ημουν στον παραλιακο δρομο της Θεσσαλονικης ξεκινωντας απο τον Λευκο Πυργο και πηγαινοντας για το Μεγαρο Μουσικης.

    Οσοι ειναι απο θεσσαλονικη ξερουν οτι σε αυτην την διαδρομη αν κρατησεις σταθερα το γκαζι στα 60-65 χιλιομετρα την ωρα περνας ολα τα φαναρια με πρασινο.

    Ετσι και εγω πηγαινα με αυτην την ταχυτητα.

    Σε ενα φαναρι ειναι τωρα ενα φορτηγακι και ενα αυτοκινητο διπλα διπλα και εγω επιδιωκω να περασω απο εκει αναμεσα γιατι ειχε αρκετο χωρο για να περασει οποιαδηποτε μεγαλη ή μικρη μηχανη.

    Το κουφο ειναι οτι 5 μετρα πριν φτασω αναμεσα στα δυο οχηματα ο οδηγος του φορτηγου βγαζει εξω με τεντωμενο και περιστρεφωντας το χερι του(πιθανος για ξεμουδιασμα-πιασιμο) μεχρι που ειδα και τον αγκωνα του με αποτελεσμα να φρεναρω αποτομα και να διπλωσει το μηχανακι και για να μην τρακαρω ή του χτυπησω το χερι κατα λαθος, το ευθυγραμηζω αφηνωντας το φρενω και σκυβω οσο ποιο χαμηλα στο υψος του τιμονιου για να μην με χτυπησει στο προσωπο.

    Περασα ξυστα αλλα τα ειδα ολα.

    Σας εχει τυχει κατι τετοιο ή ακομη και παραπλησιο.

    Αν ναι ποσο συχνα σας συμβαινει?

    Ποιο ειναι το χειροτερο που μπορει να συνεβει και υπαρχει καποιος νομος για αυτο?

    Καλη συνεχεια.

  2. #2
    Απλα οπως περνας,του κοπανας μια ελαφρα με το χερι σου μια σφαλιαρα στο δικο του με στυλ ''ΝΑ παλιοπαιδο,για να μαθεις''

    Στα σιγουρα θα το σκεφτει 2 φορες πριν το ξανακανει!

    Ετσι ειχα κανει τουλαχιστον εγω σε εναν ταριφα που μετα το τριτο κορναρισμα δεν εβαζε μεσα το χερι του ΠΟΥ ΚΡΑΤΑΓΕ ΚΑΙ ΤΣΙΓΑΡΟ!
    Κριμα για το τσιγαρο,λυπηθηκα,αν και το εχω κοψει..

    Μα οσες φορες και αν εχω προσπαθησει να μαιμουδισω την βασιλικη αυτη σταση(ετσι για να δω τι χανω),ή νιωθω σαν λακαμας ή παει να κοπει το χερι μου ειτε απο τους κραδασμους ειτε απο το παραθυρο...

  3. #3
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Xlitos
    Εγγραφή
    15/07/2003
    Μηνύματα
    893

    Re: Οδηγος αυτοκινητου βγαζει το χερι του εξω απο το παραθυρο.Τι γνωμη εχετε γιαυτο?

    Αρχικά δημιουργήθηκε από pavlaras1


    .



    Σας εχει τυχει κατι τετοιο ή ακομη και παραπλησιο.

    Mια φορά.Μποτιλιαρισμένη η λεωφ. Βείκου κι εγώ να περνά με 30 περίπου ανάμεσα από τ αμάξια.Με το που φτάνω στο παράθυρο του τύπου κορνάρει με το δεξί και το αριστερό το βγάζει έξω από το παράθυρο και φωνάζει ''άντε ρεεεεε...ΓΚΝΤΟΥΠ..ΑΑΧ..ΤΟ ΜΑΛΑΚΑ'' (ο μαλάκας ήμουν εγώ ) Του χτύπησα το χέρι με το δεξί καθρέπτη.Φυσικά δεν μπορούσα να κάνω τίποτα για να το αποφύγω..σταματάω παρακάτω να του πω συγνώμη αλλά ήταν απο πίσω ένα παιδί με ένα εντούρο και μου λεει ''προχώρα εντάξει είναι..κάτι γαμωσταυρίδια ρίχνει''

  4. #4
    .
    Εγγραφή
    10/09/2003
    Μηνύματα
    916
    Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
    Απλα οπως περνα,του κοπανας μια ελαφρα με το χερι σου μια σφαλιαρα στο δικο του με στυλ ''ΝΑ παλιοπαιδο,για να μαθεις''

    Καλο ρε Γιωργο θα το δοκιμασω και εγω...τρεμετε παλιοπαιδα!!! :rotflmao:

  5. #5

    Re: Οδηγος αυτοκινητου βγαζει το χερι του εξω απο το παραθυρο.Τι γνωμη εχετε γιαυτο?

    Αρχικά δημιουργήθηκε από pavlaras1

    Ποιο ειναι το χειροτερο που μπορει να συνεβει και υπαρχει καποιος νομος για αυτο?

    χμμμμ...

    ο νομος αναγνωριζει την κινηση σου ανεμεσα σε (ακομα και σε σταματημενα) οχηματα ΕΝΤΕΛΟΣ ΠΑΡΑΝΟΜΗ!!!

    ο νομος επησεις οριζει οτι επητρεπετε να εξεχει αντικειμενο 0.5m απο τα ακραια σημεια του οχηματος... (ναι οκ υπαρχει και διαταξη οτι το χερι εξω απο το παραθυρο ειναι λαθος... αλλα ποτε μου δεν εχω ακουσει να κοβουν κληση για αυτο...)

    αρα πιο δικιο σου ζητας??


    τωρα στην πραγματικοτητα των δρομων...
    προσεχουμε για να εχουμε γιατι κανεις δεν προσεχει για σενα...
    απο την στηγμη που δεν βγαζουν και τα ποδια τους εξω απο το παραθυρο να ειστε ικανοποιημενοι...


  6. #6
    μπλα μπλα
    Εγγραφή
    28/02/2005
    Μηνύματα
    120

    Re: Re: Οδηγος αυτοκινητου βγαζει το χερι του εξω απο το παραθυρο.Τι γνωμη εχετε γιαυτο?

    απο την στηγμη που δεν βγαζουν και τα ποδια τους εξω απο το παραθυρο να ειστε ικανοποιημενοι...
    Α μπα; Ετσι λες; Εχεις παει ποτε απο Κορινθου/Πατρων;; Ολος ο δρομος βρωμαει ποδαριλα!
    Δεν μπορω να θυμηθω καποια φορα που να εχω παει απο τον συγκεκριμενο δρομο (σε ημερες μαζικης εξοδου) και να μην εχω δει μια κατσικα αραγμενη στη θεση του συνοδηγου με τα ποδια απλωμενα εξω και ακουμπισμενα στον καθρεφτη..
    Και το βοδι διπλα να οδηγει!

    Και εγω παντως τεντωνω το χερι εξω, ειδικα οταν αναπτυσω ταχυτητα. Ετσι ενεργοποιω το μοναδικο Air-Conditioning συστημα που εχει το αμαξι μου με τους ειδικους αεραγωγους που περνουν απο τη μασχαλη και καταληγουν στην κοιλιακη χωρα
    Φυσικα αν κατσεις να σκεφτεις οτι, σε περιπτωση μιας οποιασδηποτε στραβης (και δεν εννοω να χτυπησεις καποιον), δεν θα προλαβεις να το τραβηξεις, βαζεις μυαλο και μαζευεσαι. 1 χερι μειον ειναι μεγαλη υποθεση.

  7. #7
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της mtsop
    Εγγραφή
    19/10/2004
    Μηνύματα
    281
    Δε ξέρω για σας αλλά επειδή τυχαίνει να έχω λιγουλάκι θορυβώδη εξάτμιση, τα χέρια μαζέυονται κακήν κακώς όταν πλησιάζω και έτσι δεν μου έχει τύχει να έχω κοντινή επαφή.

  8. #8
    Ελαιόψυκτο Μέλος Το avatar του/της free rider
    Εγγραφή
    26/08/2004
    Μηνύματα
    2.328
    δεν ξέρω πως θα φανεί αυτο αλλά κάποτε γνώρισα ενα παλικάρι που ειχε χάσει το ενα του χέρι απο τον ωμο
    ηταν ακριβώς σε ενα τέτοια σκηνικό ..

    ειχε το χέρι εξω απο το παράθυρο απλωμένο και περασε ενα φορτηγο και τον τραυμάτισε τόσο σοβαρά που το αφαιρέσαν...

    ηταν παραπολυ ασχημη κατάσταση...

    και η ζωή συνεχίζεται...

  9. #9
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της pavlaras1
    Εγγραφή
    17/07/2004
    Μηνύματα
    493

    Smile Φιλαρακο θα συμφωνησω μαζι σου μιας και αυτο το φαινομενο ειναι συνηθισμενο για εμενα

    Αρχικά δημιουργήθηκε από mbjp
    Α μπα; Ετσι λες; Εχεις παει ποτε απο Κορινθου/Πατρων;; Ολος ο δρομος βρωμαει ποδαριλα!
    Δεν μπορω να θυμηθω καποια φορα που να εχω παει απο τον συγκεκριμενο δρομο (σε ημερες μαζικης εξοδου) και να μην εχω δει μια κατσικα αραγμενη στη θεση του συνοδηγου με τα ποδια απλωμενα εξω και ακουμπισμενα στον καθρεφτη..
    Και το βοδι διπλα να οδηγει!
    Φιλαρακο θα συμφωνησω μαζι σου μιας και αυτο το φαινομενο ειναι συνηθισμενο για εμενα.

    Το παρατηρω πολυ συχνα στον δρομο για Θεσσαλονικη-Χαλκιδικη και Χαλκιδικη-Θεσσαλονικη.

    Δεν ξερω πως πολλες γκομενες την εχουν δει ετσι και το γουσταρουν.

    Τις βλεπω να εχουν τα ποδια στο παμπριζ ή εξω απο το παραθυρο και επανω στον δεξι καθρεφτη ή και το ποιο ακραιο που μου εχει τυχει και γιαυτο εβαλα και τα γελια που μια χαζογκομενα ειχε ξαπλωσει και ειχε βγαλει τα ποδια της μεχρι τα γονατα της και τα κουνουσε πανω κατω σαν να ητανε στην μπανιερα της ή στην θαλασσα ή δεν ξερω και που αλλου.

    Αναρωτιεμαι αν ειχα καμια νταλικα ή καμια R1 και περνουσα κολητα ή συριζα και με μεγαλη ταχυτητα πως θα ενιωθε αραγε ετσι απλα απο περιεργεια θα καταλαβαινε τιποτα ή μπα?

    Αν το καταλαβαινε θα το ξανα εκανε ή οχι?

    Παντως καποιες γκομενες ειναι για πολυ ξυλο μιας και κανα δυο,τρεις φιλες που εχω κοντεψαν να με σκοτωσουν.

    Με ποιο τροπο?

    Η μια την ωρα που κατεβαινα την κατηφορια της καρδιας με το μηχανακι μου και την ειχα μαζι μου στο πισω καθησμα.

    Υποσημειωση κατεβαινα με 90 χιλιομετρα την ωρα,σηκωνεται ορθια και με κραταει απο τους ομους σαν να δεν ξερω και εγω τι ηθελε να κανει.

    Κοβω ταχυτητα γιατι αρχησε το μηχανακι να φευγει αριστερα και δεξια αναλογα με το που εγερνε αυτη.

    Σταματαω δεξια και την λεω "Τι ειναι αυτα που κανεις θελεις να σκοτωθουμε?"

    Μου απανταει "Πως κανεις ετσι δεν σκοτωθηκαμε κιολλας".

    "Σηκωθηκα γιατι ιδρωσε ο κωλος μου απο το καθισμα"

    Την λεω " Δεν μπορουσες να μου πεις να κανω δεξια να σταματησω να κατεβουμε και να ξε-ιδρωσουμε?".

    "Ε! Να μωρε δεν ηθελα να αργησουμε για να παμε στην θαλασσα".

    Αντε παρε τωρα γυναικεια λογικη.

    Εχω και αλλα δυο τετοια παραπλησια σκηνικα: το ενα ειναι οτι η ιδια στο γυρισμο δεν ξανα σηκωθηκε απο το καθισμα αλλα σηκωνε τα ποδια της μπροστα μου τα ανοιγε τερμα αριστερα και δεξια.

    Την ρωταω και την λεω "Τι καινουργιο ειναι παλι αυτο που κανεις?"

    Μου λεει "Με αυτο τον τροπο κανω γυμναστικη μεχρι να επιστρεψουμε".

    Την απανταω "Πανω στο μηχανακι βρηκες να γυμναστεις και εν ωρα που βρισκομαστε σε κινηση?"

    Μου λεει "Ε! Μωρε τι θα γινει παλι και ολο γκρινιαζεις?"

    Την απανταω "Στην καλυτερη περιπτωση θα χασεις τα ποδια σου απο κανα διερχομενο αυτοκινητο και στην χειροτερη θα σκοτωθω και εγω μαζι σου και θα πληρωνουμε και τους αλλους απο το ατυχημα που θα δημιουργησουμε'.

    Αληθεια.
    Πρωτον: Γνωριζετε καμια χαζη γυναικα ή της γνωριζω τελικα μονο εγω?
    Δευτερον: Αν γνωρισε και κανεις αλλος, ποσες ηταν αυτες σε αριθμο?

    Εγω γνωριζω προς στιγμην τρεις καρα πυροβολημενες αλλα εξωτερικα ειναι πολυ ωραιες και κανουν και κατι αλλο πολυ καλά.

    Αυτα προς το παρον και καλη συνεχεια.

  10. #10
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της pavlaras1
    Εγγραφή
    17/07/2004
    Μηνύματα
    493

    Talking [QUOTE][i]Αρχικά δημιουργήθηκε από mtsop [/i]

    Αρχικά δημιουργήθηκε από mtsop
    Δε ξέρω για σας αλλά επειδή τυχαίνει να έχω λιγουλάκι θορυβώδη εξάτμιση, τα χέρια μαζέυονται κακήν κακώς όταν πλησιάζω και έτσι δεν μου έχει τύχει να έχω κοντινή επαφή.
    Φιλαρακο μου φαινεται οτι πρεπει να παω να αλλαξω και εγω καμια εξατμιση και να βαλω καμια που να με ακουνε απο οσο ποιο μακρυα γινεται.

    Πιστευω οτι στο τελος μπορει να μου ανοιγουν και τον δρομο για να περασω.

    Και τοτε θα ειναι ολα μελι γαλα.

  11. #11
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της pavlaras1
    Εγγραφή
    17/07/2004
    Μηνύματα
    493

    Talking Φιλαρακο.

    Αρχικά δημιουργήθηκε από HotDog
    Mια φορά.Μποτιλιαρισμένη η λεωφ. Βείκου κι εγώ να περνά με 30 περίπου ανάμεσα από τ αμάξια.Με το που φτάνω στο παράθυρο του τύπου κορνάρει με το δεξί και το αριστερό το βγάζει έξω από το παράθυρο και φωνάζει ''άντε ρεεεεε...ΓΚΝΤΟΥΠ..ΑΑΧ..ΤΟ ΜΑΛΑΚΑ'' (ο μαλάκας ήμουν εγώ ) Του χτύπησα το χέρι με το δεξί καθρέπτη.Φυσικά δεν μπορούσα να κάνω τίποτα για να το αποφύγω..σταματάω παρακάτω να του πω συγνώμη αλλά ήταν απο πίσω ένα παιδί με ένα εντούρο και μου λεει ''προχώρα εντάξει είναι..κάτι γαμωσταυρίδια ρίχνει''
    Φιλαρακο.
    :rotflmao:
    Πιστευω οτι καλα τον εκανες κατα την γνωμη μου,του αξιζε κιολλας και με το παραπανω.

    Ισως πρεπει να τους κανω και εγω ετσι απο εδω και περα.

  12. #12
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    28/05/2005
    Μηνύματα
    258
    Εχθές στη Σταδίου με χτύπησε ένας καραγκιόζης με το χέρι του.Τη στιγμή που πέρναγα δίπλα του έβγαλε το χέρι του και με ακούμπισε στο δεξί χέρι.Παρα λίγο να πέσω και ακουσε ότι δεν έχει ακούσει ποτέ.Πριν λίγα χρόνια με είχε δαγκώσει κοπρόσκυλο πριν τα διόδια της Ελευσίνας.Ευτυχώς που φόραγα δερμάτινο.Πίσω ήταν ένα περιπολικό και της έριξε κλήση επειδή δεν είχε το σκύλο σε ειδικό καλάθι.Ευτυχώς δεν ήταν κανα μεγαλόσωμο απλώς ένα κανις!Αν ήταν κανα λυκόσκυλο μάλλον θα μου το έκοβε...

  13. #13

    Re: Φιλαρακο θα συμφωνησω μαζι σου μιας και αυτο το φαινομενο ειναι συνηθισμενο για εμενα

    Αρχικά δημιουργήθηκε από pavlaras1
    Φιλαρακο θα συμφωνησω μαζι σου μιας και αυτο το φαινομενο ειναι συνηθισμενο για εμενα.

    Το παρατηρω πολυ συχνα στον δρομο για Θεσσαλονικη-Χαλκιδικη και Χαλκιδικη-Θεσσαλονικη.

    Δεν ξερω πως πολλες γκομενες την εχουν δει ετσι και το γουσταρουν.

    Τις βλεπω να εχουν τα ποδια στο παμπριζ ή εξω απο το παραθυρο και επανω στον δεξι καθρεφτη ή και το ποιο ακραιο που μου εχει τυχει και γιαυτο εβαλα και τα γελια που μια χαζογκομενα ειχε ξαπλωσει και ειχε βγαλει τα ποδια της μεχρι τα γονατα της και τα κουνουσε πανω κατω σαν να ητανε στην μπανιερα της ή στην θαλασσα ή δεν ξερω και που αλλου.

    Αναρωτιεμαι αν ειχα καμια νταλικα ή καμια R1 και περνουσα κολητα ή συριζα και με μεγαλη ταχυτητα πως θα ενιωθε αραγε ετσι απλα απο περιεργεια θα καταλαβαινε τιποτα ή μπα?

    Αν το καταλαβαινε θα το ξανα εκανε ή οχι?

    Παντως καποιες γκομενες ειναι για πολυ ξυλο μιας και κανα δυο,τρεις φιλες που εχω κοντεψαν να με σκοτωσουν.

    Με ποιο τροπο?

    Η μια την ωρα που κατεβαινα την κατηφορια της καρδιας με το μηχανακι μου και την ειχα μαζι μου στο πισω καθησμα.

    Υποσημειωση κατεβαινα με 90 χιλιομετρα την ωρα,σηκωνεται ορθια και με κραταει απο τους ομους σαν να δεν ξερω και εγω τι ηθελε να κανει.

    Κοβω ταχυτητα γιατι αρχησε το μηχανακι να φευγει αριστερα και δεξια αναλογα με το που εγερνε αυτη.

    Σταματαω δεξια και την λεω "Τι ειναι αυτα που κανεις θελεις να σκοτωθουμε?"

    Μου απανταει "Πως κανεις ετσι δεν σκοτωθηκαμε κιολλας".

    "Σηκωθηκα γιατι ιδρωσε ο κωλος μου απο το καθισμα"

    Την λεω " Δεν μπορουσες να μου πεις να κανω δεξια να σταματησω να κατεβουμε και να ξε-ιδρωσουμε?".

    "Ε! Να μωρε δεν ηθελα να αργησουμε για να παμε στην θαλασσα".

    Αντε παρε τωρα γυναικεια λογικη.

    Εχω και αλλα δυο τετοια παραπλησια σκηνικα: το ενα ειναι οτι η ιδια στο γυρισμο δεν ξανα σηκωθηκε απο το καθισμα αλλα σηκωνε τα ποδια της μπροστα μου τα ανοιγε τερμα αριστερα και δεξια.

    Την ρωταω και την λεω "Τι καινουργιο ειναι παλι αυτο που κανεις?"

    Μου λεει "Με αυτο τον τροπο κανω γυμναστικη μεχρι να επιστρεψουμε".

    Την απανταω "Πανω στο μηχανακι βρηκες να γυμναστεις και εν ωρα που βρισκομαστε σε κινηση?"

    Μου λεει "Ε! Μωρε τι θα γινει παλι και ολο γκρινιαζεις?"

    Την απανταω "Στην καλυτερη περιπτωση θα χασεις τα ποδια σου απο κανα διερχομενο αυτοκινητο και στην χειροτερη θα σκοτωθω και εγω μαζι σου και θα πληρωνουμε και τους αλλους απο το ατυχημα που θα δημιουργησουμε'.

    Αληθεια.
    Πρωτον: Γνωριζετε καμια χαζη γυναικα ή της γνωριζω τελικα μονο εγω?
    Δευτερον: Αν γνωρισε και κανεις αλλος, ποσες ηταν αυτες σε αριθμο?

    Εγω γνωριζω προς στιγμην τρεις καρα πυροβολημενες αλλα εξωτερικα ειναι πολυ ωραιες και κανουν και κατι αλλο πολυ καλά.

    Αυτα προς το παρον και καλη συνεχεια.
    Τοτε να τις πεις να μην καβαλανε την μηχανη, αλλα κατι αλλο...

  14. #14
    SUZUKI GSR 600 Το avatar του/της oulas
    Εγγραφή
    20/04/2005
    Μηνύματα
    899
    Κοιτα, δεν ειναι θεμα αν ειναι αντρας η γυναικα, αλλα ποσο μυαλο εχει στο ξερο του.

    Οσο αναφορα γυναικες, κανω παντα εξηγηση πριν αναιβουν, και ακοθνε, και δεν κανοθν ταρζανιες. Τις πρωτες φορες ομως που ειναι μαζι μου, κανουν μικρες κινησεις, και δυσκολευουν, αλλα επειδη δεν εχουν την εμπειρια, δεν ξερουν οθτε οτι και αυτο το λιγο σε δυσκολευει.

    Απο την αλλη εγω εχω μεγαλο προβλημα με 1-2 φιλους μου, που οτι και να τους πω στον κοσμο τους!
    Καθονται πισω πισω, οσο δεν παει αλλο, κρατιουντε πισω απο την σχαρα, χαπλονουν και στην μπακαζιερα, και κουνιουντε λες και εχουν μυρμηγκια πανω τουε, ανοιγουν κοινητο, κλπ...


    Ετσι σταματησα να τους αναιβαζω τους συγκεκριμενους, και πλεον παμε με το αμαξι τους οταν βγαινουμε μαζι!


  15. #15
    Εχω και αλλα δυο τετοια παραπλησια σκηνικα: το ενα ειναι οτι η ιδια στο γυρισμο δεν ξανα σηκωθηκε απο το καθισμα αλλα σηκωνε τα ποδια της μπροστα μου τα ανοιγε τερμα αριστερα και δεξια.

    File eprepe na tin valeis na katsei mprosta sou me mouri tote kai na ti voithages na ksepiastei

Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Σκουτερ,παπακια απο σουπερ μαρκετ.Τι γνωμη έχετε
    από kounoupis στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 26
    Τελευταίο μήνυμα: 26/03/2010, 21:37
  2. Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 16/03/2007, 20:15
  3. Έξω οι ηλίθιοι του ποδοσφαίρου απο το Basket...
    από Gandalf dr685sm στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο μήνυμα: 30/10/2006, 16:55
  4. Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο μήνυμα: 27/03/2005, 07:33

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF