Σελίδα 15 από 37 ΠρώτοΠρώτο ... 5101112131415161718192025 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 211 έως 225 από 552

Θέμα: Capo Da Roca;;;Nooοο Problem!!

  1. #211
    Ο κόσμος είχε αυξηθεί και περίμεναν το πούλμαν με την ομάδα και το κύπελλο να περάσει


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	201.jpg 
Προβολές:	662 
Μέγεθος:	92,9 KB 
ID:	213784
    Me gusta la moto, me gustas tu....

  2. #212
    Το πούλμαν με την ομάδα


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	203.jpg 
Προβολές:	661 
Μέγεθος:	93,0 KB 
ID:	213785
    Me gusta la moto, me gustas tu....

  3. #213
    Χαρές και πανηγύρια


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	204.jpg 
Προβολές:	659 
Μέγεθος:	94,2 KB 
ID:	213786
    Me gusta la moto, me gustas tu....

  4. #214
    Κοσμοσυρροή


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	205.jpg 
Προβολές:	661 
Μέγεθος:	97,1 KB 
ID:	213787
    Me gusta la moto, me gustas tu....

  5. #215
    - Βουνε από εκεί θα περάσει το πούλμαν??


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	206.jpg 
Προβολές:	662 
Μέγεθος:	99,7 KB 
ID:	213788
    Me gusta la moto, me gustas tu....

  6. #216
    Εσύ φίλε, πρέπει να χάρηκες πολύ... Αν και αυτά που είδα όταν είχαμε πάρει εμείς το Ευρωπαϊκό, εδώ δεν τα είχε.. Σε φαντασία και ευρηματικότητα είμαστε καλύτεροι


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	207.jpg 
Προβολές:	658 
Μέγεθος:	85,4 KB 
ID:	213789
    Me gusta la moto, me gustas tu....

  7. #217
    Αφού πέρασε το πούλμαν, αποφασίσαμε να φύγουμε και να μην περιμένουμε το δεύτερο πέρασμα με το ανοιχτό λεωφορείο. Ο λόγος ότι με τόσο κόσμο στο δρόμο, θα αργούσαμε να γυρίσουμε στο ξενοδοχείο και τα αυριανά χιλιόμετρα ήταν πολλά.
    Ψωνίσαμε από ένα από ένα μίνι μάρκετ που το είχε ένας Κινέζος και πήγαμε στα δωμάτια. Ο Μαικ ένιωθε μια αδιαθεσία αλλά του είπα με έναν καλό ύπνο, θα λυθεί το πρόβλημα. Με άκουσε και ξεράθηκε….
    Αφού φάγαμε τα made home σαντουιτσάκια μας και ήπιαμε τις μπυρίτσες μας, μάζεψα την μπουγάδα μου και σάπισα στον ύπνο. Η Μαδρίτη δεν με ενθουσίασε μπορώ να πω σαν πόλη, βεβαία ίσως είχα σαν μέτρο σύγκρισης την Βαρκελώνη. Βεβαία, γούστα είναι αυτά…Το σκηνικό όμως με το παγκόσμιο θα το θυμάμαι για πάντα, ήταν μια υπεροχή σύμπτωση. Αυτό που λατρεύω όταν ταξιδεύω, είναι να γίνομαι ένα με τους ντόπιους και την καθημερινότητα τους.

    Ύπνος λοιπόν.... Αύριο το μενού έχει Λισαβόνα..γιεεααα
    :ZZZ: :ZZZ: :ZZZ: :ZZZ: :ZZZ: :ZZZ: :ZZZ: :ZZZ: :ZZZ:

    Οι ιμάντες χρησιμεύουν παντού...


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	208.jpg 
Προβολές:	657 
Μέγεθος:	91,7 KB 
ID:	213790
    Me gusta la moto, me gustas tu....

  8. #218
    Τρίτη 13 Ιουλίου 2010

    Το ξυπνητήρι χτύπησε στις 7 και σηκώθηκα όσο κουρασμένος ήμουν όταν ξάπλωσα. Πήγαμε και φέραμε της μηχανές και ξεκινήσαμε το φόρτωμα. Τα χιλιόμετρα μέχρι τον προορισμό που έδειχνε το Garmin ήταν 660 και έτσι στις 8:30 ήμασταν στον περιφερειακό της πρωινής Μαδρίτης. Πλέον δεν έβλεπες σημάδια ότι αυτή η χώρα είχε πάρει το Μουντιάλ (Σημαιάκια κτλπ). Το πρωινό είχαμε αποφασίσει να το πάρουμε καθ οδόν, σε κάποιο βενζινάδικο ώστε να κάνουμε κάποια πρωινά χιλιόμετρα λόγο ζέστης. Οι θερμοκρασίες οι πρωινές ήταν περίπου 22 με 23 βαθμούς.

    Έτοιμοι για Πορτογαλία baby



    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	210.jpg 
Προβολές:	550 
Μέγεθος:	96,0 KB 
ID:	214069
    Me gusta la moto, me gustas tu....

  9. #219
    Ναι, χαίρομαι με τα αυτοκόλλητα...


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	211.jpg 
Προβολές:	552 
Μέγεθος:	88,2 KB 
ID:	214070
    Me gusta la moto, me gustas tu....

  10. #220
    Πρωινό βασιλικό κάπου έξω από την Μαδρίτη


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	212.jpg 
Προβολές:	548 
Μέγεθος:	84,0 KB 
ID:	214071
    Me gusta la moto, me gustas tu....

  11. #221
    Έβαλα Παπακωνσταντινου στο mp3 και απολάμβανα τις Ευρωπαϊκές ευθείες μου στο μέγιστο. Ένιωθα ελεύθερος αυτές τις στιγμές, όσο σπάνια. Τα χιλιόμετρα έφευγαν πολύ εύκολα, θες η ποιο χαμηλή θερμοκρασία από την περασμένη φορά, θες η δύναμη της συνήθειας, δεν ξέρω. Σε κάποια φάση συνειδητοποίησα ότι το απόγευμα θα έβλεπα τον Ατλαντικό. Τον έχω ξαναδεί βεβαία, και έχω πετάξει από πάνω του, άλλα ήταν κάτι διαφορετικό αυτή την φορά.

    Ήταν η προσωπική μου κατάκτηση, καβάλα στο μηχανάκι μου. Κάπου εκεί βυθισμένος στις σκέψεις μου έκανε νόημα ο Μάικ με το Τουονο… Ήταν η ώρα για ανεφοδιασμό, πως περάσαν τόσο γρήγορα τα 150κμ..
    Me gusta la moto, me gustas tu....

  12. #222
    Στην λεωφόρο σε ζητώ και στην Βικτόρια, και από το στέκι μας περνάω το παλιό. Ξέρεις καλά, πως ποια δεν έχω περιθώρια, ξέρω καλά πως θα σαλτάααρω αν δεν σε βρω...


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	213.jpg 
Προβολές:	548 
Μέγεθος:	97,7 KB 
ID:	214074
    Me gusta la moto, me gustas tu....

  13. #223
    Κάπου εκεί στο βάθος είναι η μυρωδιά η θαλασσινή, που τόσο μου έχει λείψει...


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	214.jpg 
Προβολές:	544 
Μέγεθος:	94,2 KB 
ID:	214076
    Me gusta la moto, me gustas tu....

  14. #224
    Μακάρι να είχα τον χρόνο να έμπαινα σε κάθε χωρίο που συναντούσαμε και να έπινα καφεδάκι στα καφενεία τους και να περπάταγα τα στενά τους. Να μύριζα τις τοπικές μυρωδιές από τις κατσαρόλες που έβραζαν και όλα αυτά που συνθέτουν μια μικροκοινωνια. Αλλά το αφήνω για μια άλλη φορά.

    Τώρα ξέρω τι θέλω και πάω προς τα εκεί. Κάποια στιγμή που δεν θα ξέρω τι θέλω και που να πάω, θα φύγω ετσι απλά, χωρίς σχεδία, πάνω σε δυο ρόδες και με την καλύτερη παρέα.

    Όποιο λόφο συναντούσαμε στην διαδρομη, δέσποσε ένα παλιό φρούριο.. Πόσο όμορφα θα είναι εκεί άραγε...


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	215.jpg 
Προβολές:	537 
Μέγεθος:	99,0 KB 
ID:	214082
    Me gusta la moto, me gustas tu....

  15. #225
    Να αναφέρω ότι η φωτογραφίες που βλέπετε είναι από Πορτογαλια.. Ευαισθητοποιημένη και αυτη σε θέματα πράσινης ενεργείας. Αν και η λέξη ευαισθητοποίηση είναι μια μεγάλη κουβέντα για το θέμα αυτό…


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	216.jpg 
Προβολές:	539 
Μέγεθος:	97,2 KB 
ID:	214085
    Me gusta la moto, me gustas tu....

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF