Σελίδα 7 από 7 ΠρώτοΠρώτο ... 234567
Προβολή αποτελεσμάτων 91 έως 97 από 97

Θέμα: Σταθερη τηλεφωνια...

  1. #91

  2. #92
    Έτσι τα φτιάχνουν τώρα Το avatar του/της 7Tolis
    Εγγραφή
    26/06/2014
    Μηνύματα
    3.863
    Ανασκαφή.
    38.5 ευρώ στον οτε το μήνα.Η γραμμή ειναι καλή,στα 28 παίζει απο τα ονομαστικά 30 mbps
    Σκέφτομαι για wind οπου το κόστος θα είναι 24 ευρώ το μήνα.Vdsl λέει διαθέσιμο στη περιοχή μου στα 50 (και 25 να πιάσει μια χαρά θα είναι)
    Εχει γυρίσει κανείς απο οτε σε wind?Εντυπώσεις;
    Τώρα παίρνω γραμμή απο καμπίνα απέναντι απο το σπίτι μου.Με τους εναλλακτικούς παίζει να πάρω απο αστικό κέντρο ή απο καμπίνα άραγε;
    Φίου φίου φι φι φίου

  3. #93
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από 7Tolis Προβολή μηνύματος
    Ανασκαφή.
    38.5 ευρώ στον οτε το μήνα.Η γραμμή ειναι καλή,στα 28 παίζει απο τα ονομαστικά 30 mbps
    Σκέφτομαι για wind οπου το κόστος θα είναι 24 ευρώ το μήνα.Vdsl λέει διαθέσιμο στη περιοχή μου στα 50 (και 25 να πιάσει μια χαρά θα είναι)
    Εχει γυρίσει κανείς απο οτε σε wind?Εντυπώσεις;
    Τώρα παίρνω γραμμή απο καμπίνα απέναντι απο το σπίτι μου.Με τους εναλλακτικούς παίζει να πάρω απο αστικό κέντρο ή απο καμπίνα άραγε;
    Πριν κανά χρόνο προσπάθησα να κάνω αλλαγή από κοσμοτέ σε βονταφόν, κατόπιν διαφημίσεως φθηνής τιμής και υποστήριξης vdsl. Στην πράξη, δεν έπιασε την επιθυμητή ταχύτητα και η δικαιολογία της εταιρίας ήταν ότι η καμπίνα βρισκόταν μακριά, αλλά αυτό δεν μπορούσαν να το ελέγξουν πριν γίνει η σύνδεση. Τελικά το όνειρο διήρκησε μόνο μιά μέρα και ξανά αλλάγή σε κοσμοτέ. Προσπάθησε λοιπόν να σε διαβεβαιώσουν ότι θα έχεις την επιθυμητή ταχύτητα πριν κάνεις την αλλαγή.
    Υ.Γ. Ξανάπιασες το γκασμά βλέπω...

  4. #94
    Left peg scraping. Το avatar του/της zannisvel
    Εγγραφή
    24/05/2013
    Μηνύματα
    2.041
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από 7Tolis Προβολή μηνύματος
    Ανασκαφή.
    38.5 ευρώ στον οτε το μήνα.Η γραμμή ειναι καλή,στα 28 παίζει απο τα ονομαστικά 30 mbps
    Σκέφτομαι για wind οπου το κόστος θα είναι 24 ευρώ το μήνα.Vdsl λέει διαθέσιμο στη περιοχή μου στα 50 (και 25 να πιάσει μια χαρά θα είναι)
    Εχει γυρίσει κανείς απο οτε σε wind?Εντυπώσεις;
    Τώρα παίρνω γραμμή απο καμπίνα απέναντι απο το σπίτι μου.Με τους εναλλακτικούς παίζει να πάρω απο αστικό κέντρο ή απο καμπίνα άραγε;
    Τολη καλημερα,
    Εχω VDSL με τη Wind εδω και κανα 6μηνο. Δεν έχω κανένα προβλημα με τη σύνδεση και είμαι γύρω στα 27 down και 5 up. Βεβαια απο περιοχη σε περιοχη και απο σπιτι σε σπιτι ποτε δε ξερεις. Το σιγουρο ειναι οτι μπορεις να τους δοκιμασεις και αν δεν εισαι ικανοποιημενος με το που κανεις αποσβεση τα τελη συνδεσης και φορητοτητας ξανα-αλλαζεις.

  5. #95
    Έτσι τα φτιάχνουν τώρα Το avatar του/της 7Tolis
    Εγγραφή
    26/06/2014
    Μηνύματα
    3.863
    Τελικά ακόμη στη σκέψη ειμαι μιας και σε λίγες ημέρες λήγει το συμβόλαιο στον οτε.Η απορία η ίδια.Ποιότητα της wind σε vdsl?Με διαβεβαίωσαν πως απο καμπίνα θα παιρνω και όχι απο αστικό κέντρο.Στη βόντα δεν με σύμφερε η τιμή οπότε κλίνω προς τη wind.
    Φίου φίου φι φι φίου

  6. #96
    Comandante Bananas Το avatar του/της christoi
    Εγγραφή
    06/08/2012
    Μηνύματα
    85
    Κοίταξε και τις εναλλακτικές (HCN, Inalan) αν είσαι μέσα στην εμβέλειά τους. Βέβαια, αυτό μάλλον είναι off topic, γιατί οι συγκεκριμένες είναι Internet (και voip τηλεφωνία).

  7. #97
    Έτσι τα φτιάχνουν τώρα Το avatar του/της 7Tolis
    Εγγραφή
    26/06/2014
    Μηνύματα
    3.863
    Πολύ καλές προτάσεις,ομολογώ δε τις γνώριζα αυτές.Ειμαι εκτός εμβέλειας όμως.Πήρα μια ωραία προσφορά απο wind το πρωι και μάλλον θα αιτηθώ εκεί και
    Φίου φίου φι φι φίου

Σελίδα 7 από 7 ΠρώτοΠρώτο ... 234567

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF