Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 2 από 2

Θέμα: 10/10 Τrack Day Μεγαρα

  1. #1

    10/10 Τrack Day Μεγαρα

    θα ειναι κανεις αυριο ? αν ναι οποιος θελει και δει ενα Tdm900 Πορτοκαλι με χρυσα USD ας σφυριξει...οχι κλεφτικα!!!

    θα χαρω να τα πουμε!

  2. #2
    λοιποοοον....ωραια ηταν και αφου δεν ειχαμε παρατραγουδα τοτε ηταν πετυχημενη η εκπαιδευση. Λεω εκπαιδευση γιατι ετσι το βλεπω. Μαθαινω την μηχανη μου. Τεσπα χαρημα Θυμιο με τον Τιγρη που τα ειπαμε απλα εχω μερικες παρατηρησεις.

    1. Τα κριτηρια με τα οποια ξεχωριζουν τους αναβατες σε γκρουπ. Ημουν στους ενδιαμεσους αλλα υπηρχαν οδηγοι με πολυ δυνατορερα μηχανακια κ πολυ λιγοτερες ικανοτητες με αποτελεσμα να τους περναω μεν απο εξωτερικη αλλα στις ευθειες να με περνανε φυσιολογικα για το γαμωτο κ μετα παλι κλεισιμο. Μαγκες για να στριβετε πατε εκει. Στην ευθεια παει κ η γιαγια μου.

    2. Γενικα η ανοχη σε οδηγους απο τους κριτες κ πλοηγους. Αν γραφει εδω το παιδι με το μπλε Cbr με τα πολυστερικα απλα να του πω οτι το να περασεις ενα Τdm λαθος απο την εσωτερικη δεν ειναι επιτυχια. Ειναι μαλακια γιατι χωθηκες στη γραμμη που ηταν σωστη μονο κ μονο για να το παιξεις εξυπνος η για να μην χαλασει ο χρονος σου. Γρηγορος εισαι ναι...αλλα να πας στο γκρουπ των γρηγορων να το κανεις αυτο να σε καμαρωσω κ εγω.

    Προσοχη παιδια. Για διασκεδαση παμε κ οχι για αγωνα. Βεβαια η διοργανωση ηταν καλη στο τεχνικο κομματι αφου ο Μπουκης ηταν αψογος στην εξυπηρετηση κ ευγενεστατος. Καποια στιγμη ομως ειναι καλυτερα να σκεφτει κ ο Ζαφειροπουλος οτι ειναι καλυτερα να χασει 60 στερωντας εναν καγκουρα την εισοδο παρα να γινει κανενα χαζο εξαιτιας του.

    Ας ειμαστε καλα να παμε κ στα επομενα!

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF