Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 6 από 6

Θέμα: ζελατινα κρανους

  1. #1
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    31/01/2010
    Μηνύματα
    133

    ζελατινα κρανους

    σκεφτομαι να παρω ζελατινα ιριδιου για το κρανος μου shoei xr 1000
    θελω να σας ρωτησω
    1ον το βραδυ θα εχω προβλημα στην οραση δηλαδη με την smoke εχω αλλα η ιριδιου υποτηθετε πως σκουρενει στο φως και ανοιγει στο σκοταδι ισχυει κατι τετοιο?
    2ον αν καλυφθω απο το πρωτο θα ηθελα και κανενα φθηνο μαγαζι να την παρω-παραγγειλω
    ευχαριστω εκ των προτερων
    γιωργος
    υ.γ το αντι fog ζελατινακι μπορω να το μεταφερω απο την μια ζελατινα στην αλλη η θα εχω προβλημα

  2. #2
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    31/01/2010
    Μηνύματα
    133

  3. #3
    Προφανως αν η παλια σου ειναι ιδια μαρκα θα κανει...εγω εχω το 1100 και κανει μια χαρα της μαμας το πινλοκ. και οι 2 βεβαια ειναι της shoei.

  4. #4
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    31/01/2010
    Μηνύματα
    133
    Αρχικά δημιουργήθηκε από borbos
    Προφανως αν η παλια σου ειναι ιδια μαρκα θα κανει...εγω εχω το 1100 και κανει μια χαρα της μαμας το πινλοκ. και οι 2 βεβαια ειναι της shoei.
    επιτελους
    φιλε ευχαριστω για το ενδιαφερον αλλα το προβλημα ειναι οχι αν τεργιαζει αλλα αν το να την ξεκολησω απο την μια ζελατινα και την βαλω στην αλλη θα εχει καλη εφαρμογη (κολλησει χωρις κενα) το λεω γιατι μια φορα στο προηγουμενο κρανακι μου που το ειχα βγαλει για να καθαρισω την ζελατινα οταν το ξαναεφαρμοσα ειχε κενο μπροστα με αποτελεσμα να μην βλεπω τιποτα

  5. #5
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    31/01/2010
    Μηνύματα
    133
    Αρχικά δημιουργήθηκε από jou-jou
    επιτελους
    φιλε ευχαριστω για το ενδιαφερον αλλα το προβλημα ειναι οχι αν τεργιαζει αλλα αν το να την ξεκολησω απο την μια ζελατινα και την βαλω στην αλλη θα εχει καλη εφαρμογη (κολλησει χωρις κενα) το λεω γιατι μια φορα στο προηγουμενο κρανακι μου που το ειχα βγαλει για να καθαρισω την ζελατινα οταν το ξαναεφαρμοσα ειχε κενο μπροστα με αποτελεσμα να μην βλεπω τιποτα
    ακουω να την βγαλω η οχι γιατι θελει και καθαρισμα

  6. #6
    d.m.w.t.l. Το avatar του/της congate7
    Εγγραφή
    02/06/2012
    Μηνύματα
    877
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από jou-jou Προβολή μηνύματος
    1ον το βραδυ θα εχω προβλημα στην οραση δηλαδη με την smoke εχω αλλα η ιριδιου υποτηθετε πως σκουρενει στο φως και ανοιγει στο σκοταδι ισχυει κατι τέτοιο?
    Μπορεί να τοποθετηθεί κάποιος κάτοχος πάνω σε αυτό;
    Επίσης έχω και μία πιο συγκεκριμένη ερώτηση.
    Σε επαρχιακό δρόμο χωρίς φωτισμό στο 90% της διαδρομής υπάρχει περίπτωση να κουράσει τα μάτια ή να δημιουργήσει κάποιο άλλο πρόβλημα που να επηρεάσει την οδήγηση;
    O παππούλης


    Θα πάω σε ένα νησί, να ψαρεύω πρόκες.

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF