Σελίδα 4 από 6 ΠρώτοΠρώτο 123456 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 60 από 89

Θέμα: παμε για μαθημα?

  1. #46
    Αντάρτικο... Το avatar του/της Allst@rf
    Εγγραφή
    09/02/2009
    Μηνύματα
    3.307
    Αρχικά δημιουργήθηκε από vaska

    Φιλικά πάντα

    ξέχασες το "άντε γαμήσου"...


  2. #47
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    12/02/2010
    Μηνύματα
    18
    Mεγάλο ξεφτυλικι τα χρήματα που ζητάνε πάντως...βέβαια επιλογή του καθενός είναι αν θα τα δώσει ή όχι, αλλά έχω την ανάγκη να κράξω γιατί θέλω να πάω και δεν μπορώ.

  3. #48
    αν ολα πανε καλα θα ειμαι και γω εκει...να δω τι μπορω να μαθω πας και ξεκινησω να οδηγαω λιγο καλυτερα γιατι μου φαινεται οτι ειμαι στο ιδιο επιπεδο χρονια...
    The precious made me do it...

  4. #49
    Αντάρτικο... Το avatar του/της Allst@rf
    Εγγραφή
    09/02/2009
    Μηνύματα
    3.307
    Αρχικά δημιουργήθηκε από HxC
    Mεγάλο ξεφτυλικι τα χρήματα που ζητάνε πάντως...βέβαια επιλογή του καθενός είναι αν θα τα δώσει ή όχι, αλλά έχω την ανάγκη να κράξω γιατί θέλω να πάω και δεν μπορώ.
    έχει συζητηθεί το θέμα ,πολλάκις εδώ μέσα...

    Παντος για μενα είσαι λάθος αν έχεις διαθέσει τα χρήματα σου για αφτερμάρκετ εξάτμιση και δεν θες να τα δώσεις για να μάθεις πράγματα που θα σου φανούν χρήσιμα και άμεσα αξιοποιήσιμα κατευθείαν με το που θα τελειώσει η μέρα σου στα μέγαρα...


  5. #50
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    12/02/2010
    Μηνύματα
    18
    Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου και αν είχα τα χρήματα πιθανότατα θα το έκανα.Απο την άλλη δεν αναιρεί αυτό που έγραψα πριν.
    Νομίζω ότι στους καιρούς που ζούμε είναι εριστικό να ζητάς αυτό το ποσό.

    Τέλος πάντων, αφού έχει συζητηθεί πολλάκις ας μην ανακυκλώνουμε τις ίδιες συζητήσεις.

    Καλά να περάσετε όσοι πάτε και περιμένουμε φωτός.

  6. #51
    μια απορια παιδια...εχω cbf 1000 με ελατηρια μπροστα και αμορτισερ πισω hyperpro...το αμορτισερ πισω ειναι ρυθμισμενο (με το αναλογο ελατηριο)για οδηγηση δικαβαλος(αφου ολο εκδρομες με τη γυναικα παω)οποτε θα ειναι καπως σκληρο για το μονοκαβαλο μεθαυριο στο css...

    πρεπει να με προβληματισει αυτο...η μια χαρα θα ειναι ολα...???η μαλακια ειναι οτι για να χαλαρωσω τη προφορτιση πρεπει να βγει απο τη μοτο και δεν ξερω αν θα εχω χρονο αυριο να το κανω...οποιαδηποτε απαντηση δεκτη....

    μη πληρωσουμε 300 ευρα και δεν το φχαριστιθουμε κιολας και φαμε και καμια σαβουρδα...:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    The precious made me do it...

  7. #52
    Αντάρτικο... Το avatar του/της Allst@rf
    Εγγραφή
    09/02/2009
    Μηνύματα
    3.307
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Drake21
    μια απορια παιδια...εχω cbf 1000 με ελατηρια μπροστα και αμορτισερ πισω hyperpro...το αμορτισερ πισω ειναι ρυθμισμενο (με το αναλογο ελατηριο)για οδηγηση δικαβαλος(αφου ολο εκδρομες με τη γυναικα παω)οποτε θα ειναι καπως σκληρο για το μονοκαβαλο μεθαυριο στο css...

    πρεπει να με προβληματισει αυτο...η μια χαρα θα ειναι ολα...???η μαλακια ειναι οτι για να χαλαρωσω τη προφορτιση πρεπει να βγει απο τη μοτο και δεν ξερω αν θα εχω χρονο αυριο να το κανω...οποιαδηποτε απαντηση δεκτη....

    μη πληρωσουμε 300 ευρα και δεν το φχαριστιθουμε κιολας και φαμε και καμια σαβουρδα...:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    αν μέχρι το σάββατο το βράδυ που θα την πέσεις δεν πάρεις κάποια απάντηση που να σε καλύπτει,να εκφράσεις την απορία σου στον τεχνικό έλεγχος την κυριακή το πρωί που θα περάσουμε...

  8. #53
    Θα ήθελα να κάνω δυο ερωήσεις για να μην ανοίξω άλλο θέμα.

    -Αν η μηχανή κριθεί ακατάλληλη στον τεχνικό έλεγχο και δεν επιτραπεί η συμμετοχή, τα χρήματα τα πέρνεις πίσω?

    -Αν έχεις κάνει το level1 μπορείς να πας κατευθείαν στο level3 χωρίς το 2?
    joy ride, (ˈdʒɔɪˌraɪd), noun: a ride with no particular goal, just for the pleasure of it.

  9. #54
    μακαρι να μου απαντησει καποιος μονο γιατι στον τεχνικο ελενχο(που δεν νομιζω να ασχολουνται με κατι τετοιο)μαλλον θα ειναι αργα...
    The precious made me do it...

  10. #55
    Στρογγυλοφάναρος Το avatar του/της sapila racing
    Moderator
    Εγγραφή
    26/07/2005
    Μηνύματα
    18.171
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Joyrider
    Θα ήθελα να κάνω δυο ερωήσεις για να μην ανοίξω άλλο θέμα.

    -Αν η μηχανή κριθεί ακατάλληλη στον τεχνικό έλεγχο και δεν επιτραπεί η συμμετοχή, τα χρήματα τα πέρνεις πίσω?

    -Αν έχεις κάνει το level1 μπορείς να πας κατευθείαν στο level3 χωρίς το 2?
    Oχι και οχι. Το 2 ειναι και το πιο σημαντικό να ξέρεις..

    @Drake21 δεν νομίζω να εχεις κανένα πρόβλημα.
    sapila racing team

    bimota SB6 1995

    Hornet 900 2005
    Yamaha SR500 1981
    BMW R75/6 1975
    BMW R26 1957

  11. #56
    Αρχικά δημιουργήθηκε από sapila racing
    Oχι και οχι. Το 2 ειναι και το πιο σημαντικό να ξέρεις..
    Σοβαρά δεν παίρνεις τα λεφτά πίσω??

    Για να το λες κάτι ξέρεις αλλά έχω κάποιους ενδοιασμούς για το πόσο διδάξιμο μπορεί να είναι αυτό που περιλαμβάνει.

    Ευχαριστώ πάντως.
    joy ride, (ˈdʒɔɪˌraɪd), noun: a ride with no particular goal, just for the pleasure of it.

  12. #57
    sapila racing σε ευχαριστω πολυ για την συμβουλη σου αλλα θα ηθελα να ησουν λιγο πιο κατατοπιστικος....

    και για να γινω και εγω το δυναμικο sag με εμενα πανω αντι για 40 χιλιοστα που θα επρεπε να ειναι με την τωρα ρυθμιση εχω μετρησει νομιζω 30-33mm,κατι τετοιο(για να ερχεται στο 50-55 με την γυναικα και τα μπαγκαζια αν υπαρχουν και να συμβαδιζει με το μπροστα...)...

    το μπροστα sag με εμενα μονο πανω ειναι ακριβως (σχεδον)εκει που πρεπει....39mm....


    και παλι thanks για το ενδιαφερον...

    αν βεβαια κατα την διαρκεια του μαθηματος δεν πηγαινουμε ταπα ταπα(δεν εχω και κανενα ss μηχανακι)και δεν εχει και τιποτα τρελες λακουβεισον η πιστα και ειναι σαν δρομος αλπικος(αναφερω αυτο γιατι εκει εχω παει πολλες φορες και το εχω σαν σημειο αναφορας)μια χαρα θα ειναι...

    αλλα εχω ακουσει πως εχει καποια αρκετα καλα σαμαρακια η παγκοσμιου φημης πιστα των μεγαρων....
    The precious made me do it...

  13. #58
    Στρογγυλοφάναρος Το avatar του/της sapila racing
    Moderator
    Εγγραφή
    26/07/2005
    Μηνύματα
    18.171
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Joyrider
    Σοβαρά δεν παίρνεις τα λεφτά πίσω??

    Για να το λες κάτι ξέρεις αλλά έχω κάποιους ενδοιασμούς για το πόσο διδάξιμο μπορεί να είναι αυτό που περιλαμβάνει.

    Ευχαριστώ πάντως.
    Απ οτι θυμάμαι δεν τα παίρνεις πίσω. Μια φορά ενας φίλος είχε πρόβλημα στον έλεγχο αλλά τελικά φτιάχτηκε και μπήκε κανονικά στο μάθημα.
    Αν το δείς απο την πλευρά τους εχουν δίκιο, το κόστος του μαθήματος είναι υπολογισμένο για συγκεκριμένο αριθμό ατόμων ωστε να βγαλουν το κέρδος τους και να πληρωθούν οι άνθρωποι και η πίστα.

    Οταν λέμε τεχνικό ελεγχο εννούμε να μην εχει τζόγους και να μην να μην κολάνε τα ρουλεμαν λαιμού, να μην κολλάει το γκάζι, να μην κρέμεται η αλυσίδα και να εχουν πελμα τα λάστιχα.
    Λογικά πράγματα δηλαδή.
    sapila racing team

    bimota SB6 1995

    Hornet 900 2005
    Yamaha SR500 1981
    BMW R75/6 1975
    BMW R26 1957

  14. #59
    Στρογγυλοφάναρος Το avatar του/της sapila racing
    Moderator
    Εγγραφή
    26/07/2005
    Μηνύματα
    18.171
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Drake21
    αν βεβαια κατα την διαρκεια του μαθηματος δεν πηγαινουμε ταπα ταπα(δεν εχω και κανενα ss μηχανακι)και δεν εχει και τιποτα τρελες λακουβεισον η πιστα και ειναι σαν δρομος αλπικος(αναφερω αυτο γιατι εκει εχω παει πολλες φορες και το εχω σαν σημειο αναφορας)μια χαρα θα ειναι...

    αλλα εχω ακουσει πως εχει καποια αρκετα καλα σαμαρακια η παγκοσμιου φημης πιστα των μεγαρων....
    Στο Level1 δεν πας τάπα, αλλος είναι ο σκοπός. Οταν πας θα καταλάβεις. Πρόβλημα δε θα έχεις πάντως, χαλάρωσε και πήγαινε να το ευχαριστηθείς.
    sapila racing team

    bimota SB6 1995

    Hornet 900 2005
    Yamaha SR500 1981
    BMW R75/6 1975
    BMW R26 1957

  15. #60
    απλο μελος Το avatar του/της granazi
    Εγγραφή
    31/12/2009
    Μηνύματα
    1.261
    κατα τις 13:00 θα εισαστε εκει? για καφε παιζει να περασω? τι ωρα βαραει το κουδουνι διαλειμα?
    επιτρεπεται να πεφτεις επιβαλεται να σηκωνεσαι


Σελίδα 4 από 6 ΠρώτοΠρώτο 123456 ΤελευταίοΤελευταίο

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF