Σελίδα 5 από 12 ΠρώτοΠρώτο 12345678910 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 61 έως 75 από 175

Θέμα: Σκηνές

  1. #61
    Από Άλλο Πλανήτη.... Το avatar του/της Vasilis_Strom
    Εγγραφή
    27/01/2006
    Μηνύματα
    560
    Εναλλακτικά της MSR δες και αυτήν

    http://www.ferrino.it/en/homepage/pr.../chaos_2_ss11_

    Πολύ καλή ποιότητα πολύ μικρός όγκος πολύ μικρο βάρος ίδια με την Hubba και στα μισά λεφτά.

    Και μιας και είμαστε σε σχετικό thread θα μπορούσε κάποιος από τους κατόχους προϊόντων 7Heaven να μου βρει κάποια στοιχεία επικοινωνίας της εταιρείας?

  2. #62
    αράζω άρα ζω Το avatar του/της LOUKILOUK
    Εγγραφή
    10/01/2009
    Μηνύματα
    1.690
    H εταιρία που τα φέρνει στην ελλάδα είναι η Resoul του ομίλου Δημητριάδη αν δεν κάνω λάθος. Παραπάνω στοιχεία δεν έχω αυτή την στιγμή. Σίγουρα πωλούνταν στον γνωστό "φαρμακοποιό" σε στοά της Αθήνας (όπως τον αναφέρει και ο φίλος μας Παναγιώτης).
    Ελπίζω να βοήθησα
    μη ζητας μονο χρονια απο τη ζωη,δωσε ζωη στα χρονια

  3. #63
    Από Άλλο Πλανήτη.... Το avatar του/της Vasilis_Strom
    Εγγραφή
    27/01/2006
    Μηνύματα
    560
    Αρχικά δημιουργήθηκε από LOUKILOUK
    H εταιρία που τα φέρνει στην ελλάδα είναι η Resoul του ομίλου Δημητριάδη αν δεν κάνω λάθος. Παραπάνω στοιχεία δεν έχω αυτή την στιγμή. Σίγουρα πωλούνταν στον γνωστό "φαρμακοποιό" σε στοά της Αθήνας (όπως τον αναφέρει και ο φίλος μας Παναγιώτης).
    Ελπίζω να βοήθησα

    Μέχρι αυτό το σημείο είχα φτάσει και εγώ, βασικά δεν ενδιαφέρομαι για αγορά, απλά μετά από μια επίσκεψη που είχα στον γνωστό φαρμακοποιό και την απίστευτη επιμονή του να προωθεί τα προϊόντα της 7Heaven μου έχει γίνει εμμονή να βρω την μαμά εταιρεία.....


  4. #64
    Ανήσυχο πνεύμα.... Το avatar του/της latris mixanis
    Εγγραφή
    29/03/2005
    Μηνύματα
    4.051
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Vasilis_Strom
    Μέχρι αυτό το σημείο είχα φτάσει και εγώ, βασικά δεν ενδιαφέρομαι για αγορά, απλά μετά από μια επίσκεψη που είχα στον γνωστό φαρμακοποιό και την απίστευτη επιμονή του να προωθεί τα προϊόντα της 7Heaven μου έχει γίνει εμμονή να βρω την μαμά εταιρεία.....

    Γιατί δεν επικοινωνείς με την μαμά εταιρεία της Ευρώπης ή της Αμερικής?

    Τρελοκοτσιδού..!!!!

  5. #65
    Από Άλλο Πλανήτη.... Το avatar του/της Vasilis_Strom
    Εγγραφή
    27/01/2006
    Μηνύματα
    560
    Αρχικά δημιουργήθηκε από latris mixanis
    Γιατί δεν επικοινωνείς με την μαμά εταιρεία της Ευρώπης ή της Αμερικής?
    Αυτά τα στοιχεία επικοινωνίας ψάχνω ρε Μου Τα έχεις?

  6. #66
    αράζω άρα ζω Το avatar του/της LOUKILOUK
    Εγγραφή
    10/01/2009
    Μηνύματα
    1.690
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Vasilis_Strom
    Μέχρι αυτό το σημείο είχα φτάσει και εγώ, βασικά δεν ενδιαφέρομαι για αγορά, απλά μετά από μια επίσκεψη που είχα στον γνωστό φαρμακοποιό και την απίστευτη επιμονή του να προωθεί τα προϊόντα της 7Heaven μου έχει γίνει εμμονή να βρω την μαμά εταιρεία.....

    Επικοινώνησες με αυτούς; η εταιρεία τους έχει πολλές μάρκες σχετικές αλλά και άσχετες... ίσως ένα τηλέφωνο να βοηθούσε...
    Πάντως ότι έχω πάρει (αλλά κυριώς κερδίσει σε κλήρωση... ) ήταν αρκετά ποιοτικό και προσεγμένο... Μια δευτερη σκέψη θα κρατήσω για την ποιότητα των ραφών της σκηνής η οποία μέχρι τώρα δείχνει οκ αλλά θα υποστεί σκληρά τεστ στη συνέχεια...
    μη ζητας μονο χρονια απο τη ζωη,δωσε ζωη στα χρονια

  7. #67
    όχι παλιός... Το avatar του/της PanVas
    Εγγραφή
    28/08/2006
    Μηνύματα
    2.395
    Ξεφεύγουμε, αλλά αυτό που θέλουμε να μάθουμε, είναι κατα πόσο η 7Heaven υπάρχει στην υπόλοιπη ανθρωπότητα, ή είναι Ελληνικό προϊόν και πιο συγκεκριμένα παραγωγή του φαρμακείου της στοάς..;

  8. #68
    αράζω άρα ζω Το avatar του/της LOUKILOUK
    Εγγραφή
    10/01/2009
    Μηνύματα
    1.690
    Αρχικά δημιουργήθηκε από PanVas
    Ξεφεύγουμε, αλλά αυτό που θέλουμε να μάθουμε, είναι κατα πόσο η 7Heaven υπάρχει στην υπόλοιπη ανθρωπότητα, ή είναι Ελληνικό προϊόν και πιο συγκεκριμένα παραγωγή του φαρμακείου της στοάς..;
    Από τον φαρμακοποιό όλα να τα περιμένεις αλλά αυτό το βλέπω χλωμό...οι λόγοι πολλοί και τώρα δεν θα γραψω σεντόνια... πάντως έχω σοβαρούς και ουσιαστικούς λόγους που το λέω και όχι απλά έμπνευση...
    Ακόμα και αν συνέβαινε κάτι τέτοιο η ποιότητα είναι υψηλού επιπέδου, εφάμιλη ευρωπαικών...αλλά δεν συμβαίνει...
    μη ζητας μονο χρονια απο τη ζωη,δωσε ζωη στα χρονια

  9. #69
    Εκδικητικό μέλος Το avatar του/της John Steed
    Εγγραφή
    05/03/2010
    Μηνύματα
    1.913
    Για να επαναφέρω και τη συζήτηση, να ρωτήσω κι εγώ, μιας και είμαι άσχετος από αυτά:

    Τί σκηνή θα χρειαστώ για να πηγαίνω διήμερα και τριήμερα με τη μηχανή σε καμία παραλία μετά της συζύγου?

    Εκτός από σκηνή και υπόστρωμα θα χρειαστώ και τίποτε άλλο?

    Η χρήση της θα είναι καθαρά καλοκαιρινή!
    "Qu ils mangent de la brioche"

  10. #70
    αράζω άρα ζω Το avatar του/της LOUKILOUK
    Εγγραφή
    10/01/2009
    Μηνύματα
    1.690
    Μια Τέρρα 3 ατόμων για σας και τα μπαγάζια σας θα είναι σούπερ. Οι Τέρρα είναι φτηνές, υπάρχουν και φτηνότερες, σε πρακτικερ, άλεξ πακ, κτλ θα βρεις ότι χρειαστείς για καλοκαιρινό κάμπινγκ... εκεί θα πάρεις και ιδέα για ότι άλλο χρειαστείς...υπνόσκο, μαξιλαράκια, φακό, παγούρι, ψάθα, αντικουνουπικό, και όρεξη να έχεις...
    μη ζητας μονο χρονια απο τη ζωη,δωσε ζωη στα χρονια

  11. #71
    Αρχικά δημιουργήθηκε από John Steed
    Για να επαναφέρω και τη συζήτηση, να ρωτήσω κι εγώ, μιας και είμαι άσχετος από αυτά:

    Τί σκηνή θα χρειαστώ για να πηγαίνω διήμερα και τριήμερα με τη μηχανή σε καμία παραλία μετά της συζύγου?

    Εκτός από σκηνή και υπόστρωμα θα χρειαστώ και τίποτε άλλο?

    Η χρήση της θα είναι καθαρά καλοκαιρινή!

    για κατι εύκολο στο στήσιμο (εχει αλλη χάρη με το που θα φτάσεις σε 1" να εισαι μεσα στην σκηνή) ελαφρύ και αρκετά "άνετο" κοιτα εδω

  12. #72
    Αυτη δεν κανει για μηχανη Χρηστο. Δες το σχημα της οταν ειναι συσκευασμένη
    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  13. #73
    Εκδικητικό μέλος Το avatar του/της John Steed
    Εγγραφή
    05/03/2010
    Μηνύματα
    1.913
    Κοίταξα λίγο τις Terra και κατέληξα σε αυτές:

    http://www.on-holidays.gr/full_produ...20Model%202011

    http://www.on-holidays.gr/full_produ...Apollo%20Green


    Πληρούν τα κριτήρια καλοκαιρινών διημέρων για 2 άτομα με τα μπαγκάζια τους μέσα?

    Ποιά είναι η διαφορά αυτών των δύο?
    "Qu ils mangent de la brioche"

  14. #74
    δρόμο να 'χουμε... Το avatar του/της npat
    Εγγραφή
    13/09/2006
    Μηνύματα
    3.150
    Να κάνω κι εγώ μια ερώτηση...

    Πριν από δυο χρόνια αγόρασα απ' την Ισπανία μια σκηνή Salewa Scout II. Μια χαρά σκηνούλα είναι, έχω μείνει απόλυτα ικανοποιημένος. Η μόνη μαλακία είναι ότι έχει πλαστικές μπανέλες (fiberglass και καλά) και μία απ' αυτές έφαγε λίγο τσαμπουκά πέρσι το καλοκαίρι. Δεν έχει σπάσει ακόμη, αλλά το βλέπω όπου να' ναι.

    Ξέρει κανείς αν και που θα μπορούσα να βρω ανταλλακτική? Κάπου είχε πάρει το αυτί μου ότι κάποιος φτιάχνει κάστομ αλουμινένιες μπανέλες στις διαστάσεις που θέλεις. Παίζει αυτό? Ξέρετε κάτι?

  15. #75
    δρόμο να 'χουμε... Το avatar του/της npat
    Εγγραφή
    13/09/2006
    Μηνύματα
    3.150
    Αρχικά δημιουργήθηκε από John Steed
    Κοίταξα λίγο τις Terra και κατέληξα σε αυτές:

    http://www.on-holidays.gr/full_produ...20Model%202011

    http://www.on-holidays.gr/full_produ...Apollo%20Green


    Πληρούν τα κριτήρια καλοκαιρινών διημέρων για 2 άτομα με τα μπαγκάζια τους μέσα?

    Ποιά είναι η διαφορά αυτών των δύο?
    Προφανώς και τις πληρούν! Αλίμονο!

    Διαφορές έχουν κατ' αρχή στις διαστάσεις.

Σελίδα 5 από 12 ΠρώτοΠρώτο 12345678910 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. αθανατες σκηνες!
    από iosif στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο μήνυμα: 31/05/2007, 21:11

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF