Σελίδα 4 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 54 από 54

Θέμα: Ένα υπέροχο ΣΚ (στο νοσοκομείο...)

  1. #46
    SUZUKI GSR 600 Το avatar του/της oulas
    Εγγραφή
    20/04/2005
    Μηνύματα
    899
    Αφου πλεον εισαι καλα ελπιζω γρηγορα να το ξεπερασεις, και να μπορεσεις να οδηγησεις κανα, χωρις φοβο, γιατι δυστηχως αυτο ειναι καταρα αν σου μεινει, δεν θα σε αφησει να χαρεις ποτε πια την καλη σου το ιδιο με πριν.

    Εγω δυστηχως εδω και 2 χρονια, που εγινα μπιλιες το scooter μου και εγω, και ενα αυτοκινητο, απο τοτε, ποτε δεν εχω ξαναοδηγισει χωρος φοβο, παντα με ανχγος, δυστηχως λιγες φορες ξεχνιεμαι, ειναι σκετη καταρα ρε παιδια!

    Δεν ξερω τι να κανω να το ξεπερασω.

    Αν δεν ειχα κρανος θα ειχα βεβαιο θανατο.

    Φορατε κρανος παιδια εστω και αν πατε στο περιπτερο.
    Και ποτε μην ανεβαζετε συνεπιβατη ξεκρανοτο!


    Φιλε ισως η διαδικασια με τις ασφαλιστικες και την διαλυμενη σου μηχανη θα σε ριξει λιγο απο κατω, αλλα υπομονη!

    Ποπο δεν μπορω να τα θυμαμαι καν

  2. #47
    Triumph Street Triple 675 Το avatar του/της Natassa
    Εγγραφή
    23/03/2004
    Μηνύματα
    9
    Περαστικά βρε Κωστή κ γρήγορη ανάρρωση σου εύχομαι...
    ..Να'ναι το τελευταίο τέτοιο περιστατικό...
    Ν.
    ...Carpe Diem...

  3. #48
    Να στε καλά και πάλι παιδιά! Το γόνατο αν και τουμπανιασμένο μπορεί να μη μπορώ να το κλείσω τελείως ακόμα αλλά το πατάω. Τα πλευρά είναι λίγο ενοχλητικά αλλά θα περάσουν που θα πάει. Όλα καλα

    Νέα από τη μηχανή τώρα...το Ηορνετάκι πάει για ανταλλάκτικά, έχει πάρει πλαίσιο (τόσο που φαίνεται και με το μάτι). Ίσως και να είναι καλύτερα αφού και να το έφτιαχνα δεν θα αισθανόμουν ασφαλής να το οδηγώ ούτε εγώ, ούτε κανείς άλλος. Τον Σεπτέμβρη θα το πούλαγα, έμμελε να φύγει άδικα όπως φαίνεται

    Τώρα το μόνο που εύχομαι είναι να τελειώνω με τα τυπικά (θα πάρει μερικούς μήνες μου είπαν...), την ασφάλεια κλπ και να δω και πόσα θα πάρω τελικά. Ο τύπος έκανε δήλωση ότι φταίει αλλά Αύγουστο ως γνωστόν λείπουν όλοι.

    Και ναι, ήδη ονειρεύομαι την επόμενη, τρεις μέρες κράτησαν οι ενδοιασμοί μου...

  4. #49
    Ο Καντίνας Το avatar του/της SGrouts
    Εγγραφή
    18/07/2005
    Μηνύματα
    10
    Αρχικά δημιουργήθηκε από StarSailor
    ...Τον Σεπτέμβρη θα το πούλαγα...

    Άντε πάμε για καινούργιο!


    SS να υποθέσω???


    Κουνιάδος του Μπάμπη του Ανεμιστήρα...

  5. #50
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    14/04/2005
    Μηνύματα
    142
    περαστικα φιλε μου.
    Παρομοιο περιστατικο ειχε ενα παλικαρι πριν κανα μηνα (+με συνοδηγο). Εγιναν και οι δυο ιπταμενοι. Ευτυχως ειναι καλα απο οσο ξερω. Ολη η ιστορια στο forum sto tdmhellas.

    Δυο πραγματα μονο:
    1. τελικα ειναι καλυτερα να σταματαμε οταν δεν ειμαστε 100% σιγουροι οτι περναμε με ασφαλεια.
    2. αρχιζω και διαβαζω προσεκτικα ολα τις διαφημισεις στα περιοδικα για τα εξτρα προστατευτικα που κυκλοφορουν οπως προστατευτικα αυχενα, στηθους (εβγαλε ενα χθες στο motogp ο hayden μεσα απο το μπουφαν), μπουφαν με αεροσακους κλπ Η τελευταια μου αγορα ηταν κροκοδειλος τον οποιο φοραω δυστυχως μονο σε ταξιδια και οχι μεσα στην πολη.


    Μακαρι να ειναι αυτο το τελευταιο που διαβαζουμε.

  6. #51
    Apolon όπως τα λες, αν φορούσα φόρμα μπορεί να μην είχα πάθει τίποτα στα γόνατα αλλά όταν πας βόλτα 5 λεπτών...το λάθος μου είναι ότι υπέθεσα ότι με είχε δει ο τύπος, έπρεπε να είχα πέσει στα φρένα μόλις τον είδα να στρίβει αριστερά και όχι να κλείσω απλά το γκάζι. Οι μαλακίες πληρώνονται όμως



    Θανάση απ ότι κατάλαβα περιμένεις το καλύτερο SS να έρθει στην αγκαλιά σου??!
    Καλορίζικο φίλε, είμαι σίγουρος ότι θα είσαι από αυτούς που θα το χαρούν όπως πρέπει!!


    Άντε πάμε για καινούργιο!


    SS να υποθέσω???

  7. #52
    Ο Καντίνας Το avatar του/της SGrouts
    Εγγραφή
    18/07/2005
    Μηνύματα
    10
    Αρχικά δημιουργήθηκε από StarSailor
    ...Καλορίζικο φίλε...




    Κάτσε να' ρθει (λίγες μέρες μείνανε...) γίνε και συ καινούργιος και θα συνεχίσουμε στας Σέρρας Κωνσταντίνε...

    Κουνιάδος του Μπάμπη του Ανεμιστήρα...

  8. #53
    ο trackαδόρος!!! Το avatar του/της Alx 84
    Εγγραφή
    09/03/2005
    Μηνύματα
    1.185
    Περαστικά σου. Πάντα κράνος(αν και είμαι υπέρ του ντυσίματος σαν κρεμύδι ακόμα και μέχρι το περίπτερο). Το θέμα είναι ότι είσαι καλά. Καλή ανάρρωση.

  9. #54
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    29/07/2005
    Μηνύματα
    19
    Περαστικά σου ρε παλικαρι...
    Μακρια απο αλους μας τετοια περιστατικα...
    Προσοχη στους φονιαδες βλαχους παιδια με τα αγροτικα και τα κωλοτρακτερ τους...

Σελίδα 4 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234

Παρόμοια θέματα

  1. Στο νοσοκομείο ο Σούμι!
    από STOYBI στο forum Νέα
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο μήνυμα: 12/02/2009, 10:59
  2. Απαντήσεις: 62
    Τελευταίο μήνυμα: 08/06/2007, 12:00
  3. Ο afrotwin ειναι στο νοσοκομειο !
    από tifoefs στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 175
    Τελευταίο μήνυμα: 13/07/2006, 14:59
  4. Στο νοσοκομείο..
    από motoforever στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 21/09/2005, 12:20
  5. Απαντήσεις: 26
    Τελευταίο μήνυμα: 08/08/2005, 18:42

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF