Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 6 από 6

Θέμα: Ktm 200 Exc 2009-2010

  1. #1
    Λαβωμένο μέλος Το avatar του/της Tigas
    Εγγραφή
    15/12/2004
    Μηνύματα
    4.814

    Ktm 200 Exc 2009-2010

    Είμαι υπο σκέψη να ξαναπάρω κάτι χωματερό αλλά η να πάρω κάτι πολύ παλιό που δεν ξέρω και τι θα μου βγεί(πχ DT200R) ή να δώσω το SH300 που έχω και να πάρω κάτι καινούργιο.

    Το θέμα είναι ότι θέλω να μετακινούμε όμως και στην πόλη η ερώτησης μου λοιπόν είναι το EXC μπορεί να χρησιμοποιηθεί σαν το WR που είχα ή είναι πολύ extreme για τέοια χρήση(δεν μιλάω πάντα για άνεση κτ κτλ)

    btw βγάζει πινακίδα κιόλας ή δεν βγάζει ???


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	200_exc_s.jpg 
Προβολές:	300 
Μέγεθος:	69,4 KB 
ID:	216142

  2. #2

    Re: Ktm 200 Exc 2009-2010

    Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR


    Το θέμα είναι ότι θέλω να μετακινούμε όμως και στην πόλη η ερώτησης μου λοιπόν είναι το EXC μπορεί να χρησιμοποιηθεί σαν το WR που είχα ή είναι πολύ extreme για τέοια χρήση(δεν μιλάω πάντα για άνεση κτ κτλ)

    btw βγάζει πινακίδα κιόλας ή δεν βγάζει ???
    Δε κάνει....

    Somewhere in my soul
    there’s always Rock ‘n’ Roll.
    Yeahhh..

  3. #3

    Re: Ktm 200 Exc 2009-2010

    Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
    Το θέμα είναι ότι θέλω να μετακινούμε όμως και στην πόλη η ερώτησης μου λοιπόν είναι το EXC μπορεί να χρησιμοποιηθεί σαν το WR που είχα ή είναι πολύ extreme για τέοια χρήση(δεν μιλάω πάντα για άνεση κτ κτλ)

    btw βγάζει πινακίδα κιόλας ή δεν βγάζει ???
    Σταύρο όλα τα εντουρο μηχανακια (βλεπε σειρά exc στην ΚΤΜ) πωλουνται με πινακιδα και προικα που καλυπτει τον ΚΟΚ.


    Στις πολιτικες μετακινησεις θα μπορεις να παρκαρεις σε ελεγχωμενα μερη; Δίοτη όλα τα καθαρα εντουρο μηχανακια εχουν μονο μια ψευδοκλειδαριά τιμονιού και τιποτε παραπανω απο θεμα ασφαλειας.

    Επίσης τι εννοεις μετακινησεις πολεως; ποσα χιλιομετρα και ποσο συχνα;

    Επίσης για ασφαλτινη χρηση παντα ενδεικνεται περισσοτερο ενα τετραχρονο παρα ενα διχρονο του οποιου οι φθορες εκτινασονται στα υψη.

    Επίσης γιατι 200αρι διχρονο; Στα κιλα σου (εικαζω παιζεις στη δικια μου κατηγορια) εισαι τουλαχιστον για 2.5αρι .

    Επίσης επειδη ξέρω πως σου αρεσουν και τα εκδρομικά χωματοχιλιομετρα ισως απο διχρονα να σου ταιριαζε ακομα περισσοτερο ενα 300αρι που δουλευει με περισσοτερη ροπη χαμηλά.

    Ακόμα πιο επίσης ρίξε μια ματιά στην γκαμα των ΒΕΤΑ RR 400-450-520 αν δεν το εχεις σκεφτει κιολας

    το 400 ειναι μηχανακι που διχρονιζει αισθητά, χαρίζει χρονους στις ειδικες και τρομερη αυτοπεποιθηση με την διαχειρησιμοτητα της δυναμης του.

    το 4.5 ειναι μηχανη που συνδιαζει δυναμη και εκρηκτικότητα που στηριζει την λειτουργια περισσοτερο στην ισχυς παρα στην ροπη του εξου και το μειωμενο μηχανοφρενο για 4,5αρι.

    και το 520 ειναι μηχαναρος που σκαρφαλωνει με πιστονιες παντού, εχει αρκουδόγκαζο, χρησιμοποιει την ροπή του για τα ρεπριζ , ταιριαζει στα κιλα μας και σαφως κανει πιο ανετα απο τα 2 μικροτερα αδερφακια του ασφαλτοδιαδρομες καθως και χωματοεκδρομικα χιλιομετρα.




  4. #4
    Λαβωμένο μέλος Το avatar του/της Tigas
    Εγγραφή
    15/12/2004
    Μηνύματα
    4.814

    Re: Re: Ktm 200 Exc 2009-2010

    Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
    Σταύρο όλα τα εντουρο μηχανακια (βλεπε σειρά exc στην ΚΤΜ) πωλουνται με πινακιδα και προικα που καλυπτει τον ΚΟΚ.


    Στις πολιτικες μετακινησεις θα μπορεις να παρκαρεις σε ελεγχωμενα μερη; Δίοτη όλα τα καθαρα εντουρο μηχανακια εχουν μονο μια ψευδοκλειδαριά τιμονιού και τιποτε παραπανω απο θεμα ασφαλειας.

    Επίσης τι εννοεις μετακινησεις πολεως; ποσα χιλιομετρα και ποσο συχνα;

    Επίσης για ασφαλτινη χρηση παντα ενδεικνεται περισσοτερο ενα τετραχρονο παρα ενα διχρονο του οποιου οι φθορες εκτινασονται στα υψη.

    Επίσης γιατι 200αρι διχρονο; Στα κιλα σου (εικαζω παιζεις στη δικια μου κατηγορια) εισαι τουλαχιστον για 2.5αρι .

    Επίσης επειδη ξέρω πως σου αρεσουν και τα εκδρομικά χωματοχιλιομετρα ισως απο διχρονα να σου ταιριαζε ακομα περισσοτερο ενα 300αρι που δουλευει με περισσοτερη ροπη χαμηλά.

    Ακόμα πιο επίσης ρίξε μια ματιά στην γκαμα των ΒΕΤΑ RR 400-450-520 αν δεν το εχεις σκεφτει κιολας

    το 400 ειναι μηχανακι που διχρονιζει αισθητά, χαρίζει χρονους στις ειδικες και τρομερη αυτοπεποιθηση με την διαχειρησιμοτητα της δυναμης του.

    το 4.5 ειναι μηχανη που συνδιαζει δυναμη και εκρηκτικότητα που στηριζει την λειτουργια περισσοτερο στην ισχυς παρα στην ροπη του εξου και το μειωμενο μηχανοφρενο για 4,5αρι.

    και το 520 ειναι μηχαναρος που σκαρφαλωνει με πιστονιες παντού, εχει αρκουδόγκαζο, χρησιμοποιει την ροπή του για τα ρεπριζ , ταιριαζει στα κιλα μας και σαφως κανει πιο ανετα απο τα 2 μικροτερα αδερφακια του ασφαλτοδιαδρομες καθως και χωματοεκδρομικα χιλιομετρα.



    ξεφεύγουμε πολύ στα χρήματα Σταύρο

  5. #5
    Βελτιωμένος Ύπνος...... Το avatar του/της maintenance
    Εγγραφή
    06/10/2004
    Μηνύματα
    1.504
    τι καθεστε μωρε και του δινετε σημασια?
    Ειπαμε, DR 250, DT200, XR 250, και εγω κανα 600 ον οφ που κανει τα παντα, να εκδρομουμε εις τα χωματα.

    Ασε ρε τα εχτριμ... πως θα το πας μετα απο αμνοφαγια μεχρι σκασμου?
    η επιβίωση του Ηλιθίου!

    www.icon-decoration.gr

  6. #6
    Λαβωμένο μέλος Το avatar του/της Tigas
    Εγγραφή
    15/12/2004
    Μηνύματα
    4.814
    Αρχικά δημιουργήθηκε από maintenance
    τι καθεστε μωρε και του δινετε σημασια?
    Ειπαμε, DR 250, DT200, XR 250, και εγω κανα 600 ον οφ που κανει τα παντα, να εκδρομουμε εις τα χωματα.

    Ασε ρε τα εχτριμ... πως θα το πας μετα απο αμνοφαγια μεχρι σκασμου?

Παρόμοια θέματα

  1. Απο Ktm 200 Exc σε Kdx 250 !!!!
    από jmst στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 59
    Τελευταίο μήνυμα: 03/03/2020, 19:20

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF