Σελίδα 2 από 7 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 96

Θέμα: agora fmx 650

  1. #16
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    09/06/2005
    Μηνύματα
    21
    ακομη δεν το εχω αλλα ειμαι κοντα

    να σου πω την αληθεια δεν εχω δει αλλο χρωμα στις ζαντες εκτος απο το μωβ το οποιο αν και φαινεται ψιλοασχετο χρωματικα, τελικα κολλαει......

    οσων αφορα το fmx οντως εχει τον κινητηρα του dominator το οποιο σημαινει: αξιοπιστια, χαμηλα εξοδα συντηρησης αλλα και οχι δυναμη εξαλλου μετα τις μεσαιες η ροπη πεφτει οποτε μιλαμε για μια φιλικη μηχανη και για μεσα στην πολη με την δυναμη στην περιοχη των χαμηλων και των μεσαιων...τωρα για εξατμισεις κλπ και γω το σκεφτομουν αν κατεληγα στο fmx αλλα διαβαζω για το κιτ που του ετοιμαζει η honda οπου θα του δινει 5-6 αλογα (αν θυμαμαι καλα)...

    αφου λες οτι το θες για μεσα στην πολη και γω θα σου προτεινα το drz το οποιο δεν πιστευω οτι θα σου αρνηθει καποια εξορμηση (εδω 2 χρονια τωρα με τα 114 κυβικα το παπι με εχει παει ''παντου'') αλλα με θυσιες στην ανεση, σκληρη και λεπτη σελα.....

  2. #17
    Ο Τρισμέγιστος Το avatar του/της Julius
    Super Moderator
    Εγγραφή
    13/05/2002
    Μηνύματα
    3.302
    Αρχικά δημιουργήθηκε από n1k3man
    Νομιζω το dr-z exei τις ιδιες διαδρομες αναρτησεων.. Σε τετοια περιπτωση για αλλαγη σε enduroζαντα χρειαζεται μονο αλλαγη λαδιων στις μπουκαλες
    Μπαααααα......

    το νεο DRZ 400 SM φοράει τελείως διαφορετικές αναρτήσεις (upside down με μικρότερη διαδρομή) απο την παλαιότερη (και τρεχουσα) enduro και on-off εκδώσεις DRZ400E & DRZ400S (συμβατικό)




    F**k Isaac Newton

    Διάβασε εδώ

  3. #18
    Ανήσυχο Μέλος...
    Εγγραφή
    10/01/2003
    Μηνύματα
    608
    μαλστα! ε σε τετοια περιπτωση πασο για τις τις εντουροζαντες..
    "Whatever you do, don't forget to RECYCLE! Ride your bike again & again!"

  4. #19
    Ο Τρισμέγιστος Το avatar του/της Julius
    Super Moderator
    Εγγραφή
    13/05/2002
    Μηνύματα
    3.302
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Newbas
    ακομη δεν το εχω αλλα ειμαι κοντα

    να σου πω την αληθεια δεν εχω δει αλλο χρωμα στις ζαντες εκτος απο το μωβ το οποιο αν και φαινεται ψιλοασχετο χρωματικα, τελικα κολλαει......



    !!!!!!!!!!!!!!


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	apriliastradablack.jpeg 
Προβολές:	399 
Μέγεθος:	59,6 KB 
ID:	20647
    F**k Isaac Newton

    Διάβασε εδώ

  5. #20
    πρωην μελος Το avatar του/της idi
    Εγγραφή
    13/08/2003
    Μηνύματα
    6.082
    ρε μαγκες ποσο εχει το DRZ400sm με το USD καινουριο? .... ειναι κοκλακι!!!

  6. #21
    Ο Τρισμέγιστος Το avatar του/της Julius
    Super Moderator
    Εγγραφή
    13/05/2002
    Μηνύματα
    3.302
    Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
    ρε μαγκες ποσο εχει το DRZ400sm με το USD καινουριο? .... ειναι κοκλακι!!!
    Η μαλακία που κάνει η μαμα suzuki τα τελευταία συναπτά έτη είναι να ΜΗΝ βάζει τον "Καθαρόαιμο" δυνατό και αλεξίσφαιρο κινητήρα του "Ε" (που δεν βγάζει πινακίδα), και στις άλλες εκδώσεις "S" και "SM" (-10 αλογα απο το Ε!!!)
    F**k Isaac Newton

    Διάβασε εδώ

  7. #22
    Ο Τρισμέγιστος Το avatar του/της Julius
    Super Moderator
    Εγγραφή
    13/05/2002
    Μηνύματα
    3.302
    DRZ 400 SM 2005


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	2005-drz400sm-1.jpeg 
Προβολές:	399 
Μέγεθος:	44,2 KB 
ID:	20650
    F**k Isaac Newton

    Διάβασε εδώ

  8. #23

  9. #24
    Ο Τρισμέγιστος Το avatar του/της Julius
    Super Moderator
    Εγγραφή
    13/05/2002
    Μηνύματα
    3.302
    Αρχικά δημιουργήθηκε από HotDog
    Για το Στράδα έχω γράψει ΕΔΩ

    A kai kati akoma......

    to Strada kai to XT660 forane kai ta dyo kinitira Minarelli apla, oxi to strada den foraei kinitira XT oute to XT foraei kinitira Strada

    to servirisma pou trome oti kai kala foraei kinitira XT einai #$#$#$#@ mia kai prospathoun na fane credits apo thn aksiopistia toy palioy kinitira XT (xoris na simenei oti o kinitiras tis minareli den einai eksisou aksiopistos)
    F**k Isaac Newton

    Διάβασε εδώ

  10. #25
    το FMX ειναι ενα τιμιο μηχανακι ,αλλα το θεωρω οτι δεν αξιζει τα λεφτα του , εχει πολλες αντιξουοτητες επανω και ποτε δεν καταλαβα με ποια λογικη το εβγαλε η HONDA .

    Το strada δεν το ξερω αλλα γιατι αποριπτεις το ΧΤ επιδει ειχες το παλιο ?

    ΤΟ παλιο ηταν ενα χαλι (επικεικος χαρακτηρισμος) το καινουριο ειναι μηχανη , με καλο στησιμο δυνατα φρενα ιδαιετερα η εκδοση Χ αρκετη δυναμη και καλο παιχνιδι στο δρομο.

    Μεταξυ FMX και ΧΤ θα επερνα XT και ας ειμαι Ηονδακιας.

    Μιλαω απο πρωσοπικη πειρα και μονο .

  11. #26
    H Xonδa εβγαλε εν ετη 2005, 650cc μηχανακι με 30 ιππους στο τροχο

    CONGRATULAZIONE!!!!!!


  12. #27
    Νομίζω ότι η Honda κάνει μάρκετινγκ με τακτική φθηνό μηχανάκι και αν θέλεις 10-15 άλογα παραπάνω σκάσε τα 500-800€.
    Εάν ξέρετε άλλο αποτυχημένο μοντέλο της Honda πείτε μου.
    Δεν είμαι Hondakias αλλα είναι μια εταιρεία που τίποτα στις κινήσεις της δεν είναι τυχαίο. Άλλο να βάζεις το χέρι σου στην τσέπη και να δίνεις 6000 χιλιάρικα και άλλο 8000 (ή και σε 78 δόσεις) στοχεύει σε ένα ταργκετ γκρουπ συγκεκριμένο. το overall perfomance παίζει νομίζω ρόλο και όχι τα -5 άλογα.

  13. #28
    πρωην μελος Το avatar του/της idi
    Εγγραφή
    13/08/2003
    Μηνύματα
    6.082
    Αρχικά δημιουργήθηκε από nikolaevits
    Νομίζω ότι η Honda κάνει μάρκετινγκ με τακτική φθηνό μηχανάκι και αν θέλεις 10-15 άλογα παραπάνω σκάσε τα 500-800€.
    Εάν ξέρετε άλλο αποτυχημένο μοντέλο της Honda πείτε μου.
    Δεν είμαι Hondakias αλλα είναι μια εταιρεία που τίποτα στις κινήσεις της δεν είναι τυχαίο. Άλλο να βάζεις το χέρι σου στην τσέπη και να δίνεις 6000 χιλιάρικα και άλλο 8000 (ή και σε 78 δόσεις) στοχεύει σε ένα ταργκετ γκρουπ συγκεκριμένο. το overall perfomance παίζει νομίζω ρόλο και όχι τα -5 άλογα.
    Είναι ΠΑΤΑΤΑ και αφήστε τα μανατζεραδικα εμεις είμαστε μοτοσικλετιστές και οχι στατιστικολόγοι....

    ααα RVF...

  14. #29
    Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
    Είναι ΠΑΤΑΤΑ και αφήστε τα μανατζεραδικα εμεις είμαστε μοτοσικλετιστές και οχι στατιστικολόγοι....

    ααα RVF...
    το RVF δεν πούλησε γιατί ήταν ακριβό φίλε και να ξέρεις ότι το 1990 ήταν το πρώτο μηχανάκι τουρινγκ με τα πάντα ρυθμιζόμενα (εξάτμιση, σέλα, φειρινγκ) μάθε λίγο ιστορία σε λίγο θα μας φέρεις και παράδειγμα την NR άν την ξέρεις βέβαια..

  15. #30
    πρωην μελος Το avatar του/της idi
    Εγγραφή
    13/08/2003
    Μηνύματα
    6.082
    Αρχικά δημιουργήθηκε από nikolaevits
    το RVF δεν πούλησε γιατί ήταν ακριβό φίλε και να ξέρεις ότι το 1990 ήταν το πρώτο μηχανάκι τουρινγκ με τα πάντα ρυθμιζόμενα (εξάτμιση, σέλα, φειρινγκ) μάθε λίγο ιστορία σε λίγο θα μας φέρεις και παράδειγμα την NR άν την ξέρεις βέβαια..
    ωπα ρε φιλε θα μας μαθεις και την NR...

    δεν εισαι και Hondaκιας ε ?

    καλα παρτο αλλιως

Σελίδα 2 από 7 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Φθηνότερο Fmx 650;
    από anf125 στο forum Νέα
    Απαντήσεις: 32
    Τελευταίο μήνυμα: 08/10/2006, 01:52
  2. Honda FMX 650 με δίπλωμα Α1
    από nmk_extreme στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 19/08/2006, 20:25
  3. ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ Toy ΝΕΟΥ Fmx 650 Funmoto
    από Julius στο forum Νέα
    Απαντήσεις: 28
    Τελευταίο μήνυμα: 04/08/2005, 03:09

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF