Σελίδα 5 από 7 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 61 έως 75 από 96

Θέμα: agora fmx 650

  1. #61
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    30/07/2005
    Μηνύματα
    21

    ok

    12 xρονια κοντρεσ φιλαρακο. κ ενα 426 σημερα. ενα διο μηχανακια τουσ εριξα..... ασε που εχεισ δει εκινισι διχρονο παπι με κινιτιρα ψρ200 η κ χωρισ να δεισ πωσ ξεκινανε
    mag

  2. #62
    Ανήσυχο Μέλος...
    Εγγραφή
    10/01/2003
    Μηνύματα
    608

    Re: ok

    Αρχικά δημιουργήθηκε από magon
    12 xρονια κοντρεσ φιλαρακο. κ ενα 426 σημερα. ενα διο μηχανακια τουσ εριξα..... ασε που εχεισ δει εκινισι διχρονο παπι με κινιτιρα ψρ200 η κ χωρισ να δεισ πωσ ξεκινανε

    ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


    ΡΕ ΒΕΤΕΡΑΝΕ ΤΩΝ ΔΡΟΜΩΝ ΘΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ & ΑΛΛΑ ΩΡΑΙΑ ΝΑ ΓΕΛΑΣΟΥΜΕ???


    ΜΙΛΑΜΕ 12 ΧΡΟΝΙΑ ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΣ ΣΤΟ ΤΣΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ 'ΣΑΙ! ΠΗΡΕΣ ΚΑΙ ΤΟ "ΣΚΟΡΠΑΩ ΓΕΛΙΟ" ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΤΗΣ ΠΛΑΚΑΣ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΟΥ ΤΗ ΒΙΔΩΣΕ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΑΚΟΜΑ ΕΝΑΣ ΧΡΟΝΟΣ ΤΣΑΙ ΕΤΣΙ???

    ΓΙΑ ΠΕ ΜΑΣ ΚΙΟΛΑΣ ΠΟΣΟΥΣ ΚΥΒΟΥΣ ΖΑΧΑΡΙΤΣΑ ΠΡΟΤΙΜΑΣ ΣΤΟ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟ ΣΟΥ ΤΣΑΙ ΜΕ ΤΟ FMX??? ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ, ΕΝΑ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΓΙΑ ΟΣΑ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΑΣΤΑΛΑΞΕΙ!!

    ΡΕ με τον FουΜουXακια παλι γελασαμε σημερα!
    "Whatever you do, don't forget to RECYCLE! Ride your bike again & again!"

  3. #63
    πρωην μελος Το avatar του/της idi
    Εγγραφή
    13/08/2003
    Μηνύματα
    6.082
    magon μηπως σε λενε...... ΣΑΡΑΚΑΚΗ????????? :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

  4. #64
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    28/05/2005
    Μηνύματα
    258
    Μα καλά γιατί τόσο μένος εναντίον αυτού του μοντέλου;
    Ο καθένας αγοράζει ότι θέλει.Ότι του αρέσει και ότι αντέχει η τσέπη του...

  5. #65
    πρωην μελος Το avatar του/της idi
    Εγγραφή
    13/08/2003
    Μηνύματα
    6.082
    Αρχικά δημιουργήθηκε από downhill
    Μα καλά γιατί τόσο μένος εναντίον αυτού του μοντέλου;
    Ο καθένας αγοράζει ότι θέλει.Ότι του αρέσει και ότι αντέχει η τσέπη του...
    φιλε εχει γινει "προσωπικο" το θεμα για μενα (τιποτα προσωπικα με εσενα απλα θελω να τη σπασω σε μερικους γνωστους αγνωστους)


    κανενα μενος... μια χαρα ΠΑΤΑΤΑ ειναι!!! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

  6. #66

    Re: ok

    Αρχικά δημιουργήθηκε από magon
    12 xρονια κοντρεσ φιλαρακο. κ ενα 426 σημερα. ενα διο μηχανακια τουσ εριξα..... ασε που εχεισ δει εκινισι διχρονο παπι με κινιτιρα ψρ200 η κ χωρισ να δεισ πωσ ξεκινανε
    Βρε μπας εννοεις το λεοφωρειο της γραμμης 426, εαν ναι, τοτε οντως ανετα του ριχνεις.....1 κολλονα!!

    Κινητηρας 200cc σε ψρ(cr) δεν εχει μπει ποτε, μηπως ητανε ειδικη παραγγελια για σενα?

    Αφου 12 χρονια κανεις κοντρες και δεν εμαθες οτι με μονοκυλινδρο 30 ιππων δεν πας μια, τοτε τι να πω.......keep walking....

  7. #67
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    28/05/2005
    Μηνύματα
    258
    Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
    φιλε εχει γινει "προσωπικο" το θεμα για μενα (τιποτα προσωπικα με εσενα απλα θελω να τη σπασω σε μερικους γνωστους αγνωστους)


    κανενα μενος... μια χαρα ΠΑΤΑΤΑ ειναι!!! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    Εγώ πάντως σε όποιο φανάρι πετύχω Kawasaki Z θα το προκαλώ για κόντρα για να το πατήσω κάτω με το FMX :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

  8. #68
    πρωην μελος Το avatar του/της idi
    Εγγραφή
    13/08/2003
    Μηνύματα
    6.082
    Αρχικά δημιουργήθηκε από downhill
    Εγώ πάντως σε όποιο φανάρι πετύχω Kawasaki Z θα το προκαλώ για κόντρα για να το πατήσω κάτω με το FMX :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    καλα αν δεις κανα κοκκινο παπι στους καθρεφτες σου, κανε ακρη να περασω:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

  9. #69
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    30/07/2005
    Μηνύματα
    21

    ok

    apo wr200 oxi cr.
    mag

  10. #70
    My life on two wheels :) Το avatar του/της elli_summers
    Εγγραφή
    24/07/2005
    Μηνύματα
    33
    δεν τα στηνετε στα μεγαρα να ηρεμησετε.....γιατι απο εδω μεσα θα λετε χωρις σταματημο!!!το FMX ειναι απλα ενα κεφατο μηχανακι δεν ειναι για πολλα πολλα.ειναι διασκεδαση.τωρα αν καποιοι ψαχνουν παραπανω εννοειται οτι πανε αλλου...και εχω να πω για οποιον κοκορευεται οτι σκιζει παπακια...να βαρεσει καμια 15αρια φορες το κεφαλι στον τοιχο να ισορροπησει και μετα να ξαναβγει στους δρομους!!!φιλικα....

  11. #71
    Αρχικά δημιουργήθηκε από elli_summers
    δεν τα στηνετε στα μεγαρα να ηρεμησετε....γιατι απο εδω μεσα θα λετε χωρις σταματημο .δεν μιλαμε για στροφες στην προκειμενη περιπτωση,για αναιμικο γκαζι μιλαμε!!!το FMX ειναι απλα ενα κεφατο μηχανακι . γυριζει απο το Βεροπουλο? δεν ειναι για πολλα πολλα.ειναι διασκεδαση σιγουρα ειναι, για τους διπλα που το κοιτανε και το πατανε....τωρα αν καποιοι ψαχνουν παραπανω εννοειται οτι πανε αλλου...και εχω να πω για οποιον κοκορευεται οτι σκιζει παπακια ο συγκεκριμενος σκιζει και ΖΖΖΖΖαρτιερες......να βαρεσει καμια 15αρια φορες το κεφαλι στον τοιχο να ισορροπησει και μετα να ξαναβγει στους δρομους!!!φιλικα....
    Φιλικα

  12. #72
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    28/05/2005
    Μηνύματα
    258
    Λοιπόν μάγκες διαβάστε εμπειρία που είχα με το FMX στην Ε.Ο Αθηνών Κορίνθου εχθές.Πήγα μέχρι το Κιάτο να κάνω μερικά χιλιόμετρα για να τελειώσει το στρώσιμο.Σταθερά 80χλμ με 5η στο κιβώτιο και δεξιά στη βοηθητική,να βλέπω κάτι παλαβούς με S/S να με περνάνε σφαίρες.Στο δεύτερο τούνελ ακούω έναν εκκωφαντικό θόρυβο,κοιτάω στους καθρέπτες μήπως είναι κοντά μου κανα φορτηγό και ξαφνικά βλέπω 2 παλαβούς στην αριστερη λωρίδα με S/S να έχουν πλαγιάσει με γόνατο να ξύνει,ο πίσω πετάει λίγες σπίθες απο το μαρσπιέ..Μιλάμε ο θότυβος ήταν σαν της F1 στο τουνελ του Μονακό!!!Όλα καλά μέχρις εδώ...Μόλις γύριζα είχε πολύ αέρα στα 80ΧΑΩ το FMX κούναγε.Μια φορά που δοκίμασα να το πάω 100XAΩ νόμιζα πως θα πέσω...Μα καλά τί στήσιμο έχουν κάνει;Τέλως πάντων συνεχίζω στα 80ΧΑΩ ωσπου σε μια στιγμή βλέπω έναν τύπο αριστερά μου να με περνάει με ένα γκρι......ΠΑΠΙ Στις στροφές τις Κακιάς Σκάλας....Κι εγώ να παλεύω με τον αέρα...Α ρε να είχα το ΖΧR 250 μου.....Πατάτα τελικά το FMX (όσον αφορά την Εθνική οδό.Στην πόλη καλό είναι...)

  13. #73
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    28/05/2005
    Μηνύματα
    258
    [QUOTE]
    AFTER:
    Αν υπονοείς κάτι για την απάντησή μου πιο πάνω στον idi δεν κατάλαβες ότι αστειεύομαι...

  14. #74
    Ανήσυχο Μέλος...
    Εγγραφή
    10/01/2003
    Μηνύματα
    608
    Αρχικά δημιουργήθηκε από downhill
    Μόλις γύριζα είχε πολύ αέρα στα 80ΧΑΩ το FMX κούναγε.Μια φορά που δοκίμασα να το πάω 100XAΩ νόμιζα πως θα πέσω...Μα καλά τί στήσιμο έχουν κάνει;Τέλως πάντων συνεχίζω στα 80ΧΑΩ ωσπου σε μια στιγμή βλέπω έναν τύπο αριστερά μου να με περνάει με ένα γκρι......ΠΑΠΙ Στις στροφές τις Κακιάς Σκάλας....Κι εγώ να παλεύω με τον αέρα...Α ρε να είχα το ΖΧR 250 μου.....Πατάτα τελικά το FMX (όσον αφορά την Εθνική οδό.Στην πόλη καλό είναι...)

    "Whatever you do, don't forget to RECYCLE! Ride your bike again & again!"

  15. #75
    My life on two wheels :) Το avatar του/της elli_summers
    Εγγραφή
    24/07/2005
    Μηνύματα
    33
    Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
    Φιλικα
    φιλικα...δεν ξερω για ποιους τελικα ειναι διασκεδαση αυτο το μηχανακι...αλλα μαλλον ουτε οι κατοχοι του δεν ειναι ευχαριστημενοι....τι να πω...οτι και να πω...περιττο!!φιλικα AFTER....

Σελίδα 5 από 7 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Φθηνότερο Fmx 650;
    από anf125 στο forum Νέα
    Απαντήσεις: 32
    Τελευταίο μήνυμα: 08/10/2006, 00:52
  2. Honda FMX 650 με δίπλωμα Α1
    από nmk_extreme στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 19/08/2006, 19:25
  3. ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ Toy ΝΕΟΥ Fmx 650 Funmoto
    από Julius στο forum Νέα
    Απαντήσεις: 28
    Τελευταίο μήνυμα: 04/08/2005, 02:09

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF