Σελίδα 7 από 7 ΠρώτοΠρώτο ... 234567
Προβολή αποτελεσμάτων 91 έως 96 από 96

Θέμα: agora fmx 650

  1. #91
    Eγω παντως το πηρα(παρολο το κακοπροαιρετο θαψιμο που του ριχνουν μερικοι "γρηγοροι").Μολις χτες το βραδυ το παρελαβα.
    Και ειμαι πολυ χαρουμενος με τη επιλογη μου!
    www.tuscani.gr

  2. #92
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    28/05/2005
    Μηνύματα
    258
    Αρχικά δημιουργήθηκε από LittlBox
    Eγω παντως το πηρα(παρολο το κακοπροαιρετο θαψιμο που του ριχνουν μερικοι "γρηγοροι").Μολις χτες το βραδυ το παρελαβα.
    Και ειμαι πολυ χαρουμενος με τη επιλογη μου!
    Φίλε μου,αν σού αρέσει αυτό το είδος μοτοσυκλετών καλά έκανες και το αγόρασες.Και ο αδερφός μου το αγόρασε,εχω κάνει 650χλμ μέχρι τώρα,και για τα 6250? μετρητά που έδωσε,είναι μια αξιόλογη μηχανή.Σίγουρα με κάποιες βελτιώσεις θα ήταν καλύτερο,αλλά δεν μπορείς να τα έχεις όλα.Απο το να πάρεις κανένα "σπασμένο" μεταχειρισμένο με τα ίδια λεφτά,καλύτερα FMX καινούριο.Προσωπικά μού αρέσουν τα S/S αλλά μπορώ να πω ότι είναι μια καλή μοτοσυκλέτα για την πόλη,και για έξω απο αυτή αν μπορείς να αντέξεις τη σκληρή σέλα.

  3. #93
    Αρχικά δημιουργήθηκε από downhill
    Προσωπικά μού αρέσουν τα S/S
    @#$$ΝΑΣ ΥΙΟΙ, ΝΕΟΝΑΖΙ!!

    είναι μια καλή μοτοσυκλέτα για την πόλη,και για έξω απο αυτή αν μπορείς να αντέξεις τη σκληρή σέλα.
    ..και τις 3 ωρες ταξιδι που θα χρειαστεις μεχρι την Χαλκιδα
    :a39:



    Ασ΄το ρε φιλε παρε το XIOYNTAI καλυτερα για Χαλκιδα :a029:

  4. #94
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    28/05/2005
    Μηνύματα
    258
    Άνετα πηγαίνεις και με 90ΧΑΩ και κάνεις 2-2,5 ωρες.Αν θέλεις να πας πιο γρήγορα αγοράζεις S/S (σιγά μην είναι και η γκεστάπο...).Αλλά και με το FMX πας.Εκτός αν σε κυνηγάνε.Εγώ πάντως το Σάββατο αν δε βρέχει θα πάω στην Αράχωβα.Ας κάνω 3 ώρες.Δε βιάζομαι.Ούτε να φτάσω αλλά ούτε να πεθάνω,με τον κάθε μ***** και την κάθε μ******* κυρα Κανέλα που αγόρασε αμάξι με 0% προκ/λη και 72 δόσεις.

  5. #95
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της manos426f
    Εγγραφή
    22/01/2005
    Μηνύματα
    149
    Αρχικά δημιουργήθηκε από LittlBox
    Eγω παντως το πηρα(παρολο το κακοπροαιρετο θαψιμο που του ριχνουν μερικοι "γρηγοροι").Μολις χτες το βραδυ το παρελαβα.
    Και ειμαι πολυ χαρουμενος με τη επιλογη μου!
    Αν διαβασες το thread,θα καταλαβες οτι η συζητηση αφορουσε πλεον τον συγκεκριμμενο ιδιοκτητη,και οχι το FMX ως μοντελο
    Και μια και το πηρες,καλοριζικο......
    Ballywood - Αίθουσα ψυχαγωγίας στη Νέα Χαλκηδόνα με Billiards, Ping Pong, Darts, Wooden Table Football και Nova

  6. #96
    Eυχαριστω για τα καλοριζικα- Ο φιλος μας ο Magon μ'αυτα που γραφει δε μπορει παρα μονο δυσφημιση να κανει στο μηχανακι και ντρεπομαι για λογου του.Παντως πολλοι το θαβουν το συγκεκριμενο μηχανακι (απο μια αποψη δικαιολογημενα).Η honda απογοητευσε τους σκληροπυρηνικους hondaκιδες που δεν εβγαλε ενα ακριβο extreme sm αλλα αυτο δε παει να πει οτι το μηχανακι ειναι μαπα.Δεν ειναι γρηγορο σαν ενα sm 60 ιππων(και 10000€ ) αλλα δεν ειναι αργο,ειναι ροπατο ,ανετο ,ποιοτικοτατο και πανεμορφο σε μαυρο χρωμα!
    -Ναι φιλε AFTER στη Χαλκιδα πηγαινω με το Χιουνται :a36: και δε θα το αλλαζα για κανενα s/s, touring, μηχανακι για ταξιδι κτλ.
    -Ανηκω στη κατηγορια (αν υπαρχει τετοια) των κολλημενων μηχανοβιων αλλα και ταυτοχρονα κολλημενων αυτοκινητιστων και γουσταρω τρελα.
    Οδηγω μηχανακια απο τα 13 ,εχω αλλαξει γυρω στα 15 μοτο (απο ζετακια εως cbr) και 3 αυτοκινητα.Οταν βρεχει ομως παιρνω το μηχανακι!


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	picture00216.jpg 
Προβολές:	214 
Μέγεθος:	91,7 KB 
ID:	27281
    www.tuscani.gr

Σελίδα 7 από 7 ΠρώτοΠρώτο ... 234567

Παρόμοια θέματα

  1. Φθηνότερο Fmx 650;
    από anf125 στο forum Νέα
    Απαντήσεις: 32
    Τελευταίο μήνυμα: 08/10/2006, 00:52
  2. Honda FMX 650 με δίπλωμα Α1
    από nmk_extreme στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 19/08/2006, 19:25
  3. ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ Toy ΝΕΟΥ Fmx 650 Funmoto
    από Julius στο forum Νέα
    Απαντήσεις: 28
    Τελευταίο μήνυμα: 04/08/2005, 02:09

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF