Σελίδα 5 από 12 ΠρώτοΠρώτο 12345678910 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 61 έως 75 από 166

Θέμα: ΠΟΔΗΛΑΤΑ

  1. #61
    Ευχαριστώ για το link.
    Το ότι δεν έχουμε δρόμους δεν είναι δικαιολογία. Είναι γεγονός. Μακάρι με τις διαμαρτυρίες
    να γίνει κάτι αλλά εσύ το πιστεύεις? Στην Αθηνα τουλάχιστον δεν έχουμε χώρο να φτιαχτεί
    ποδηλατόδρομος.
    Είπα πάρτε τη συγκοινωνία γιατί εμένα με εξυπηρετεί το μηχανάκι. Δεν μπορώ να κάνω 25 χλμ στην
    εθνική με το ποδήλατο δεν θέλω με τίποτα. Δέχομαι υπό κατάλληλες προυποθέσεις να υπάρχει όριο
    κυκλοφορίας αυτοκινήτων και μοτό σε κάποια σημεία των πόλεων π.χ. Αν έμενα κέντρο ή κοντά εκεί
    τοτέ ναι. Ποδήλατο , Τραίνο, λεωφορείο και πεζός.

    Πάω να δω το site και πάλι thx

  2. #62
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504
    Αρχικά δημιουργήθηκε από SpineshankD
    ρε μαστορα να παμε πως στην παρνηθα? πως θα ερθουν απολη την αττικη στην παρνηθα αφου το κεντρο βολευει ολους. και προσεξε μιλαμε για ποδηλατο,οχι μηχανακι αμαξι,δεν με βολευει κανω 5 λεπτα και ειμαι εκει.

    αντε κανε εσυ πεταλί απο κορυδαλλο-παγκρατι-κλπ μεχρι παρνηθα και καθε παρνηθα και μετα κανε 40-50 χιλιομετρα στο freeday.
    και στο τελος κανε πεταλι για πισω. ναι καλα.

    παντως βλεπω πολυ μισος και εχθρα απο εδω που νομιζα οτι την ειχαμε φαει ολοι στον κωλο αφου μας περναγανε σαν μειωνοτητα οντας μηχνοβιοι.
    αλλα μπααααααααα......
    μην του χαλασουμε του αλλου την ζαχαρενια

    ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΒΡΑΔΙ ΡΕ. ΑΠΟ 10.30 ΜΕ 3.
    ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΥΠΟΜΟΝΗ 10 ΛΕΠΤΑ
    ΑΜΑ ΕΙΣΑΙ ΚΩΛΟΦΑΡΔΟΣ ΚΑΙ ΠΕΣΕΙΣ ΕΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ ΔΙΑΟΛΕ.

    ΚΑΙ ΕΝΤΑΞΕΙ ΠΑΝΤΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΦΡΟΙ,ΣΤΑ @ΡΧΙΔΙΑ ΜΑΣ
    ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ? ΝΑ ΚΑΤΣΟΥΜΕ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΟΙΤΑΜΕ ΤΟΥΣ ΤΟΙΧΟΥΣ?

    και ΞΑΝΑΛΕΩ και μενα μου την πεσανε οι του ΠΑΜΕ ενω ΠΕΡΙΜΕΝΑ να περασει η πορεια της πρωτομαγιας
    επειδη δουλευα και ειχα το μηχανακι της δουλειας γιατι δεν απεργουσα,
    αλλα δεν ειπα να καταργηθουν οι πορειες,να τους γαμανε αρκουδες,που να μην σωσουν τα καθικια. και στην τελικη αμα γουσταρω θα ψηφισω και ΚΚΕ.

    αντε ολοι οι γαματοι βγηκαν εδω
    οτι σκατα ειναι αυτοι που σας την λενε ενω περναει η πορεια τα ιδια γινοσαστε και σεις οταν απαντατε με αυτον τον τροπο
    αμα φερω και εγω 500 μηχανακηδες να δειτε τι θα γινει και μαλακιες.

    δεν εχετε καταλαβει οτι ολοι πασχουμε απο την μαλακια του ελληνα
    και αυτοι που πανε να κανουν κατι σωστο θα υπαρχουν
    καποιοι που θα τα σκατωνουν
    και θα υπαρχουν και οι αλλοι που θα κοιτανε την παρτη τους

    λεγεται το συνδρομο
    "οταν κατεβαζω τα ψωνια απο τ'αμαξι θα πλακωθω με αυτον που περιμενει
    αλλα οταν κατεβαζει αλλος θα του κορναρω γιατι παντα βιαζομαι"

    με τις υγειες μας

    σωπα μωρε.... επαναστατησες τσ τσ τσ σορρυ κιολας που οταν με βριζουν/χτυπανε/δε σεβοντε τα παιρνω κρανιο!δεν θα το ξανακανω.

    η μαλακια του ελληνα μπλα μπλα μπλα ... και γιατι δεν ειμαστε εμεις γαματοι δλδ και εισαι εσυ ο γαματος που μας την λες ε?

    και γιατι να μην ειμαστε ολοι γαματοι?

    και τελος παντων εσυ με ποιους εισαι?με εμας η με τους αλλους?

    και οι αλλοι ειμαστε εμεις? η οχι?

    απαντα μου



    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

  3. #63
    κυραΚουλα στο εκανα γουλι Το avatar του/της SpineshankD
    Εγγραφή
    29/08/2007
    Μηνύματα
    125
    Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
    σωπα μωρε.... επαναστατησες τσ τσ τσ σορρυ κιολας που οταν με βριζουν/χτυπανε/δε σεβοντε τα παιρνω κρανιο!δεν θα το ξανακανω.

    η μαλακια του ελληνα μπλα μπλα μπλα ... και γιατι δεν ειμαστε εμεις γαματοι δλδ και εισαι εσυ ο γαματος που μας την λες ε?

    και γιατι να μην ειμαστε ολοι γαματοι?

    και τελος παντων εσυ με ποιους εισαι?με εμας η με τους αλλους?

    και οι αλλοι ειμαστε εμεις? η οχι?

    απαντα μου



    οπα σορρυ ναι ειμαι επαναστατικο πνευμα τι να κανω,θα προειδοποιω πριν να μην σου ερχεται αποτομο

    εγω ειμαι με ολους και με κανενα,γαματος και μαλακας μαζι
    αλλα για πιο συγκεκριμενα,αυτο το βιντεο θα σε κατατοπισει πληρως στην περιγραφη...

    http://www.youtube.com/watch?v=hkCR-w3AYOE


  4. #64
    Πέφτουλας
    Εγγραφή
    25/10/2006
    Μηνύματα
    267
    ενημερωτικα να αναφερω οτι το freeday της Παρασκευης που περασε ετυχε και εγινε κεντρο.Μεχρι Δροσια μεσω Πεντελης εχει παει...Οποτε περιοριστειτε λιγο.Κ ξαναλεω στραβα υπαρχουν παντα και ο καθενας το βλεπει οπως θελει,αλλα να ειναι παντοτε ετοιμος να εισπραξει την αποψη του ως ανταποκριση.
    Εγω αναρωτιεμαι αν σκαγατε σε πορεια κανονικη ποσο τσαμπουκαδες θα το παιζατε...
    Κ μενα με ενοχλουν οι φιλαθλοι που σκανε με τα μηχανακια πριν απο καθε αγωνα και ναι περιμενω σαν το μ@λακα να τελειωσουν και ας προαγουν τον χουλιγκανισμο.
    Κ μοδα να ναι τα ποδηλατα,καποιοι ηδη εχουν κολλησει και κινουνται τοπικα με αυτα,αφηνοντας χωρο για βιωσιμη πολη.Εφοσον δεν γινονται τα αυτονοητα,και χρειαζεται ενα κινημα που εσυ το λες μοδα,ας ειναι.
    Μαλλον για καποιους απο εδω το ποδηλατο ειναι γκευ εκδοχη της μηχανης και επειδη ειμαστε αντρακλες δεν τα παμε μια.Αυτο νιωθω.
    Παντως λυπαμαι με αυτα που διαβαζω εδω μεσα απο κοσμο που θεωρουσα σοβαρους ποστερ.Μακαρι τα παιδια τους να εχουν αλλα μυαλα και αλλη παιδεια.
    Κριμα.

  5. #65
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Orfeus
    ενημερωτικα να αναφερω οτι το freeday της Παρασκευης που περασε ετυχε και εγινε κεντρο.Μεχρι Δροσια μεσω Πεντελης εχει παει...Οποτε περιοριστειτε λιγο.Κ ξαναλεω στραβα υπαρχουν παντα και ο καθενας το βλεπει οπως θελει,αλλα να ειναι παντοτε ετοιμος να εισπραξει την αποψη του ως ανταποκριση.
    Εγω αναρωτιεμαι αν σκαγατε σε πορεια κανονικη ποσο τσαμπουκαδες θα το παιζατε...
    Κ μενα με ενοχλουν οι φιλαθλοι που σκανε με τα μηχανακια πριν απο καθε αγωνα και ναι περιμενω σαν το μ@λακα να τελειωσουν και ας προαγουν τον χουλιγκανισμο.
    Κ μοδα να ναι τα ποδηλατα,καποιοι ηδη εχουν κολλησει και κινουνται τοπικα με αυτα,αφηνοντας χωρο για βιωσιμη πολη.Εφοσον δεν γινονται τα αυτονοητα,και χρειαζεται ενα κινημα που εσυ το λες μοδα,ας ειναι.
    Μαλλον για καποιους απο εδω το ποδηλατο ειναι γκευ εκδοχη της μηχανης και επειδη ειμαστε αντρακλες δεν τα παμε μια.Αυτο νιωθω.
    Παντως λυπαμαι με αυτα που διαβαζω εδω μεσα απο κοσμο που θεωρουσα σοβαρους ποστερ.Μακαρι τα παιδια τους να εχουν αλλα μυαλα και αλλη παιδεια.
    Κριμα.
    ειπε ο φρουντ και γυρισε στη σπηλια του...

    α ρε τΖαμπα ψυχολογοι του ιντερνετ...

    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

  6. #66
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Ζεύκας
    Εγγραφή
    15/10/2005
    Μηνύματα
    7.135
    Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
    Μετά έφταιγα εγώ που κούμπωσα πρώτη κι άνοιξα το γκάζι;
    ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ:

    ΑΥΤΟ ΕΓΙΝΕ ΠΡΙΝ Η ΜΕΤΑ ΤΗ ΣΑΒΟΥΡΑ ΠΟΥ ΕΦΑΓΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΦΟΡΑ???

  7. #67
    Πέφτουλας
    Εγγραφή
    25/10/2006
    Μηνύματα
    267
    Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
    ειπε ο φρουντ και γυρισε στη σπηλια του...

    α ρε τΖαμπα ψυχολογοι του ιντερνετ...

    κρινετε αδικως και μαλλον δεν σας αρεσει οταν σας το κανουν....

  8. #68
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.818
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Ζεύκας
    ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ:

    ΑΥΤΟ ΕΓΙΝΕ ΠΡΙΝ Η ΜΕΤΑ ΤΗ ΣΑΒΟΥΡΑ ΠΟΥ ΕΦΑΓΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΦΟΡΑ???
    δεν σε καταλαβα....
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  9. #69
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Volo

    Συμπλήρωση: Metaltheo καταλαβαίνω τα νεύρα σου αλλά μην κάνεις χειρονομίες ούτε να βρίζεις. Πραγματικά δεν
    ξέρεις σε τι τρελό μπορεί να πέσεις.
    συμφωνω μαζι σου και εχεις απολυτο δικιο αλλα ειπα και στο πρωτο ποστ "δινω" τη συμπεριφορα που "λαμβανω".

    ας καταλαβουν καποιοι εδω μεσα οτι το ποστ δεν δημιουργηθηκε ΜΟΝΟ για τους ποδηλατες αλλα για ολους οσους διεκδικουν καποια πραγματα με το λαθος τροπο ειτε ειναι οδηγοι αυτοκινητου,μηχανης,σκαφους η ακομα και f-16 η πεζοι. η σωστη συμπεριφορα δεν εβλαψε ποτε κανεναν.

  10. #70
    Αρχικά δημιουργήθηκε από GhostDog
    ένα μάτσο μαλάκες, που πάνε 9 στις 10 για να βγάλουν γκόμενα..

    και φαντάσου βύσμα πουχουν για να χουν και την υποστήριξη της αστυνομίας..

    και μην γυρίσει κανείς να πει έχω φίλους που πάνε μπίρι-μπίρι.. έλεος και μένα μ αρέσει που και που να κάνω ποδήλατο μαζεύω την παρέα μου και πάμε καμιά πάρνηθα κανάν υμητό κλπ. κλπ.

    πιο το νόημα να γαμάτε παρασκευιάτικα την κυκλοφορία της αθήνας 1000 ποδήλατα? μπας και δείτε χαρά στα σκέλια σας; ελεος..

    φανταστείτε ΚΑΘΕ παρασκευή να μαζεύονται 1000 μηχανάκια να γυρναν την αθήνα πιάνοντας ΟΛΟ το δρόμο και πηγαίνοντας με 30-40 χλμ. (και μην ακούσω ότι στις 3 λωρίδες αφήνετε μία.. και γαμώ τις γενναιοδωρίες)

    αλλά είναι ποδήλατα "χαριτωμένα, οικωλογικά αθόρυβα, χαμογελάστε και ΠΑΡΤΕ πίσω την αθήνα απ' τα κακά βενζινοκίνητα" και ένα κάρο και καλά προοδευτικές μαλακίες.. άσε που το επόμενο πρωί 9 στους 10 (οι ίδιοι που πήγαν για τη γκόμενα ) θα πάρουν το τουτού να πάνε στο γραφείο..

    1 φορά τους πέτυχα χαλάνδρι προς ψυχικό στην αρχή ήμουν ευγενικός με το που είδα τι ΤΑΓΑΡΙΑ είναι και ότι με ΘΡΑΣΣΟΣ απαιτούν το δρόμο για τσιφλίκι τους, τους έγραψα στα @@ μου μπήκα σφήνα και κρίμα που δεν βρόντηξε και κανάς μαλάκας..



    (ΥΓ: αυτό θα ταίριαζε πιο πολύ να το γράψω στα φόρα σας, αλλά είστε ξεφτίλα για τους ποδηλάτες)
    χα χα χα χα +900

  11. #71
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.818
    Αρχικά δημιουργήθηκε από metaltheo
    συμφωνω μαζι σου και εχεις απολυτο δικιο αλλα ειπα και στο πρωτο ποστ "δινω" τη συμπεριφορα που "λαμβανω".

    ας καταλαβουν καποιοι εδω μεσα οτι το ποστ δεν δημιουργηθηκε ΜΟΝΟ για τους ποδηλατες αλλα για ολους οσους διεκδικουν καποια πραγματα με το λαθος τροπο ειτε ειναι οδηγοι αυτοκινητου,μηχανης,σκαφους η ακομα και f-16 η πεζοι. η σωστη συμπεριφορα δεν εβλαψε ποτε κανεναν.
    Φιλαρακι, οι οδηγοί F-16 έχουν πάντα δίκιο.....
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  12. #72
    πραγματικα αυτην την παρασκευη το θρασος μερικον χτυπαγε κοκκινο ...εχω παρει μερος σε πολλες ποριες με ποδηλατα και εχω διανιση μεγαλες αποστασης με το ταπινο bmxακι μου και με δισκους 24 /11( για αυτους που γνοριζουνε καταλαβενουνε τη ταχυτιτα ειναι αυτη) και παντα ειχαμε σεβασμο οπου πιγεναμε ...περνοντας απο θυσιο ειδα ατομα να προκαλουνε κιολας με χαρακτιρισμους του τυπου κατεβα απο την μηχανη κ πιγενε με τα ποδια ,μην περνατε απο εδω μονο ποδηλατα,ο δρομος ειναι δικοσμας....κτλπ κτλπ .....

    λυπαμε πραγματικα που υπαρχουν αυτοι η καφρη και οπος ειπατε σε ολα τα πραματα υπαρχουν καφρη ...το θεμα ειναι τι κανουμε εμεις η "μη" καφρη για αυτους ...
    η οργανοση ειναι καλη στα freeday δυστιχος με τετιο ποσο διελευσεις ατομον ειναι δυσκολο να τους διαχιριστεις σοστα ....οποτε αν ειμαστε εκει και ακουμε καπια τετια αναρμοστη συμπεριφορα χρεος μας ειναι να συνετισουμε τον εκαστοτε καφρο ...

    επισεις οφιλουμε να δινουμε λοριδα για αυτοκινιτα κ μηχανες ...να βαζουμε τον εαυτο μας στην θεση τους που ειναι αρκετα ευκολο, εχουμε βρεθει ολοιμας πιστευο ουκ ολιγες φορες εκνευρισμενοι πισο απο το τιμονι του αυτοκινιτου μας η της μηχανημας γιατι καπιος μας καθιστερι κ μας κλινει ....


    οσο το γιατι δεν πανε τα παιδια σε κανα βουνο πιστευο οτι ειναι αφελης ερωτηση,ο δρομος οπος ειπα ειναι για ολους αλλα ειναι κ ευκολο για εναν πατερα να παρει τα παιδια του και να κανει μια μικρη αποσταση καλημενος απο την ασφαλια που του δινει αυτο το event κατι που δεν μπορει να κανει καθημερινα ...

    δυστιχος ο ελληνας δεν εχει παιδεια για τπτ και πιστευη παντα οτι ο δρομος του ανηκει ....η περισοτεροι ποδηλατες κυκλοφορουνε χορις φοτα κ κρανος (ακουγετε βαρη αλλα ενα ΜΤΒ που πιανει ανετα 30-40 ειναι αρκετα για να μινουμε στον τοπο απο ενα ποδηλατο)
    εχουνε παρει ολοι οτι το ποδηλατο ειναι απλος κατι παιδικο που δεν χριζει ιδιετερις προσοχης ...πολα βραδια σε σκοτινους δρομους κυκλοφορουνε μεσα στην μεση του δρομου και δεν τους βλεπο παρα οταν ειμαι πολυ κοντα τους καθιστοντας επικινδινη την κατασταση και για εμενα με την μηχανη αλλα και για αυτους ....

    σε πολλες χορες της ευροπης τα φοτα ειναι υποχρεοτικα και χρεονοντε με σεβαστο ποσο απο την τροχεα

    ετσι ειναι οτι πιο σοστο πιστευο για τα νεα παιδια τουλαχιστον που λαμβανουν μερος να δουνε κ να μαθουνε σε μια διαφορετικη κουλτουρα ζωης και να δουνε 5 πραματα ...πραγμα που δεν θα γινοτανε αν περιμενανε τον μπαμπα τους να τα παει στο βουνο οπος λετε ...μην σκευτομαστε λιπον με την ηλικια μας και το παρον μας να σκευτομαστε το μελον μας αλλα και τον παιδιον μας

    Ναι,συμφονο οτι εχει γινει μοδα το event αυτο και οτι σκαει καθε καριδιας καριδη ειτε γιατι θελει να βρει "γκομενα" οπος ειπατε ειτε γιατι ειναι ΙΝ να το κανει αλλα και αυτο ειναι θετικο . απο εμας εξαρτατε να αδραξουμε την ευκερια που μας δινετε να ερθουμε κοντα κ να μαθουμε σε αυτους τους "διθεν" ποδηλατες την πραγματικη αξια του ποδηλατου και της σωστης παιδειας στον δρομο ...

    συγνομη για το μεγαλο ποστ και αν σας κουρασα με την ορθογραφια μου
    Opios leei psemata...ton proto xrono xerete

  13. #73
    balls of steel Το avatar του/της p@nos
    Εγγραφή
    04/09/2007
    Μηνύματα
    5.809
    opistogwnia επειδη λες για ευρωπη...στις ιδιες χωρες της ευρωπης, υπαρχουν ποδηλατοδρομοι πανω στα τεραστια πεζοδρομια, στους οποιους οσοι ειναι με ποδηλατο πανε ΑΕΡΟΠΟΡΙΑ...

    υπαρχουν φαναρια για τα ποδηλατα...και φυσικα απειρες υποδομες, σε σχεση με το μπανανισταν...



    οσοι εχουν ποδηλατα, καπου πρεπει να κινηθουν...ακομα και εδω στην ελλαδα...προσωπικα κυκλοφορω στο πεζοδρομιο οπου με παιρνει και οχι στο δρομο, λογω της στραβομαρας αυτων που οδηγουν...


    το να φτιαχτουν ποδηλατοδρομοι, ειναι κατι απαραιτητο...το οτι εχει γινει μοδα...ναι οκ...αλλα δε βρισκω κατι κακο σε αυτο...μοδα εχουν γινει και οι μηχανες και εχει γεμησει ο δρομος ασχετους, μοδα εχουν γινει τα τζιπ 8000κε...μοδα εχουν γινει τα μπουζουκια και τα ακριβα ρουχα...ε και που εγινε και κατι καλο μοδα, δε νομιζω να ειναι κακο

  14. #74
    οσα αναφερεις ΕΙΤΑΝΕ μοδα ...δεν υπαρχουνε λευτα για μοδες τετιες :P
    οστοσο ναι εχεις δικιο ...η τυποι ειναι επικινδινει ευροπη ,εχω ζησει καπιο καιρο βερολινο και πραγματικα η τυποι ειναι τερμα πεταλη και οπιον παρει ο χαρος ...εχει γεμισει ο τοπος fix gears και ολοι brakeless και πανε ταπα ....
    οσο για να φτιαχτουνε ποδιλατοδρομη ειναι κατι που ολοι θελουμε αλλα εδω δεν γινοντε αλλα σημαντικοτερα πραματα αυτο πιστευεις οτι θα γινει ???
    μιλαμε οτι υπαρχουνε δρομη χορις πεζοδρομια ...ο ποδιλατοδρομος μας μαρανε ?? δυστιχος και εγω θα ειθελα αλλα προσπαθο να ζω στην ελληνικι πραγματικοτιτα κ να καταλαβενο τη ειναι εφικτο να γινει ;P
    Opios leei psemata...ton proto xrono xerete

  15. #75
    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

Σελίδα 5 από 12 ΠρώτοΠρώτο 12345678910 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Ktm & ποδηλατα
    από el_hymador στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 115
    Τελευταίο μήνυμα: 07/05/2008, 15:06
  2. Κατάστημα με ποδήλατα κανείς..?
    από motaba στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 99
    Τελευταίο μήνυμα: 18/07/2007, 10:06
  3. Απαντήσεις: 60
    Τελευταίο μήνυμα: 20/05/2007, 22:35
  4. Απαντήσεις: 37
    Τελευταίο μήνυμα: 12/02/2007, 00:52
  5. ΠΟΔΗΛΑΤΑ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΓΟΥΣΤΑ
    από kostasvar στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 15/03/2006, 11:47

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF