Σελίδα 4 από 11 ΠρώτοΠρώτο 123456789 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 60 από 164

Θέμα: βιντεο του choy

  1. #46
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Αρχικά δημιουργήθηκε από dimdoc
    ....

    Sniper στα σημεια που κουναει, κουνανε ολα τα μηχανακια αν παρεις γερα το γκαζι και αυτο σε αργοτερα γυρολογια που ξερω, εκει που γυρναει αυτος εχει πολυ γλιστρημα. Ειναι και το τρακτιον που θα παιζει και αυτο το ρολο του καθως ενεργοποιειται...
    Σωστά..... αλλά αυτός και στα φρένα πάει χάρος.... τεσπα, με 1.19 ότι θέλεις κάνεις
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  2. #47
    Αντάρτικο... Το avatar του/της Allst@rf
    Εγγραφή
    09/02/2009
    Μηνύματα
    3.307
    αυτός που ρισκάρει πιο πολύ ,είναι που στην τελική βγαίνει κερδισμένος...

    Γνώμη μου ,ότι το "κανονικα" δεν υπάρχει στους αγώνες...
    Αυτός φαίνεται ότι θέλει την νίκη πάση θυσία και κάνει τα πάντα για να την πάρει...

    Κάτι παραπλήσιο είχα πάθει και γω με ένα φιλο...το είχα πόσταρει κάποτε...πρώτη φορά σε πίστα ο τύπος και γυρνούσε στο 1.09 από τον δεύτερο γύρο...εγώ να ψάχνω σημεία και γραμμές και ο άλλος το γκάζι στο στοπ και όπου βγει...τουλάχιστον το ευχαριστηθηκε...

  3. #48
    Στρογγυλοφάναρος Το avatar του/της sapila racing
    Moderator
    Εγγραφή
    26/07/2005
    Μηνύματα
    18.171
    Τωρα το είδα ξανα απ το σπίτι και με ήχο, αλλο πράγμα ο Choy!
    Το BMW εχει ανάψει κι ενα πορτοκαλι λαμπάκι με θαυμαστικό στα όργανα.

    Η κατι δεν πήγαινε καλά η κάτι εχουν απενεργοποιήσει.
    sapila racing team

    bimota SB6 1995

    Hornet 900 2005
    Yamaha SR500 1981
    BMW R75/6 1975
    BMW R26 1957

  4. #49
    balls of steel Το avatar του/της p@nos
    Εγγραφή
    04/09/2007
    Μηνύματα
    5.809
    παιδια, αποτι ξερω, αυτα τα συστηματα, δουλευουν μονο για ερασιτεχνικη χρηση...σε αγωνιστικους ρυθμους, αυτα τα tc kai abs δε μπορουν να ανταποκριθουν σωστα...οποτε ειναι πολυ πιθανο να τρεχει χωρις αυτα...


    καποιος που ξερει ας το επιβεβαιωσει αυτο αν ισχυει...

  5. #50
    Παλαιο Μελος Το avatar του/της dimdoc
    Εγγραφή
    13/10/2005
    Μηνύματα
    166
    To συστημα της BMW (στη ρυθμιση σλικ) παιζει μια χαρα και στους αγωνες...ενεργοποιημενο ειναι.

    Τωρα ειδα και τα γυρολογια του αγωνα που ειδαμε στο βιντεο. Ο τυπος εχει κανει καλυτερο 1.19.7 (στον 4ο γυρο που παιζει και στο βιντεο) και εχει γυρολογια 1.20.1 με 1.20.5 σταθερα.


    ...ex 88 SS 600 GR

  6. #51
    το λαμπακι αναβει επειδη δεν εχει φωτα το μηχανακι και ο εγκεφαλος το βλεπει σαν καμενη λαμπα νομιζω.

  7. #52
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της 7gibernau
    Εγγραφή
    24/06/2010
    Μηνύματα
    1.085
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Allst@rf
    εγώ να ρώτηξω κάτι άλλο;

    όταν λέμε ρεκόρ πίστας ,εννούμε μόνο για τις μότο έτσι;


    και κάτι άλλο...

    στα μέγαρα ποιο είναι το ρεκόρ;

    εκείνο το μαγικό και άπιαστο του μπούστα κοντά στο .56;
    στον τελευταιο αγωνα στην τριπολη ο μπουστας στα δοκιμαστικα εκανε 0¨.56 και κατι ψιλα
    εκει που κοιτουσα τους χρονους ηρθε διπλα μου και κοιταξε κι αυτος και βρηκα την ευκαιρια να τον ρωτησω πως και κατεβηκε κατω απο το 0.57..η απαντηση με κουφανε αλλα εκει καταλαβα ποσο επαγγελματιας οδηγος ειναι....

    στην πρωτη στροφη μετα την εκκινηση εχουν βαλει τον κωννο περιπου μισο μετρο πιο μεσα μου ειπε.....απο κει ηρθε ο χρονος.....
    Πωλείται Ποδηλατο commencal supernormal 2 29"
    https://www.moto.gr/forums/showthread.php?t=153604

  8. #53
    Παλαιο Μελος Το avatar του/της dimdoc
    Εγγραφή
    13/10/2005
    Μηνύματα
    166
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Allst@rf
    αυτός που ρισκάρει πιο πολύ ,είναι που στην τελική βγαίνει κερδισμένος...

    ....η μπορει να βγει απο τη πιστα διαφορετικος απο οτι μπηκε...μη λες τετοια αδερφε....
    Ρισκο θα παρει αυτος που ξερει, υπολογισμενο...και αυτο προυποθετει πολυ μεγαλη εμπειρια...αυτα που κανει ο φιλος σου και περιγραφεις λεγονται ταρζανιες...και δυστυχως τις βλεπουμε συχνα στη πιστα και μετα καποιος κλαιει το μηχανακι του στη καλυτερη...


    ...ex 88 SS 600 GR

  9. #54
    Αντάρτικο... Το avatar του/της Allst@rf
    Εγγραφή
    09/02/2009
    Μηνύματα
    3.307
    Αρχικά δημιουργήθηκε από dimdoc
    ....η μπορει να βγει απο τη πιστα διαφορετικος απο οτι μπηκε...μη λες τετοια αδερφε....
    Ρισκο θα παρει αυτος που ξερει, υπολογισμενο...και αυτο προυποθετει πολυ μεγαλη εμπειρια...αυτα που κανει ο φιλος σου και περιγραφεις λεγονται ταρζανιες...και δυστυχως τις βλεπουμε συχνα στη πιστα και μετα καποιος κλαιει το μηχανακι του στη καλυτερη...
    μωρέ και γω μαζί σου ,τα ίδια του έλεγα...
    Στην τελική μαλώσαμε με το άτομο αυτό γιατί μου το παιζε παγκόσμιος...
    πολλοί άνθρωποι που τον γνωρίζουν-όμως, και είναι του χώρου ,λένε ότι είναι ταλέντο...
    Τέσπα δε θα ασχοληθούμε άλλο...

    Παντος έχεις δίκιο...
    Ρίσκο από ρίσκο διαφέρει.

    Εμένα όμως στο φινάλε μου φαίνεται ότι μετράει το αποτέλεσμα...

    Ας το δούμε από την ανάποδη...

    Κατά την γνώμη σου ,ο τσοι ,ρίσκαρε μια πτώση;
    γιατί εμένα ,με τα ελάχιστα που ξέρω,μου φαίνεται ότι πήγαινε φιρί φιρί...

  10. #55
    αντιπαθητικο μελος Το avatar του/της junkier6
    Εγγραφή
    22/12/2009
    Μηνύματα
    72
    οι γραμμες αλλαζουν αναλογα το οδηγικο στυλ, το μηχανακι, το στησιμο κλπ. εφοσον γραφει 1.19+ σε δοκιμαστικα κ σταθερα 1.20 γυρολογιο σημαινει οτι μαλλον κανει κατι σωστα.

    παντως τη μπεμπα τη σκιζει...
    ...οτι να'ναι...

  11. #56
    Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
    Δεν έχει καλά στημένο μηχανάκι.

    Εκτός αν αυτό το παιχνίδι με τον χάρο τον εξιτάρει.

    xxaaxxxxxaxxxxx
    aaaaaxx :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


    Ti λες ρε Νίκο? Στα Λιμανάκια circuit τρέχει και βλέπεις χάρους και αρμαγεδόνες? Τα σταθερά γυρολόγια στο 1.20 δεν γίνονται κατά τύχη. Απλά το άτομο πετάει στα σκουπίδια το 90% της θεωρίας των σχολείων τύπου CSS.

    Σε κάποιες στροφές στυλ Κ5, εσάκια κλπ είναι τρομαΧτικός ο τρόπος που περνάει...
    Μήπως καταλαβαινει κάποιος με τι ταχύτητα βγαίνει απ΄την Κ16? Με 4η και σκάει την 6η στην ευθεία?
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  12. #57
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.591
    Αρχικά δημιουργήθηκε από spiros_1990
    .......
    @τρουπερ: για το πόσο στα @@ σου ησουν ή εδειχνες τελοσπαντων-σημασια δεν εχει- μετα την ατυχια σου στο TD
    στη πιστα η κανεις προπονηση η πιεζεις.
    οταν πιεζεις εγγυμονει τουμπα.πιεζα συνειδητα και συνειδητα ηξερα οτι επαιζε και τουμπα.περα απο το γαμωτο του ''χανω τη κυριακη και τον αγωνα και μια καλη ευκαιρια να κατεβω κι αλλο''
    το χαρηκα.ξερω τι εκανα λαθος και ηταν ενα πολυ καλο μαθημα.χαρηκα που το πηρα λοιπον.

    υ.γ. δεν εχω καταλαβει ποιος εισαι ρε...
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  13. #58
    Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
    περα απο το γαμωτο του ''χανω τη κυριακη και τον αγωνα και μια καλη ευκαιρια να κατεβω κι αλλο''
    το χαρηκα.ξερω τι εκανα λαθος και ηταν ενα πολυ καλο μαθημα.χαρηκα που το πηρα λοιπον.

    Αφού είχες ως προτεταιότητα να αρπάξεις την ευκαιρία για να κατεβάσεις κι άλλο και όχι να περάσεις καλά (χομπιστας είσαι, όχι αγωνιζόμενος) η τούμπα θα ερχόταν στον αγώνα.
    Το λάθος τεχνικής μπορεί να το κατάλαβες, τι σε οδήγησε στο λάθος δεν ξέρω αν κατάλαβες φίλε.
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  14. #59
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.591
    Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
    Αφού είχες ως προτεταιότητα να αρπάξεις την ευκαιρία για να κατεβάσεις κι άλλο και όχι να περάσεις καλά (χομπιστας είσαι, όχι αγωνιζόμενος) η τούμπα θα ερχόταν στον αγώνα.
    Το λάθος τεχνικής μπορεί να το κατάλαβες, τι σε οδήγησε στο λάθος δεν ξέρω αν κατάλαβες φίλε.
    οταν ειπα ''ξερω τι εκανα λαθος'' προφανως και δεν αναφερομουν στην τεχνικη που προφανως και μπορω να δω το λαθος.μιλουσα για το ''τι με οδηγησε στο λαθος''.αυτο ηταν το κερδος μου απο αυτο το td εκτος απο τα 3,5'' κατω και ετσι μπορω να λεω οτι χαρηκα σε αυτο το td διπλα.μια για τον χρονο μου και μια για το μαθημα που πηρα πισω στον τσοι λοιπον.
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  15. #60
    Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
    πισω στον τσοι λοιπον.
    Πίσω σ΄αυτόν λοιπόν και ας κλάψουμε μαζί τα λεφτά του CSS...:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

Σελίδα 4 από 11 ΠρώτοΠρώτο 123456789 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Το βίντεο του κάγκουρα!
    από lice13 στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 29/10/2009, 08:53
  2. Ο Αυτιας τα "λεει" με το βίντεο του Ψωμιάδη!!
    από xristos x στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 37
    Τελευταίο μήνυμα: 19/10/2009, 00:51
  3. Tο βίντεο του Ζαχόπουλου...
    από dirtbird στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 21
    Τελευταίο μήνυμα: 16/01/2008, 22:41
  4. Το βιντεο του αγωνα Assen MotoGP σε RealPlayer
    από anco στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 16
    Τελευταίο μήνυμα: 18/07/2005, 23:02

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF