Σελίδα 5 από 11 ΠρώτοΠρώτο 12345678910 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 61 έως 75 από 164

Θέμα: βιντεο του choy

  1. #61
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
    Πίσω σ΄αυτόν λοιπόν και ας κλάψουμε μαζί τα λεφτά του CSS...:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


    το να μπαινεις με ασφαλεια δε σημαινει οτι εισαι γρηγορος.

    το να εισαι γρηγορος απο την αλλη δε σημαινει σε καμια περιπτωση οτι σωνει και ντε πας και με ασφαλεια!!!

    ακου που σου λεω...εκανα το λεβελ 3,4'' κατω και ξερω πριν κανα δυο-τρεις βδομαδες γι αυτο σου λεω

    απλα ο τσοι ειναι επαγγελματιας
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  2. #62
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
    Πίσω σ΄αυτόν λοιπόν και ας κλάψουμε μαζί τα λεφτά του CSS...:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    Tι δουλειά έχει το CSS ρε συ με αυτό που βλέπουμε;

    Αυτό που είπα είναι ότι το στύλ του είναι εντελώς διαφορετικό από το στρωτό αλλά εξίσου γρήγορο στυλ του JB. Στο ενα κοιτάς πόσο "απλά" οδηγεί κάποιος και κάνει 1.19.5 και στο άλλο τρομάζεις και σε κάθε φρένο ή στροφή λες "τέλος".
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  3. #63
    Γλυκά αγόρια, σε lvl 3 κλπ πας για να πας γρήγορα κυρίως στην πίστα...αφήνοντας στην άκρη (ολίγον) το "ασφάλεια".
    According to the CSS manual λοιπόν, αυτά που κάνει ο Choy δεν γίνονται και έπρεπε να έχει αγοράσει όλα τα οικόπεδα της πίστας εύκολα αβίαστα και αβάδιστα.

    Ελα μου όμως που ο τύπος δεν είναι βρόντακας.
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  4. #64
    καταρχάς μην τρελαίνεστε με το πως ακουγεται και ανεβάζει το bmw και μην το συγκρίνετε με τα δικά σας μηχανάκια. το πράμα είναι γραναζωμένο αποκλειστικά γι΄αυτη την πίστα.

    εννοείται οτι θα βγει με μεγάλη σχέση απο την 16 και ότι θα γεμισει 6η μέχρι να φρενάρει.. το traction control είναι επισης ένα καλό βοήθημα για να μπορεσεις να πάρεις γρηγορότερα το γκάζι του. το πράμα έχει πολύ δύναμη και δεν κρυβεται.
    οι γόμες που χρησιμοποιούν όλοι οι αγωνιζόμενοι για να κατεβουν σε αυτους τους χρόνους, επίσης δεν έχουν επαφή με τα τύπου supercorsa που χρησιμοποιούμε οι περισσότεροι για να βολτάρουμε εκει μέσα.

    προσωπικά, νομίζω ότι τον έχω εύκολα με το μπουσάκι, αλλά μάλλον κάποιος του το ψιθύρισε που με είδε εκεί πριν 2 βδομάδες και με γλωσσόφαγε ο μαυρόγατος ...:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    στιγμές ...


    Τα βόδια τα δένουν απ' τα κέρατα, τον άνθρωπο απ' το λόγο του ...

  5. #65
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
    ....

    Ελα μου όμως που ο τύπος δεν είναι βρόντακας.
    Καλά ναι.... τα ίδια έλεγαν οι Stoner και Lorenzo.... Μπορεί να πήραν τα πρωταθλήματα άλλα όταν βροντάνε, βρoντάνε καλά!
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  6. #66
    Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
    στη πιστα η κανεις προπονηση η πιεζεις.
    οταν πιεζεις εγγυμονει τουμπα.πιεζα συνειδητα και συνειδητα ηξερα οτι επαιζε και τουμπα.περα απο το γαμωτο του ''χανω τη κυριακη και τον αγωνα και μια καλη ευκαιρια να κατεβω κι αλλο''
    το χαρηκα.ξερω τι εκανα λαθος και ηταν ενα πολυ καλο μαθημα.χαρηκα που το πηρα λοιπον.

    υ.γ. δεν εχω καταλαβει ποιος εισαι ρε...
    μωρε ας μην είμανε εγώ πάνω να σου φτιάχνω το κέφι, και ακόμα θα έκλαιγες ....

    μας το παίζει και ψύχραιμος τώρα
    στιγμές ...


    Τα βόδια τα δένουν απ' τα κέρατα, τον άνθρωπο απ' το λόγο του ...

  7. #67
    Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
    οι γόμες που χρησιμοποιούν όλοι οι αγωνιζόμενοι για να κατεβουν σε αυτους τους χρόνους, επίσης δεν έχουν επαφή με τα τύπου supercorsa που χρησιμοποιούμε οι περισσότεροι για να βολτάρουμε εκει μέσα.
    Η αλήθεια είναι ότι οι γόμες που φοράνε οι αγωνιζόμενοι εκεί μέσα, είναι άχρηστες (ως επικίνδυνες) για την πλειονότητα των αναβατών αφού δεν θα καταφέρουν καν να τις φέρουν σε θερμοκρασίες λειτουργίας. Διαφορετικά θα βάζαμε όλοι dunlopia KR something και θα αρπάζαμε -10 sec

    Τουναντίον τα τύπου supercorsa που φοράει η μαρίδα, μπορούν να κάνουν επίσης εκπληκτικούς χρόνους (για τα δικά μας δεδομένα) στα χέρια των αποπαν...
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  8. #68
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
    Η αλήθεια είναι ότι οι γόμες που φοράνε οι αγωνιζόμενοι εκεί μέσα, είναι άχρηστες (ως επικίνδυνες) για την πλειονότητα των αναβατών αφού δεν θα καταφέρουν καν να τις φέρουν σε θερμοκρασίες λειτουργίας. Διαφορετικά θα βάζαμε όλοι dunlopia KR something και θα αρπάζαμε -10 sec

    Τουναντίον τα τύπου supercorsa που φοράει η μαρίδα, μπορούν να κάνουν επίσης εκπληκτικούς χρόνους (για τα δικά μας δεδομένα) στα χέρια των αποπαν...
    Mε Racetek κάνουμε τίποτα ή τζάμπα την καίμε τη μπετζίνα;
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  9. #69
    Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
    Mε Racetek κάνουμε τίποτα ή τζάμπα την καίμε τη μπετζίνα;

    βενζίνη καίει το δικό σου?
    στιγμές ...


    Τα βόδια τα δένουν απ' τα κέρατα, τον άνθρωπο απ' το λόγο του ...

  10. #70
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
    μωρε ας μην είμανε εγώ πάνω να σου φτιάχνω το κέφι, και ακόμα θα έκλαιγες ....

    μας το παίζει και ψύχραιμος τώρα
    ε ναι δε λεω....εισαι καταλυτης μωρ αδερφε μου αλλα ενδομυχα το χα
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  11. #71
    Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
    Mε Racetek κάνουμε τίποτα ή τζάμπα την καίμε τη μπετζίνα;
    Très banal!!! όπερ μεθερμηνευόμενον -> Πουπα ρε καραμήτρο με τις μπαλότσες?

    Οι απανταχού τρακντέϊ-άδες κόβουν φλέβες για dunlop. Ρώτα nktr που έχει στοκάρει το απόθεμα της dunlop europe σε αποθήκες. :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  12. #72
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    παιδια μη τρελαθουμε....

    τα σουπερκορσα δεν ειναι λαστιχο για τη μαριδα...

    και θεωρω αστειο να λεμε οτι χωρις ντανλοπ δε γυρνας κατω απο 25 (να κοιτατε με τι τρεχει ο μπουστας και ο τσοι) τη στιγμη που αν ο μπουστας και ο τσοι βαλουνε τα λαστιχα της ''μαριδας'' θα γυρισουνε 21 ξερο.

    θελω να πω οτι υπερεκτιμουμε τα ελαστικα και τις δυνατοτητες των μοτοσυκλετων και δειχνουμε να χανουμε το ποιντ που ειναι οι δυνατοτητες των αναβατων.

    μπορει και να ειμαι λαθος αλλα ετσι νομιζω.

    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  13. #73
    Στρογγυλοφάναρος Το avatar του/της sapila racing
    Moderator
    Εγγραφή
    26/07/2005
    Μηνύματα
    18.169
    Δεν κάνουμε ενα αλλο thread να λέμε τις διαφορες μ@@@ίες που μας ερχονται και δεν εχουν σχεση με το video του choy?

    Κουφάλες θα βαλω κι εγω Supercorsa. :rotflmao:

    Παντως φέτος που πήγα Σέρρες πάλι με CorsaIII και μαλιστα το μπροστινό ηταν το περσινό και είχε στο κεφαλι αλλο ενα διήμερο στας Σέρρες και 2 σεσσιον Μεγαρα, δεν ειχα κανένα πρόβλημα στο 1.36.8 που εφτασα, χωρίς να το κυνηγάω ιδιαίτερα.
    Κι αυτό με 38 βαθμούς υπο σκιά.

    Γι αλλους ίσως καίω τζαμπα βενζίνη, αλλά εγω το φχαριστιεμαι, μαθαίνω πράγματα, βελτιώνομαι και γυρίζω σπίτι με γεμάτες μπαταρίες με ελάχιστο ρίσκο.
    sapila racing team

    bimota SB6 1995

    Hornet 900 2005
    Yamaha SR500 1981
    BMW R75/6 1975
    BMW R26 1957

  14. #74
    Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
    παιδια μη τρελαθουμε....

    τα σουπερκορσα δεν ειναι λαστιχο για τη μαριδα...

    και θεωρω αστειο να λεμε οτι χωρις ντανλοπ δε γυρνας κατω απο 25 (να κοιτατε με τι τρεχει ο μπουστας και ο τσοι) τη στιγμη που αν ο μπουστας και ο τσοι βαλουνε τα λαστιχα της ''μαριδας'' θα γυρισουνε 21 ξερο.

    θελω να πω οτι υπερεκτιμουμε τα ελαστικα και τις δυνατοτητες των μοτοσυκλετων και δειχνουμε να χανουμε το ποιντ που ειναι οι δυνατοτητες των αναβατων.

    μπορει και να ειμαι λαθος αλλα ετσι νομιζω.

    Πωπωπωπωω ρε παιδάκι μου, πολύ σφιγμένος είσαι.... Προφανώς και χαριτολογούμε για τα λάστιχα της "μαρίδας" που είναι super τούμπανα. Στο επίπεδο των αποπάν έχει μόνο σημασία στα 10ατάκια (δες JB και γιατί πήγε σε Dunlop).

    Oi υπόλοιποι που λέμε τα καρότα στυλ "ήταν βαρύς ο στίβος όντως" ας μην ξεχνάμε ότι ένας αγωνιζόμενος μπορεί να γυρίσει στο 1:35 με scooter στα Σέρρας.
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  15. #75
    re afiste τα λάστιχα ή ανοίξτε άλλο θρεντ

    ...



    ...



    κουλάδια ...

Σελίδα 5 από 11 ΠρώτοΠρώτο 12345678910 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Το βίντεο του κάγκουρα!
    από lice13 στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 29/10/2009, 08:53
  2. Ο Αυτιας τα "λεει" με το βίντεο του Ψωμιάδη!!
    από xristos x στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 37
    Τελευταίο μήνυμα: 19/10/2009, 00:51
  3. Tο βίντεο του Ζαχόπουλου...
    από dirtbird στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 21
    Τελευταίο μήνυμα: 16/01/2008, 22:41
  4. Το βιντεο του αγωνα Assen MotoGP σε RealPlayer
    από anco στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 16
    Τελευταίο μήνυμα: 18/07/2005, 23:02

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF